• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Hmm- to mletý maso zní moooc dobře - to jsem ještě nezkoušela. Jinka marinádu děláme podobně. A kdyžsemi nechce, tak tam dámjenom olej+sůl+česnek a je to. :grinning:

Já jsem si objednala dvě pažamaka - sice není ani jedno přímo mateřský, ale myslím, že to půjde i tak a pokud se mi podaří kojit, pořídím po porodu asi to s tím křížením přes prsa.
1. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
já si nepořizovala žádné pyžamko, mám několik nočních košilek, které jsou přes prsa na knoflíčky, tak budu nosit je :wink:
1. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj Andulko a Janičko :slight_smile:

Teda - čistili jsme auto. To byla zabíračka, fakt jsem z toho utahaná, fuj

Andulko, zrovna jsem maso naložila. nakrájela jsem ho na plátky a marinádu jsem udělala z oleje, soli, kečupu, česneku a medu! Mám ji vyzkoušenou a je strašně moc dobrá, už se to marinuje v lednici :slight_smile:

A holky, opravdu tam ta holčička je :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
A ještě - Andulko, balíček je na poště, mamka u sebe neměla peníze, musím si ho vyzvednout....děkuju :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
ahoj holky,

tak co neupálili vás včera?? :grinning: Mě ušetřili... :wink: Večer to vypadalo, že ani nikam na čáry nepůjdem, byl u nás pěknej slejvák, ale pak se to vybralo, takže se pálení čarodejnic konalo... :slight_smile:
Dnes jsme byli u známých na odpolední grilovací párty, a tak jsem už docela nějaká kožená, už nic nevydržím...
Jak se tu zmiňijete o nateklých nohách, tak to mám taky...kotníky jak baňky...Takže jak jen je to možné, dávám nohy na stůl a to je pak krááásná úleva.... :slight_smile:

Užívejte prvomájového víkendu a zatím pa, pa :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hezký večer!

Tak jak jste si užily slovanský den zamilovaných? Já nijak - nejsem panna, tak nebila ani líbačka. :frowning2: Néé - důvod byl trochu jiný - vymínila jsem si odvežení nepořádku za zahrady a úklid horního bytu, takže chudák manželínek lítal mezi bordelem a na 1.máj si ani nevzdych... Ale zahrada a snad i horní byt je uklizenější. :sweat_smile: :slight_smile:

Arwen, to je fajn, že už balíček dorazil. Půjdeš si pro něj zítra? Nebo to necháš až na Po? Možná by nebylo marný,si tam zajít zítra, ať se už můžeš mazat během toho stěhování. :wink: Medík na masíčko mám taky ráda. :wink:

Iluš, já moc ty noční košile neumím nosit. :sweat_smile: Když už košili tak na ramínka a jinak spávám v kraťáskách a tílku nebodlouhým pýžu. :slight_smile:

Claudi, já se dnes vzbudila bolestí a se slzama v očích, protože jsem si - blbka - v polospánku protáhla nohy a dostala jsmedo nich tak strašnou křeč, že mě to fakt vehnalo slzy do očí a Tom mi to musel rozmasírovat. :cry:
1. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Andulko, my jsme v Trutnově a balíček je na poště v Pace :frowning2:
Dneska jsem tak šíleně hotová, že sebou jdu fláknout a nezvednu se, já taky už nic nevydržím :frowning2:

Nakonec jsme našli třešeň, měla nějaké pozůstatky květů, tak neuschnu :dizzy_face:
1. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dobrý den!

Arwen, užijte si stěhování a dávaj na sebe a dvojčátka pozor!! Ať se moc nenamáháš! :wink:

Bledulka už relaxuje vLiberci- hmmm - jen ať si to mooooc užíje, holka naše. :slight_smile:

A všem ostatním taky přeju, aby si víkend užily a prožily, jak nejlíp dovedou! :wink: :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Kočičky, ahoj,

stěhování bude zřejmě zítra, teď mám naloženou pračku v autě, není nic moc, ale je od sestřenky zadarmo....snad nám klapne auto. Teď musím jít vyčistit sedačky do auta a pak jdeme na ryby.

Krásný den všem :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
AHojky devcatka tehotny..

Jen se ohlasuji ze jsme v poradku, ale akorat uz pres tyden jsem u me mamci. Takze nejak nezbyva cas se sem dostavit. Ale zitra uz jedu domu, tak v pondeli snad budu mit cas si svami zase alespon chvilinku popovidat. :wink: :wink:

Co jinak u vsech noveho a jak se vsichni citite. Doufam ze vsichni bez obtizi!!!??

Tak se zatim vsichni mejte a ahokyyy
2. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Hezký den, maminky, tak mi zatím vypadl jeden kamarád, který nám měl pomoct a musí odjet kamionem. No, bude to uajímavé, jsme na to jen my dva....
užijte si sluníčka :slight_smile:
3. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
nazdárek

jo sluníčka si teda dneska užívám na sto procent, už jsem musela chvíli zalézt do stínu, abych toho prďolku v bříšku neupekla :grinning:
Arwi - takže stěhovačka jen ve dvou? To je blbé, to bude Jarouš muset všechno odtahat sám /doufám, že nic těžkého nenosíš!!!/, no tak ať to zvládnete a krásně se zabydlíte v novém hnízdečku... :wink:

Jak jsem byla ve čtvrtek v poradně, tak mi dr. dělala ultrazvuk a vážila prcka. Má 1440g a říkala, že je to na hranici /jako že má málo gramů/, že prý si mám dát každý den lžíci medu :confused: ... Tak si asi budu muset přisladit život. :slight_smile: No a je už otočený hlavičkou dolů, tak snad už tak zůstane...
3. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahoj kočky, víkend a tady nikde nikdo :slight_smile: Ale koukám, že se mte fajn. Samé grilovačky :slight_smile: Já jsem byla v pátek na nákupech s kámoškou. Pěkně mě to zmohlo. No a včera jsem se pustila do velkého úklidu. Večer mě tak bolely záda, že jsem si skoro nemohla dojít ani na záchod :unamused: A dneska to není o nic lepší.

ak se tady mějte a užívejte si teploučko. Zítra jedeme s Honzou do porodnice na kurz k porodu. Jsem na něj zvědavá. Mám pocit, že se toho porodu tak trochu bojí, ale nechce mi to říct. Tak uvidíme zítra, jak bude statečný :slight_smile:

Arwen, claudi: máte fotku obličejíčku?
3. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahojda ve spolek!

Jdu si poplakat - já z toho našeho raubíře už nemůžu! Dneska vůbec nechce spinkat a ať si sednu, lehnu sebejinak, vždycky je to špatně. :frowning2: Hned je zadkem nebo nohou pod žebry, ručkou mlátí do levin nebo mi zádáma roztrhává pupík. :cry: :cry: Jsem z toho už dost bolavá a unavená. :pensive: :frowning2: :cry:
A už se nevejdu do žádných klahot - už i ty nové mě řežou v podbřišku. :cry: Vyhlídla jsem si minulý týden v Bejby centru krásnou lněnou šatovku, tak si ji půjdu zítra vyzkoušet a mám ji od tchýňky slíbenou k narozeninám (ale dostanu ji už teď, abych nemusela chodit nahá :slight_smile: ). A volala jsem segře s prosbou,ať proleze "naši" skřín u taťky, jestli tam nezůstaly dvoje dlouhý volný šaty a jestli by mi je mohla případně poslat- snad aspoň jedny najde.

A taky jsem chudáka segru musela odmítnout, když mi nabízela, že si tady v Budějocích sežene na 1. 14dní v červenci praxi a bude mi pomáhat s malým. Dost mě to mrzí, ale vůbec nevím, v jakým budu stavu a jakto budu sama zvládat a tak nechci, aby z toho nebylo třeba zle. Snad to segra pochopila... :confused:

Jinak jsme byli včera celé odpoledne u kamarádů na chatě - slavit kamarádovi narozeniny - a to bylo moooc fajn! A cestou zpět jsme u silnice potkali lišku s 5ti štěňátky! :dizzy_face: Holky, ta liščata byla jak z pohádky, fakt! Nikdy jsem malý lištičky naživo neviděla a tohle bylo úplně kouzelný!!! A když jeTom chtěl zahnat od silnice (sedili na krajnici - teprve později nás napadlo,že možná chtěli přejít), tak sek němu rozběhly a chtěly si hrát - trubíci malý. :slight_smile:

Arwen, taky doufám, že nic nenosíš!!!
Jani, co záda - už je to lepší?
Claudi, aby se vám nenarodil černoušek. :grinning:
3. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
Jani - záda to je au, au, au.... :frowning2: Tak snad to bude už lepší.... Já to mám vždycky po ránu, když vylezu z postele, ale pak se rozhýbu a je to dobrý... Zítra na kurzu dávejte pozor,ať si všechno pamatujete... :wink: A neboj, manžel to jistě zvládne... Já mám ze 3D jednu fotku a DVD.... A Arwen myslím říkala, že fotku nebude chtít, že chce DVD...

Anduli - miminka od lištičky jsem taky nikdy neviděla, to muselo být moc hezké... Co prcek, pořád tě ještě okopává?? S oblečením to máš pravdu, taky se mi šatník tenčí, ale už nechci nic moc pořizovat, tak doufám, že vystačím s tím co mám... Maximálně ještě nějakou sukýnku bych chtěla,ale na nic nemůžu natrefit... Budu muset navštívit asi aukro.. :grinning:

:grinning:
3. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

tak jsem se děsila, kolik toho za ten víkend, co jsem tu nebyla, zase budu dočítat a ono nic :wink:

já byla včera na výletě s mamkou mýma kámoškama v Poděbradech, bylo to super, počásko nádherný, procházely jsme si kolonádu a přecpávaly zmrzlinou :grinning:

Jinak jsme každý den od pátku do neděle grilovali :wink:

Andul: jeeee, kočko musíš to vydržet, ale už to máš za pár :wink: zkus prckovi trošku domluvit. To mě mímo zatím nechává v klidu, dokonce teď kope míň, skoro celý den hezky spinká, jen u jídla mě pořád kope do žeber, ale na to už jsem zvyklá.
3. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
jeeee, tak to já nakupuju jak o závod a to už jsem si říkala, že si nic kupovat nebudu :sweat_smile:
ale nekupuju těhu oblečení, kupuju takové univerzální, kalhoty bokovky - pod pupek s gumou a šňůrkou v pase a trička zase takové tuniky, které jsou sepnuté pod prsama a přes bříško je to volné. Takže to v poho můžu nosit i pak až nebudu těhu :wink:

koukám, že už jsem ve 33tt, téééda to to letí :wink:
3. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Claudi: já byla v úterý taky v poradně a taky mi Dr. říkala, že prcek váží málo, váží 1518g, tak to taky bude buď drobeček a nebo to dohoní :wink: a možná i budu rodit trošku dýl, tak nevím.
Jinak hlavičkou už jsme taky dolů, ale prý ji má nějak zakloněnou, tak nevím co tím myslela.
3. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Holky, ještěže mám tak úžasnýho muže - když přijel z nákupu (vyslala jsem ho samotnýho, fakt jsem na to neměla) a viděl mě, tak vymyslel, že zkusíme mrňouse namasírovat levandulí a prcek fakt usnul!!! Já toho Tomáška miluju úplně nejvíc na světě!!!!

Ilus, segra ty šatky nenašla,ale pošle mi svoji zavinovací sukni a a já jsem vyndala zavinovací kalhoty. :slight_smile:

Claudi, jen abys nedopadla jako Léňa a nestala se závislou. :wink: :grinning:

Jdu se zkusit navečeřet.
3. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
jeee, tak to máš úžasnýho manžu :wink: já když si sama neřeknu, tak mě nikdo nenamasíruje :frowning2:
3. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Dobrý večer dámy,

právě jsme se vrátili z pracovního víkendu na chalupě.
Jednu místnost už jsme skoro dodělali, ale už se tam dá alepsoň přežít.
Dneska jsme jí vymalovali a jakžtakž uklidili. Jsem vorvaná jako borůvky.
Záda a kyčle bolí sviňuchy jedny. Připadám si na osmdesát.

Andulko, Vrťapíra si taky nedá pokoj a oblečení už taky moc nemám.
3. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Manža si zašel do osvěžovny na jedno (má toho chudák asi taky dost), Jednovi jsem vyoperovala třísku pod nechtem a všechno jsem to zahnala do hajan. Jedna pračka vypraná, další je nacpaná a čeká na ráno.
Před chvilkou mi manžův bratránek přivezl z Písku krásné muškáty, tak mám obrovskou radost a už se těším až je nandám do truhlíků :grinning: .

Koukám, že jste si všechny užívaly líbání pod třešní. Tak to se musím přiznat, že u nás taková romantika nebyla. Naopak to u nás vypadalo na vraždu (přinejmenším na rozvod). Dotlačila jsem autora (pod pohrůžkoou smrti :grinning: ) do obchodu s kočárky, abychom opět zjistili, že se mi do kufru žádný nevejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A světe div se, včera nám volal bratránek, že by pro nás měl nové autí. Takže rozvod je zažehnán a já se teď modlím aby to všechno vyšlo.
3. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Iluss, a to ti ty bokovky pod břichem drží? Já měla jedny na zimu a musela jsem nosit kšandopéra.
3. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
masáž bych si dala teda taky, hlavně záda a nohy by to potřebovaly....ale jelikož je v telce hokej, tak se neodvažuji ani zmínit...Počkám si až půjdeme do hajan.... :wink:

Iluš - tak snad to ti naši prckové doženou a při porodu budou mít tu správnou porodní váhu :wink:

Ludvo ahoj, bude lepší až budeš jezdit na odpočinkový víkend na chalupu než na pracovní, ne? ale bude to někdy?? :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahoj ludvo,
teeeda takové aktivity takhle navečer :wink:
já jsem kolem sedmé dorazila od rodičů domů, stačila jsem jen vyprat dvě pračky a od té doby se tu tak nějak plácám :wink:

Jinak záda mě bolí taky úděsně, už ani nevím jak mám sedět a ležet :frowning2:

jj, bokovky drží perfektně, jsou totiž na gumu a ještě k tomu tam je tkanička na zavazování, takže si je uzpůsobím podle svých aktuálních rozměrů :wink:
3. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
claudi: no ani bych se nezlobila, kdyby ta naše cácorka byla krapet menší :wink:

jinak moje švagrová opět sýčkovala. Nejdřív mi pořád říkala, že mám velký břicho, že bude mímo hooodně velké a že budu mít těžký porod. Tak to jsem jí teď vyvrátila, že je mímo spíš menší než větší.
Pak mi říkala, že mám bříško strašně dole a že budu rodit dost předčasně, tak podle doktorky je bříško akorát a spíš budu rodit po termínu :wink:
No a te´d zas přišla s tím, že když jsem jí řekla jakou polohu má mímo, že sice nožičky už má nahoře a hlavičku dole, ale má ji spíš k mýmu levýmu boku a ještě ne přímo uprostřed pod pupkem, tak mě zase strašila tím, že už musí mít správnou polohu a že asi budu rodit císařem, pokud se mímo správně neuvelebí. Ale už jí beru s rezervou, v knížce jsem totiž četla, že mímo chytá správnou polohu až do 36tt, tak to mám ještě čas :wink:
3. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj Claudi,
neboj, mimísek to dohoní. Miminka rostou skokově, tak třeba to tvoje má před skokem :grinning: .

Jinak u nás se odpočinkové víkendy nevedou. Máme obrovský pozemek, takže jenom sekáme trávu a okopáváme brambory. Omluvenka je jen těhotenství, šestinedělí nebo parte.
Tchýňka je po operaci kolene, takže jsem jí chtěla pomoci. Příští víkend už pojedu naposledy, abychom stilhli taky něco připravit pro miminko.
3. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Iluss, švagrová je nějaká chytrá ne?
Taky mám švagryni chytrolínku, ještě k tomu zdravotní sestru (prý skorodoktorku), která dělá jednu kravinu za druhou. Moje děti by její péči nepřežily :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zkus to vypouštět.... Trvalo mi to roky, než jsem se to naučila a i teď mě někdy pěkně nas...ere.
3. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Loučím se, jdu si umýt dredy...
3. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
iluš - tvá švagrová je nějaká chodící "encyklopedie"?? :grinning: :grinning: s rezervou ji musíš brát, protože by jsi se z ní asi musela zcvoknout.. :wink: to mám taky nejradši, když mi nějaká "chytrá hlava" říká, jak budu rodit a co a jak :angry:

ludvo - no to jste teda pěkný plantážníci... :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.