• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
iluss: tak gratulace.... :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
klarka: taky by se mi nejakej hodil, nakupuju hlava nehlava, co mi padne do oka a nejak v tom nemam jeste poradek.... :wink:
1. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
iluss: gratuluju :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
iluss gratuluju k super výsledku :grinning:
1. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj kláry, tak snad se tě už ten bacil pustí a budeš zase jako rybička :wink:
1. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
dneska ráno mi volali z PPL přivezou mi věci pro mimíska, zavinovačku, deku a polštářek do kočárku a spací vak, už se těším :wink:
1. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
se s tím PPL dneska nějak roztrhl pytel :grinning: že by byl dneska závozní den???
1. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
iluss: asi jooo :grinning:
no nic, holky, ja jdu do sprchy a musim to tu trochu pofackovat, nez prijde navsteva....jeee, ja uz se tak tesim na malou :sweat_smile: jeste jsem ji nevidela....
1. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
len: jsem nějak mimo.. jaká pak návštěva ti přijde? nějaký maličký mimčo? :grinning:
1. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
Já chci taky PPL!!! Už druhý týden čekám tu komodu a pořád nic. :frowning2:

Il, gratulu k super výsledkůmna OGTT!!! :slight_smile: Já na něj naštěstí nepůjdu - včera jsem septala. :grinning:

Len, užij si návštěvu!

Holky,já dám do alba seznamy,co tu kolujou an Koníkoj,tak si stáhněte k sobě, ju.
1. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
Ale koukám, že je to jen do porodnice
1. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
čauky,
odjíždím do Tesca, ale ještě nakukuju.
Zdravím všechny těhulky a Andulce držím palce u primáře.

Andul, sedačka je pěkná. Koupili jsme si nedávno skoro stejnou, české výroby a jsem s ní moc spokojená.
Máme jí v potahové látce podobné Alcanaře tzn. otíratelná vlkým hadrem a je fakt super. Dokonce i propisku, čokoládu a tak, jsem z ní dostala a dají se k ní koupit i křesla. A mají obrovský výběr odstínů.
Napíšu ti odkaz a možná i fotku do alba.
1. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Andulko, koukni na to :

http://www.aksamite.cz/cz/index.php?page=sortiment-zbozi/sedaci-soupravy/moderni-styl/alfa-ii-a-alfa-ii-v-i-p

Fakt doporučuju a snaží se vyhovět i s rozměrem.
Všude totiš prodávají obrovské sedačky a přitom většina lidí má malé obýváky.
1. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Zatím se loučím, držte mi palce, abych něco koupila. :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
tak sprcha uspesne dokonce...jeste projdu procesem suseni a pak se vrhnu do procesu uklizeni :grinning: :grinning:
kvet: jj, prijde mi kamaradka s pulrocni holcickou.....uz se mooooc tesim :sweat_smile:
ludva: ta sedacka taky vypada moc dobre...a navic, kdyz se da tak pekne umyvat, to je asi s detma dost dulezity, co? :wink:
1. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
ludva: úspěsný lov přeju :wink: :grinning:
1. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
andul: u tebe uz PPL jednou bylo, tak musis pockat, az si my ostatni vybereme prvn kolo a pak budou zavazet podruhy :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak už mám umytý tři okna ještě tři a mám hotovo, klárko seznam mám pohledám ho večer a hodím do albíčka, moc se mi hodil u Vanessky a upravila jsem si ho i podle toho, co jsem opravdu využila a co ne
1. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
len: tak si holčičku užij :dizzy_face:
1. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
A už tammáte i kojeneckou- jinakmi to uložit nešlo, tak to snad přečtete
1. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
andul: posli mi to taky, prosiiiim....
1. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
aha, ty to mas v albicku...no jo, zase jsem se ukazala, tupona tupa :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
holky, uz vite, jakou znacku detsky kosmetiky budete kupovat?
1. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
len: já mám doma zatím jen obyčejný dětský olejíček :grinning:
1. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Holky na kosmetiku bacha, já jsem byla blbá, tak si nakoupila spoustu kosmetiky od Johnsna a malá dostala z toho vyrážku, v porodnici jsme dostaly kufřík ze vzorkama, tak jsem pak vše ozkoušela, no ale prostě nedám dopustit na modrou indulonu Vanesska má po ní krásnou plet, takže já zatim nic pořizovat nebudu
1. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
ještě koupím betapanthen a to mi bude stačit :grinning:
1. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
unka: jj, to jsem někde četla, že se má vyhýbat zejména ze začátku kosmetice Johnsons, prý způsobuje alergie docela často... a jinak nejsou ani dobrý přípravky s heřmánkem, který prý vysušuje
1. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
a ta modrá indulona jak píše unka je prý výborná na hlavičku, prý se jí krásně odstraní ztvrdlá kůžička
1. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
ségra používá Hipp a nemůže si to vynachválit.
O té induloně jsem už taky slyšela, že je nejlevnější a nejsou na ní žádné alergické reakce.
Jinak každopádně budu kupovat krém Bepanthen. (na prdelku u míma a prsa u mě)
Kvetul vidíš to a mě jí doporučily v porodnici, když jsem se ptala, co pořídit, by mě fakt plesklo
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.