• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
že se ještě ani Bledulka nepřišla pochlubit jak se měli ...
4. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Kvetul, já dvě! :grinning: A k těm nohavičkám - třeba to ani nebude potřeba nastřihovat. :slight_smile: Já doufám, že mi ta stehna po porodu splasknou. :sweat_smile: :wink: když jsem se dneska v 5h ráno vzbudila,mělajsem pocit, že je málem celkem štíhlý, teď už jsem zas nateklá jak slon :confused: .
4. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Asi ji to chuderku zmohlo. :grinning: A hádám, že teď pere a pere a pere. Nebo zůstali v Jilemnici. Ale nebojte, ona se ozve. Ví, že čekáme na vyprávění, abychom si mohly alespoň v představách užívat s ní ty masáže,výřivky a pod. :dizzy_face: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
klari, mě se to právě po tom 26tt taky omezilo a taky jsem chodila v noci jen jednou. Ale te´d zas jak už jsem po 30tt, tak zas chodím 4x a už mě to fakt neba :unamused: Vždycky se pak probudím a nemůžu usnout a čumákuju do zdi třeba půl hodiny a furt se převaluju, pak když konečně usnu tak, se zas za pár minut budím na další čůrání a takhle to chodí celou noc. Tak se pak ráno vždycky probudím celá rozlámaná, nevyspalá a unavená.
4. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
andul: :slight_smile: No já pochybuju, že mi budou stehna po porodu připadat štíhlý, leda že bych porodila i ty tuny čokolády co jím :grinning: :grinning: Kolik si jich vezmeš ty?
4. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
iluss: hm... tak to je blbý...já sice chodím hodně často, ale jak lehnu, tak zase hned v pohodě usnu
4. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
andul: kdy se dělá to předporodní vyšetření??
4. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
ILuš, já si právě říkala, že stejně mám většinu věciček (tedy všechny od té kamarádky) vypranou a tak by manželín ten zbytek zvládl vyprat sám, kdybych byla v porodnici a já bych si už pak všechno ještě jednou vyprala, až bych byla doma. Ale chtít po něm,aby 3x pral patery různý plenky a ještě je žehlil??? :confused: :astonished: :confused: Ne že by to nezvládl, ale to po němpřeci nemůžu chtít! :wink: :slight_smile: I když se už hlásil k postu vrchního žehliče plenek - před lety jsme neprozřetelně koupili žehlící lis,který bude na plenky ideální a manželína to na něm žehlit baví. :grinning: Mě teda ne - není nad klasickou žehličku. :slight_smile: Ale na lůžkoviny a rovný věci je ten lis šikovnej. :slight_smile:
andul: taky bych si nechala líbit výřivky... teď by bodly jako sůl :slight_smile:
jooo, tak stehna mi taky pěkně narostly, už nějak neodhadnu svoji velikost :wink: vždycky jsem to měla v oku, ani jsem si oblečení nemusela zkoušet, popadla jsem 36 a šla jsem. Ale teď se v tom nějak plácám. Strašně mi narostly stehna a zadek, tak už musím v krámech pečlivě všechno zkoušet, než mi něco padne. Vždycky si teď beru od jednoho druhu několik velikostí, protože už fakt nevím, co mi padne a co ne.
Tyjo, haha, taky bych musela porodit ke dvojcatkum jeste vagon cokolady, susenek, horkych malin, masovych smesi a salatu :slight_smile: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
arwen: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
andul, já mám sice všechno, co jsem dostala od ségry a švagrové, taky vyprané a vyžehlené, ale peru to všechno znovu. Protože jak mi to nosily v těch taškách, tak to radši znovu přepírám, aby to bylo takové svěží. Ale peru to jen na to půlhodinové rychlopraní, takže to jen přemáchnu a hotovo. Ale to žehleně a třídění, to je teda boj!
4. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
KOcky moje, teda, ja se stydim, je st strasny, ale ja nemam vyprane a vyzehlene naprosto nic jeste :frowning2:
4. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
arwi: :grinning: :grinning: :grinning:
já byla včera na velkém nákupu a nakoupila jsem si zase zásoby polomáčených sušenek a meruňkových a malinových piškotů pims na odpolední svačinky, ty já rááááda :sweat_smile: :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
arwi: neboooj, ještě máš čas :wink: a taky ty na to máš nárok, chodíš do práce a do toho se stěhuješ, tak opravdu nevím, kdy bys to ještě měla dělat, v noci musíš přece spinkat a čerpat sílu na další náročný pracovní den. Až budeš doma, tak na to budeš mít spoustu času :wink:
4. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
arwe buď v klidu, já s praním a tříděním začnu až budu doma což bude až za měsíc :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Kvetul, jak ses zmínila o čokoládě, musela jsem si vzít honem horalku. :grinning: A už je snědená. :frowning2: :grinning: :grinning:
Já si budu brát tak sedmery - nějaký jsme dostala od kamarádek, co jim zbyly a jedny si ještě koupím. U nás v porodce se prý hrozně sestry vztekaj, když si je třeba přepereš a necháš přes noc uschnout, tak ať mám do rezervy. :slight_smile:

Il, já mám ještě k tomu dost děsivý sny. :frowning2:

Jéé a dneska v noci jsem svatořečila toho, kdo vymyslel ty velký pevný choboty. :dizzy_face: Už jsem opravdu nevěděla, jak si mám lehnout, tak jsem si dala koj. polštář do podkovy pod sebe ("nožičkama " k nohám), mezi jeho nožičky jsem si dala další pohankovej polštářek a do tohodle hnízdečka jsem si krásně lehla na bříško a při tom jsem na něm vůůůbec neležela!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pod hlavou jsem měla teda kopici polštářů, ale sinkalo se mi až do dalšího čůrání krááásně! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
arwen: až budeš hezky zabydlená a odpočatá, tak ti to půjde aspoň hezky od ruky :wink:
4. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
andul: tak to já taky, zdají se mi pořád samý blbosti a dost nehezký a nepříjemný sny. Ale pořád si říkám, je to jen sen, tak buď v poho :wink:
4. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
andul: fakt? Vždyť jim to může bejt šumák! No já doufám, že mi ty patery budou stačit a pro jistotu mám ještě troje bavlněný obyčejný, kdyby bylo nejhůř.... já teď jedla Delissu :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
jinak do tašky si už jen přibalím župan a neperlivou vodu a mám opravdu vše :slight_smile: v kabelce už nosím radši i všechny papíry :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj kočky,
byla jsem kupovat Jendulovi sandály a stavila jsem se v Tchibu. Mají tam slevněné loňské těhu trička, 3/4 kalhoty a pyžama. Takže komu se to ještě vyplatí zkuste to.
4. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky já budu brá patery kaťata a když bude nejhůř určitě je v areálu nemocnice lékárna, tak když tak mi je dojde někdo z návštěv koupit :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Arwenko,já bych se na Tvém místě taky vůůůbec ještě nestresovala,že nemám vypráno! Mně to chytlo až včera - kdyžjsem si představila, že mi třeba příští týden řeknou, že jestlichci roditspodem, tak mám 14dní apak císaře. A já bych neměla "nic" nachystáno. :sweat_smile:

Trochu mě už i začíná strašit postýlka, ale to jsem se zařekla, že ji postavíme až po 15.5.

Kvetul, já myslím, že se na ten velký UZ se chodí po 38tt. Ale jistě to nevím. :confused: Já na něj jdu příští týden kv. měření Skřítěte a pánve, abychom se s panem primářem domluvili, jak že a kdy že budu rodit.
o víkendu, když bylo tak krásně a s manžou jsme jen tak lenošili na dvorečku, tak jsem si říkala, že takhle "volný" to už vlastně tak nějak hodně dlouho nebude... jsem zvědavá jak to všechno s miminkem zvládnu
andul: tak to jo, no já v těch ultrazvucích už nemám vůbec přehled, protože mi ho dělají od toho 28. tt vlastně každý týden kvůli placentě. Proč by ti dali 14 dní a pak císař?
4. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojda Ludvísku! Ale v Tchibu se to nedá vyzkoušet nebo jo? A Jendovi jsi sandálky sehnala?

Jéé, to mě napadá, že bych si asi měla koupit sandály do porodky. :confused: Doporučovali nám celogumový (rychle schnou) a plně nazouvací (a já mám jen žabky, který prý nejsou moc vhodný kv.nazouvání a bezpečnosti :frowning2: ).

KLári - to je ale nápad! :wink:
4. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tak jsem zpatky z prochazky :slight_smile:
Venku je krasne sviti slunicko a je teplo, ale zitra uz asi nebude.

Kdyz se tady tak bavite o curani v noci tak ja nastesti chodim tak dvakrat za noc, ale pak rano kolem pate nebo ctvrte a pak uz poradne neusnu. navic se celou noc prevaluju z boku na bok,a ldyz vstanu tak me boli zada a chvili me trva nez to rozchodim.

Ja teda jeste do porodnice nakoupeno nic nemam :unamused: Asi bych pomalu mela

Arwi super ze uz se stehujete, ale neprehanej to prece jenom ty prcky mas dva.
4. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Kvetul, protože by už mohl být prcek tak velký, že by neprošel přes tu moji zdeformovanou pánev. :frowning2: Aleto uvidíme, co mi příští týden řeknou. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.