• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
klarko - no to jo, velikost 48 tak to by jsi se do nich vešla ještě s jednou maminkou, ne?? :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
no to asi jo, mě trochu nedešlo, že to bude taky nějak odstupňované velikostně :wink: , ale teď jsem koukala na netu, že existují balíčky do porodnice, kde jsou vložky + klahotky, tak o tom hodně uvažuju, koupit se daji na netu nebo v lékárnách
4. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Claudie, mají ho v lékárnách a třeba v DM drogerii. Obsahuje bylinky, co podporují tvorbu mléka (mateřského) :grinning: . Ze začátku to fakt nastartuje. Pila jsem ho 3 x denně a první dva dny jsem malého přikládala každou hodinu, aby se ten mlékotvorný proces nastartoval. Třetí den jsem už kojila jako divá, dokonce jsem dostala vynadáno od sestry, že malého překrmuju :confused: :grinning:. Blbost samozřejmě..... :rolling_eyes:.
Tak ten čaj obsahuje takové ty proprdící látky, takže prdí matka, prdí i dobře kojenec, takže ho nebolí bříško, nebo aspoň míň. Já na tom čaji byla závislá, pila jsem ho půl roku :slight_smile:.
4. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
klarko - to zní dobře ten balíček... taky se po něm poohlédnu... Hlavně koupit tu správnou velikost, alespoň přiměřeně... :grinning:

petromillo - děkuji za vyčerpávající info :wink: Prdící čaj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
http://www.rajmaminek.cz/pro-tehotne/hartmann-balicek-do-porodnice-vel-l/
claudie třeba teneto

péťo díky za tip, přibalím do tašky až to bude aktuální :grinning:
4. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
klarko - když to neseženu u nás v DM nebo v lékárně, tak to objednám z netu..., díky za odkaz...

Tak jsem se právě rozhoupala a objednala se k profi fotografce /slyšela jsem na ní jen samou chválu/ a nechám se vyfotit s pupíkem... Dohodly jsme se na 2. června, tak to budu mít to bříško už dost mega... :grinning: :grinning: Ptala se jestli budu chtít i odvážnější fotky :confused: /to prý abych si nebrala moc těsnou podprdu a ponožky, aby nebyly na fotkách otlaky/, tak nevím... ale před ženou bych se stydět snad nemusela, před chlapem bych se asi nesvlékla .... No mám měsíc na rozmyšlenou.... Pepinovi nic neřeknu a bude mít překvápko... :wink:
4. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Klári ato by Ti ty gaťky nevyměnili? :confused:

Petromillo, čajík mám na seznamu. :wink: Už jsme to tu řešily, tak díky za podporu. :slight_smile: :wink:

Arwen, zkus se míň opalovat - pak Tě za cikánku brát nebudou. :grinning: :grinning:

Claudulínku ahojda. Jak dopadla včerejší masáž? Dokoukalas hokej a dočkala ses, nebo jsi šla chrupčit?
4. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
andul, ahoj - no jasně že jsem vytuhla a žádná masáž se nekonala....ale dneska se jí teda můj drahý fakt nevyhne...už jsem připravila na sedačku nenápadně ten masážní balonek, tak pěkně večer bude za maséra :grinning:
koukala jsem dnes po dlouhé době do albíček, ta deka jak jsi šila je nááádherná, jsi šikulínek :wink:
4. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Claudi, ty ulíčníku - takle ho překvapovat. :grinning: Tom byl u Magdy se mnou a taky fotil a hrozněsi to užíval. :slight_smile: Ale profíkovi by to asi mohlo vadit. :sweat_smile:

K té španělce - my ji taky původně nechtěli kupovat, ale já jsem paktuhle"potkala" na MMB a za 400,- jsemjí prostě neoddolala. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
no nadul nemám paragon a stáli pade, tak to není žádná tragedie
claudie ty půjdeš bez mužíčka, není to škoda???? :confused:
4. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
no musíme ty své chlapi nějak překvapovat, ne? :grinning: :grinning: abych z toho nebyla překvapená taky, nezeptala jsem se vůbec na cenu... můj tip je tak 2-3 tis... tak doufám, že to nebude víc.... :confused: ale co, za to to stojí... :wink:
andul - myslíš tu španělku co ti dnes přišla? jen 400 stála? to je super cena... co jsem na netu koukala, tak to bylo kolem 800,-
4. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Claudi, dík :slight_smile: Tak balonkem mně ještě nikdo nemasíroval. :confused: Jen rukama. :slight_smile:

A když jsme u masáží - začali jsme masírovat hráz a řeknu vám, že to docela bolí. :confused: Nejdřív jsem celkem pochybovala o tom, že něco namasírujem (svěřila jsem tento úkol manželínkoj), ale ouha - když se opravdu masíruje a nedělá se u toho nic jiného, na tulinkání fakt nedojde (aspoň ne na to vnitřní). :confused: Nicméně jsem si říkala, že masírovat budem i dál, páč stačí, když se trošku víc během masáže zatlačí, dooost to pne a to se u té masáže netlačí zdaleka tak jak u porodu. :sweat_smile: :confused: :confounded:
4. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
klarko - jednou jsme o těch fotkách mluvili a on říkal, ať si je nechám udělat, ale že jemu se do toho moc nechce, ani nevím vlastně proč... tak už o tom mluvit nebudu a budu je mít sólo jen s mimískem... :grinning: a nějaké společné si uděláme doma...
4. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
Claudi, byla z mimibazaru, ale je téměř nepoužívaná,protože ji paní dpstala, když byl malý rok a už nějaké ty deky měli,takže tuhle nepotřebovali a je nááádherná! Teď je v pračce, ale pak ji vyfotím a dám do albíčka. :wink: :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
balonkem je to super, masírujeme se s ním na cvičení a PA nám je donesla ke koupi, tak jsem zakoupila a masírujeme s ním doma...je mi to příjemnější než rukama...

o masáži hráze jsme mluvili na posledním kurzíku, nevím jestli se do toho pustím... stejně nás určitě šmiknou... Taky tam PA vyprávěla, jak jedna gyndr říkala, že k ní chodila těhule co poctivě masírovala a že "ji" měla jako klokaní kapsu... :grinning: :grinning: to mě fakt dostalo... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
tak jsem zase na chvíli tu :slight_smile:

andul: tak to jo, na jednu stranu ten plánovanej císař není zas až tak hroznej, furt lepší, než když nechaj ženskou rodit normálně a ke konci zjistí, že to tak nepůjde a císař ji stejně nemine. My asi hráz masírovat nebudeme, nějak se mi do toho nechce a ani není kdy
4. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
claudie: nestraš s klokaní kapsou :angry: :grinning:
4. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
aha, tak proto je za tak pěknou cenu... tak pak se na ní mrknu až ji vložíš do alba...

holky já tady vykecávám a koukám koilik je už hodin, musím se rozloučit, na 16h mám něco domluveného...

tak zatím pa pa :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
claudi tak to jo, tak pak si to užij sama jen s mimískem :grinning:
holky já se loučím, dneska to teda uteklo, jen co je pravda, když je práce, čas letí jako zběsilej a teď koukám z okna, že v Praze začíná prorážet sluníčko, tak to se mi hned líp půjde domů
ahoj zítra
4. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
claudi: pa pa :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
taky máme španělku, tchýňka ji někde koupila asi za 650,- Kč a taky si ji nemůžu vynachválit :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
holky, budete si sepisovat porodní plán? Ze začátku jsem si myslela, že jo, ale teď už se na to asi vybodnu. Akorát o co si řeknu, tak pokud by mi tam chtěli očumovat medici, tak ty tam fakt nechci
4. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
Kvetul, plán psát budu a už se na to těším. :slight_smile: A mediky u porodu taky nechci - na chíře mi neva ale u poroduchci jen manželínka.

A pro teď sxe taky loučím .- jedem do Bejby centra pro sukni a matraci do postýlky. :slight_smile: Paaa
4. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
andul: tak ať dobře pořídíte :wink:
4. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
No, vypadá to, že jsem tu zůstala sama, tak půjdu něco poklidit a oloupat brambory. Nevím kdy se tu ukážu, možná až ve čtvrtek... mějte se hezky maminy :slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
ahojda, tak už jsem tu zas. Po obědě jsem si na chvilku lehla, aby mi z toho slehlo a úúúplně jsem vytuhla :sweat_smile: s

těma velikostma poporodních kalhotek vůbec nevím, které si koupit. Vždycky jsem nosila velikost S (max M) a teď abych si kopila snad L, protože mi zadek strašně vyrostl. Tak nevím, jestli ty velikosti jsou normální a nebo trošku větší s ohledem na těhu. Nebo zkusím koupit jedny, vyzkouším a popřípadě koupím jinou velikost, ještě že nejsou tak drahý, to mě nezruinuje :wink:

kvet: porodní plán sepisovat nebudu, nechám to na doktorech a sestřičkách, oni jsou zkušenější, tak určitě udělají maximum pro mě a mímo, tak jim do toho nebudu kecat :wink:
4. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
Jejda, koukám, že náš malý Adamíra zaklapnul po o víčka!
Holky, Petromilla je moje starší, chytřejší, krásnější a zkušenější sestra :grinning: :grinning: :grinning: .
Ona byla vždycky white a já black do slova a do písmene :grinning: :grinning: :grinning: .

Hele ségra, mají těhu oblečení - žeby něco nového v rodině?
4. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
Iluss, možná se informuj v porodce, kde hodláš porodit, jaké jsou tam zvyklosti - myslím s těma spoďárama.
A s porodním plánem nemám zkušenosti a upřímně si myslím, že na Bulovce by mi byl na prd.
4. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Dneska mám děsnou lenoru, jdu pověsit to prádlo, co jsem prala v 7ráno. Zatím...
4. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
taaak, už mám vyžehleno, vypráno a prádlo už visí na stojanu :wink:

a dokonce už jsem i obalila řízečky na zítra.

Ráno jdu k doktorce na odběry krve, pak jedu domů usmažit manžovi ty řízečky a po obědě se vydám do prahy, jdu s jednou kolegyňkou z práce vybírat dárek pro druhou kolegyňku (příští týden slaví 30.narozky)
4. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.