• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky, koukejte se na ČT1 na ten seriál s Vaculíkem - dneska bude záhaddafaustova domu a v komparzu tam hrajemůj manželínek a jeho velmi blízký kamarád (Bledul Miro :wink: ).
4. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
tak jsem ten seriál zkoukla :wink: ale nestihla jsem začátek. Andulko koho tam hrál?
4. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Iluš, právě na tom začátku, jednoho z posluchačů té přednášky - byl tam na něj dokonce DVAKRÁT záběr! :dizzy_face: Krátký tmavý vlasy,brýle a vousy nabradě a kolem pusy. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
A musím říct, že jsem se docela bála. :sweat_smile: Doufám, že semi o tom nebude zdát. :confused: :confounded:
4. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
jeeee, tak to je škoda, že jsem ho prošvihla.

já se ani nebála, spíš jsem byla zvědavá, já tam kousek od faustova domu pracuju, tak mi ty záběry byly hoooodně známé :wink:
4. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jo a sukni nemám :angry: - Klári,držím s Tebou partu! :wink: :grinning: Na ramínku byla nádherná, ale když jsem si ji vzala na sebe, tak jsem v ní vypadala jak machna. :angry: :cry:

Ale jinak jsme tam nechali přes tři tisíce. :sweat_smile: :confused: Koupili jsme matraci do postýlky ze studený pěny s nepropustnou vrstvou a potahem, který se dá sundat jen z půlky matrace (na druhé str. potah zůstane a mímo tak může klíďo spinkat na "povlečené" matraci) a prát na 60°C; klín do postýlky, aby mohlo Skřítě spát s hlavičkou azádíčkama výš; vaničku; teploměr do vaničky; nůžtičky na nehtíky; kartáč na vlásky; HiPP pěnu do koupele a dětský intezivní krém a pro mě jsme koupili "HiPP natal aktiv" - nápoj pro těhotné (už mi ta čaje lezou i ušima :grinning: , tak abych měla změnu :slight_smile: ). A naštěstí nám už nic moc dalšího ke koupi nechybí. :slight_smile: Protože bychom jinak asi taky jedli kočičí granule. :sweat_smile: :confused:
4. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ilus, já byla s Tomem na podobné přednášce na 1. rande - byla to přednáška o HIV a AIDS :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Přímo ve Fausťáku v tom klubu ve kterém se to natáčelo.
4. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak to mě chybí ještě vanička a pak nákup v lékárně (bepanthen, líh na pupík, kojící čaj a ty poporodní kalhotky a vložky)

a dál nevím, určitě toho bude víc, ale už mě nic nenapadá, tak na to budu přicházet postupně.
4. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
jinak pěnu do koupele jsem nekupovala, koupila jsem jen Hipp šamponek na tělíčko a vlásky a Hipp tělový olejíček.
4. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Bepanthen taky ještě nemám, líh snad zajistí manželín, kojicí čaj taky musím ještě koupit a taky kuchyňský utěrky ( :slight_smile: ). Olejíček budu mít určo nějaký od Lenky, takže ten jsem zatím záměrně nekupovala. Akamarádka mě teď ujistila, žety nejdůležitější věci budem stejně kupovat až když zjistíme, že je nutně potřebujem. :grinning: :frowning2:
4. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
kuchyňských utěrek mám doma zásobu, tak ty kupovat nemusím :wink: kupujeme je běžně do domácnosti, hodí se snad na všechno.

používá se normální líh co se koupí v lékárně a nebo existuje specielní přímo na pupíčky miminek?
4. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Il, babi teď koupila nějaký barevný utěráky, tak si radši koupím bílý bez potisku - přeci jen nechci nic riskovat (ikdyž by se nejspíš nic nestalo :sweat_smile: ) A líh je to myslím ten univerzální. :slight_smile: :wink:
4. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
tak já už jdu do hajan, zítra brzo vstávám, jedu ráno na tu krev, tak pa a dobrou noc!
4. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Iluš, taky mně čeká zítra krev a poradna. Tak ať Ti to dobře dopadne! :wink: A dobrou noc!

Kvetuli, zítra držím pěsti do poradny! :wink:
4. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
ahoj kočky,

krásně jste tu večer probraly co vám chybí...hned jsem zjistila, že taky ještě pár věcí nemám, a už jsem si to hodila na papír, protože jsem hlava děravá... Takže mě čeká v nejbližších dnech útok na lékárnu... :wink:

Nůžtičky na nehtíky jsou to nějaké normální nebo jsou spešl pro mimíse??? :confused: Protože jinak máme doma asi dvoje.... Poraďte nezkušené, retardované, těhotné kuličce... :grinning:

No a musím se vám dámy pochlubit, že dnes v noci se stal zázrak /ne, nebojte, sexu se to netýká :grinning: / a já jsem ani jednou nebyla čůrat, ač jsem večer docela pila... No byla to krása spát celou noc v kuse...to už se mi hooodně dlouho nestalo..

Všem, kdo jdou do poradny a na jiná vyšetření, ať vše dopadne na jedničku!!!
5. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj Claudi,

koukám, že jsou všechny těhulíny u doktora.
Všem držím palečky .....

Nůžtičky myslím, stačí normoš. Ty spešl jsou na konci kulaté, abys mimíska nepobodala.
Pokud budeš mít bojovníka, můžeš kdykoliv dokoupit.

Dneska jsem se taky krásně vyspala, sice jsem byla 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jinak paráda.
Za chvilku si jdu nechat zlikvidovat bradavice na ruce. Ble. Dost se vypalování bojím. TAk mi držte palce. Bojím se toho víc než porodu :cry: :cry: :cry: .
5. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
hezké ráno (už zase svítí sluníčko, i když je pěkná zima)

andul tak to mě mrzí, že jsi na tom se skuní stejně jako já :confounded: dneska jsem jela do práce tramvají a měla výluku jela jinudy a jela jsem kolem obchodu, kde byli za výlohou 3/4 džíny na gumu v oase a sukně taky na gumu, budu se tam muset vydat :wink: jinak moje sestřička mě zásobuje jak oblečenám (půjčila mi dvě super trička) a to ješt těhu není a asi n nejblžší době nebude a čaj pro kojící matky, od své kamarádky, která by ho prý už neužila, tak jsem byla moc ráda, že na mě takhle myslí :slight_smile:

claudi ahoj
nůžutičky by měli mít kulaté špičky, prodavají je v drogeriích nebo lékárnách, já jsem v lékárně byla dneska ráno, krom jinech blobostí jsem koupila prckovi tyčinky na čištění uší... a tělový olej baby love, je to značka v DM drogeriie, tak snad bude v pohodě, neámte některá zkušenosti z okolí, slyšela zatím chválu, ale nevím :astonished:
5. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Claudi, jestli toho nenechas s tou kulickou, tak Te kousnu. Podivej se na me.

Krasny den vsem, devcatka. Udelal se mi opar, takze jeste ke vsemu budu vypadat jak tehotna cernosska domorodkyne :angry:
5. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
čauky mamino Ludvo,
jo jo, dnes to tu vypadá na lékařský den.... :wink:
Tak ať to máš brzy a zdárně za sebou, a neboj se, to zvládneš :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
ahoj klarko a arwoušku :slight_smile:

klari - to máš super ségrušu, že na tebe takhle myslí... na nůžky se pozeptám, až budu páchat ten nálet na lékárnu, musím to pořádně promyslet co všechno tam chci, ať nenakupuji na desetkrát... :wink:

arwi - ježíš promiň, já zapomněla, že kulička, vorvaň a velrybí mláďátko jsi tady přece ty!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, náhodou ti těhu moc sluší a bříško máš úplně akorát , tak nezlob, nebo ti jarouš bude muset dát na holou!! :grinning: :grinning: A to on by rád, co? :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Claudi - no predstav si - z nedele na pondeli to bylo, tusim - jsem se v noci otocila na bok a vyspulila nechtene holej zadek.....umis si predstavit, co se odehralo potom????

Se mu divim, jeste, ze se nevidim zezadu, to musi byt pohled

Vsem mamkam, co jsou na prohlidky, drzim palecky!
5. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
arwi - se nesmíš divit, takhle ho chudáka provokovat :grinning: Jediná obrana - spát v neoprénu... :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
holky už jste rozmýšlely, jaký pleny budete používat (myslím Vás, které budete používat papírové) slyšela jsem hodně chváli na Tesco pleny (fialové) ale nevím jestli je koupit prckovi hned, nebo radjěji začít s nějakejma jinejma značkama ??? :confused:
5. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojky těhulky :slight_smile:

tak už jsem zpátky doma, sestřička mě zas vysávala jak upír :wink: ale prý už to jsou poslední odběry krve v tomto těhu (teda pokud dopadnou dobře, v pondělí si mám zavolat na výsledky)

claudi: na miminka jsou speciální nůžtičky, s kulatou zaoblenou špičkou. U nás v drogerce měli dvoje, jedny měly byly dlouhé a druhé úplně kratičké, tak jsem koupila ty kratičké, jsou sice dražší (asi 150 kč), ale líp se s nima manipuluje a stříhá miminko.
5. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
klari: já slyšela chválu jen na pampersky a huggies, tak jsem včera koupila pampersky. těch Tesco plínek bych se asi bála. nemám ráda takovéhle ty moc levné věci. Možná až by bylo mímo trošku větší, ale ne hned takhle ze začátku.
5. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
už jsem na ty nůžky koukala na netu, to jsem netušila, že mají takhle kulatou špičku, ale vypadají bezpečně...

Tesco pleny neznám, zatím jsem o nich nic neslyšela... Kamarádky chválí Pampers nebo Huggies, ale taky nevím co bueme používat my... Asi jako první zkusím ty Pampersky a pak se pozeptám v okolí co kdo používá a třeba by nebylo na škodu si s někým vyměnit pár kousků, aby jsme mohli zkusit jak by nám vyhovovala jiná značka...
5. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
no já jsem přečetla pár diskuzí a Pampersky tedy moc nechválejí, prý hodně protýkají třeba po stranách nebo po zádech miminek a ta cena :confounded:
5. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
ahojky všem,
klari já si myslím, že záleží opravdu na zkušenostech. jedni známí pampersy nechtějí a používají hagisky a druzí, co mají dvojčata kluky, tak ti jedině pampersky, takže pak si vyber.
já osobně mám 2 balení pampersek a pak pár hagisek od známé na vyzkoušení a do porodky mám newborny z DMka.
5. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
iluss, ty tesko plínky jsou prý dobré jen s tím fialovým obalem, jinak prý nic moc a cena prý je taky dobrá, prostě to budeme muset prubnout :wink:
5. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.