• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
jo asi tak jak říká denisa, každý musí zkoušet a hledat to co bude vyhovovat jemu... radit se moc nedá... a vůbec nejlepší by bylo, kdyby prckové chodili na WC pěkně od narození a byl by prroblém vyřešen... :grinning:
5. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
claudie to máš recht, hlavně pro mohýho manžílka, s mimnkovskej bobáků se mu dělá šoufl :grinning:
5. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
jo tak chlapi jsou na to hákliví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale myslím si, že i my kolikrát budeme mít namále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Holcicky moje, u plinek strasne zalezi na tom, jestli jsou deticky zdrave, nemaji vyrazku. Kdyz koupite levne plinky v nejakem marketu a miminku neublizej, neni duvod, proc je nepouzivat. Ja osobne pevne doufam, ze zadna alergie nebude a naopak je budu moct pouzivat. Plinky nejsou levna zalezitost a dvakrat vubec
:angry: U Pampers, Huggies a podobne stejne z poloviny platite znacku :frowning2:
5. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
arwen, máš pravdu, že se platí hlavně za značku. taky doufám, že vše bude v pořádku a malý se neosype, uvidíme. mimochodem gratuluju k holčičce a chlapečkovi, ještě jsem to nestihla :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Deni, jééééééé, děkuju. FAKT mám radost, kdyby byly dvě holčičky, Jarda by byl zklamanej a ze dvou kluků bych zas zešedivěla já :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
arwen to je jasné, já bych v případě dvojčátek taky chtěla páreček, ať si každý přijde na své :grinning:
5. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
ségra i švagrová používají pampersky i haggiesky a jsou s oběma velice spokojené. Tak vyzkouším papmersky a uvidíme, jestli nám sednou. Koupila jsem jen dvě balení newbornek, tak když nám nesednou, tak vyzkouším jiné.

jinak se musím pochlubit, právě jsme s manžou složili postýlku :wink: jsme tu pořád zakopávali o krabici, takže jsme nevydrželi a postýlku už složili a teď tu zakopáváme o postýlku :grinning: ale vypadá nááádherně!
5. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Ilusko, tak to je fajn. Ja si postylku budu pujcovat - a jeste ke v semu starou, velkou, abych do ni dala alespon par mesicu v obyvaku obe deti. Na noc bude asi kazde ve svem, aby se nebudily...
Tyjo, ja taady planuju a pritom se muze stat cokoli. Brrrrr
5. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
arwi: nestraš, vždyť už to máš taky za pár a dopadne to dobře, neboj :wink:

to nejhorší kritický období už máš za sebou a teď už tě čeká jen to dobrý :wink:
5. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
arwen co to vypouští z mysli, no fuj, že se nestydíš, jen si jen pěkně obě dvě užiješ :grinning:
5. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Ted me tady nekdo strasil, ze jeho kamaradka prisla o jedn o z dvojcat, protoze se honila a chodila do prace, nebyla v klidu. Ach joooooo, ja nesyckuju, jen si uvedomuju, ze riskuju :cry:
5. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
arwen a jak se ti vůbec daří zvoádat ty tvoje dvě práce??? :confused:
5. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
ilus, taky bychom už měli během pár dnů postýlku složit, já už mám povlečení pěkně vyprané, vyžehlené a i oblečené, tak už není na co čekat, těším se :grinning: a pokud by mi dneska vyšel čas, tak chci povlíct už i proutěný koš na malého, košík mám půjčený a bude v obývacím pokoji.

arwen, neplaš, nic se nestane, jen se musíš naučit i odpočívat a bude vše v pohodě
5. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
tak já mám hotovou pórkovou polévku, tak si ji s radostí dám, mňam, už se na ní těším.
5. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
tak holky, přeju vám dobrou chuť pokud taky právě obědváte
5. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Klari - dari jen proto, ze musim. KOlikrat je to na hranici. A taky v noci pry chrapu, fuj......
Denisko, to nejde odpocivat, neni kdy, vazne ne. Snad jen v praci se obcas najde chvilinka :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
arwen, tak aspoň na chviličku, když příjdeš z práce, tak aspoň půl hodinky a pak se pustiti do bytečku, vím, že toho máš hodně, taky smekám klobou, já bych to nedala
5. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Deni, ale dala, kdybys musela, ver mi, kocicko. Kdybych nemela ty bolesti strasny - mmch, Andulko, dnes mi prijde konecne olejicek - tak by to docela slo, ale tohle je fakt hnus.

Uz mas vybrane jmeno pro chlapecka?
5. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Arwi: musíš prostě teď hodně odpočívat a dávat na sebe a prcky pozor.

Deni: já už jsem konečně vyprala veškeré miminkovské oblečeníčko, už mi zbývá jen jedna pračka ponožtiček a bryndáčků a pak se vrhnu konečně na povlečení do postýlky, plínky, zavinovačky, deky apod. Ale to už bude lepší, to už nejsou tak malilinkaté hadříky jak to oblečeníčko, to jsou velké kusy a půjde to rychle :wink:

já budu mít taky půjčený koš na mímo a taky ho budeme mít v obýváku. Abych nemusela jezdit s postýlkou sem a tam.
5. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj ségruše i ostatní těhule. Tak těhu oblečení asi fakt už potřebovat nebudu.... :grinning: . Za chvíli mě čeká spíš přechod :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Četla jsem, že diskutujete o nůžtičkách a plínách. Nůžky jsem měla vždycky normoš a stříhala při spinkání. Plíny jsem dávala ze začátku Pampersky nebo Huggiesky. Tesco pleny až o něco později a zdají se mi lepší než třeba Pampersky. Pak jsme přešli na úplně obyčky Clever z Billy a spokojenost velká :slight_smile: . Teď jsem nakoupila v akci Pampersky a malý se mi po nich osypal nad zadečkem. Oni jsou totiž parfemované :confounded: .

Celkem vám závidím, že to všechno máte ještě pře sebou, tak si to užívejte :wink: .
5. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
arwen, kdyby nebyla jiná možnost, tak dala, my ženské toho hodně zvládnem :wink:
náš malý bude Václav, líbí se mi možnosti říkat mu i jinak, Vašku, Vašíku, Venco, Veno

iluss, přesně tak, já ho mám taky půjčený od kolegyně z práce, je starší, asi 13 let starý, ale pořád je pěkný a mám ho i s povlečením co si na něj ušila, takže je to super, že nemusíme kupovat, přece jen jsou hodně drahý.
já už mám věcičky pro malého taky vyprané, ještě je vyžehlit, ale je to jen várka, co jsou nové, a toho není moc, ještě musím projít věcičky od sestřenky, co jsem zdědila, vyprat a taky vyžehlit, takže toho je ještě kupa a čas už letí :unamused: , ale snad to zvládnu do porodu :wink:
5. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
petromila, taky jsem slyšela o těch plínkách z Bily, no časem uvidíme :wink:

tak holky, já pro dnešek končím, jdu se na 10 min. natáhnout a pak 13:30 vyrážím na cvičení, sice se mi vůbec nechce, jsem zase nějaká unavená, ale aspoň se protáhnu. tak páčko
5. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
já se taky pomaloučku loučím, jedu do prahy vybírat ten dárek pro kolegyňi k třicátinám.
5. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky, jen co jsem vás dočetla, tak jste mi všechny zmizely :frowning2:

Tak si počkám na zprávy od andulky a od kvetuldy, jak dopadly v poradně.

Jinak já to s tím čůráním zase tak divoké nemám. Přes den chodím docela často, ale večer si lehnu a probudím se až ráno. Sice se občas tak nějak převaluju, ale je to v pohodě.

Včera jsme byli s Honzou v porodnici - PA vysvětlovala budoucím tatínkům, jak nám mají pomáhat a tak, pak jsme byli omrknout pokojíky a sál. Holky, v té Roudnici, je to fakt takový domácí. Pokojíček pro první dobu byl takový útulný a i ten porodní sál byl docela fajn a navíc tam jsou všichni strašně milí. Už se tam docela těším. Jen ještě něvím, jestli ten náš mrňous půjde normálně něbo císařem. Do poradny jdu příští týden, tak to snad doktor už konečně rozhodne...

A do porodnice taky ještě nemám všechno nakoupeno. Koupila jsem si akorát ty jednorázové kalhotky a moc se mi tedy nelíbí. Asi to spíš vyřeším nějakýma obyčejnýma bavlněnýma. Vložky a plínky si s sebou brát nemusím. Akorát musím ještě sehnat nějaké šikovné noční košile.

A s praním jsem ještě nezačala :wink:
5. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahojda,

tak jsem doma ajsem urvaná jak pes. :frowning2: Ráno poradna, pak masáž, oběd s tchýňkou a měli jsme se jít podívat na porodnici, ale všechny sály jsou plné, takže snad příští týden. Před chvílijsem přišla domů.

Skřítě je v pořádku, ale z nějakého záhadného důvodu se otočilo zadečkem dolů. Mám strach, žekdyž tak budei příští týden- kdy jdem natu konzultaci- že mě primář nedá ani možnost rodit přirozeně. Budu cvičit "kočičku" a snad se stihne otočit.

Teď si jdu lehnout,tak zatím.
5. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
andul, tak to je mi líto, že skřítě takhle zlobí a nespolupracuje :unamused: , tak snad se umoudří do příštího týdne, hezky si odpočiň

ahoj jani
5. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Andul, však on dostane rozum a snad se ještě otočí.

Ahoj klari, koukala jsem na tvůj kočárek. My taky budeme x-landera zeleno-černého. Teda už máme :slight_smile:
A co v práci, šetříš se?
5. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
v práci je pohoda, už jsem doděla všechny resty, zítra dorazí posila, takže pro ní skladuju většinu práce a já se budu flákat :grinning:
5. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
ahoj těhulky :slight_smile:

jak se vám daří? ani nestíhám dočítat za těch 5 dní co jsem tu nebyla :confused: :sweat_smile: :wink:
doufám,že jste všechny v pořádku...všem k dobrým výsledkům z vyšettření a kontrol gratuluji...

my jsme Ok,já se snažím pokračovat v praní věciček na mimíska,mimo haldu prádla z víkendu,co ušpinil Tomula... :wink: :slight_smile:

zítra asi půjdu na ogtt (už snad definitivně poslední v tomto těhu :slight_smile: ) abych měla pokoj-musím tam zajít během tohoto týdne nebo příští pondělí...tak at to mám z krku.. :wink:

jinak víkend byl super,co vám mám povídat,s manžílkem jsme si odpočinuli opravdu skvěle :slight_smile:
a v pátek i prvomájová pusa pod rozkvetlou třešní proběhla ( v krkonoších to kvetlo později,takže v tomto jsme měli štěstí a třešnička na zahradě fakt byla ještě v květu,ale už dlouho asi nebude :wink: )

holky zatím papá ,jdu pokračovat v nějaké záslužné činnosti :wink: :grinning:
5. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.