• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Už jsem vzhůru, ael dobře miz otho pořád není a Tom slouží, takže tu jsme s Pupí sama. A jen tak pro pobavení - zápis v mé průkazce: 21.4. - 32tt a hned pod tím 5.5. - 33tt - tímhle tempem budu rodit s Arwen v srpnu...
5. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Vítám bledulku z výletu. Muselo to být moc hezké...

Andul - ten tvůj doktor je fakt třída :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
Jani, po porodu mě už neuvidí - teda doufám, že se mi podaří sehnat jinýho, abych k tomuhle už nemusela. :confounded:
5. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Budějovice jsou velký město, nějaký lepší se určitě najde. Já si na toho svého zatím stěžovat nemůžu. Sice bych si přála, aby mi všechno trošku víc vysvětlil, ale to dělá jen malokterý.
5. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoooj kocky :slight_smile: no vy jste toho zase nakecaly :fearful: :fearful: vsem gratuluju k dobrym vysledkum, my jdeme ve ctvrtek...a konecne taky na 3D :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
Snad máš, Jani,pravdu. :slight_smile: A ani když se zeptáš, tak Ti to nevysvětlí? :confused:
5. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahoj Leniku! Užjsem si říkala, jestli sis nezapekla do těch rohlíčků ruce, že nepíšeš. :grinning: Tak to Ti budu držet pěsti,aťdopadneš líp, než my dneska - Kvet se neozvala, tak kdo ví, jestli nerodí. :confused:
5. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
vcera mi dorazilo PPL s polstarkem a dekou do postylky (kterou stale nemame :grinning: ),povlakem na prebalovak a ty flanelovy plinky s zirafkama....ale ty jsou fakt ulet :confused: jsou zacisteny a obsity jen ze trech stran a ta ctvrta strana je, jak kdyby to zrovna nekdo ustrihl....fakt sila....za 42 korun :confounded:
5. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
andulko, no koukam, ze malej nejak cestuje v brisku...no, asi nechtel byt vzhuru nohama :grinning: ale to se srovna, neboj :wink: vsak jeste mate trochu casu :wink:
5. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
Leni, z jakýho to máš obchodu?? :confused:
5. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
jak nakupovala bledul.....mujeobchod......
5. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Lenďo, budu cvičit jak dová,abych ho otočila - je ještě moc malej na to, aby si dělal, co chce. A jak občas říkal můj taťka: "Dokud svý dítě budu živit, tak mě bude poslouchat!" :grinning: :grinning: :grinning:
premyslela jsem, jestli to neni treba z nejakyho duvodu, ale faktme zadnej nenapadl :confounded:
jj, to jsem doma slysela casto :grinning: a je to fakt.....jen jsem zvedava, jak to budem praktikovat :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
Tak jsme se dívala na svoje plínky (mám je taky od nich) a mám je zašitý taky jen ze tří stran a 4.není zapošitá, jen je tam takvý "vypevněný" pruh.
5. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
Když se zeptám, tak jo. Jenže mě spousta věcí napadne pak až doma... U něho jsem vždycky tak nějak mimo :slight_smile:

Ahoj Len - já ty flanelový plínky mám taky. Ale nevšimla jsem si, že by byly neobšité. Jdu se mrknout.
5. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
No, to já taky. :grinning: Min z kraje to asi moc nepůjde - zabrečí a my poletíme a prsa budem vytahovat i v městský, aby ti naši drobečkové neměli hladíček. :wink: :grinning:
5. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
JAni, tohle řeším lístečkama s dotazy. :wink: :slight_smile:
5. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
holky hodila jsem aktuální pupík do albíčka, tak se mrkněte jak rostem :wink:
KLári, jdu vás omrknout. :wink: :slight_smile:
Jůůů - vždyď máš břicho skoro jako já! :slight_smile: A krásný!! :slight_smile: :wink: A hezký kalhoty. :wink:
5. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak já mám na té 4. straně taky jen ten pevnější proužek. Já jsem si toho ani nevšimla, když jsem je vybalovala :slight_smile:
5. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
andel takže jsem pěkná velryba co, to jsem zvědavá jak budu vypadat v 35 tt co jsi teď ty :confounded: :astonished:
5. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
KLári, teda dík! :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
Klárko, Skřítě je siceprý veliký, ale já mám břicho od začátku mrňavý. Vždyď si vem, jak jsem vypadala v té ZOO - menší bříško měla snad už jen Lenka. Prý je to tím, že mám dost širokou pánev, takže je mrně nacpaný tam a nepotřebuje tudíž tolik dopředu. :wink:
5. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
je zvláštní, že někdy mám pocit, že pupík je malej a někdy naopak se mi zdá mega :grinning:
ale už je asi nepřehlédnutelný, v metru a tramvaji mě pouštějí i sednout :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda hlavně ženský, chlapy si asi myslí, že jsem tlustá :angry: a ne těhotná :sunglasses:
tyyy jo klari, pekny brisko :grinning: ja se budu muset taky cvaknout :wink:
no to je husty, s tema plinama......mne z nich na ty ctvrty strane normalne lezou i nitky.... :confounded:
andul: to mas pravdu, s tou mestskou :grinning: :grinning: ale ja ji snad pouzivat u nas na mestecku nebudu muset :grinning:
Klari, pěkně se nám kulatíš :slight_smile: Taky se budu muset nechat zase vyfotit.
5. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
klari: me taky uz poustej sednout, ale pandero mam porad rakovy mensi.... :wink: ale jestli je to tak, jak rika andul s tou sirokou panvi, tak u me ma prcek sakra mista.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
holky já se rozloučím, jdu se na chvíli natáhnout a pak něco ukuchtit k večeři
pěknej večer všem :wink:
5. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.