• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Mě taky pouštějí sednout akorát ženský, pánové si nevšímají.
A pánev asi moc širokou nemám, pupík mi leze pěkně ven a skoro do špičky :slight_smile:
5. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Já jdu taky něco vymyslet k večeři. Moc toho doma nemáme, ale snad mě něco napadne. Poslední dobou jsme docela vyjedení.
5. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
Leni, já tady městskou taky nejezdím, ale jiný příklad mě v tu chvíli nenapadl. :sweat_smile: Hele, a víš, jak se nám bude krááásně rodit? A já jim dám, že mě nenechaj!!! :angry: :grinning:

KLári,hezky si odpočni! :wink:

Jani a nejhorší jetona gyndě v čekárně,kdyžchlapi sedí jak peckya kolem nich stojí poloomdletý maminy těsně před porodem. To bych normálně vraždila! :angry: Dřív jsem tytěhuleshlasitýmkomentářem pouštěla sednout a teď, jak už si sama ráda sednu, normálně ty cizí tatínky zvedám ze židle - burany. :angry:
5. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
janca: he he, o vyjedeni mi vypravej....v posledni dobe pravidelne improvizuju... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja si ted udelala cinskou pytlikovku :grinning:
5. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Jani, já jsem sama, takže si udělám zapečený chlebík se šunkou a sýrem a k tomu si dám rajčátka. :slight_smile: :wink:
5. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
andul mnam, to mam rada :grinning: Petr mi to neji, prej mu nechutna teplej chleba :angry:
5. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
Lenďo, zas? Já mám od včera zbytek liškovky, tak si to můžem vyměnit, ať obohatíme náš jídelníček. :wink: :grinning:
5. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
Leni, to je trubka. :grinning: Ale momentálně v Pardubkách,ne? Tak co Ti brání? Dante asi ne, ne? :grinning: :wink:
5. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
hm, ja mu rikam porad, ze je trubka a on mi to neveri :grinning: :grinning: :grinning: momentalne mi nic nebrani, ale polivka snad bude stacit...uvidime :wink: mozna dojde i na chlebik...... :grinning:
5. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
hehe, jak mi nejde telka, tak porad zhavim dvd a ted koukam na kurvahosigutentag :grinning: :grinning: :grinning: ten polivka je fakt vtipnej....a irenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Leni, nám telka sice jde,ale v podstatě na ni nekoukáme - jen na hokej a včera na Strášce duší (Tom tamhrál v komparzu :slight_smile: ). Alejá jsme oprášila své "znalosti" z windowsových her a pařím Spidera. :grinning:
5. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
ja cetla, ze jsi mela manzilka v telce :grinning: a hry? na ty jsem nikdy moc nebyla...jediny, co jsem kdy hrala na kompu byl Mesiash a ten nam tenkrat ukradli i s kompem, jak nas vybilili a uz ted nejde sehnat :confounded: a pak jsme jeste s Petrem hrali SSX na Playstation....to byl snowboard a to me fakt bavilo....jenze konzoli jsem dala brachovi, takze mam prd :confused:
5. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Mně jinak ty hry taky moc nebaví - obzvlášť střílečky nemám ráda - já max ty karty a SuperMaria. :grinning: A představsi, že Tomajeden sanitářod nich poznal. :grinning: :confused: :grinning:
5. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: vsimavej sanitar :slight_smile: hele andul, sbiras neco?
5. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Teď Ti, Leni, asi nerozumím. :confused: Jako pohledy, ubrousky a tak?
5. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
hmmmm
5. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
JAko malá jsem sbírala pohledy. Pak právě ty ubrousky (ale ty musí být min po 2ks od jednoho, abych mohla jeden použít na dekupáž a jeden mi zbyl :slight_smile: ) A v posledních asi šesti letech jsem ujetá na cukry. :sweat_smile: :grinning: A mám tendenci sbírat malá rozkošná zvířátka -hlavně miminka- ale to se musím krotit,páč jsem si takle už"sebrala" Míňu,Pupí a teď Pepího a už to nemáme kam dávat. :grinning:
5. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
he he, jako zivy mimizviratka? :grinning: :grinning: a cukry sbiras jako jak? :confused:
5. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
No - jako živí mimizvířátka. Jéje v tu sobotu to byla zkouška sebeovládání, jak jsme potkali ta liščata. :grinning: A cukry, prostě posbírám v kavárně nebo tak od kamarádů,kteří nesladí. :sweat_smile: Vzniklo to vlastně od toho, že jsem hoodně kolabovala z nízkýho tlaku a tak jsem se naučila mít v každé tašce nebo kapse pytlíkovej cukr a vždycky si "šlehla" cukřík. A pak jsem se začala víc dívat na přebaly a tak teď baštím jen takový ty běžný a obyčejný aty hezký,kterýještěnemám si schovávám doma do velký lékárenský lékovky. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
jee, tak vam doma nedostatek cukru nehrozi, co? :wink:
5. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
sis chtela vzit liscatko domu, co? :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
:slight_smile: Ahojte Letní maminky :slight_smile:

Možná už ste hlasovaly, ale pokud ne, daly byste hlas naší červencovce/jůlovce Zuzzi-Zuzaně Dobranské? :dizzy_face:
Naše hlasovací zdroje jsou vyčerpány a Zuzzi to tak slušííí :sweat_smile: Děkujeme http://www.buducamamicka.sk/?page=3&miss=2

A užívejte bříšek, máme to za pár :wink:
5. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Napadlo mě to. Ale pak jsem si řekla, že majmaminku,který bypo něm bylo smutno a tak jsem je tam nechala všechny. :slight_smile:
Nehrozí -ale vybírala bych, který cukr objetuju a který ne. :grinning:
A Ty něco sbíráš?
5. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Simonito, my už hlasovaly. :slight_smile: :wink: A Ty to máš taky za pár,tak buďte v pořádku! :wink:
5. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
momentalne nic, ale asi zacnu......ctyrlistky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak jsem ted byla doma, tak jsem jich par nasla....jako decko jsem jich mela hafo, nevim, kam se vsechny podely a tak jsem je milovala :grinning: :grinning: a taky jsem nasla svoji starou sbirku pohledu s pejskama .....
cukry ti muzu nejaky sehnat :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Zase mi to padá. :angry: :angry: :angry: Ale aspoň jsem si zacvičila - a nejen kočku. :slight_smile: Chvilku si dáchnu a půjdu si udělat ten chlebík. :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
TAk čtyřlístky jsem našla asi jen 3 - jinakjsmese je většinou dostala. :sweat_smile: :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
hmm, ja je taky vetsinou dostavala, ale nekam zmizely :unamused:
5. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
andul, koukam, ze uz mas 35 tyden :grinning: jaky ze to chcete dat jmeno?
5. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
bude to kubik nebo vitek?
5. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.