• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tyy jo, my porad nevime :frowning2:
5. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
KUK :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Leniku, říkáme mu Kuba a neumím si představit, že bybyl jinak. Ale pořád říkám, že to bude záležet na tom,až ho prvně uvidíme. :slight_smile: Proti Jakubovi mi jde to, že jich je teď hrooozně moc. :frowning2:
5. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
5. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
tak už mě tu máte zpátky, nějak mě to dnešní cestování zmohlo, ale úkol splněn, dárek vybraný :wink:

tak mě dneska v tramvajce cestou tam pustila sednou jedna ženská, chlapi jako vždy seděli. A cestou zpátky jsem stála, to mě nepustil nidko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak já mám pánev užší a bříško větší, taky takové hodně dopředu, do stran mi vůbec naštěstí nejde. Takže vypadá hooodně velké :wink: taky se budu muset zase vyfotit.
5. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Andul: kuba je krásné jméno, jmenuje se tak můj synovec i můj kocour :wink: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Leni, mně se líbí ten váš Filip. :wink: :slight_smile: Je to takový tvárný - Filip,Filda, Fíďa, Fíla... :slight_smile: Ale máme v rodině dva Filipy, tak že u nás to nejde. Stejně jako Ondra nebo Vojta. :frowning2:

Iluš, jak je při večeru?
5. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Il, a co jsi vybrala? My jsme teď kamarádovi kupovali dýmku a měla obrovský úspěch. :slight_smile: Musím sepřiznat, že jsem v tu chvíli byla na Toma (ten to vymyslel) hrooozně pyšná. :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Filip je taky moc krásný jméno :wink:

u mě bezva, ale jsem za ten dnešek pěkně uťapkaná.

zítra ráno jedu k našim, celé dopoledne nám tu nejde proud, tak bych si tu nemohla uvařit ani čaj, tak sjedu k našim, nasnídám se tam a naobědvám a odpo zas pojedu domů.
5. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahoj iluss :slight_smile: no to je drzosts...nechat te stat....asi jsi malo spulila :grinning: :grinning:
andul, my mu rikame filip :wink: ale prave filda, fida a tak se mi moc nelibi, prijde mi to takovy psi :confused:
5. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
nakonec jsme vybrali dřevěný chlebník, chtěla něco praktického do domácnosti a tenhle se jí strašně moc líbil. Vzaly jsme jí nakonec s sebou, a´t si vybere, co sama bude chtít.
5. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
To je fajn, že můžeš takle lehce k rodičům. Já mám taťku na takovou návštěvu moooc daleko. :frowning2: :cry:
5. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
len: já se ani nemusim špulit, já mám bříško tak velké, že to opravdu nejde přehlídnout :grinning: jsou to prostě všechno burani a ignoranti!
iluss, to je hruza bez proudu, co? na takovych vecech je videt, jak jsme rozmazleny civilizaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kubik se mi libi, ale nebudu se opicit...myslim... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
iluss, to je dobrej darek.....zrovna dneska jsem se bavila s kamoskou o darcich a shodly jsme se na tom, ze vetsinou dostavame pitomosti, ktery koncej zastrceny ve skrini :frowning2: takovy ty sileny dozicky, vazicky a sosky, ktery se nikam a k nicemu nehodej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jeee, v praci dostanu chuvicky :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Leni,to se klíďo opič. :wink: Klárka s Janďou budou mít taky obě Ondráška, Denča s Jančou maj stejný kočár, tatínků Honzů je tu taky víc a konec konců už máme stejnou sadu od Aventu a s tou jsem se opičila já. :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Leni,doufám, že my je dostanem u manželína v práci taky. Nejsou zrovna levný ( :frowning2: :angry: ) a když se na něsloží hodně lidí, tak je to pohůdka. :slight_smile:

Il,zrovna dneska jsmeto tu s někým řešily - ty chlapy neomalený. :angry:
5. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
hmmm, se me vcera ptali, tak jsem rekla ze chuvicky nebo monitor dechu.....monitor dechu prej neznaj, tak chuvicky :grinning: se totiz holky rozcilovaly, ze si vsechno kupuju a ze nevedej, co mi koupit......
no s tim jmenem jeste uvidime :wink: :confused:
5. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
andul: jj, je to super, sednu na vlak a za chvilku jsem u nich :wink:

len: já jsem jako dárek od kolegů v práci dostala taky chůvičky :wink: a taky jsem z nich nadšená!
5. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Leni, uviďte. :slight_smile: :wink: Hele,ale i u těch chůviček si to chce říct, jakou chceš. Resp. jaký má mít funkce. Jestli má jen přenášetod mimiho kTobě nebo jestli má být obousměrná (že naněj můžeš přes chůvičku mluvit), mámít světýlko, teploměr, hudbu.... Koukni na www.detske-chuvicky.cz :wink:

Nám se líbí tahle: http://www.detske-chuvicky.cz/p/philips-scd510
5. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
V Bejby centru nám doporučovali jedině Philipsky nebo Tefalky
5. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
no vidis andul, to me vubec nenapadlo :confused:
5. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
hele, a budete kupovat ten monitor dechu?
5. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
já ne, já si myslím že to je zbytečnost a slyšela jsem na to hodně stížností. miminko se maličko pohne a už to pípá a zbytečně leká rodiče. prý to zas tak kvalitní a funkční není. Ale z vlastní zkušenosti soudit nemůžu.
5. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Iluš, to samé jsem slyšela na ty NANNYnky - hlídače dechu. Ale pak je ještě jeden výrobce (myslím,že jeto tenhle http://www.detatko.eu/zbozi/4804/Monitor-dechu---BABYSENSE.htm) a ty jsou prý spolehlivý. Na tomodkazu sesicepíše, že se nemá kupovat použitý,ale já si koupím od kamarádky - ukazovala mi ho u nich a opravdu funguje, takže není co řešit. :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
5. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Leni,ta je o řadu vyšší než ta co se líbí nám. :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
tak jsem tu.....
andul, na tech strankach, co jsem poslala, mas slevy kolem 20ti procent..... :wink:
5. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
čauky, jdu jen juknout.
5. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
vybíráte chůvičky?
5. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.