• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ludvi,to nám klidně i něco řekni. :slight_smile: :wink: Co ruka -dobrý?
5. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
já jsem si přivezla z chalupy naše starý philipsky (tenkrát jsem byla exot) a světe div se ony jsou plně funkční!
Po těch letech! Docela jsme s manžou koukali....
5. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jsem jednoruká a nejde mi klofání.
5. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jinak docela hrůza, mám jít za 3 týdny znovu, ale nevím jestli to nezruším.
Docela to bolelo a mám to celý nateklý. Velký puchýře, nevíte někdo co s tím?
5. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Terce jsem to zlikvidovala homeopatikama, docela o nich uvažuju.
5. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Sháníte monitor dechu, nebo chůvičky?
5. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
ahoj ludvi :slight_smile: co mas s rukou? :confused:
5. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
ten server www.chuvicky.cz má fakt dobrý ceny.
Nannynky bych se nebála a prodlužují záruku i na další miminko. Což u nás asi nehrozí :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
ja koukam po chuvickach....mam je slibeny z prace, tak vybiram.... :wink:
5. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ludvísku, to byl dusík?? Pak jsou dvě možnosti - 1. ta lepší - nechaj Ti to vypadnout a ta 2. budou to vystřihovat - a to bolí jak prase. Jestli máš doma pantenol, tak leda to. A jestli to hodně bolí a máš to nateklý, tak mírně chladit. A hodně pít!
5. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Len, dobrovolně jsem se nechala zmrzačit vypalováním bradavic :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Mám si ty puchýře vystříhnout? Někdo říká hned, někdo za 3-4 dny. Mám Framykoin.
5. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
jeee a jooo, to jsem cetla :wink: a boli to? ja nastesti zadny nemam, tak jsem to nikdy nemusela postupovat :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
JEŽKOVI - NESTŘÍHAT!!!! A framykoin je k ničemu. Ani fenistil nemáš?
5. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dusík, ble.
Měla jsem odp dost ježdění (jednou rukou) a dokonce jsem vycouvala z jednosměrky! To je u mě výkon i s obouma rukama :grinning: :grinning: . Hele holky, taky se vám při couvání zvedá žaludek?
5. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Kdyby to chtěli stříhat, tak by si Tě pozvali cca na konec týdne. Jestli mášjít až za tři týdny, tak to nechaj vypadnout.
5. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Večer jsem si to zalepila, vadí to?
5. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
mne se nezveda :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ta koza, co mi to dělala, mi řekla, abych si vzala Ibalgin!!!!!!
5. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Len tak to máš štěstí
5. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Zítra jsem se obj ke kadeřnici, ve čt jdu do poradny , tak abych byla krásná :grinning: :grinning: .
Jedna ruka je dost málo.
5. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
ludvi, ja jdu taky ve ctvrtek do poradny.....a krasna jsem asi dost, ke kadernici totiz nejdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Andul, Skřítě se ti otočilo? To je teda potvůrka. Kdyby tak zůstalo, necháš si udělat SC?
Ludvi, naštěstí nezvedá. :slight_smile: Ještě to tak. :frowning2:

Chjo - se mi spustila krev z nosu, tak tu sedím se srolovaným kapesníčkem v nose a vypadám jak tydýt. :grinning:

Leniku, to buď ráda, že se TI to vyhlo. Já na ně trpěla v pubertě - mívala jsemje na chodidlech a dost jsemsi s tím užila. :frowning2: Při jednom vystřihování (právě po dusíku) mi dal Taťka do pusy svoji ruku a řekl:"Když to bude hodně bolet, tak kousni." Takže já jsem odpajdávala se zavázanou nohou a taťka odcházel se zavázanou rukou,protože jsem mu chudákoj prokousla hřbet dlaně mezi palcem a ukazovákem a pohmoždila ten sval od palce. :sweat_smile: :confused:
jeeee, teď jsem vylezla z vany, bylo to žůžo dát si takový relax ve vaně po tak uťapkanym dnu :slight_smile:

ludvo: kámoška taky trpěla na bradavice a kupovala si na to v lékárně nějakou vodičku, kterou si to pokapávala a za nedlouho jí samy odpadly a bez bolesti.
5. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
jeeeezis, chudatko tvuj tata.... :sweat_smile: ale jak se obetoval, co? hodnej :sweat_smile: :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
iluss, tak to jsi prisla s radou pozde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: andul, teda ty jsi drak :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Len, nemůžu si umýt vlasy :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak si dám melír, jako bolestný.
Zkusím dr. ukecat, jestli můžu přijít ještě jednou. Na Bulovku se mi tolik nechce...
len: se mě dřív nikdo neptal :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.