• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak nad kosmetikoujsem ještě neuvažovla. :confused: To začnu řešit až tak za 14dní - 3týdny :slight_smile:

Holky, zoufalé časy si žádají zoufalé činy - po dlooouhé zimně jsem vyndala trhací strojek a oholila sis ním nohy. :astonished: :cry: :frowning2: :slight_smile: Žiletku už pravidelně nezvládám. :sweat_smile: Snad to bude jako v té reklamě:"Holila sis nohy dnes, včera... před třemi týdny!" Ale Skřítě mám až pod žebrama. :grinning:
1. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Květul na hlavičku je super olivovej olej, teda pokud máš na mysli žluté šupinky. Vždy jsem to malé natřela, nechala chvilku a pak setřela žíňkou. A za chvilku jsme měly pokoj.
1. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
unka: fakt? no jo, co naděláš ... někdy ty jejich rady jsou fakt asi "nad zlato"
1. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Andul ani mi to nepřipomínej si na ty nohy nemůžu dosáhnout fakt lachtan :grinning: :grinning: Fakt jsem zvedava jak se budu holit dole pred porodem
1. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
unka: přesně to myslím :slight_smile: tuhle tvůj tip si budu pamatovat a určitě ho zužitkuju :wink:
1. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
andul: já si teď nohy holím tak maximálně 1x týdně :grinning: no a spodek tak 1x za 14 dní a to mi ještě musí pomáhat manža :grinning:
1. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
jinak nějaký šampony a mýdla kupovat nebudu, první měsíce stačí jen čistá vodička, prý to je pro miminka lepší, tak uvidíme :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Mi jsme taky nepoužívaly a i teď moc nemydlíme, moc to nesneseme
1. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
unka: a jaký plínky vám vyhovujou?
1. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
Mi už jsme od 14 měsíců bez plenky, ale ty nejmenší jsme měly od Happy, protože jsou na trhu nejmenší, hezky sednou a nepropustí, pak jsem vyzkoušela všechny druhy a stejně se vrátila k Happy. Pampers taky nebyly špatné, ale musí se to vyzkoušet, každé miminko je jiné
1. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
andul: no tak teď bych teda strojek nepoužívala, taky jsem si už odvykla a momentálně bych bolestí mohla taky předčasně porodit :grinning:
zlatá žiletka, párkrát přejedu a je klid :wink:

unko: tak holení nohou mi nedělá problémy, ale holení intimních partií joooo!!! a pořádný!!! ale manžovi bych to asi nesvěřila :wink: to se s tím poperu radši sama.
1. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
já mám zatím doma Pempers, jeden balík na 2 - 5 kg a dva balíky 3 - 6 kg a pak uvidím co budeme kupovat dál
1. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
uf, co mamka, to nazor :grinning:
Iluss já bych se taky od toho svého nenechala oholit, prostě to beru tak, že je to moje soukromá věc
My ženy to nemáme jednoduché... předporodní holení si radši ani nepředstavuju. :grinning:
1. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Lenoura - alespon vidíš, že nejsme všichni stejný a že to chce fakt vyzkoušet :grinning:
jeeee, tak plínky doma ještě nemám a drogerii taky ne. Řekla jsem si, že drogerii a lékárnu navštívím asi až v osmém měsíci.
andul: tak předporodní holení asi bude nejspíš muset zmáknout až sestřička v porodnici, protože si myslím, že bych to v tom spěchu nezvládla
1. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
unka: jj, přesně tak. a hlavně bych se bála, že by mě řízl, tady v tom důvěřuju akorát sobě :wink:
1. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
Květul neboj nebude to tak rychlé :grinning: Hlavně to chce mít připravené tašky a oholit se stihneš doma a nebo potom až ta sestřička
1. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
holky, jedna intimní otázka : když se budem holit k porodu, musíme oholit úúúplně všechno, nebo tam může něco zůstat (proužek) ???
1. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
A já se přiznám, že se bojím,nechat se dole holit od manželínka. :confused: "Vrch" a třísla jo, ale úplně dole ani náhodou. Ale přišla jsem na to, že když si sednu na kraj vany a hodně roztáhnu nohy, že to zatím jde - sice už musím dost po paměti, ale jde to.

Plínky, jsem zatím taky nepromýšlela. :sweat_smile: Chcem látkovky, ale to až z porodnýho. :grinning: Do té doby zatímnevím - musím pokoukat po nabídce.
1. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
Iluss já myslím, že budeš ráda, že se oholíš a na nějakej proužek nebudeš mít myšlenky
1. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Unko - dole dole ( :grinning: ) musí být pryč všechno. Dole nahoře by to snad nemuselo vadit. Ale nám Lenka (PA) říkala všechno pryč.
1. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
no já si holky myslím, že k porodu se musí oholit všechno, ale někde je možný holení odmítnout úplně, tak uvidíte :slight_smile:

unka: no jo, rychlé to nebude, ale sama to nezvládnu už jen kvůli tomu, že budu mít strach kvůli placentě a manža je většinu dne pryč, takže to vidím tak, že nejspíš pojedu do porodnice pak sama a manža posléze dorazí
1. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
andul: úplně dole to zvládám, ale jelikož "vrch" nedělám úplně celej, tak to nedokážu sama zarovnat a musí přidat ruku k dílu manža :grinning:
1. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
díky za radu :grinning: když všechno tak všechno!!! :grinning:
1. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Kvet, tak na "vrch" jsemdávno rezignovala a chodím jak panenka. :grinning: A manželínkovi se to tůůze líbí. :dizzy_face:

Holky, ohřála jsem si kustoho kuřátka a protože mám ještě hladíček, tal jsmesi namazala chlebík s tuňákovým salátemz Globusu - mňááááám!!!
1. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
holky, ohledne toho holeni...ja pouzivam strojek intuition a mam pocit, ze i kdybyste byly slepy a chromy, tak nemate sanci se s tim porezat....pouzivam ho uz rok a nedam na nej dopustit....dokonce jsem naucila i mamku se s tim holit.... :wink: a ta se holeni bala jak cert krize...hmmm, stara, chlupata skola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Holky jdu domýt ty okna večer juknu na ten seznam a hodím si ho albíčka, třeba Vám pomůže
1. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.