• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Leni, asi jo. Nejdřív uvidíme,co mi řekne pan primář a já se ho na to zeptám.
5. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz
Léňo,spíš? Já jsem se Ti nějak dala do úklidu. :grinning: Ale už končím a půjdu do hajan. Tak doboru noc a krásný sny. :slight_smile: :wink:
6. kvě 2009 v 00:21  • Odpověz
hezký den :slight_smile:

jakpak jsme se vyhajali? u nás dnes žádná sláva, jak jsem chválila včerejší nečůrací noc, tak dneska čůrando bylo třikrát, prcek každou chvíli kopal a ve finále mě v půl čtvrtý začala pálit žáha, gyndr mi posledně dala rennie, takže to mě zachránilo, jenže jak jsem musela pilulku cucat, tak mě to tak probralo, že jsem zase nemohla usnout...no a když jsem zase chrupkala, tak Pepinovi po sedmé hodině začal zvonit budík... takže prostě krásně vyspalá... :grinning: :grinning: ale neva, přes den to doženu.... :wink:
dnešním dnem mi holky končí PN a od zítra začíná mateřská dovča :slight_smile:

taky se dnes chystám do lékárny a do prodejny zdravotních potřeb, seznam mám řádně napsaný, tak doufám, že nic nezabudnu :wink:

a venku sluníčko nikde... :confused:
6. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Claudinko, nejsi sama, kdo prozil silenou noc. Curat jsem byla snad petkrat, rano jsem chytla prujem , udelal se mi opar a jeste me strasne bolej klouby a hlava. Jsem, jako bych vypila lahev rumu, uplne cela rozlamana.

Andulko, chtela jsem se zeptat - jakou jsi mela prvni reakci na masaz olejickem a Myorel? Na pribalovem letaku je napsano, ze se ze zacatku muzou projevit opacne ucinky - tedy ne uleva, ale pritizeni, ze se to potom vrati a zlepsi.....diky
6. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
arwi - tak to jsi si taky užila koukám... :frowning2: Už jsi tím olejíčkem masírovala?
6. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Claudi, vcera poprve, ale sama sebe. Nejsou lidi :frowning2: Mozna jsem to delala spatne, ale jsem vazne jako rozbita :frowning2:
6. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
tak to možná bude opravdu podle toho přiloženého letáčku, nejprve přitížení a pak následně až úleva... vydrž kočičko vydrž...
6. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Asi ano, dneska je to teda den, ani v te praci nemuzu poradne sedet. Fuj. Mam takovy pocit, ze dalsich napr. 15 tydnu proste nemuzu vydrzet, budu cim dal neschopnejsi a tlustsi, napuchla a nepohybliva. Brrrrr
6. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
ale jdi ty brebto... bude zase líp, neboj :wink: chrobáček trochu asi budeš, ale to jsme všechny pupkaté těhule :wink: :grinning:
6. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Tccccsssssss, jen tady popisuju svoje pocity devadesátileté babičky.
Jo a nasla jsem vcera Daneckovi boulicky na hlavicce - zezadu na krku, vubec nevim, co to je, tak zustal doma a mamka s nim pujde k doktorovi. Podle mne bude nemocnej, strasne zere, jako by si delal zasoby a je takovej unavenej :frowning2:
6. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
no ale na devadesát vapadáš dost dobře!!! :grinning: :grinning:

Tak snad to nebude nic vážného s Danečkem, nemůžou to být nějaké tukové bouličky?
6. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Taky si myslím, že ano, ale ony jsou tvrdé i měkké a má jich asi pět. Kéž by to byly jen nějaké uzliny....úplně mě to vystrašilo
6. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
no to se ti nedivím, každý by se asi lekl, ale mamka s ním zajde k dr. a pak budete moudřejší...
dej pak vědět jak to dopadlo..
6. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Snazim se ji dovolat a porad to nebere :frowning2: Ach jooooooo, jeste tohle
6. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
pak má být člověk v klidu, že? no to chápu... ale určitě jak to půjde, tak dá hned mamka vědět... :wink:
6. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Je v poradku, ufffffffffffffffffff. Mozna to ma od tech vsi pitomych a zmizi to......spadl mi ukrutny sutr ze srdicka
6. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit...

byla jsem na již posledním OGTt a udělalo se mi tam zle,téměř jsem jim zkolabovala,takže jsem hodinu ležela u setřiček s nohama nahoře a manžel si pak pro mě musel dojet...,miminku se to taky nějak nelíbilo,ve chvíli,kdy mi bylo nejhůř šíleně kopal,ale úplně divoce,tak snad se nic neděje špatného...nějak mě to vyřídilo,takže si jdu lehnout a doufám,že Tomík bude hodný a bude ochotný spolupracovat s ležící maminkou...tak zatím papá a pěkný den...
6. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Bledulko, ahoj, to mě mrzí, hezky si lehni a odpočívej, není to legrace. Tomík bude hodnej, uvidíš
6. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Bledul - kočko, copak si to tvé tělo vymýšlí? hezky odpočívej a Tomík bude tvůj opatrovník a pomocník, je to šikula! :slight_smile:

Arwi - tak sláva, Danulík je v pořádku... Vidíš, od vešek, no to by mě nenapadlo... :confused:
6. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Claudi, mě to včera napadlo, ale říkala jsem si, že je to už dlouho od doby, co jsem je ZVIKLIDOVALA, jak by Danulíček řekl :slight_smile:
Každopádně se mi ulevilo, to mi věř :slight_smile: Ještě, kdyby se mi ulevilo od té bolesti pitomé. Jsem fakt neschopná a mám dnes celý večer jezdit po lidech
6. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
to je fakt, po takové době od VIKLIDACE, kdo by to byl řekl, že? :grinning: nemůžeš to ježdění večer zrušit? asi ne, já vím... :frowning2: Ale Arwi, bacha na to, zdraví máme jedn jedno... Co Jarda, už má hotové papíry?
6. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojda ve spolek!

Já jsem se právě konečně dostala ke snídani. :grinning: TAk si u ní budu číst, co jste od rána probíraly. :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
čau Andul, teprve snídaně? :grinning: tak dob¨rou chuť... :wink:
6. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Caludi - jeste dvakrat jizdy a zkousky. Stejne to ale divna autoskola, jako beru rychlokurs anglictiny nebo ucetnictvi, ale tohle je hodne nebezpecne, pustit je na silnici, kdyz sedeli v tom aute parkrat. Jen na tom ryzujou penize :angry:
6. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
já už si teda nepamatuju kolik jsem musela mít odježděných hodin /dělala jsem paíry v 17ti letech - a to už je mooooc dávno :grinning: /, a¨le určitě jich bylo hodně... Je to jak říkáš, jen honí prachy a prachy... :angry:
6. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Jéje,Bledulínku, tak ať Ti je hodně brzo zase dobře!!! Tomík to zvládne uvidíš - bude TI "číst" knížky a malovat obrázky...

Arwi, víš, že Ti ani nevím. :confused: Ale když nad tím tak přemýšlím, tak mi po prvních cca dvou masážích bylo taky hůř. Ono je to logický - jak jsou ty svaly už tak namožený a ještě se do nich záměrně a cíleně sáhne, tak to bolí. Kolikrát se divím, jak mám ty záda zas zablokovaný, když mi Lenka rozmasírovává bloky o kterých třeba ani nevím - a to pak prodýchávám jak divá, abych nebrečela. :sweat_smile: A Myorel úplně hned znát nebude - bylinky vnitřně maj pomalej nástup. :frowning2: Ale když pak začnou zabírat, tak to je něco! :wink: :dizzy_face: Pří.: odminulého Čt bereu kozlík na spaní a až dneska jsme se vyspala stím, že jsem neměla žádný zlý sny, vstávala jen dvakrát na záchod a vzbudila se do pohody beze strachu zase usnout. :slight_smile: (Ťuk ťuk, abych to nezakřikla! :zipper_mouth: )

Claudi, díky. Dala jsme sipo dlooohý době houskus medem a mňam!
6. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Jenze co si na nich pak kdo vezme, kdyz se ti nezkuseni vrhnou do provozu a za orvnim rohem se neco stane? Stvou me :angry: Ja bych si normalne prala, aby ty zkousky neudelal, fakt mel by jizdy navic. Nemam ale paru, zda by byly placene nebo ne - spis jo. Sedi v aute jen o vikendech, protoze to v tydnu nestiha a pak ma byt vyjezdenej.

Andulko, ahoj :slight_smile: Rano jsem Ti psala dotazek
6. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Andul - ja si to myslela, musim vydrzet, je to tak. Horsi je, ze bych potrebovala odbornou masaz a ne nejaky svoje pokusy. Skoda, ze tady nemam Tvoji Lenku, tady u nas bych se snad nikomu nesverila :angry:
Budu to poctive brat a uvidime, skztecne je ale znat, ze se s organismem neco deje....
6. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
arwi - to by se další jízdy určitě připlácely... :frowning2: alespoň dříve to tak bylo, a myslím, že to se nezměnilo... No budeš pak muset jarouška trochu potrénovat, aby byl za volantem jistější...

Andul - tak tobě nestačí v posteli manžel a chobot? ty tam musíš tahat ještě nějakého kozlíka, jo? :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
No Claudi, to teda neeeeee, ja potrebuju auti pordat a rozmlaceny na maderu by ho asi nikdo nechtel :confounded: No a pak koupim Scenika a toho zase potrebuju na prevoz deticek :slight_smile:
Kdyby to melo aspon ty pedaly navic a jeste jeden volant :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.