• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Já jsem dělala autoškolu před dvěma lety (a byla jsem tam za starou páku - ve 22ti :grinning: ) a teď marně přemýšlím, kolik jsme měli jízd. :confused: Asi 12x 120min. Ale já jsem měla "štěstí v neštěstí",protože jsem v té době měla zápal plic, takže jsem téměř všechny jízdy odjezdila těsně před zkouškama během 1,5 týdne a hned po vydání řidičáku mě Tom nechával řídit, abych se trochu vyjezdila. Což při cestách 1xza 3 týdny do Pardubic a zpět nebyl až tak problém. :grinning:
6. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
aha, takže Fábinka půjde so světa? Scénik je větší? asi jo....teď si ho přesně nevybavuju... Ježkovi voči, když si představím, že musíš mít dvě vajíčka na dvojčata a ještě sedačku pro Daníčka... a vůbec prostě všechno dvakrát.... :frowning2: to je tak finančně náročný, to je děs.... :angry:
6. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Claudisku, ja totiz nemam ve Fabii vzadu tri pasy, jenom dva. A co je uplne nejhorsi a snad neresitelny je to, ze uplne malinky miminko nesmi jezdit ve vajicku po smeru jizdy, takze kdyz jedno dam dopredu a druhe dozadu, obe proti smeru jizdy, na to vzadu neuvidim a to si nerisknu. Tohle nema reseni :angry: Ja volala i na ministerstvo dopravy, kde se mi priznali, ze tohle je proste nedoreseny :frowning2:

Tady je odkaz na Scenika:

http://autobazar.hyperinzerce.cz/renault/inzerat/2323362-prodam-renault-scenic-nabidka-kolin/
6. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Arwen, Ty teda nezahálíš. :slight_smile: To by mě nenapadlo,volat na ministerstvo dopravy. :wink: A jak to teda budeš řešit v tom Renoltíku?

Claudi, taky si to neumím představit,mít všechno dvakrát. :confused: Ikdyž ono to vlastně není všechno - vanička, přebalovák, hřebínek, kartáček a kosmetika krom plen může být společná. :wink: No - to toho opravdu moc společnýho není. :sweat_smile: :frowning2:
6. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Andulicko, no, prave, ze mas jednu materskou a dvojnasobny vydaje, plinky, hamani, obleceni a v neposledni rade cas a energii....
Rekli mi tam, ze mam to druhe dvojce dat dozadu normalne po smeru jizdy, abych na nej videla. Ale to neudelam, protoze to je z hlediska bezpecnosti nesmysl. Jedine teda nejake velke zrcatko dozadu nebo stale nekoho, kdo bude jezdit se mnou. Ach jo!
6. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj brebentilky :slight_smile:

Bledulko - pěkně odpočívej!!! A ať je brzy líp.

Já jsem dneska vstávala skoro až v jedenáct. A to jsem šla spát normálně. A teď tady čučím a přemýšlím, do čeho se pustit.

Arwen - včera se mizdálo, že budu mít trojčata :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Holky, nemáte některá zkušenost s internetem od ufona?
6. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Nikdy by mě nenapadlo, jak to je s dvojčatama vlastně složitý a logisticky náročný. :confused:

Holky, teď mi pošťačka přinesla balíček s pyžamkama do porodky - jsou dokonalý!!! Jéé, já budu za magora! :grinning: :grinning:
Hele, když bude teplíčko: http://www.pyzamo.cz/damska-nocni-kosile-s-raminky/damska-nocni-kosile-s-zirafou-raminka-2.htm

A když bude zima jako poslední dny: http://www.pyzamo.cz/damska-pyzama-capri-3-4/damske-pyzamo-capri-s-zirafou-36.htm

To pýžo je naprosto dokonalý!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj Jani, tak s Ufounem, žádný zkušenosti nemám. :confused: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jani, ahoj, co bys chtela vedet? Jedna znama tam pracuje, muzu se zeptat
6. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
JAnco, trojcata ? Brrrrrr, to by me uz vezli. Tohle naprosto staci. Dneska je to specielne sila :angry:
6. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Andul - já teď nějaký noční košile taky sháním. Dívala jsem se zatím jen v obchodech a buď jsou docela drahý nebo vypadají strašně. Ta toje jsou super. Když jsme se byli podívat v porodnici, tak jedna maminka tam měla taky takové podobné s žirafkou :slight_smile:

Arwen - jen jsem chtěla vědět, jak dobře to funguje. Slyšela jsem, že nic moc. Ale my tady na vesnici nemáme moc na výběr. Kabelovka tu není a žádný kloudný vysílač na wi-fi je za kkopcem a nevidíme na něj :frowning2: Teď máme net přes t-mobile telefon, ale je to strašně pomalý. A o2 se nám zdá drahý. Ufon tu má podle jejich mapy pokrytí, ale nate jsem četla, že lidi s ním moc spokojení nejsou...
6. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jani, ja se ji nejak opatrne zeptam, aby mi rekla pravdu :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
No jo, jak psala andulka. Bude to náročnější než s jedním mímem. Ale mám kámošku s dvojčatama (sice bez třetího dítka), ale ta toho zvládá!!! Když jim byl rok, začala dálkovéě studovat a do toho začala taky částečně pracovat. A vůbec toho stíhá tak nějak daleko víc než my všichni kolem. A ty už máš přece jenom nějaké ty zkušenosti od Daníka.
6. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Arwen - moc díky :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Pekne poledne preji :slight_smile:

Tak jsem vas od rana postupne docitala. Dneska jsem musela vstavat brzo menime dneska okna a zrovna je takovy skaredy pocasi. Obidek uz mam uvarenej a asi si pujdu dat uz mam hlad, snidala jsme hodne brzo, ale pali me od rana zaha a nemam moc chut na jidlo :frowning2:

Arwi opozdene gratuluji k parecku to muselo byt radosti :slight_smile:

Bledul vubec ti to ogtt nezavidim, absolvovat to tolikrat. At se ti udela lip a Tomik je hodnej.

Jak jste se tak bavily o plinkach. Tak me kamosky doporucuji Pampers nebo Huggies, ale u kazdeho ditete je to individualni. Potom na pozdej si hodne chvali ty fialovy Tesco plinky.

Jdu zkontrolovat chlapce jak jim jdou ty okna, nektery zmensujem tak to jeste u toho dozdivaji. Doufam ze to dneska stihnou. Musi protoze ty okna jsou v prizemi a do silnice tak aby nas nekdo pres noc nevykradl :grinning:

Jinak vsem dobrou chut k obedu :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jéé, Jani, tak to jsi mi udělala radost, že nejsem sama,kdo bude mít kámošku žirafku s sebou. :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj sis, tak ta okna ti vůbec nezávidím. Já jsem dneska nějaká líná (tedy to už od pondělí). Teď se momentálně přemlouvám, abych šla umýt kuchyň a nevím nevím, jestli se k tomu dokopu. Ale asi bych měla, jinak bych na gauči vyležela důlek :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Sis, chudáci - v takovýdle zimě -brrr. :confused: Ale radši to mít hotové teď, než se mímo narodí,viď? Snad Tě žáha přestane brzo pálit a budeš si moct vychutnat obídek. :wink:

Já jsem teď snědla jablíčko a jogurt. :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Teda vy mi děláte chutě :slight_smile: Asi se nechám inspirovat a namažu si rohlíček s medem :slight_smile: Potom si ještě chvilku posedím a pustím se do úklidu té kuchyně. Abych měla pocit, že jsem něco udělala...

Andul - docelaa přemýšlím nad tou sadou od Aventu, co máte s Léňou. Myslíš, že se to využije?
6. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
:slight_smile: holky jdu vás jen na skok pozdravit
zase jsem dneska zaučovala a za cca půl hoďky jedu na ten pitomej finančák :confounded: vůbec se mi tam nechce, hlavně i proto, že musím z Prahy busem do Říčan, je to na celé odpoledne a jednat s nějakou příjemnou paní (grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr) snad to nějak zvládnu, dneska jsem nějaká unavná, možná i tím počasím :frowning2:
pak pro mě přijedeme kamarádka půjdu si k ní zpravit náladu na kafíčko, na to se moc těším, tam mě večer vyzvedne manžílek :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
janco jinak co se týká ufona, tak nevím nevím, telefon nemá skoro vůbec signál a net na to jak ho mají drahej taky není nic moc, dělá tam manželův brácha :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj klari, až paní uvidí bříško, tak snad bude milá. Já když jsem tam kvůli dani z nemovistost byla v lednu, tak nejdřív nebyla moc příjemná, protože měla akorát řestávku na oběd, ale pak mi s tím vyplněním docela pomohla.
6. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
no já doufám, že mi to teda vyplní, já to zkoušela sama, ale nevím všechny kolonky, třeba místní koeficient :unamused: a za pozdní podání možmná bude nějaká pokuta :angry: chjo
6. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Pokuta snad ne. A kdyby náhodou jo, tak to bude jen ár korun. Vždyť i ta daň je jen pár korun.
Když jsem tam byla, tak se zjistilo, že předchoz majitelé přiznání neměli podané vůbec a neplatili. A prý jim jen pošlou složenku na doplacení. Bez pokuty.
6. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
a na toho ufona jsme právě slyšeli to samé...
no jo, tak si asi budeme muset přplatit a jít k o2 a mít ho přes pevnou linku
6. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jani, tady je odpoved
no to je otázka stím ufonem opravdu nemáme moc super signál ale mohla bych ji momentálně ted nabdnout

wifi router cena 1 kč a měsíčně 297 kč první rok a druhý rok 594
odkud je ?
juknu se ji na signál
to myslím že je dobrá doba na to vyzkoušet si naši službu v praxi
6. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
jani my internet přes pevnou linku od O2 máme a jsme spokojený, jen si pohlídat faktury, oni totiž ze začátku zkouší jestli dáváš pozor a chtějí více peněz než mámš na smlouvě :angry:
6. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Arwen - teda, ti jsi rychlík :slight_smile: To tak nespěchalo :slight_smile: Signál podle mapy máme ten hnědý, ale je to už na hranici s červeným (a ten by měl být ten horší) - bydlím kousek od Kralup (Lešany). Jenže já jsem právě četla, že i když je na tý mapě pokrytí signál dobrý, moc to potom nefunguje a nebo chvilku jo a chvilku ne.
Budeme přemýšlet.
6. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Holky moje, ja jsem byla na obede a vubec jsem to nesnedla,jeste ke vsemu tomu mi je soufl od zaludku :angry:
6. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.