• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Jeeee, teď jsem sem psala a ono se mi to ztratilo :frowning2:

Já si to zjišťovala od ségry i od obou švagrových a opravdu je tam neradi vidí a vždycky se zlobí, když je nějaká maminka má. I když to nechápu, protože přesně k tomu jsou přece ty jednorázový kalhotky určený.

jaké soupravičky máš na mysli?
6. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
jinak už mám ty ponožtičky konečně zpárované, te´d je jdu pověsit na sušák.
6. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Já si sem normálně chodím od toho žehlení odpočnout. :grinning:

Iluš, soupravičku - jako že máš kalhotky a tríčo nebo body k sobě a tak. To věšení je taky na hlavu. Přiznám se, že ponožky jsem prala srolovaný v páru a věšela je zase spárovaný (ale už rozmotaný :grinning: ) na jeden kolíček. :wink:

Arwenoušku,už jsi doma? Doufám, že ještě někam nejedeš!
6. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
mě to žehlení taky vždycky zmůže. Bolej mě z toho šíleně záda, jak pořád dělám ty samý pohyby.

tak tyhle soupravičky dávám dohromady. Abych pak třeba nezapomněla, že k těm kalhotkám patří i mikinka apod. A taky abych to pak zbytečně nehledala.

tak to já to prala odděleně, tak mi to párování dalo pěkně zabrat. Ale už to mám dokonce i pověšené. taky jsem to dávala na jeden kolíček :wink: (tolik kolíčků, abych to dávala zvlášť, totiž nemám) :wink:
6. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
jsem dnes byla v sekáči a měly tam krásný pažamka na mímo jen za dvacku. A vypadají jako úúúplně nový. Tak jsem si tři koupila. víííím, už jsem říkala, že si nic kupovat nebudu, ale neodolala jsem :sweat_smile: za tu cenu a jsou fak krásný. Jedny dokonce se žirafkama :wink:
6. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jůů - tak jsi koupila dobře. :slight_smile: :wink:

Manželín mě pozval do vany, tak si dám větší žehlicí pauzu a budu doufat, že v těch vypraných natož vyžehlených věcičkách nenajdu chrápat Pupí.
6. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
jeee, tak si to užij :wink:
já si můžu dát vanu akorát tak sama s kocourem. Manža je v práci a přijde až v jedenáct.
6. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jenom nakouknu a zase jdu spát..jsem dnes opravdu nějaká vyřízená,ale už se naštěstí přes den kolabovací epizoda neopakovala. manžel přišel z práce dřív a tak jsem se prospala,ted půjdu do sprchy a zase se natáhnu...

ogtt mi dopadlo dobře (aspoň že tak,když už mě to tak vysílilo) a dle tchýně to byla kombinace nízkého tlaku,chudokrevnosti, vydýchaného vzduchu co tam byl a navíc únavy,nebot manžílek na mě práskl,že přes noc málo spím (okolo 4 hodin ) a dospávám s tomem přes den,což je dohromady celkem málo...takže se musím zklidnit a poslechnout své tělo ....

byla tu květulda? mám pocit,že měla mít kontrolu včera ne? tak snad se ozve až bude chtít,číslo má....
jinak jsou snad všechny těhulky v pořádku...
6. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj bledulko. to je tobře, že už ti je líp :wink:
musíš hodně odpočívat a šetřit se.

kvet tu ještě nebyla, tak doufám, že je všechno v pořádku. jj, kontrolu měla mít včera.
6. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
bledulínku - no to spíš teda sakra málo, jen 4 hoďky v noci?? :confused: :confused: Tak ještě že to manžel na tebe prásknul :wink: tak se pěkně opatruj, šetři a dej tělíčku odpočinout ať máš sílu a energii na všechno co nás ještě čeká...
dobrou noc a hezké sny... :slight_smile:

a holky vám všem ostatním taky krásnou noc a zítra ahoooj :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
6. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
ILuš, nevím, zda by se to Kubovi líbilo - jestli má k vpdě vztah jako naše Pupí... I když ta hroozně ráda lehá na kraji vany a ráchá si ve vodě špičku ocásku, když se koupu. :slight_smile:

Claudi,díky - asi ji taky pořídím. :slight_smile: :wink:

Bledul, jsem moc ráda, že je Ti aspoň trochu líp a že výsledky jsou v poho. :slight_smile: Teď sibudešmoct dít s klidným svědomím te nmalý dortík, viď? :slight_smile: A koukej pořádně spát, lumpe!!!

Pro zasmání: pekla jsem bábovku s čokoládovou polevou a když jsem tu polevu dopatlala,tak koukám, že mám celý pýžo na břiše od čokolády - zase jsem na to břicho zapomněla! :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
andul: náš kocour je asi divnej, ale on má vodu rád. Vždycky když se koupu, tak se prochází po okraji vany a vůbec se nebojí, že by tam mohl spadnout. pacičkama mi dokonce do té vody sahá.
Minulé léto se u rodičů na zahradě tak strašně ušpinil od uhlíků, že už nebyl krásně bílo zrzavej, ale byl úplně černej, tak jsem ho šoupla do vany a umyla kočičím šamponem, čekala jsem, že bude mňoukat, drápat a prskat a on vůbec nic. Stál tam v tý vaně jak trdýlko a jen koukal, co mu to dělám :grinning: vůbec neprotestoval, tak jsem ho ani nemusela držet, ani se nesnažil z té vany utéct.

on je celkově můj kocour trošku divnej. odmítá pít vodu z misky, vždycky když má žízeň, tak si mňoukne u dveří u koupelny, skočí do umyvadla a čeká, až mu někdo pustí vodu a normálně pije z kohoutku. :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
jinak já mám pernamentně od něčeho upatlaný břicho :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
dobré ráno

iluš - tak tvůj kočičáček je asi docela frajer....nepije z misky, ale z kohoutku... :grinning: :grinning: :grinning: To je dobrý :grinning: :grinning:

Andul - já jsem včera šla za holkama do práce a stoupla jsem si tak blbě, že když otevřely dveře, tak jsem s nima málem do toho břicha dostala ránu...takže mě taky překáží a zapomínám na něj.... :wink: :grinning:

holky, sluníčko vylezlo...hurááááá :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
claudi ahoj :grinning:
v Praze setedy sluníčko ještě zkovává, doufám, že se to brzy změní,
jinak hlásím, že návštěva FÚ dopadla dobře, paná mi pomohla vyplnit přiznání a zpočítat daň, příjemná tedy moc nebyla, ale hlavně, že už je to za mnou :grinning:
7. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
čau Klárko - tak hlavně že to máš zdárně za sebou :wink:
teď se u nás slunce blunce zase trochu schovalo, tak já moc doufám, že zase zmoudří a vyleze...chtěla jsem dělat venku a ve skleníku, tak bez sluníčka se mi tam ani nechce... :frowning2:
7. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
no já jsem včera zjistila, že ten černej rybíz, kterej jsem nedávno koupila a manžílek zasadil jep lnej mšic :angry: tak jsem ho chtěla včera postříkat a manžílek mi to zatrh, že jsem těhu a tyhle sra*** prý nejsou por mě, takže to prý udělá sám, jen doufám, že to zachráníme, je obalenej a hodně by mě mrzelo, kdyby to šlo do kopru :confounded: :frowning2:
7. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
no to by byla škoda, tak snad se ho podaří zachránit.... nám takhle odešla po dvou letech třešeň..a to jsem se těšila až budu sklízet úrodu...A angrešt a rybíz preventivně stříkáme každý rok, tak zatím dobrý...

zítra jedu k ségře /je po laparce/ tak jsem chtěla něco upéct a mám jen jedno vajjíčko v lednici...tak se mi teda nechce, ale musím do krámu... :angry:
7. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
no já chtěla určitě stříkat, ale až teď v květnu, tak mě ty potvory předešly :angry:
a co budeš péct dobrého, že bych chytla inspiraci na víkend :wink:
7. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holcicky, jak se dnes vsechny mame?

Andulko, jak jsem vcera psala, tak jsem zrovna prijela, v devet jsem sebou svihla do postylky, usnula jako spalek a nevzbudilo me ani curani, takze jsem rano malem nedobehla.

Holcicky, ja si rano vzala na sebe takovou ruzovou tuniku, co mi byla silene velka, vsude to na mne viselo.A dnes? Jsem v ni narvana jako prase, valim pred sebou vanu a dneska jsem pri pohledu do zrcadla v praci, tesne po tom, co jsem vylezla schody, normalne zjistila, ze vypadam jak Zlababa z Macha a Sebestovy, je presne tak tlusta a stejne funela :angry:
7. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:

Vcera uz sem se k pocitaci nedostala, ale nastesti ste toho moc nepopsaly :wink:

Bledulko gratuluju k dobrym vysledkum z ogtt a doufam ze uz ti je dneska lip.

Klari to je dobre ze ti ta pani na tom FÚ pomohla. Ja na tohle treba vubec nemam mozek, jak mam vyplnit nejakej formular katastrofa :grinning:

Iluss to je docela divny ze v te porodnici zakazuji kalhotky a jak ti tam pak drzi ta vlozka? To jako porad jenom lezis aby ti nevypadla? Ja bych se na doktory vyprdla vzdyt ty jednorazovky se delaji prave proto ze vetraji a taky kvuli infekci.

Claudi ty jsi teda udelala nakup :slight_smile:

Andulko ptala jsi se na jmeno, tak to je zatim jedina vec kterou neresime, manza rika ze mame casu dost :grinning: Ale brzo na to dojde, doufam.

Okna jsme vcera uspesne vymenili, ted jeste dodelat to okolo jako parapety a vymalovat a muzeme stehovat. Uz aby to bylo, ale vidim to az na pristi tyden.

Objednala jsem si vcera konecne perinky a matracku do postylky, nejaky prosteradla, rucniky, nepropustny podlozky na matracku a odsavacku baby-vac II. Melo by to privezt PPL tak ocekavam v utery nebo ve stredu telefonat.
7. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Ted mi psala kamoska, ze se ji narodila dneska holcicka. Jmenuje se Karolinka a vazi 3250g
Ma sice uz druhe dite, ale to prvni bylo cisarem. Takze vlastne rodila poprve. Mala se narodila v 7:40 rano a do porodnice jeli ve tri v noci. A to ji to chteli 11.5. vyvolat :grinning:
7. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Klarko - už jsem ji dělala několikrát a u nás má dost úspěch.... žádné velké nádobí z toho není, těsta dělám v robotu a je to raz dva... :wink:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=36379

ahoj sis a arwi :wink:

arwouši - už zase začínáš? takže pro dnešek Žlababa, jo? :grinning:

sis - no taky tvoje obkednávka zní dobře... :wink: My tu českou poštu a PPL asi strhneme, co? :grinning:
7. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
sis - tak kamarádka to má už za sebou, gratuluju... :slight_smile: Karolínka, hmm...to je pěkné jméno /co říkáš Arwi? :wink: /
7. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
claudi díky za tip, uložím do oblíbených a určitě ji někdy zkusím :wink:
7. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Cakudisku, nezlob. Jsem si sla tedka koupit piti, protoze jsme myslela, ze leknu a potkala jsem nejakou tehulku. Mela akorat brisko a nic jineho.A nefunela. Si prijdu jak nejakej parni valec :frowning2:

Karolinka nejak ted prisla do mody,je jich cim dal vic.....kdyz jsem byla dite, byla jsem uplne jedina v sirokem okoli :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Claudi jen at si posta makne za to postovny co za to chcou :wink:

Kamosce zavidim ze uz to ma za sebou. Ale uz se tesim az prijedou domu. Na navstevu je brzo ale na prochazku s nama urcite pujde tak budu mit i cerstve informace z porodnice :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Claudi ta buchta vypada dobre :slight_smile:

Arwi ja taky funim kdyz jdu, musim chodit pomalu a vyjit par schodu je docela makacka. A njelepsi je ze moje gyndarka ma ordinaci v druhem patre a neni tam vytah :astonished:

Jdu neco uvarit, manzel je dneska doma a pracuje z domu tak at mi nepadne hlady.

zatim pa :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojte kocicky, jakpak se dneska mame? :slight_smile:
arwi, tak tys me rozesmala, Zlababa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja se ted vratila z gyndy....zase mi vyskocil tlak :frowning2: nasmerili mi 140/95, takze musim zase pristi tyden na kardio a asi zase zacnu brat prasky :frowning2: a tak jsem se radovala, ze mi je vysadili.....jinak vysledky ogtt doktorku fakt udivily, mela jsem 5,1 a po dvou hodinach 2,9 :grinning: se smala, ze mi to po ty davce cukru skocilo opacnym smerem, nez melo, takze mam zakaz hladovat :wink: ja mam ale pocit, ze to mi nehrozi ani bez nejakyho zakazu od doktorky :grinning: :grinning: :grinning: a dneska v pul paty jdeme na 3D, tak na to se moc tesim :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.