• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
sis - tak uvař manželínovi nějakou dobrotu... :wink:

Karolínky teď opravdu frčí... V době kdy jsme ještě nevěděli co čekáme jsme tohle jméno měli v užším výběru pro děvčátko...

buchta je už z trouby venku, sbíhají se mi na ní sliny, ale to bych si spálila zobáček :grinning:
7. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
taky se tu včera někdo bavil o těch nočních košilkách na kojení... já mám z tuhle a jsem s ní moc spokojená, tak objednám ještě jednu, ale v jiné barvě, ať nemám dvě úplně stejné...tak mrkněte..

http://www.tehotne.cz/produkty_detail.php?id=486
7. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj Leniku, Ty jeste zijes? Uplne normalne se mijime. Takovej peknej tlak jsem mela taky, pak jsem tam musela sedet a jeste me premerovali, nacez se umoudril a spadl na nejakych 130/80. Davaji nam zabrat, drobeckove....

Claudisku, ja nevim, jestli je to normalni, ze se nositelum jmena jejich jmeno nelibi, ale urcite bych nechtela, aby se moje dcerka jmenovala jako ja. Na tohle je odbornik Jarousek :slight_smile:

Ja bych si dala tu buchtu z maĺinove stavy s cokoladovou polevou, sakrys. Mnaaaaaaam :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojda!!
7. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Zdravím vás všechny!!!

U nás teda žádné sluníčko nesvítí :angry:

Claudi - dobrý tip s tou dubovou kůrou, už ji mám poznamenanou :slight_smile:

Andulko - já tou buničinou myslela takové ty čtverečky, tak snad se v lékárně domluvíme :slight_smile: Jinak tlačení na záchodě mě nebolí. Vlastně kyčle vůbec. Akorát mám poslední asi tři dny takový intimní problém - mám pocit, že jsem tam dole nějaká oteklá :unamused: Nenapadá mě nic, čím by to mohlo být, ale je to takový divný pocit. No, v úterý jdu do poradny, tak jestli se to nezlepší, musím se optat...

Ill - teda kolik máš těch pomožtiček? Já mám jen pár kousků. Ty teda řádíš, holka. A s těma kalhotkama to je divný. Vždyť budeš muset mít ty vložky. Nám v porodnici říkali, že je pak i kontrolují (ty vložky), aby pak zjistili, jestli je všechno v pořádku.

Sis - dobrý nákup. Já se taky vždycky těším na nový balíček :slight_smile:

Pro žlababu :slight_smile: - díky za info od ufona. Jestli o2 nebude mít v nejbližší době nějakou akci, tak si toho ufona vyzkoušíme a uvidíme. Moc díky!!!
7. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
claudi, ta kosilka vypada moooc hezky....asi si ji taky objednam, az prijdou penizky :wink:
ahoj andulko :slight_smile: ja predevcirem normalne vytuhla, promin :wink:
jani, nic si z toho nedelej, tady se slunicko taky neukazalo :unamused:
7. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Janicko, nemas vubec za co, doufam, ze to klapne i na jine prodejne a daji Vam to k vyzkouseni :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Holky, sbíhají se mi sliny. Asi se nechám inspirovat claudinkou a odpoledne dojedu nakoupit a pak budu péct. Zítra jedeme k rodičům, tak aspoň přivezeme něco ke kafíčku :slight_smile:

Ahoj Len - já jsem to s tím ogtt měla skoro stejně - na začátku 4,2 a pak 3,2. Ale já jsem měla problémy s nízkým cukrem docela často. Občas se mi motá hlava, tak si dám něco sladkého a už je to lepší. Naštěstí teď v těhu se pořád cpu, tak mi to nehrozí :slight_smile:

Holky - už víte v čem pojede váš mrňous z porodnice? Já mám přptavené takové fleecové modré lacláčky, body s dlouhým rukávem a svetřík. Ale asi budu muset připravit ještě něco, když by bylo moc teplo.
7. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Nojo. Jasny.Dalsi, co ma jen malicky brisko a tim to hasne (to myslim pani na obrazku v kojici kosilce). Bych ji oblikla, leda kdybych se rozpulila. By museli mit velikost EXTRASUPERXXL :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Jo jo, košilka vypadá moc pěkně, už o ní přemýšlím :slight_smile: Ale nám se ty penízky taky nějak rozkutálely :confounded:
7. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
zdravím další příchozí... :slight_smile:

Len - to máš zajímavý ty výsledky z OGTT :grinning: :grinning: , tak dnes tě čeká 3déčko? tak přeji pěkné pokoukáníčko :wink: právě si vybírám tu další košilku, vezmu si ji asi v opačných barvách/růžovo-šedou/ a taky tam koukám na ty tuniky, jsou moc pěkné...možná k tomu jednu přiklepnu, když už tak už, ne? :grinning:

Jani - Iluš má ponožtiček asi jako na stonožku... :grinning: alespoň podle toho jak to psala.... Já mám tak patery šestery, to snad bude prckovi stačit...

arwi - já taky nejsem zastáncem dědění jmen z rodičů na děti /sama jsme po mamce/, ale když Pepan projevil zájem dát malému jméno Pepino, tak jsem moc nechtěla a teď už jsem si na to tak zvykla, že prostě to bude Pepino a hotovo... Už se těším až zavolám na jednoho a přijdou oba, nebo taky žádný... :grinning:
7. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
jani - na cestu z porodnice mám připravený takový bavlněný kompletek /bodýčko s krátkým rukávkem, dupajdy, kabátek, čepičku a rukavičky/ když bude moc teplo, tak mu kabátek nedáme a zima mu být snad nemůže, vždyť bude ještě v rychlozavinovačce...
7. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
arwi - neboj, určitě by jsi si velikost vybrala...Já si tu první objednala v L a je fakt příjemná, pružná, poddajná, že přemýšlím, že tu další vezmu jen v M a půjde mi taky...takže tobě L nebo XL musí jít.... Žlababičko naše :grinning:
7. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Claudi a co ta tvoje fotečka ze 3D? Šup s ní do alba. Začínám trochu litovat, že jsem na to taky nešla. Jsem docela zvědavá, jak ten náš prcek bude vypadat. Tak to jsem ráda, že taky nečekáš stonožku :slight_smile:
Že bych si taky vybrala i nějakou tuniku? Claudi, ty nás zruinuješ :slight_smile:

Len- taky přeji pěkný pokoukáníčko.
7. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Claudisku, Ty jsi proti mne podvyzivena somalska maminka....uz ji mas doma? Budes jeste objednavat? Myslis,ze bys mi objednala taky?
Bych spis videla variantu, ze neprijde ani jeden :slight_smile:

Volala jsem na matriku a aspon vim, kdy by moje deti mely svatek. KOoecne. A jeste, ze nejsem kluk - mit jmeno po tatovi, tak me vezou....
7. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak to já asi vymyslím na tu cestu z porodnice ještě něco jiného. A jakou to máš velikost? 50 nebo 56?
7. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
TAk jsem vás zdárně dočetla a vyřídilka telefonickou konzultaci v práci, takže tam nemusím chodit. :grinning: Jinak jsme opět vstávala v 10:20h :slight_smile: :sweat_smile: - kozlík se mnou dělá divy (Claudi - a to se mnou ráno ještě spává Pupí,když odejdeTom do práce :grinning: ) a je to báááječnýýý! Asiho budu kapat i Skřítěti, aby spalo celou noc. :grinning:

Leniku,já to tak nějak tipovala. :grinning: Mně popůlnoci chytil nějaký záchvat, takjsemještě šůrovala u násv pokoji. :grinning:

Iluš, Pupí se takyprochází po kraji,ale když semi projde v křídách nebo barvách na hedvábí a já ji pak musím umýt, je to boj - ale musímji pochválit, kočičku moji, že ani v záchvatu panikyna mě nevytáhne drápky. Vždycky se předníma tlapkama pověsí za poličku nad umyvadlem a pláče a pláče. A pak lítá po bytě jaktorpédo,aby ze sebe tu vodu dostala. :grinning:

K těm košilkám - kamarádka mi říkala, že na větší prsajsou dobrý právě tyhle křížený (co ukazovala Claudinka), že z těch "díratej" ty prsa lezou ven. :frowning2:
7. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Arwen - ty zase s tou váhou provokuješ :slight_smile:

Představte si, že budu muset začít nosit podprsenku i na doma adávat si tam ty vložky. Do teď mi mlezivo teklo, jen když jsem si prsa zmáčkla, ale teď už i bez toho. A to jsem zvyklá doma chodit bez podprdy.
7. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Jani - no vidíš, já tu fotku z 3D nosím v těhu průkajdě a zapomněla jsem ji sem šoupnout...tak až bude čásek, tak to napravím...
Tuniku si určitě vyber...peníze budou, my ne... :grinning:
na velikost jsem se musela jít kouknout :grinning: .... je to 56

arwi - tu jednu už mám doma asi měsíc, možná déle.... a právě že jsem s ní spokojena, tak vezmu další... Vyber si jakou chceš a já to objednám najednou...
7. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
tak to mě nic z prsou nevytéká....doufám, že pak mlíčko bude a budu kojit alespoň půl roku...

andulko - ahojky, no vy musíte mít obr postel, aby jste se tam všichni vešli... :grinning: :grinning: a co až ještě přibude mrňous... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Janicko, neprovokuju, vidim. Ono nejde ani tak o vahu jako takovou, ale o to, jak silene rostu do sirky i jinde, nez na brichu, Na vaze asi tak strasne nepribiram, ale ten objem je straslivej.

Claudinko, ona je k dispozici, jak koukam, jen ta seda, co? Vidim to na XL, ta se da prece, kdyby naaaaaahodou, vymenit, ne? Myslim ale, ze budu rada, kdyz se do ni nasoukam.
Vcera mi kamoska pujcila tehu laclovy kratasy. Na pohled velikost na prenasejici slonici. No ano, spravne. Sotva je dopnu....
7. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Já si to taky vždycky říkám, ale poslední dobou utrácíme nějak víc než obvykle. A to není kvůli malému.
Ale co, jdu se ty stránky pořádně mrknout a nejspíš něco vyberu :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
http://www.tehotne.cz/produkty_detail.php?id=1545

Claudisku, jeste moment, tahle je taky krasna
7. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
arwi - ne, ne...mají jich tam více druhů...a tenhle ti asi ve třech nebo čtyřech barvách... musíš jít do sekce kojící noční košile a tam to prolistuj...třeba vybereš nakonec úplně jinou... pak se rozmysli a objednáme :wink:

Jani - jo, to znám... taky se nám ty korunky nějak vždycky rozkutálí ani nevíme kam...
7. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
arwi - no tu mám právě vybranou... :grinning:
7. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
jani, ani mi nerikej o tech penezich...dneska zaplatim utz a zbyde mi stovka, kterou dame za jizdnky na metro, abysme se do podoli dostali :confounded: fakt me z toho hrabne :confounded:
7. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
No Claudisku, ta seda, co jsi na nni poslala odkaz, je jen v sede barve. Nebo jsem slepa???? Ta ruzova u me nehrozi, maji ji jen v L :frowning2:
7. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
jééé, tak mi konečně /po skoro 9ti týdnech/ napsali z Jena nábytku, že tam máme naše zboží.... No dali si na čas, původně slibovali dodat zboží do 6ti týdnů... Takže v sobotu je to jasný, pojedeme pro to a pak budeme sestavovat a šroubovat ...... :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
jeee, ty kosilky jsou vazne hezky :sweat_smile: uz se tesim, az budou penize....holky, si predstavte, ze jsem dokonce musela prestat aukrarit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
arwi - na straně 2 je smetanová, na str. 4 růžová, na str.5 je ta šedá a zelinkavá....
7. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.