• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
leni - no kdyby nebylo co jíst, tak to se přežije, ale brouku jak ty vydržíš bez Aukra??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Pepino se v bříšku hlásí, že má prý hlad.... tak jdu ohřát oběd.... zatím, pa

Když něco Arwi vybereš, písni mi to do IP, ať to tu někde nezapadne prachem... :wink:
7. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
claudi a co sis objednala?
7. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
arwi, no s vahou si nedelej hlavu...taky jsem se za poslednich 14 dni nejak "nafoukla" :grinning: :grinning: :grinning: od minulu poradny jsem dokonce pribrala 2kila :confused:
7. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Claudi, dobrou chuť. Já vybírám košilku a asi to bude ta tvoje šeda s růžovým proužkem a ještě se mrknu, jestli bych si nevybrala ještě něco. Asi budeme jíst trávu :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Claudinko, vezmi, prosim, tu sedou. Ony ty ostatni jsou tak nevyrazny, ze jsem si jich fakt ani nevsimla.

Leniku, 2 kg pribiram od jedne poradny ke druhe pravidelne :frowning2:
7. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Uff- byl to boj, ale nakonec se mi podařilo dát do alba aktuální bycho - Klárko, asi ho mám přeci jen o něco větší. :wink:
7. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Andulko, moc Ti to slusi. Mam stejne velke bricho uz ted, jenomze jeste k tomu boky a zada a prdel a stehna :angry:

Jsi moc hezka maminka
7. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Léňo, onoto teď půjde od toho 30tt rychle nahoru - ani nebudeš vědět jak. :grinning:

Dobrou chuť všem obědvajícím! :wink:

Arwi, to je fajn, že jsi už byla doma - kéž by to šlo aspoň o dvě hoďky dřív, viď?
7. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Andul - odvážné fotečky. Pyžamko je moc pěkné! A bříško pěkně povyrostlo!!!
7. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Arwi, však taky koukni na ty "hambatý",tam je kráásně vidět, že mám "ženskosti" (hlavně od pasu dolů) na rozdávání. :grinning: A jinak díky za pochvalu. :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
A Žlababa si nedá pokoj :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jani, jen ta jedna. :slight_smile: :wink: Zbytek už je normoš. :grinning: Ale v gaťkách to vypadá, že mám ten zadek ještě větší, tak jsem si tam alibisticky dala i tu nahatou. :grinning: :sweat_smile: Snad to nikoho nepobouří. :confused:
7. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Já pobouřená nejsem :slight_smile: Taky se musím nechat vyfotit nahotinká. Když jsem oblečená, tak to vypadá, že zase tak obrovská nejsem :slight_smile:
Moc ti to sluší!!!
7. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak arwi - je objednáno :slight_smile:, ty košilku, já košilku a ještě jsem vybrala tuhle tuniku: http://www.tehotne.cz/produkty_detail.php?id=2376

Andulí - sluší ti to, bříško je krásné a pyžámko je srandovní :grinning:

už jsem teda vlastně jsme napapaní a teď jdu plevelit do skleníku a přesadit oleandry do větších květináčů... :slight_smile:

zatím, pa
7. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Kuju. :slight_smile: Je fakt,že to oblečení hodně zkresluje - když chci, tak to "skoro" není vidět (rozhodně by mě nikdo netipoval na konec 8.m) a když chci tak to vypadá, že se každou chvíli rozsypu. :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Claudi - ty jsi pilná zahradnice :slight_smile:
Já taky půjdu vyhrabat něco do ledničky...
7. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Claudi, tak opatrně!
7. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Claudisku muj, dekuju :slight_smile: Hodna

Andulko - ja jsem malicko min prostorove vyrazna jen tehdy, kdyz si vezmu neco volneho cerneho. Jinak to proste maskovat nejde a nejde :frowning2:
7. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Arweňáku - zlobiváku! Vždyď máš dvě! A neříkej se o váhu dělí - to přece není 100% pravda! MMCH - už je Ti dneska po oleji líp?
7. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Holky, já se s vámi zatím rozloučím. Jedu na nákup.
Kdybych se náhoudou k večeru neobjevila, tak vám přeji pěkný sváteční den a víkend!!!

My se zítra chystáme na výlet do Drážďan a k rodičům. A asi si to u nich protáhneme až do neděle.

Tak zatím pa.
7. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Anduláku jeden :slight_smile:
Neeee, to jsem nemyslela vazne. Predstav si, ze jsem celou noc spala jak mimi a zatim me bolej jen zada a zebra, ale se vcerejskem se to neda rovnat! Kez by to zustalo a lepsilo se - to povidala moje mamka, ze by zacla verit na silu bylinek (je zdravotnice :slight_smile: )
7. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jani,užij si víkend a výlet! :wink:

Arwi, tak to jsem ráda, že se to lepší!Tím olejíkem si můžeš masírovat i žebra (krouživý pohyby ve směru hod. ručiček) a záda - pomůže i natření. :wink:
7. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak jsem byla v bance a cestou tam jsem vlezla do obchůdku z hadrama a konečně jsem zakoupila šaty !!!!!!!!, a hned dvoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: obyčejné bavlněné, s krátkými rukávy, pod prasama volné, délka ke kolenům, přesně můj ležérní styl, jedny růžové a druhé šedo-modré :grinning: a jelikož to nebyl ždánej butik :grinning: nebyly vůbec drahý :wink:
hurá, může začít léto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Klarinko, ja taky nejake shanim, ale zatim jsem na nic koukaveho nenarazila (moc jsem tedy nehledala) - nenafotila bys do albicka?
7. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Klári, no huráááá! Tak to je super - gratuluju k úlovku. :slight_smile: :wink:
7. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
jsem tu jen narychlo, můžou se prát ochranné límce do postýlky v pračce?
7. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
jj klidně se vyfotím, byl to po dlouhý době kousek oblečení, ve kterém jsem se cítila dobře :grinning:
foto ale nejdříve o víkendu, manžílek odjel z prací do Německa a vrátí se až v pátek večer a ovezl mi oba foťáky :rolling_eyes:
7. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen načíhnout a asi odběhnu uvařit puding, honí mě opět mlsná :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jo, jinak v poradně to bylo v úterý v pohodě. Křivka srdíčka vypadala dokonce líp než minule. Akorát se teda doktorka smála, že nejdříve se báli, aby mimčo nemuselo jít ven dřív a teď to k porodu prý vůbec nevypadá a zase se budou modlit, abych prý porodila :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.