• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
klary: gratuluju k úlovkům :wink: Vím jak je obtížný kolikrát sehnat něco v čem se člověk fakt dobře cítí :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Kvetul, Ty dostaneš normálně na holou! Necháš nás se tadyklepat, co s Tebou je a pak se z ničeho nic zjevíš s prohlášením, že máš chuťna puding! :grinning: Jsem moooc ráda, že jste v pořádku a že se dokonce lepšíte! :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
andul: :confused: téééda, takhle mě hned zprdnout :grinning: :grinning: Vždyť jsem minule říkala, že se tu ukážu asi nejspíš až dneska :slight_smile: Ale díky za starost :slight_smile: S manželínem řešíme nákup dalšího náklaďáku, tak nějak není čas sem zajít :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
ahoj kočky,

jsem ostuda,ale vůůbec vás nestíhám :frowning2:

Dnes ráno jsem s tomíkem opět naklusala k doktorce,Tomík zase kašle a má rýmu-zatím bez teplot,ale vzhledem k tomu,že jsou před námi tři dny a minule mu kašel vlezl až na průduškya skončil na atb s horečkama,tak jsem tam radši zašla,aby si ho poslechla atd...takže lehoulince stůněme,snad se z toho nic dramatickýho nevyklube ..jen je hrozný,jak ani nemůže usnout,ajk ho kašel dráždí a dáví...

já jsem stále nějaká přejetá,jsem ráda,že je prodloužený víkend a Tomíka manžílek zabaví a já budu víc v klidu...přeci jen si s tomíkem nelze kdykoliv lehnout a podobně...

holčičky,užijte si s drahýma polovičkama dlouhý víkend a buďte v pořádku :slight_smile:

já doufám,že se příští týden najde více času sem zajít a popovídat si,takhle ani nestíhám dočítat...
andul: taky by sis dala puding, viď? :grinning:
bledul: to mi je líto, že je Tomík zase marod, chudáček, to se ho to nedávno pustilo a "užívá" si zase :frowning2:
7. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Dneska jsem konečně viděla v krámě melouna, chvíli jsem u něj stála a přemýšlela, jestli ho mám vzít, ale cena 35 Kč/kg mě odradila, když ten meloun byl minimálně 4 kg, tak jsem si koupila aspoň jahůdky :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jo holky, taky pěkně kynu! :angry: V poradně jsem se vážila a už mám nahoře 15 kg :confounded:
7. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
kvet no ahoj, tak Radimkovi se u tebe konečně začlo líbit, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
jej, nemám ani čas vás dočíst, ale odpo si sednu ke compu a dočtu vás :wink:

celé dopoledne jsme s manžou skládali tu přebalovací komodu, teda dalo nám to pěkně zabrat, protože ten návod ke složení byl orpavdu na nic. Je to asi univerzální návod ke všem typům komod, tak to vůbec nesedělo. Tak jsme to dělali podle logiky a nakonec to složili :wink:

Tak až teď jsem se dala do vaření oběda. už umíráme hlady!
7. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
klarka: :grinning: To jemu se tam asi líbí od začátku, jinak by se snad tak dlouho ani neudržel, vždyť jsem v těhu 2x krvácela, ale i po tom nejhorším co se vlastně stalo, tak jsem druhej den běhala ještě do schodů a nic se nedělo :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
klarka: už by se mu ale pomalu tam mohlo přestat líbit, nejradši bych rodila tak za týden, maximálně za dva :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
iluss: hlavně, že je dílo dokonáno :wink:
7. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Kvetul, možná že i dala. :grinning: Jakej máš? :slight_smile:

Bledul, jéé, tak ještěže jste byli u dr. už dneska a že se to podchytilo v čas - snad se to nerozjede jako posledně. :confused: Asprávně - Ty koukej odpočívat! Však oni to kluci bezTebe chvilku zvládnou. :wink:

Iluš, nejste sami, kdo skládal půl dne. :grinning: :wink: Nám to taky trvalo. A teď ještězjišťuju, že je ta komodanějaká malá - Tom mi tam bude muset dodělat ještě dvě poličky, aby semi to tam všechno vešlo. :confused:

Kvet, neboj - ono to teď už může být opravdu každou chvíli. :wink:
7. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
andul: zatím žádnej, cestuju po netu a nějak se mi do toho nechce, ale už se pomalu zvednu a pustím se do toho :wink: Asi udělám vanilkovej, ten mám nejradši, s piškotkama a pak si k němu dám ty jahůdky a šlehajdu :wink:
7. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
andul: já vím, ale doktorka říkala, že to k porodu zatím vůůůůůbec nevypadá :grinning: Doufám, že nebudu chodit s pupkem ještě v polovině června :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj Kvetulko, tak to je super, ze jste v poradku :slight_smile: Hlavne co nejvic odpocivej :slight_smile:

Holky, ty moje deti tam snad hrajou na honenou....
7. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
taaaak, jsem vás v cuku letu dočetla :wink:
andulko, hezký fotečkys :wink: taky už se konečně musím zase vyfotit a zdokumentovat aktuální bříško :wink:

jinak francouzáky už jsou v troubě a pěkně tady voní! :wink:

no mě by se to do té komody taky všechno nevešlo, mám k tomu ještě jednu třípolicovou skříňku :wink: a to tam nebudu mít ani zavinovačky, ty budou vedle.
7. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tak jsem zase na skok tady :slight_smile:

Obidek mame snezenej a dala sem si chvili slofika nejak me to zmohlo.

Koukam ze se tady zase nakupuje :grinning: Kojici kosili jeste nemam musim taky nejake nakoupit ale mam ted vichr na ucte tak musim pockat navyplatu. Budu rada kdyz vyjdem s penezma na bezny veci.
Arwi taky bych se do te kosilky nevlezla, ti navrhari si asi mysli ze zensky nemaji zadny prsa a boky se zadkem.

Bledulko tak at se Tomik brzo uzdravi.

Kvet ty uz to mas vlastne za par :slight_smile:

Ja pojedu v sobotu se svagrovou a jeste s kamoskou do porodnice kouknout se na Karolinku tak uz se moc tesim :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
http://www.unibazar.com/cz-kategorie47.html
Tady posilam odkaz na povlecenicko - fakt prekvapujici ceny!

Sis, vid - to snad delali somalsti navrhari nebo co :angry:
7. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Andulko me se do komody taky vsechno nevejde, ale nastesti mam jeste nejakou policku volnou ve skrince :grinning:

Kvet nedelej mi chute s pudinkem :slight_smile:

Jee prave jsem si vzpomela ze mam v lednicce jahody :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Kvetul, tak vanilkový s jahůdkama a se šlahačkou beru! :wink:

Iluš, a francozský brambory taky. :grinning:

Arwen, aspoňvíš,že se tam nenudí! :slight_smile: :wink:

Sis, taky se už asi hodinu zvedám, že si půjdu lehnout k Pupí do postele a dáchnu si. :slight_smile:

Kvet, onoje tokaždý den jinak - počkej příští týden. :slight_smile: :wink:
7. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Arwi povlecenicko hezky a ceny opravdu prekvapujici, skoda ze je to blbej rozmer :frowning2: Ja mam perinky 120x90 a polstar 60x40

Andulko pekny brisko :slight_smile:

manza me ted taky fotil. Tak jak stahnem fotky do pc tak je zmensim. Uz jsme dlouho zadny nepridavala tak doufam ze jsem nezapomela jak se to dela.
7. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Já mám ložní prádlo a půlku plínek s dekama a osuškama taky jinde. Ale mám pocit,že se mi do té komody nevejde ani to oblečení. :confused: Asi už do domečku pořídíme Skřítěti klasickou skříň a komodu si nechám naložní a pod. Jinak to nevidím. :confused: :sweat_smile: Jenže copak člověk při prvním dítku ví,jak to všechno zabere místa??? :confused:

Jo a k honění mlsné - já budu večer dělat vafle s marmeládou, šlehačkou a kakaem - k hokeji, abychom si obalili nervy na to drama (škoda, že se těm Bělorusům včera nepodařilo vyhrát - moc jsem jim to přála - hráli většinou fakt hezky a mooc se snažili. A jak by se všem ulevilo, kdyby Rusko vyřadili. :grinning: ).
7. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Puding uvařený :grinning:

ahojda sister :slight_smile:

andul: mňáááám, vafle :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ježíšek nám přinesl vaflovač,takže jsou i krásně tvarovaný. :slight_smile: A pozor na jazýček,aťsi ho nespálíš o puding! :wink:
7. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
My máme na mrňouska přebalovací komodu a hned vedle velkou skříň... no a obojí mám už plný, vešlo se to úplně akorát :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
andul: říkáš to, jako kdybys mě znala a věděla, že si ho fakt většinou popálím :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
andul: no já jsem vafle neměla už kolik let
7. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Wafle bych si dala taky mnam :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.