• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Kvetul, taky mášpuding nejradši ještě horkej? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Já si půjdu na chvilku lehnout,než přijde muž z práce, abychom pak mohli jít ven. Tak zatím a vychutnej si dobrůtku!! :wink:
7. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
andul: jak kdy,ale v tuto chvíli ANO :grinning: Tak si hezky odpočiň pa pa :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
taky se loučím, užijte si prodloužený víkend a v pondělí zase tu :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Holky, ja nemam zadnou komodu, protoze na ni nezbyvaji penize a prave jsem si pocurala snurky od tuniky, co se zavazuje dozadu :slight_smile: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Andulko hezky si odpocin, pa.
Kvet ahoj a taky hezky vikend :slight_smile:

Taky mam rada puding jeste teplej :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
holky vy si teda debužírujete :grinning:
já jsem se nacpala vodním melounem, tak jsem zvědavá jestli pak doběhnu na záchod :sweat_smile: :confused:
7. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Holky zatim ahoj, jdu se pomalu chystat jedu dneska do sboru.

Papa :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
taky balím a letím dom, venku je nádherně, na netu píší, že doprava už kolabuje, no to zase bude cesta :confounded:
mějte se všechny moc krásně a hezký prodloužený víkend :slight_smile:
7. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
Arwen :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, šťastnou cestu domů! A krásný volno!!! :slight_smile: :wink:
7. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
ahojky :slight_smile: dneska bylo odpoledne venku fakt nááádherně. Manža mě vytáhl na procházku a na zmrzlinu. konečně sluníčko, už jsem měla absťák!
7. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
ILuš, my se taky právě vrátili zdvouhodinové prochajdy a takytobylosuper - jen jsem nějaká uťapkaná. :sweat_smile: :slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
Leniku, taký bylo kino? Co mrňousek-předváděl se? A co Petr?
7. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
no já jsem za ten dnešek taky pěkně zmožená. celý dopoledne skládat tu komodu, pak rychle uvařit, uklidit ten bordel po tom skládání a odpoledne celý ťapkat venku, tak jsem úúúúplně hotová.
7. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Je to blbý, ale já už na sobě poznám každý den. :sweat_smile: Jsem zvědavá, jestlitenporod nezaspím -páč seze městává Šípková Růženka. :grinning: :confused:
TeĎ si dávám chvilku pauzu a půjdu dělat ty vafle - http://www.toprecepty.cz/recept/1169-vafle/ - už se na ně těším!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
jeeee, vafle bych si taky dala. já je miluju, ale bohužel nemám vaflovač :frowning2:
7. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Iluš, dají se dělat i v toustovači - je to vlastně to samý, jen budou mít jiný tvar. :slight_smile: :wink:
7. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
no ale toastovač je uprostřed prohloubený, to by se asi nepropeklo
7. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Já jsem četla, že se v toustovači dají dělat ikarbanátky a pod - tak to zkus a uvidíš. :wink: V nejhorším po 1. nepovedeném pokusu dáš těsto na páne v jako palačinky, umyješ toustovač a budeš mi moct nadávat. :grinning: :wink:
7. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
:grinning: tak já to zítra vyzkouším :wink:
7. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
už je máš hotové? jak se povedly?
7. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Il, byly docela dobrý (jen jsem do nich blbka dala místo půlky celej PrDoP :sweat_smile: ) a když se pak rozehřál vaflovač bylo to fakt super. :wink:

Jen v tom hokeji bychom mohli mít víc štěstí... :confused:
7. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ach jooooo.....tak mi bylo cely den dobre a uz to zas zacalo, vubec se nehybu. Jdu si vzit medicinu - Myorel a lehnout si. Muzu si u te tv pesti umackat a stejne nam to nejde, snad maji tu branku zacarovanou :angry:
7. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
to jooo, vidím to bledě :frowning2: a to jsem si říkala, že to proti švédům bude brnkačka.
7. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
taaaak, hotovo....jedeme domů :frowning2: to už nezvednou.
7. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Tak mám pocit, že jsme to vyhrát prostě neměli. :frowning2: Ten žlutomodrej brankář měl prostě z prd.le kliku. :angry: :angry: A ještě byl vyhodnocenej jako nejlepší hráč! :confused: :rolling_eyes:
7. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
A ten náš jeden gol byl náhodou KRÁSNEJ! :dizzy_face:

:cry: :cry: :cry:

Holky, aspoň se nemusíme stresovat z těch pitomejch Rusů - ještě bychom kv.nim některá porodila a za to nám to nestojí!

Další útěchy mě už nenapadaj. :frowning2:
7. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
No nic - dobrou noc!
7. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz
Dobré ránko těhulínky!!! :slight_smile: tak šup šup z postýlek, venku je kráááásně! :wink:

juuuu, to je sladký :slight_smile:
8. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj kočíčky :slight_smile:
No, dostali jsme hezky na zadek, jen, co je pravda.Kdybychom neměli v bráně Štěpánka, bylo by to skóre ještě daleko horší...gól to byl krásnej, ale na Švédy máme smůlu už 10 let :frowning2:
Dneska jsme bez Jardy a nemám tušení, co budeme dělat.Pitomej panelák :frowning2:
8. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.