• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
KUK :slight_smile: je tu nekdo? :confused:
8. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
jeeee, už jsem se bála, že tu dneska budu sama :wink:

no jooo, je to holt smůla. Ale fakt jsem si myslela, že ty švédy porazíme, na tomhle MS jim to moc nešlo. A zrovna v souboji s náma se museli takhle vzchopit :confounded:

já jsem dneska taky doma, už jsem se konečně dostala k praní ložního prádla pro mimi, plínek a zavinovaček :wink:
mimioblečky už mám všechny vypraný!!! hurááááá!!! :grinning: ale chybí mi jich ještě koš vyžehlit, ale to zvládnu ještě během dneška. Takže už naplním jen tři pračky a bude to všechno!!!

dneska jsem umyla tu přebalovací komodu, jak jsme včera složili a postýlku. Teeeda ani by jste nevěřily, jak to bylo špinavý, hlavně ta postýlka. Bylo to pěkně zaprášený.
8. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
8. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj ilussko :slight_smile: teeeda, ty jsi pilna vcelicka :slight_smile: ja nemam jeste nic..... docela ti zavidim, ze uz to mas takhle hezky pripraveny....
8. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Len: no návod byl fakt k ničemu, šroubky sice dali správný, ale podle návodu jsme je nemohli dávat, protože by to vůbec nesedělo, tak jsme to šroubovali opravdu posdle logiky. Oni tam třeba psali, aby jsme tam našroubovali malinkatej šroubeček, když tam byla navrtaná díra velká jak vrata, takže kam oni psali minišroubečky, tak tam patřily obrovský vruty. No fakt jsme se u toho dost pobavili i ponadávali :grinning: ale už to naštěstí stojí :wink:

Jinak ještě to všechno nemám, dělám to postupně a hlavně jak mám jen jeden sušák, tak můžu prát jen jednu várku denně. Ale už se úspěšně blížík k finishi :wink: Do konce příštího týdne to budu mít všechno hotové!!!
8. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
no ja jsem zvedava, kdy s tim zacnu.... :confused: a jeste navic, kdyz se to musi delat u nasich, coz je 120km odtud :grinning: :grinning: :grinning: to abych si poridila ruce, jak mela Saxana....prani asi bude muset obstarat mamka...... :confused: hele, prala jsi treba i perinky a mantinel do postylky? :confused:
8. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
jo, jinak prcek uz vazi 1123 gramu :grinning: :grinning: :grinning: to je chlapisko, co??? :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
peřinky jsem ještě neprala, ale budu je prát. Mantinel do postýlky jsem prala včera :wink:

já peru úplně všechno. Asi budu prát i tu chránící podložku na matraci. Sice na to stejně půjde prostěradlo, ale jak je to nové, tak to smrdí novotou. Tak to asi taky hodím do pračky.
8. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
len? to aby sis na ty věcičky pořídila dodávku, až to tam všechno povezeš, viď :grinning:
ale máš super, že ti s tím mamka pomůže :wink:
8. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
iluss, ja uz tam toho vetsinuu mam.....chtely jsme to s mamkou prat, kdyz jsem tam byla ten minulej tyden, ale pak jsme se na to vyprdly, kvuli prestavbe ty koupelny, co zrovna delaj.....mamka sice zalepila do pokoje dvere, ale stejne se tam urcite nejak naprasi, tak by se to pak muselo prat vsechno znovu....no jinak jsem se tesila, ze jsem tam skoro vsechno odvezla a uz mam zase plnou jednu a pul tasky hadrikama a navic ta perinka, plinky, polstarek.....ja uz se tesim, az dojdou ty penize a budem moct zase neco nakoupit, protoze toho jeste hafo chybi :unamused:
8. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
a nestalo se ti s tim mantinelem nic? ja mam na mysli, jako kdyz peres polstarky treba z gauce, jak se v nich obcas udelaj takovy cucky :angry:
8. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
taaaak, všechny plínky a prostěradýlka už visí na stojanu :wink:
8. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
taky jsem se toho obávala, ale naštěstí nestalo, žádný cucky se tam neudělaly, ale prala jsem to radši jen na 30°C
8. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
iluss a plinky jsi podedila nebo kupovala novy?
8. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
půl na půl. Nějaké jsem podědila (asi 12) a 20 jsem si jich koupila nových.
8. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
no ja budu muset taky koupit, nejaky ty obycejny, ale mam docela strach, aby to nebyly ty slaby smejdy.....
8. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
no když to nebudeš používat na přebalování, ale jenom jako podložky a na ublinknutí apod, tak to nevadí :wink:

já si je objednávala v tom internetovym obchodu, odkud mám i tu postýlku, komodu, peřinky a ostatní věcičky.
8. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
a co je to za stranku?
8. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
www.detskyraj.cz

jinak taky jsem objednávala na stránkách www.detskysvet.cz
8. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Teda dneska je tu nějak mrtvo...to si všechny užíváte sluníčka?
8. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahoj Il, já si užívám první letošní meloun! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Právě jsme se vrátili z výletu na Rožmberk (řeknu vám, že toho,kdo vy myslel, stavět hrady na kopci bych praštila :angry: :grinning: ) a Čertovu skálu. :slight_smile:, Vyšší Brod a Lipno, takže teď sedím s bolavýma ťapkama na baloně a zaslouženě funim a odpočívám. :grinning:

Jdu kouknout, jak si Léňa užila 3Déčko a co jste probíraly. :slight_smile:
8. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Holky, k těm plínkám - mě docela vyděsily, když jsem je vyndala z těch pytlíků - byly děsně řítký a slabý. Ale po 3 vypráních na 95°C a usušení (vyprat-usušit...) a jednom vyžehlení na 3puntíky, už jsou krásně pevný a silný. :slight_smile:

Leni, přijeď - Tom jde zítra ráno do služby a vrátí se až v pondělí ráno a ještě máme v lednici zbytek vaflovýho těsta a dvě šlehačky. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink: To Ti ta nemocenská ještě nepřišla? Ty bláho... Opravdu bych na sociálce pracovat nechtěla - vědomí, že dělám, co můžu a přesto nestíhám (protože to ani nejde) a lidi maj "kv.mně" finanční problémy, by mě zabilo. :confused: Tak hlavně, že jste si to 3Déčko užili a že se váml íbilo. :slight_smile: Jak an to reagoval budoucí taťka?

Iluš, já mám taky koš oblečeníčka na žehlení - snad se k tomu dokopu přes víkend a postupně to vyžehlím.
JO a jsem ráda, že nejsem sama,kdo bude prát "potah" na matraci a pral mantinely a peřinky a tak. :slight_smile: :wink:
8. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Leniku, tohleje pýžo "na zimu" a na to kojení si ho prostě vyhrnu. :wink: Ještě mám košilku na ramínka (taky se žirafou :sweat_smile: ) "na teplo" a tam zas jen sundám ramínko a bude. :slight_smile: Kojicí pyžamko si budu kupovat až podle toho, co mi udělaj prsa během kojení (jestli se ještě zvětší nebo na opak zmenší či co).
8. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj Andulko :slight_smile:

jeee, tak to jsi měla krásný výlet :wink:

já jsem dneska zvládla všechno dožehlit :slight_smile:, tak už zase na stojanu visí další prádlo, ale už to je v pohodě, už to jsou samý dečky a zavinovačky a zbylá část plínek.

no je to lepší to vyprat, protože to všechno smrdí novotou a asi by to nevyčichlo a bůhví čím to je napuštěný
8. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
A kde se to v těch skladech válelo a jak dlouho to tam leželo..... Jojo, Iluš, máš pravdu. A my si to taky víc užíváme, viď? :wink: To jsi teda kabrňák, že už to máš hotový! :slight_smile: Trochu závidím. :sweat_smile: Já na ten koš jen zahanbeně koukám a usínám v křesle- je měkkoučký, pohodlný, pod nohama mám ten balon a nějak mi chybí síla přelíst ten cca 1,5m do postele :sweat_smile: - takže vytuhnu asi tady. :grinning:
8. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj kočičky. Jsem zpátky z JIčína, byla jsem v Tescu pro sadu nerez hrnců za 699 a v bytě jsem přesazovala kytky. Jsem naprosto vyřízená :angry: nikdy bych neřekla, že mi i taková jednoduchá práce dá tak strašně zabrat.
Baštím cherry rajčátka, mňaaaaam :slight_smile:
8. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
Arwoušku, Ty si dáváš ňamku :slight_smile: a taky pěkně do těla. :angry: Holka jedna, kdy Ty se nám začneš konečně šetřit? A hrnce jsi koupila moc dobře - tak hlavně aby se v nich dobře vařio a ještě líp to jídlo chutnalo! :wink:

Holky, zapomněla jsem se pochlubit, že mám nejspíš zánět spojivek. :unamused: :cry: Ale už na to mám kapičky, tak to snad brzo zlikvidujem a bude klid. :slight_smile: A Pupí dostala kapky taky. :grinning: Aleta z nich tak nadšená jako já není - aspoň z jejich aplikace teda ne. :confused:
8. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Pekny podvecer devcata :slight_smile:

Tak ja jsem byla dneska cely den venku se synovcem. jeho mamka je tak trochu nemocna a leci se tak sem delala hlidani. Byli jsme na stavbe manzelova brachy a synovec vydatne pomahal.
Jsu myslim utahana vic jak on :grinning:

Ted jsme si objednali pizzu tak uz se mi zbyhaji sliny :slight_smile:

Iluss a Andulko ja taky vsechno peru, perinky atd ajeste me ceka kocarek to taky vyperu co se da aspon v rukach.
8. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
zdarec pupíci :grinning:
tak já jsem dneska celej den makala, myslela jsem, že si přispím, ale v 9 sousedka začala sekat pod okny ložnice (slepice je v důchodu a musí to dělat, když jsou všichni doma a chtějí si odpočinout :angry:, takovýhle lidi mě fakt se... )
tak jsem uklízela, prala, žehlila (ale ne mimi věci, ještě je čas, a jak děláme ten pokoj je všude sádra ze sádrokartonu :confounded: ) a stříhala našeho pesana, měl to chudák strašně dlouhý, tak jsem mu udělala letní sestřih :grinning:
a jsem grogy, manžílek volal před nějakou dobou, že jsou právě na hranicích s Německem, tak to bude ještě chvíli trvat než dorazí domů :cry: :cry:
8. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
čauky kočky

tak koukám, že některé z vás pracovaly o sto šest, některé výletnily.... :slight_smile:
Já dopo a odpo taky pracovala /v rámci možností - jde to hůř a hůř :unamused: /, takže Arwi chápu tě, že i přesazování kytek člověka unaví...

Pak jsem vezla svojeho miláčka do Boleslavi, mají dnes sraz s třídou ze střední školy....a spojila to snávštěvou u ségry...krásně jsme potlachaly a teď už jsem doma a za chvíli půjdu do hajn...

Iluš, nestraš s tím montováním nábytku :grinning: ...v neděli jedeme pro ty skříňky do obýváku a jestli nás s tím čeká taková pakárna jako vás s komodou, tak to bude opravdu zábavné... :grinning:

já jsem teda ten mantinel zatím neprala, tak nevím....taky mám strach, aby to něco neudělalo...ale když říkáte že ne, tak to já vám budu věřit... :grinning:

klarko - naše sousedka /baba důchodkyně/ je taky pěkná slípka, chodí každé ráno pravidelně v 7 !!! h okolo
našeho domu na procházku se psem a samozřejmě náš pes se může zbláznit a štěkají oba jako pominutí a my máme po spánku... :angry:

sis - co pizza, jaká byla?? děláš mi chutě... :wink:

leni - tak 3d se líbilo? to je fajn... a že se prcek nechtěl moc ukazovat? no jo, třeba neměl náladu... :grinning: :grinning:

tak těhulínky, užívejte večera a přeju krásný sluníčkový víkend.... :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.