• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj maminky, preju krasnou sobotu - dneska pojedu pro Jardu, pro veci a znovu do bytu, zitra totez. To je mi odpocinek :angry:
Uzivejte slunicka, kocicky :slight_smile:
9. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré sobotní dopoledne! :slight_smile:

Koukám,že jsem včera zaspala Klárku, Sis a Claudinku. :sweat_smile: Teda holky, vy si stěma sousedkama taky užíváte. :angry: Jestli vás to povzbudí, tak mi bydlíme proti špitálu, kousíček od základky (to byčlověk nevěřil, co jsou ty děcka schopný vydávát za zvuky v 7h ráno :confused: :angry: ) a proti kontejnerům na tříděný odpad - a na to je tu jeden takový expert důchodce, který chodí s lahvema kolem 11h v noci, aby ho nikdo neviděl. :angry: :angry: :angry: JEště že mi se důchodu nedočkáme a nebudou z nás tak moct být tihle "hrůzodůchodci". :grinning:

Jinak já jsem až do pondělka sama doma, tak když se tu občas někdo objevíte na pár slov,budu moooc ráda! :wink:
Přeji všem krásné pokračující volno! :slight_smile:

P.S.: Nepřehánějte to s tím přesazováním, ať se nám někam na konec taky nezasadíte! :grinning:
9. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Arwen, takže akce stěhování pokračuje? Tak hlavně v klidu a netahej nic těžkýho a jak to jen půjde,odpočívej a relaxuj!!! :slight_smile: :wink:
9. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
andul, KUK :slight_smile:
9. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:

arwen,jsi tu?
9. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
jinak se holky hlásím...včera mi zase bylo pěkně špatně,motala se mi opět hlava celkově bylo slabo... :confused: na to nějak nejsem zvyklá...miminko pak vůbec nekopalo a to docela dlouhou dobu i přes mé usilovné buzení,tak už jsem málem jela do nemocnice,zda se s ním něco neděje,naštěstí si pak dal říct...

večer jsem pak měla lehce teplotu,ale dnes zatím dobrý,tak klepu na dřevo...
Tomík vypadá docela dobře,kašel se zatím zdá být lepší,tak uvidíme....

jinak vás vůbec nějak nedočítám,takže ani nereaguji na vaše radosti či starosti a jen doufám,že jste v pořádku a v pohodě...
9. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
arwi,prosímtě, ještě před Tomíkem jsem dostala krabici věciček od kolegyně po jejím synovi a měla je půjčený i její kamarádka s dvojčátkami-párečkem...takže v té krabici jsou věcičky i po holčičce...no a dost věcí je už dost starých,ty jsem zabalila a hodím je na charitu,ale je tu pár kousků,které mě napadlo,že bys třeba užila pro dětičky...není to nic moc reprezentativního značkového ,třeba oblečení na zimu do kočárku na balkon,něco na ven na písek...nejsou to věci nové,ale určitě by posloužily...takže mi napiš zda o to máš zájem (zdarma samozřejmě) a my bychom ti to mohli s manželem do Jičína hodit až pojedeme do Jilemnice...pokud zájem nemáš,tak mi to taky napiš a pokud by se tu neozval nikdo jiný kdo by to chtěl,tak to hodím na charitu taky,protože já těch věcí mám už strašně moc...a navíc tam budou spíš věci holčičí a tu my opravdu nikdy mít nebudeme :wink:

tak dej prosím vědět abych kdyžtak věděla :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
koukám,že jsem tu sama,tak se zase na chvíli vzdálím...zatím se mějte krásně kočky :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj bleduliiii :slight_smile: kocko, tak vy takhle vyvadite? tak koukej odpocivat.......
9. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
ahoj leni :slight_smile: no já ani nevyvádím,ale dobře mi moc teda včera nebylo...nevím co se dělo..
9. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
co ty leni? jak se máš? co nového? nějak nejsem v obraze :wink:
9. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
koci, ja myslim, ze ani novyho nic...porad shanime postylku a porad jsme bez penez.....jo a taky porad sedim dima a nudim se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze jak vidis, nic se nemeni :wink:

doufam, ze dneska uz je ti lip......treba to byl tlak, ne? Vsak vecer byla bourka, tak tlak musel dost dolu....
9. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
a jakou postýlku chcete? Petra máš stále pryč?

no dnes mi je zatím jakž takž,ale v obvyklé kondici nejsem...právě že těch epizod,kdy mi je na kolaps během posledních pár dní bylo víc,takže nevím na co to mám svést...ještě se v úterý dozvím výsledky krevního obrazu-zda nemám málo červ. krvinek-to by taky na to mohlo mít vliv..
9. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojda holčinky!

Právě jsem přišla z nákupu - dostala jsem chuť na zapékané těstovinky, tak jsem si byla pro masíčko. :slight_smile: A cestou jsem se stavila v drogerii a koupila "obrkošík" na ponožtičky do komody (myslím, že moje ponožky by se tam vešly tak troje letní, ale Skřítěti se tam vejdou s přehledem všechny :grinning:).

Bledulinko, naše zlatá - co Těto trápí? Že by mímudošla trpělivost a chce taky nějaký klid pro sebe? Jenže jak to udělat sTomíkem,viď? Jeto sice zlatíčko, ale přeci jen neustálou pozornost zatím potřebuje. :confused: Snad Ti aspoŇ malinko pomůže,když na Tebe budeme všechny moc myslet! :wink:
Jo a nevím,zda jsi zaznamenala, že je Květulda v pořádku a Radimek má lepší výsledky než minulý týden. :slight_smile:

Leniku, Ty jsi taky sama nebo Peťa neplní téměř manželské povinnosti a nevěnuje se Ti? :confused:
9. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
A mám novinku - ale nechci to zatím moc říkat na hlas, abych to nezakřikla - tak že pššš! :zipper_mouth: Vypadá to, že cvičení zabírá a Skřítě se možná začíná otáčet zpět hlavičkou dolů - zádíčková boule se přesunula z pravé podžeberní části do levé. :slight_smile:
9. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
tak , ja se takym vratila z nakupu...budu delat kasicku a obalovanou rybku... :wink:
bledul: no uvidis, nejakej duvod to ale mit musi.....a musim rict, ze t to nezavidim..... :frowning2: ale kdovi, co budu mit jeste za neduhy ja....me zacinaj bolet krecaky :confounded: az porodim, tak budou muset pryc :confounded:
andul:ale Petr je doma... :slight_smile: no musim rict, ze se zatim moc nevenuje....ale kdyz nemam chut, tak mi to ani tolik nevadi :grinning: minulej vikend jsem mela nejakej nadrzenej, takze plnil.......manzelsky povinosti :grinning: :grinning: vcera jsem zase vytuhla jak borovej spalek, tak si to snad dneska vynahradim, jestli zase neusnu :grinning:
9. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
andul: tak to je super :sweat_smile: no ono to pujde, neboj, prcek se urcite umoudri a nebude se mu chtit ven rozrezanym briskem :wink:
9. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
bledul: po ty postylce koukam kde se da.....ted jsem jich par objevila na aukru, tak uvidime....i kdyz kamaradka mi rikala, ze malej spi s ni v posteli, ze je to i pohodlnejsi na nocni kojeni...takze ona postylku vubec nepouziva....tak nevim
9. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Leni, tak ho vytáhni na nějakou prochajdu nebo tak - teda jestli máte v Praze tak hezky jako my tady na jihu. :slight_smile: Nebo do kina. :wink: Říkala jsem si, žebychmohla večer vytáhnout někam švagřinku (chudák ve čtvrtek odevzdávala diplomku,tak aby se taky odreagovala a švára je pryč, tak třeba taky vyrazíme na nějaký filmík nebo si ho pustíme u nás doma. :slight_smile:
9. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
andulko ahojky :slight_smile:

tak u nás dnes vaří manžílek a já jsem nahnána do postele -takže vaří Honza s Tomíkem-kuřátko a brambůrek :slight_smile:

ale po obědě vstávám a zkusím něco dělat...

ale už se opravdu těším až ty dva měsíce uplynou a budeme ve čtyřech-bude to sice náročný,ale jinak ....

andul- tak držím palce,at se mimísek usadí tak jak má :slight_smile: co cvičíš-kočičí hřbety?
květuldu jsem zahlídla,ale že je Radímek lepší jsem nepostřehla-to je moc moc dobře :slight_smile:

leni,Petr koukám trošku zlobí stále :frowning2: ....však on ale za chvíli uvidí,co to je,když se mu nikdo nebude věnovat...ted tě má jen pro sebe,ale za chvíli tu budeš muset být pro prcka....snad je to dost silná povaha,aby to ustál,někteří chlapi to těžce nesou ...
9. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Leni, u nás by se z prostorovýho hlediska taky uživila jen naše velká postel, ale postýlku jsme koupili tak jako tak (hned k posteli). Myslím, že je důležitý, aby měl mrňousek od malinkasvou vlastní postýlku - svůj prostor. Na víc-mimi nebude spát jen večer, ale i přes den a to by bez postýlky (na kolečkách na převážení po bytě) asi moc nešlo,ne?

No, cvičení mi z kraje dávalo docela zabrat - začínala jsem na 50ti a teď už jsem na 100 "kočičkách lízajících mlíčko" za den a je fakt znát změna - nejen na Skřítěti, ale i celkově. :slight_smile:
9. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
No s nasi financni situaci si nemuzem dovolit ani to kino :frowning2: ale na prochajdu pujdem urcite....chodime s kulichem kazdej den :slight_smile: a pocasko? no dneska nic moc, ted sice vylezlo slunicko, ale moc se to netvari.... :confounded:
9. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
leni,tak kupte nějakou obyčejnější-ono na denní spaní je fajn,že máš kam prcka dát na spaní a nemusíš hlídat,aby nespadl...
Tomík v postýlce usínala když jsem šla spát já,tak při dalším probuzení se sestěhoval ke mě do postele a bylo to krááásný :slight_smile:

mimču jsme koupili obyčejnou postýlku z ikei za 700 kč a k tomu v jiném obchodě matraci a je to...tom měl masivní postýlku a kdybychom ěli místo,tak to ani nevyužijeme a už bychom koupili větší jen se zábranou...až budou miminku dva roky,tak stejně budou už spát v pokojíčku děti sami a budou mít oba velké postýlky - v místech,kde těd spíme my s manžílkem...
9. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
bledul: ja myslim, ze on to ponese dobre....jsme tak nejak zvykli byt sami pro sebe....vetsinu casu jsme sami....jsem spis zvedava na to, jak bude zvladat starat se o mimi.....kdyz to tak vezmes, tak se vrati a prckovi uz bude pul roku. Sice mezitim bude par dni doma, ale asi to nebude to pravy orechovy :wink: bude si muset zvyknout :grinning:
9. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
9. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Bledul, s tím ustáváním to Lenčin Petr nebude mít úplně jednoduchý - jak bude pryč, tak bude malej znát jenom maminku a taťka se pak bude muset hodně snažit, aby byl "přijat zpět" do rodiny - ty malinký dětičky si maminky chrání úplně neskutečně.
9. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
andul: jj, souhlasim.... :grinning:
9. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Leni, na1. kouknutí hlasuju pro tu druhou. :wink:
holky, bezim udelat pozdni snidani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A já ty těstoviny. :slight_smile:
9. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.