• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
kdyz dochazi to mydlo okolo ziletky, tak to trochu drhne, ale kdyz je to novy, tak naprosto bez problemu, vezme to kazdej minizahyb a neni vubec citit, ze se holite.... :wink: DOPORUCUJI!!!
1. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
ahoj holky,jsme zpět z palvča :slight_smile:

jéé,tady se holí :slight_smile: :wink: :wink:

já byla oholená před porodem-obden jsem udržovala "nízký porost " :slight_smile: a ke konci už v polosedě na posteli se zrcátkem -ručník pod sebe a bylo :sunglasses: jinak bych to asi nezvládla a nechala to na sestřičkách....

v rychlosti jsem prolítla diskuzi a snad na nic nezapomenu

ilušce gratuluji k OGTT
ludvo-držím palce jendovi na přijímačkách
klarko -koukej se uzdravit :slight_smile: at dorazíš v pohodě na srazík-každopádně si myslím,že to nebude hon na zvířátka na čas,ale klidná procházka :slight_smile:

z kosmetiky potvrzuji zkušenosti i jiných maminek- super je indulona modrá,bepathen na prcka i na prsa,olej slunečnicový či olivový z lékárny a případně i rybilka na prdelku...jinak ještě mi přišla dobrá nivea proti opruzeninám (ale tu jsem používala jen na dovče,když byl tom v jednorázovkách)
pak mi přišel dobrý dětský krém proti slunci -ale je drahý...od firmy VICHY anthelios 50+ ten je prý i pro malinké prcky....ono sice děti na slunko nesmějí,ale známe to agresivní letní slunce,kdy to oplauje i ve stínu a já mám na sluníčko alergii a jsem světlý typ,takže chráním takto i Tomulu..

jinak na prsa jsou super prsní vložky od chicca- nezůstávají mokré,neprosakují ...a na rýmu je super odsavačka na vysavač-jednoznačně doporučuju...

jinak snad jste všechny Ok a k srazíku se vyjádřím večer...ale zatím to vypadá spíš na tu 11 hodinu

unko,koukám,že ti srazík unikl :confused: psalo se o něm tolikrát,že mě ani nenapadlo,že by se to dalo přehlédnout :slight_smile: pokud budeš moci,budeme moc rádi :slight_smile:

jinak holky,co vím,že jdete na srazík -číslo na vaše mobily mám uložené,kdyby ale něco,tak si to moje nenechte doma na lístečku napsané někde na ledničce :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :wink: :wink:
1. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
bledul: odsavacka na vysavac??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: to jako napojis na vysavac a vysajes prckovi nudlicku??? :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused:
1. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Bledulinko, už jsem si říkala, zda ses nám neutopila. :confused: A neutopila! :slight_smile: Tomík chrupčí,co? :slight_smile:

Leni,taktosi asi budu muset napsat,jak seten zázračný strojek jmenuje a poohlédnu se po něm. :slight_smile:

Unko, taky se na okna chystám, ale až bude králíček na zahradě ('letní byt už je výstavbě :slight_smile: ), abych mohla vyprat i záclony a nenasmrádly mi od Míni. :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
andul: to vazne vyzkousej....je to super.... :wink:
1. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak já pro dnešek holky končím, jdu něco pojíst a lehnu si... hezký zbytek dne :wink:
1. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
kvet: papa, hezky si odpocinte s Radimkem :wink:
1. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
andul-jo jo,prcek odpadl ž po cestě v kočárku,tak ho nechávám dospat :slight_smile:

leni-přesně tak-odsavačku napojíš na hadici k vysavači (ono si to i samo reguluje sání-nesaje to tak,aby to prckovi ublížilo) a odsaješ nudličky...je to rychlejší a hlavně efektivnější- na delší cesty bereme i tuhle odsavačku,protože ta ústní odsála velký prdlajs...zkoušela jsem to jednou-odsát normální a pak hned potom to na vysavač a člověk by neřekl co vše tam vzadu v nose ještě měl...klepu na dřevo,ani jednou jsme neměli u rýmy zánět středního ucha
1. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
květulko papá a opatruj se :slight_smile:
1. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
bledul: ty jo, bych se bala, ze to prckovi vysaje celou hlavicku :confused:
1. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
no leni ono to zní hrozně,já se taky na to koukala nedůvěřivě...zkoušela jsem ji i na sobě :slight_smile: a hlavně-u této odsávačky nestrkáš nic přímo do nosu,takže mimčo neporaníš..jen se k okraji nosu přiloží ta odsavačka a trochu se s ní okolo dírky krouží a ono to odsává...
1. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
a jak se to jmenuje? odsavacka na vysavac?
1. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
je to tahle (resp. tahle je novější typ-já mám ten starší,ale tenhle budu taky kupovat pro druhého prcka)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19188570&tab=1
1. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky,jsem po sprše a utíkám - držte mi pěsti!!
1. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
andul: drzime palecky :wink:
bledul: hmm, tak to ji asi koupim...a koukam, ze to ani neni drahy :wink:
holky, ted mi dorazilo to povleceni....to je taaaak naaaadherny!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: uz se tesim, az bude postylka komplet :slight_smile:
1. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
he he, uz jenom tu postylku, matrac a deku s polstarkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
tady je i video na tu odsavacku, co psala bledul http://www.babytelevize.cz/?video=3
1. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
jejej, taky jsem se lekla jak tu čtu o té odsávačce na vysavač.. :confused: zní to celkem hrozivě, ale po prostudování informací jsem se uklidnila.... :grinning: o tom jsem zatím neuvažovala, zda si ji pořídím, ale zdá se to být dobrý pomocník... a o kosmetice pro mimi jsem taky zatím nepřemýšlela. ještě, že tu holky jste, každou něco napadne a ostatní dostanou alespoň dobrý tip... :wink:

jukněte, tady jsou ty lacláče co jsem dnes posílala zpět a doufám, že brzy dorazí ta správná velikost:http://www.tehotne.cz/produkty_detail.php?id=1558

a tohle je ta kojící košilka:http://www.tehotne.cz/produkty_detail.php?id=486
1. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Leni - to ti přišlo to krásný duhový polvlečení???? jestli jo, tak já chci být tvoje miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
tak odsavačku na vysavač teda rozhodně pořídím je to úž
1. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sakryš nějak mi to uteklo :grinning:
chtěla jsem napsat, že je to úžasnej pomocník :slight_smile:
jdu juknout na baby televizi :grinning:
1. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
teda vy ste toho popsaly. Jak budu mit chvilku tak se to pokusim docist. :slight_smile:

Listky na Cimrmana bohuzel nemam, vyprodali je kousek predemnou :frowning2: a ja se tak tesila...

Tak jsem aspon nakoupila neco na malou a taky mi volali ze nam posilaji kocarek :grinning: takze do patku ho mame doma uz se tesim.

Jdu neco pojist, na obed sem mela jenom spagety s kecupem tak uz mi kruci v brisku.

Papa :slight_smile:
1. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
Tak jsem zpátky. :slight_smile:

Na odsavačkový inzerát jsem odpověděla. :grinning: Vypadá to, že jichmá někdo víc - vzhledem k tomu, že píše SKLADEM. :slight_smile:

Claudi - Lenďa má přtenádherný povlečeni s medvídkem - tuším, že oranžový. :slight_smile: Duhový má myslím Ilča. :slight_smile:

Co se týká té mé dnešní konzultace, tak jsme se s panem primařem seznámili a domluvili si další "rande" za 6 týdnů, kdy půjdu na ten předporodní ultrazvuk na kterémSkřítě zvážía hlavně změří a změří mi i pánev a teprva podle toho se budem domlouvat,jak rodit. :slight_smile: Ptal se mně, co bych preferovala, tak jsem mu řekla,že pokud bude aspoň malá šance na přirozený porod, že do toho půjdu a tak vypadal docela potěšeně. :slight_smile: Uvidíme, příště.
1. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
ahoj holky,ještě trochu mžourám,vytuhla jsem s Tomulkou :sweat_smile:

andulko- s tím porodem je to skvělý :slight_smile: naděje tu je a primář asi i rád viděl,že má před sebou maminku,která chce normální porod :slight_smile: tak že tvému miminkovi vzkazuju do bříška at roste hezky rozumně,aby mohlo jít na svět tou samou cestou,kudy se dostalo dovnitř :sweat_smile:

leni,to video je pěkně udělaný-to jsi našla hezky :slight_smile: jsem ráda,že to pro vás už nevypadá tak hrůzně :sweat_smile:

sis - to je mi líto s těmi lístky :cry: tak snad budete mít ještě někdy příležitost....

holky,mě strašně honí mlsná po ovoci,ale nějak po tom co ještě není-třešničky,melounek (ten jsme nesehnala) a jahůdky-takové ty české neumělé vonavé....a sluníčko potvůrka dnes stávkuje.... :unamused:
1. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
jj, duhový se slůňátkem mám jáááá :slight_smile:

jinak tady je přibližná výbavička pro miminko:
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/vybava.html
1. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
andul: tak držím palečky, aby ta příští konzultace dopadla dobře, jako ta dnešní :wink:

jeeee, bledulko, nedělej mi chutě s třešničkama. teď jak o nich píšeš, tak jsem na ně dostala oooobrovskou chuť!
1. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Bledul,asi byl rád, že ne všechny maminy, který jdou "protekčně" za ním, chcou rodit bez práce. :slight_smile: Smál se, že to spolu zvládnem, že kdo ví, kdy mu spadne větvička do oka (Tchán je primář na očním) :grinning: :grinning: :grinning: Pak ale říkal, že u mě je opravdu hodně důležité ten porod ohlídat a zajistit, aby mě rodil někdo zkušený (to teda říkal taťkovi). Ptala jsem se na ten klek a to se trochu zarazil - prý by to šlo, ale porodník hůř může kontrolovat dítě je tam mnohem větší riziko roztržení hráze. :confounded: Prý mě dyžtak na 1.dobu naloží do vany (fakt to řekl takle :grinning:) a samotná 2.DP je už prý otázkou 5ti min, tak uvidíme. Asi to zkusím v tom polosedu a když to nepůjde,tak si kleknu. Každopádně jsem rozhodně klidnější a z porodu si stále nic nedělám. :grinning:

Jéje,Sis, a nebude u vás ještě nějaké další Cimrmaní vystoupení?
1. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
iluško...chut na třešničky sužuje i mě ,jsme na tom tedy stejně.... :sweat_smile: :sweat_smile: iluško,ke srazíku- pošlu to dnes večer,ale už to vypadá jasně na 11 hodinu...ty trefíš k MC donalds na metru nádraží holešovice,že? každopádně budu počítat s tím,že od pátku nebudeš na netu a případné info či změny ti pošlu sms ,jo? :slight_smile: :wink: :wink:
1. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
andulko-no já si totiž myslím,že se jako lékař určitě naopak setkává s i ženami,které by radši rodily bez práce císařem a tak je určitě potěšen,když vidí racionální přístup... a je jasný,že pokud zjistí,že by to nešlo,že nebude podstupovat riziko...oni si tě ohlídají - někdy se ty známosti ale sakra hodí,co? :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
1. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.