• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Pekne nedelni dopoledne :slight_smile:

Vse nej ke svatku matek a samozrejme i tem nastavajicim :slight_smile:

Andul ty jsi teda pracant. Hlavne to neprehanej at nejedes rodit driv Ja kdyz du doma neco delat tak me od toho mamka vyhani abych nahodou neporodila driv :grinning: Ale me uklid teprve ceka az se dodelaji ty okna.

Arwi tak gratuluju k postylce a k zavinovackam. JInak opekani bych si taky dala libit :slight_smile:

Iluss zmrzka tu uz jsem dlouho nemela,ale mam v mrazaku nejakou zmrzku tak si asi taky dokonce bych nasla na ni i nejakou slehacku :grinning:

Bledulko at se brzo uzdravis. Ja jse se jeste porad nezbavila kasle porad se mi vraci :frowning2:

Papa
10. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj těhulíny,

u nás dneska vaří taťulda s dětičkama, takže mám chvilku na dočítání.
Včera jsem si totiž vystříhala ty ohavné bradavice, takže jsem opět jednoruká a dneska jsem si naordinovala klidový režim. Aspoň něco, když je ten den maminek. Musím toho využít.

V pátek jsme byli na výletě v Botanicusu a včera jsem byla s dětičkama celý den v ZOO a živitel v práci.

Andulko, kdy jdeš na kontrolu? Myslela jsem si, že jsi byla taky ve čtvrtek, ale asi jsem to popletla.

Bledulko, odpočívej a nech se obskakovat, dokud to jde.

Holky, mějte se krásně a užívejte si neděli.
10. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ludvi, možná neplánovaně už dnes- od rána zvracím a mám hrozný průjem, Skřítě se skoro nehejbe a manželín slouží. :frowning2:

Ty jsikabrňák - vystříhat si to sama.
10. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ježkovy oči, Andulí, co se děje?
10. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Arwen,nevím,al e malej už o sobě dává trochu vědět, tak jsem klidnější. Ale dobře mi není. :confused:
10. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
zdravím vás všechny a přeji všem zasloužilým a i budoucím maminkám vše nej nej k dnešnímu dni matek :grinning:

andul jejda, snad se ti brzy udělá líp, hlavně, že už se drobek vrtí a ty můžeš být klidnější :slight_smile:

arwen, jak pokračuje stěhování????

tak jsem dala do albíčka ty svoje páteční úlovky, barvy jsou ve skutečnosti trochu jiné, už jsem je vyprala, tak je budu moct klidně nosit :grinning:
10. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Klárko, šatečky jsou opravdu úžasný!! Škoda, že se už do Prahy nedostanu, jinka bych je asi taky chtěla (ne že bych je teď nechtěla. :grinning: ). :sweat_smile: A mooooc Ti sluší!!! :slight_smile: :wink: A máš pravdu,jak se začalo SKřítě hýbat, tak mi je trochu líp - teď už je špatně asi jenom mně a mrňous je snad v pořádku.
10. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
andulko, hlavně zbytečně neriskuj a kdyby sr ti něco nezdálo, raději to konzultuj s dr. :slight_smile:
DĚKUJI za lichotku, ve skutečnosti se mi to líbí ještě víc, já se zase rozloučí, jdu si sednout na zahrádku s knížkou :wink:
10. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
Andulko, to může být jen virózka, ale kdyby něco, utíkej k doktorovi!!!!!!
Máš to rozkazem!!!!

Klárko, moc ti to sluší.
Jak se oteplilo, zjistila jsem, že nemám tic na tělo.
Navlíkla jsem se do modelů, co jsem nosila v minulých těhu a rodinka se mi vysmála :grinning: :grinning: .
Naštěstí jsem našla 3/4 kalhoty od vietnamců, které mi drží pod popíkem. Jsem moc ráda, protože na těch pár týdnů, už se mi nic kupovat nechce.

Arwen, další kolo stěování ? Žůžo, co?

Jo a to co náš tým vytvořil k obědu bylo skoro nepoživatelné... Pokus o čínu se nezdařil, bordel v celé kuchyni a živitel uražen usnul. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Ludvo, tak to jsi taky o hladu jako já. :frowning2: A ještě k tomu musíš uklízet. :angry: A tým to statečně snědl nebo prosil maminku o záchranu?

Já už jsem lepší. Zvracení je pryč, průjem mám sice pořád, ale už mi aspoň není tak strašně zle. A dokonce už zvládám i pít asnědla jsem půl přesnídávky a necelou suchou housku. Tak uvidíme, co to se mnou udělá.

Klári, to nebyla lichotka nýbrž konstatování. :slight_smile: :wink:
10. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
andul, to je super, že už se cítíš alespoň o trochu lépe
já jsem z knížky přečetla jen pár stránek a usnula v síťovce a nevíte jak jsem se krásně vyspala :grinning:
teď se rozhoduju jestli půjdu sázet kytky nebo se budu ještě chvíli válet :sweat_smile:
ludva, to znám, že když vaří manžílek tak je v kuchyni, jako když tam hodí granát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
kuk, je tu nekdo? :confused:
10. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Helou kočky, já na vás nezapoměla, nebojte, jen jsem debatila jinde, se stydím no.

Dočítat vás nebudu, ale doufám, že se máte všechny krásně, pupíky rostou a miminka kopou :wink:
10. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Kuk, Leni, já jsem tady! :slight_smile:

Mám super novinku! Skřítě už je zase makovičkou dolů!!!!! :dizzy_face: Byla jsem za Tomem v nemocnici a dělal mi Uz a mrňous si tam v klídku hajinkal s nožičkama pod žebry a prstíky v papulce. :grinning:

Průjem mám sice pořád, břicho mě stále bolí, ael už mi to je v podstatě jedno! :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj Charlie.
10. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
10. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
andul, tak to je supeeer :slight_smile: no vidis, ja ti rikala, ze se mu nebude chtit nechat mamcu rezat :grinning:
ahoj charlie :wink:
10. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
jeeeee dneska tu byla svagrova....ted se rozvadi... :unamused: s manzelem se snazili 2 roky o mimi a nic, myslim, ze proto jim to ztroskotalo :unamused: ale mela dneska dobrou zpravu, s novym pritelem cekaj v prosinci mimi :grinning: :grinning: :grinning: jeeee, Petruv tata dostane infarkt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Leni, já mám radost, že mi je z toho i líp. :grinning: Ale zatím není vyhráno... :confused:

Jéé, to je hezký - snad se Arwen, koukne a vydhraje. :slight_smile: MMCh - jak to dopadlo s tou postýlkou??
10. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
To člověka skoro napadá,že spolu asi opravdu být neměli a děti si fakt rozhodnou sami, komu a kdy se narodí, že? :confused: Leniku, když dědečkem tam pořádně! :grinning:
10. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Ta postylka konci az ve stredu, ale zatim nikdo neprihodil....tak snad to vyjde :wink: drz palecky :slight_smile:
no oni spolu byli skoro 12 let z toho 4 roky manzele....je to mazec :confused:
jj, deda si to poradne uzije...porad brecel, ze se vnoucat nedocka........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
...myslim, ze za stovku by to arwenka mela super :slight_smile: sice to neni zadaco jako od bledulky, ale skoro zadarmoto je :wink:
10. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Leni, i s poštovným to nebude tak drahý jakojedno nové body v HM nebo CA! :wink: S postýlkou Ti samo pěsti držím! :wink: :slight_smile: Ty bláho - 12let je půlka mýho života...
10. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Tyyyyyyyjo, Leni, ja jen nakoukla, ale to je krasnyyyyy - nemohla bys tam, prosim, prihodit za mne?
10. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
prijduuuuu
10. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
hihi - Arwen, to bylo rychlý. :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Já mááám hláááááááááááááááááááááááááááááád!!! :cry: :cry: :cry:
10. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
andul, ja taky, ale nic tu nemam :frowning2: :frowning2: a porad si planuju koupit tu liskovou.... :wink:
arwi, jj, prihodim :wink:
10. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Leni,já bych i měla, ale bojím se. :sweat_smile: :confused:
10. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tak to jsi na tom lip....... :sweat_smile: maximalne to vyhodis vrchem nebo spodem :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.