• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Leni, Ty jsi dobrák. :grinning: Já Tipošlu tu polívku, chceš?Mám ještě jednu ve špajzu. :wink:
10. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
andul, no snad mi ted v tydnu dojdou ty penize a budu si ji moct koupit :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Kdyby bylo nejhůř, tak volej. :grinning: :wink:
10. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
10. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
ha ha ha, andulko, nemam z ceho, jsem uuuplne bez kreditu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: umru hladova a ani si nebudu moct zavolat pomoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Leňulko, Ty se nudíš, viď? Čteš ráda?
10. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Leni, záchranka je bezplatná. :wink:
10. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Já jsem taky něco našla: http://www.samolepkynazed.com/obchod/P_2053_pejsek+s+kloboukem+a+salou+v+aute.aspx Alenení to oblečení. :sweat_smile: Koukám po tapetách do domečku.
10. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
andul, uz jsem tu...ted jsem povidala s mamkou :slight_smile:
ta tapetka je hezoucka :sweat_smile: o tom si muzu nechat zdat, ja nez budu zarizovat pokojicek, tak to bude trvat :frowning2:
s tim ctenim....driv jsem cetla moc moc moc, ted se k tomu nejak nedostavam....divny, vid, kdyz jsem porad doma :grinning: :grinning: :grinning: to bude asi tim konikem :wink:
10. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Hezky vecer :slight_smile:

Copak to ctu Andulko padla na tebe nejaka viroza? Ale dobre ze uz ti je lip, hlavne jak mas hlad tak to uz bude lepsi :wink: A hlavne gratuluju ze se prcek otocil hlavickou dolu :slight_smile:

Len ja taky nez zaridim pokojik tak to bude trvat. Ted nemame penizky a vyplata prijde az za tyden.

Hezky vecer jdu do hajan :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahoj sis :slight_smile: my taky nemame penizky, ale hlavne nemame ani ten pokojicek na zarizovani....nez se nastehujem do naseho, tak uz prcek bude asi chodit :wink:
10. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
brou nooooc :pensive: :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak jsem si z cca 1,5 brambory, co tu zbyly od babičkypo obědě udělala "bramborovou kaši" - ze studených brambor, bez ničeho - brr. Ale aspoň něco. Jo a jím to kávovou lžičkou. :grinning:

Leni,, nebo Aukrem. :grinning: Ale spíš bych to viděla na namahavost čtení - fyzicky i psychicky - já se do čtení taky skoro nutím - snažím se číst o miminkách.
10. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Poslala jsem to moc brzo...

Takže pokračování: ... A to mi taťka za trest místo televize vždycky zakazoval knížky. :angry:

Sis, dobrou!

Leni, o to víc si ten pokojík pak užiješ. :slight_smile: Malej už Ti s tím bude pomáhat, vybere si, co tam chce a tak. :slight_smile: :wink:
10. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
ale tak o miminkach si clanecky taky ctu :wink: jen mi delaj problemy tlusty knizky, ktery jsem driv milovala....budu se k tomu muset zase dokopat...je to ostude :wink: jako decko jsem cetla i na zachode :grinning:
tak dobrou chut :wink: :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
to jo, ale vis jak....zarizovat pro mimi, to je hezoucky :sweat_smile: my budem pul roku v provizoriu a kdo vi, jak to pak bude pokracovat.... :confused: kde skoncime. Ale vypada to fakt asi na tu Prahu, protoze ty Jince jsou vic nez jisty....
10. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Kdy plánujete ten domeček? Jestli by se už třeba nedalo něco začít zařizovat. Tu nejistotu Ti ani trochu nezávidím. :confused: ALe neboj -ono bude všechno, jak má! Třeba se vámnaskytnepříležitost ke koupi domečku v okolí Jínců nebo tak. :wink: :slight_smile:

A co jsi četla za knížky? Já miluju Coelha a Remarqua a vůbec poválečnou literatutu. No a samo že čtu Harryho a pod. :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jéé - teď doufám, že jsem to napsala dobře, páč mi to vůůůbec nemyslí. :sweat_smile: :confused:
10. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
10. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
no z tehle klasiku jsem cetla snad jen "romantickyho" Victora Huga......naprosto zboznuju Bidniky. Myslim, ze je to nejuuuzasnejsi knizka :slight_smile: a pak taky rada ctu W. Smitha, jeho Reka bohu taky nema chybu nebo M.Waltari a jeho Sinuhet......knizky jsou vazne super, dost me stve,ze uz tolik nectu :confounded:
a domek je naplanovanej na neurcito....az se Petr vrati, tak budem muset vzit na hypo neco v Praze nebo kousek od Prahy, abych mohla jezdit do prace a pak se to proda a vezme se hypo na tu drevostavbu v Rychnove....a pak uz snad budeme bydlet :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
no ty jsou uuuuzasny :grinning: :grinning: :grinning: hlavne ty oranzovy...ja jsem na oranzovou v byte ulitla :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak nám tady asi něco lítá- protože Pupí má ten samej průjem taky - chudák malá. :frowning2: Doufám, že mi taky nezačne zvracet. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

TAkže Ty jsi spíš na hodně "historický". :slight_smile: Jako moje segra. :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
jj, ty me bavej :slight_smile: taky jsem precetla hromadu knizek o Jindrichovi VIII a nasledne i Alzbete, romany i literaturu faktu....to je doooost zajimavy obdobi, fakt to byl uchyl zrzavej :grinning: :grinning:
kocky, kocky, takhle se tam predhanite? andul, to bud rada, ze Pupi nepouziva zachod, to byste se mozna i pohadaly :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Leni,ta má naštěstí svůj a jinam nejde. :slight_smile: Zlatíčko moje! :dizzy_face: Hele, kdybych vytuhla,tak se omlouvám, ale jdu si k tomu koníkovi zalíst do peřin azhasnu. Protože kdyby to mělo být jak včera, tak mě šmejkne - usnula jsem kolem půldruhé ráno. :frowning2: :angry:
10. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
andul, to znam...ja mam ted celkem pravidelny problemy se spanim...obcas usnu brzo, ale vetsinou usinam kolem treti, ctvrty....par dni zpatky jsem neusnula za celou noc vubec!! pak jsem to dohanela pres den....asi jenom hodinu a pul :angry:
10. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ježkovi!!

Jinak z toho, cos psala, jsem nic nečetla. :sweat_smile: Z té historie. Já až tu meziválečnou a soudobou. Nebopak dobrodružný¨,indiánky a tak. :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
Až sem taťka pojede,poprosím ho o Dobrodružství v temných uličkách (všechny kížkyRychlích šípů v jedné knize),ať mámco číst u kojení. :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
no to jsou uuuzasny knizky, andul....a jeste ctu rada takovy ty pribrhy, co se staly, vetsinou unosy zen do muslimskych zemi......to bejva dost drsny.....indianky jsem necetla nikdy :grinning: jen jsem koukala na Vinetoua :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
jeee, tak komiksy mam taky rada :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.