• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Leni, znáš "Poselství od protinožců" a (?) teď mámokno jak vrata. :sweat_smile: Válëčnej román zesrbko-kosovský války o záchraně malý holčiny britským novinářem- žloto černej přebal -něco jako Územínikoho nebo tak...
10. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
:slight_smile: Aletohle jsou Rychlý šípy románový. :slight_smile: :wink: Záhada hlavolamu+Stínadla se bouří + Tajemství velkého vonta. :wink:
10. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
tak to mi nic nerika :confused:
10. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
aha, ja mela rada ty komiksovy :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jj,ale ty jsou za chvilku přečtený.
10. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
to jo, ale ta velka knizka trochu casu zabere :wink:
10. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
žebychnajedné ruce držela baštící Skřítěa v druhé 2kg knížku? Bych bylazachviku jak Rambo. :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
to by byla ale kondicka.... :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ach jo - nemůžu si vzpomenout na název té knížky.
A tady je k tomu Poselství: http://www.vsechnyknihy.cz/product_detail.asp?c=271&p=19455
10. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
jooo, tak tuhle mam doma, ale nikdy jsem ji necetla :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
Jéé, Tak do ní zkus kouknout. :wink: Já si ji asi přečtu znovu. :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
ja se do ni nemohla tak nejak zacist... :confounded:
10. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
A cojsemčetla v Tunisku a je naprosto dokonalý: http://www.arara.cz/product/127832 :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ono to Poselství má začátek rozvleklej,ale pak to začne být zajímavý a i filozofický... Mněse to moc líbí. :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz
Leni, já pro dnešek končím - nezlob se. Snad brzo usnem a budem spát až do ráná a něco hezkého se nám bude zdát. :slight_smile: :wink:
Dobrou!
10. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz
andulko, hrozne mi to pada :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: takze pro dnesek se loucim....hezky se vyspinkej a at je ti zitra lip...pa pa pa.... :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz
Dobré ránko kočky :wink:

Mám dotaz hlavně na ty, které bydlí v 2patrovém domku a řeší jak to budou mít zařízené s prckem a jeho spaním. Řeším, jestli koupit 2 postýlky nebo ne. Manža mě včera nahlodal a říkal, že ta druhá postýlka co bude na denní spaní, tak může sloužit i jako ohrádka, což se mi líbí.
Já to měla původně namyšlené tak, že mimčo bude přes den spávat v kolíbce, ale ta vydrží jen tak 4 nebo 5 měsíců, no a potom co? Budu běhat na spaní mimča do patra? Já vám nevím, to je dilema :wink:
11. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
dobré ránko berušky :slight_smile:

tak jak je po dalším prodlouženém víkendu?
Já se dnes probudila jako zmlácená, takže se jdu zkulturnit a trochu rozhýbat... Pak letím na veterinu koupit pesanovi ampulku Frontlinu, protože po sobotní procházce kolem Jizery a přes les, jsme z něj doma vyndali přes 20 (!!) klíšťáků co po něm lezly a takových dobrých 10 co už se zahryzly... Hnusná verbež je to!!!!!!!!!!! :angry: :angry:
11. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
charlie - to jsou starosti nás nástavájících matek, že? jednu postýlku nebo dvě?? :grinning: :grinning: Já nevím, já bych asi pořídila dvě... Ať si můžeš dát prcka spát kde zrovna budeš potřebovat být... A když budeš mít jen tu na hoře, tak zase můžeš využít ty babyfony nebo jak se to jmenuje....a když se mimísek vzbudí, tak tam doběhneš... :wink:
11. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
ahoj claudi, teda tolik klíšťat? No tfuj teda....... My máme doma 2 kocoury a taky po nich lezou klíšťata, ale takový množství by je asi zabilo :confused: S jedním kocourem máme jít tento měsíc na očkování, tak jim taky koupím něco proti takovým breberkám :astonished:
11. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Claudi asi máš pravdu, když budu mít dvě, tak to bude praktičtější a nebudu vlastně potřebovat chůvičky :grinning: Ale když budu mít jednu, tak budu běhat do patra, sice chůvičky už mám, ale i tak je využiju :wink:
Je to dilema, musím to už nějak rozseknout a začít nakupovat :grinning:
No vlastně ještě do konce měsíce musím vydržet a doufám, že mimís vydrží taky a nepožene se na svět dřív, to by neměla malá kde spinkat :grinning:
11. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Claudi máš v albu supr dekoračky na zeď, já jsem viděla včera myslím v Bauhausu taky spoustu nálepek, ale výběr tam moc nebyl - hlavně se tam daly koupit zvířátka z pohádky Medvídek Pú, ten by se mi sice hodil ke kolotoči nad postýlku, ale krteček je mě sympatičtější. Kde jsi ho koupila?
11. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
to víš, že malá počká až budeš mít nakoupeno... :wink:

ty pěnový dekorace jsem objednávala přes net...už nevím ale z jakých webů..Zkusím popátrat a když tak ti to sem hodím... :wink:
11. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
nemám to přímo z těhle stránek, ale jsou to ti samí a za stejné peníze, tak číhni: http://www.promimi.cz/?q=krte%C4%8Dek&x=48&y=13
11. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
claudi moc nevěřím, jestli malá počká :wink: Z jiný diskuze odsud měla kočena vypočtený datum na 1.6. a před 4 dny porodila, ale vůbec ne předčasně - doktoři to datum nepřizpůsobili. Míry měl klučík 3,6kg a 50cm

Jo a na ty weby se mi mrkni prosím, jestli je najdeš :wink:
11. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Jé díky, to byla rychlost :wink:
11. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
charlie - tak jestli nevěříš, že malá vydrží v bříšku, tak honem honem všechno nakoupit a zařídit, ať máš pak klídek jen na ní... :wink:

krtečky si nějaké určitě objednej, vypadají moc hezky... My jsme ještě přikoupili borduru /taky s krtečky/, nalepili jsme ji přes jeden roh na zeď a kolem toho jsem nasázela ty pěnové krtky a zvířátka... Vypadá to hezky, je to barevné a veselé...prostě akorát do dětského pokojíku... musím to taky vablejsknout a šoupnout do alboňe....
11. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Claudi no supr, to vyfot, ráda mrknu, tak nějak jsem to chtěla taky udělat, koupit ty dekoračky a bordury, pak z nich i třeba nějaké motivy vystříhat navíc a nalepit k těm pěnovkám :wink:

Jinak já ty věci zatím kupovat nemůžu a ani nic moc zařizovat, dokončujeme dostavbu a ted se nacházíme v tý nejhnusnější fázi, kdy mi tu dělníci běhají přes barák. Nemám ani komodu pro prtě, nic. Prostě krize, tak musím doufat, že mimčo bude pěkně tam, kde má být :wink:
11. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
charlie - neboj, všechno bude v poho...dělníci dodělají, mimísek počká, ty všechno stihneš a žádné stresy nebudou... :wink:
Jdu si vyfoukat hlavu a jedu pro toho likvidátora klíšťat...

zatím, pa
11. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Claudi tak jo, žádné stresy se konat nebudou:wink:

Dobře pořiď a zatím pápá
11. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.