• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ahoj kocicandy.....jakpak se mame? teda v Praze to vypada, ze nekdo nahore zapomnel vypnout kohoutek svodou :confused: leje jako z konve!! jeste ze dneska nemusim nikam chodit....jenom si potrebuju jit koupit mliko, ale vubec se mi do toho nechce :frowning2:
claudi a nechces si koupit radsi Kiltex? ja jsem s nim mnohem spokojenejsi nez s Frontlinem.....nektery klistata se sice zakousnou, ale brzo umiraj, takze se nenacucaj a vydrzi to 9 mesicu a je to i do vody.....
sis: teda to je dilema....ja budu rada, kdyz sezenu jednu postylku..... :wink:
11. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
claudi my vcera byli venku a snazila jsem se chodit po cestach, trave jsem se vyhybala....musela jsem ale projit asi 5 metru travy a z kalhot jsem si jich sebrala asi 6 a ze psa asi 12!!!! a doma jsem stejne jedno zakously nasla....a jsou uuuplne miniaturni, hajzlove jedny!!!! taky musim hned ten obojek koupit, jak prijdou prachy....
11. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Lenour ahojky, tak jestli v praze prší, tak to bude co nevidět i tady :astonished:
11. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky těhulky :slight_smile:

teda dneska jsem úplně jak zmlácená, je to asi tou změnou počasí, ale fakt sotva lezu. Taky jsem ráda, že nemusím nikam ven, jen tu doma něco porovnám a vyžehlím a naskládám ty mimivěcičky do přebalovací komody, jak jsem minulý týden skládala (nechávala jsem ji totiž ještě vyčichnout, aby tolik nesmrděla novotou) a pak se asi uvelebím s kocourem na gauči a budem vegetit :wink:

já jsem kocoura taky naočkovala frontlinem, ale občas nějakého klíšťáka taky ještě přinese, ale už ne v takové obrovské míře jako před očkováním. To jsem jich vyndala klidně 6 najednou, teď už tak maximálně 1-2, tak už to docela jde :wink: a hlavně jak je bílozrzavej, tak jsou na něm krásně vidět a nemusím je tolik hledat.

jinak dala jsem dneska do albíčka svoje aktuální fotky bříška! :wink:
11. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
No u nás prší asi od tří od rána a ještě nepřestalo! :unamused:
11. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
krásné pondělí
(i když teda to počasí je faktu hrůza :confounded: )
tak jsem byla v poradně, jsme oba v naprsotém pořádku, poslouchali jsme miminko, pan dr. mi předepsal magnesium, vápník a utrogestan, poslední zmiňovaný je, ale všude vyprodaný tak jsem zvědavá jak ho seženu. Cestou do práce jsem samozřejmě chytla ten největší slejvák, deštník jsem sice měla, ale kolhoty mám stejně po kolena turch docele mě to studí, že bych si je svlíkla a seděla jen v tunice, to by se kolegové asi divili

do albíčka jsem dala ty šatičky, které jsem v pátek pořídila, ale jestli bude takhle :angry: měla jsem spíš koupit holiny a prši plášť :grinning:
11. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
charlie, tady neprsi, ale leje!! :astonished: :astonished:
11. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
charlie: já bych taky koupila dvě postýlky. V srpnu a většinu víkendů budu s mímem u rodičů a ti mají taky dvoupatrový barák a taky tam budu mít dvě postýlky, jednu ve svém pokojíku a jednu dole v obýváku, abych měla mímo pořád na očích. Přece jenom i když nebude spát, tak v té postýlce bude. Nechci dopadnout jako ségra, která svý mímo pořád chovala a malej vůbec nebyl zvyklej na postýlku a ona teď nic neudělá, protože ho do té postýlky nemůže položit ani na pár minut, musí ho pořád chovat, protože jinak děsně řve.
11. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
teeeda iluss, brisko moooc hezky :grinning: se divim, ze ho pri svy konstituci uneses :grinning: :grinning:
klari, saticky moc hezky, uz jsem na ne koukala vcera....ale asi mas pravdu, jestli se pocasi neumoudri, tak by se holiny hodily lip :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
iluss, tak z toho mam taky strach....ze bude mit mimo z postylky paniku a porad ho budu muset chovat...ono kdyz ma tri kila, tak to treba jde, ale jak ma treba 9 kilo, tak uz to takova sranda neni :confused:
11. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Iluss tak to jsem ráda, že to máš s postýlkama jako já. Holt je to dvojnásobný výdaj než jsem čekala, ale asi se vyplatí, hlavně bych tohle samé asi řešila do budoucna znovu s druhým dítětem, tak to aspon budu mít nachystané :wink:

Holky, co říkáte na tohle? To je rozkošný - http://www.utricertiku.cz/detail.php?zbozi=652033
11. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
anduli: to je super, že je mímo už zase hlavičkou dolů :wink: pořádně mu domluv, aby tak vydrželo až do porodu! :slight_smile:

klari: gratuluju k úspěšné poradně :wink:
já jsem magnesium taky brala, ale už jsem ho raději ve 30tt vysadila, protože tu někdo psal, že prý se nějak po 30tt nemá brát, aby to pak nezastavilo kontrakce u porodu. ¨

len: no teď se u nás taky spustil pěknej slejvák, doteď jen normálně pršelo, ale před chvilkou se pěkně zatáhlo, vypadá to tam jak v devět večer a strašně leje!

jinak bříško mám oooopravdu velký, už se ani nedivím, že mě bolej tak strašně ty záda!

len: no právě, ségřin klučík už má 11 kilo a už se fakt pronese. Je z něj chudák celá ztrhaná.
11. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Illuss teda to je pupajs, fakt pěkně velký, ale sluší ti :grinning:
11. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
charlie: já jsem naštěstí kupovala postýlku jen k sobě domů. U rodičů už dvě postýlky mám, jelikož jsem ze tří sourozenců a oba u mimča mají, tak mám tu výhodu, že už to tam naši přichystané mají od těch minulých vnoučátek :slight_smile: my totiž rodíme děti po roce :wink:
brácha je nejstarší, tak se mu narodila dcerka před dvouma rokama v létě, ségra je prostřední, tak porodila chlapečka vloni v létě a já jsem nejmladší, tak mě to čeká letos v létě :grinning:
11. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Jéje, tak to se máme na co těšit s tím lijavcem, chci jít večer cvičit, ale jeslti to zrovna vyjde na takovej liják jak tu popisujete, tak to nevím, jestli vylezu ven :grinning:
iluss no já teda doufám, že dr. ví co předepisuje :wink: kamarádka ho brala až do porodu, měla hrozné křeče a pomohlo jí to :slight_smile:
iluss pupík máš prásnej a nezdá se mi zase tak obrrrrrrrrrrrr, jsi jako proutek jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
charlie: jeeee, to je zlaty :sweat_smile: :sweat_smile: ta cena taky :confused: ale presne takovyhle vecicky se mi libej :slight_smile:
iluss a to ho musi vazne porad nosit? a co v noci?to spi s nima?
11. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Iluss tak to máš supr, aspon mám představu že je to v praxi potom lepší
11. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
charlie: ty safari obrázky jsou moc hezkýýý :slight_smile: to se bude mrňousovi moc líbit. škoda že já nemám dětský pokojíček jen pro mímo, taky bych mu tam něco podobného pořídila.
11. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
tak jsem teď volala na ty krevní výsledky, jak jsem byla minulý týden na odběrech, tak jsou naštěstí v pořádku. Tak to vypadá, že to bude v pohodě :wink:
11. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
len: jojo, pořád ho nosí, na postýlku vůbec není zvyklej. Sice ji má, ale skoro nikdy v ní nespal, normálně spí se ségrou ve velké posteli. Je to takovej rozmazlenej maminčin mazánek. A to je mu teprve 11 měsíců.
11. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
iluss taky gratuluju k super výsledkům :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
iluss: tyyy jo, tak to ji nezavidim....si vem, azbude starsi....jak to s manzelem delaj, kdyz maj porad prcka v posteli?? :confused: :confused: to je husty..... jinak taky gratuluju k vysledkum....ja jdu na krev za 14 dni, tak doufam, ze to dopadne lip nez posledne :confounded:
11. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
holky mě čekají poslední odběry 1.6.
11. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
len: no to si právě taky nedokážu představit. a hlavně oni mají malinkatej byteček 1plus1.

len: neboj, určitě dopadnou dobře :wink: mě minule taky vyšly špatně, měla jsem hodně špatný protilátky asi kvůli té mojí blbé krevní skupině (kvůli Rh faktoru), tak jsem pak musela několikrát na kontrolní odběry. Tyhle jsou naštěstí už v pořádku :wink:
11. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj kočičky.

Nejdřív jdu poprosit Len, jestli by byyla tak hodná a na cokoli z těch dvou odkazů mi přihodila, jeou to krásný věcičky. Moc Ti děkuju

A teď si jdu postěžovat. Byla jsem na včera dohodnutá s tím chlapem, co prodává Scénika, že přijede k nám. Napevno jsem s tím počítala, objednala Fabii do servisu (mam v pyytli nějaké gumové uložení tlumičů či co, klepe to a netlumí náraz, když vymetu nerovnost). Celý víkend jsme teda stěhovali, já jsem přesázela strašnou sílu kytek do květináčů. co dělá ubrouskovkou moje kamarádka, vytřela, vyčistila Danečkovi válendu, no docela hodně věcí se udělalo (není to moc vidět :grinning: )
Když už bylo včera docela pozdě, kolem čtvrté a pán nic, tak jsme mu napsala, jestli se mnou počítá, jestli nezapomněl. Na to mi přišla sms, že jsme mu nedala vědět, jestli mám kupce na Fabii, tak dal Scénika do bazaru a prodal ho. Na NIČEM TAKOVÉM jsme nebyli dohodnuti, jen řekl, že mi ho v neděli přiveze ukázat....no neudržela jsem se a napsala sms znění To jsem od Vás nečekala, byli jsme dohodnutí jinak, jsem zklamaná....asi jsem to neměla dělat, protože od té doby mi chodily sms typu Co mi nadáváš, ty čůzo, krávo, kéž bys nic nesehnala a tak...to jsem teda zas na někoho kápla, brrrrrr. Nakonec jusem mu napsala, že je mi z něj zle a ať se mu to vrátí i s úrokama....Snad se mi povede někde splašit solidní auto od solidního člověka :angry:

Jinak krásný den, kočičky moje - i když deštivý :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
ahoj arwi, no tak to je fakt ulet....ty mas na takovyhle lidicky stesti, co? :frowning2: to je fakt debil.....
hele, zatim jsem ti prihodila na ty ruzovy veci a nikdo neprihodil, jeste juknu na ty dalsi a dam ti vedet....
11. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
a jeste mas prihozeno na toho chlapecka.... :wink:
11. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
11. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
jee holky, prestalo prset, tak si bezim pro mliko :wink:
11. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.