• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Holčiny, nevíte o někomkdo by byl schopný ušít takový ten volánek okolo rooutěného košíku na mimčo? Já jsem dostala košík, ale je to bez té látky... Sama to nezvládnu.
11. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
jani - zkus nějakou šikovnou kamarádku, když se na to necítíš...ale myslím, že by jsi to zvládla.. A nebo pak popřípadě dát to švadleně, ale zase to by se asi prodražilo...
11. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
už mi zase nějak blbne kůň.... zobrazí se mi třeba jen část stránky.. :frowning2: :angry:
11. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
jeee, tak s tím ti jani neporadím, já na šití moc nejsem. Radši to všechno kupuju :wink:
11. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
ty kleštičky znm, ale ani na ně se moc necítím. Zítím žádného chlupatého miláčka nemáme,a le až si ho pořídíme, bude to muset obstarávat Honza.

Zvláštní chutě ani nemám. Mně se spíš z těch vůní dělá špatně.

Já jsem našla sadu s táím volánem, matrací a rachlozavinovačkou asi za tisícovku. Zdá se mit od ocela dost. Ale možná to nakone koupíme. Ještě popřemýšlím, komu bych ten úkol kdyžtak zadala :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Já dneska píšu jako tatar :confounded:
11. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jo tak já taky kupuju všechny tyhle sady, na šití nejsem vůbec, za a to neumím a za b by mě to ani nebavilo
11. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
jani - tak ještě uvidíš...když nikoho neseženeš, tak koupit to můžeš vždycky...to je fakt..., ale jestli umíš alespoň trochu na stroji šít, tak to určitě zmákneš... já taky nejsem žádná švadlena, ale občas něco vytvořím.. Pro druhé bych si netroufla, ale sama pro sebe to jo...
11. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
kociny, tak jsme doma...mliko mam a rovnou jsem to skloubila i s vencenim....sice jsme trochu zmokli, ale hlavne ze uz to mame za sebou :wink:
jeste ze tu jste, jdu si k vam trochu postezovat :frowning2: sedim tu a bulim jak krava, protoze jsme uplne bez penez :frowning2: :frowning2: pred dvema mesicema jsem rusila stavebni sporeni s tim, ze 30 dubna mi to poslou, tak jsem s tim pocitala...jenze do dneska ty penize neprisly, tak se tam dneska sel tata zeptat (rusilo se to v Decine), co ze je s tema penezma a ta KRAVA VYVORANA, co ty papiry vyplnovala mu rekla, ze se mu omlouva, ale ze vyplnila spatnej papir...takze SNAD prej ty penize prijdou do dvacatyho!!!!!!!!!!!! Nasi jsou z toho taky na prasky, protoze maj rozbouranou koupelnu, nemaj penize na material a ja dneska prisla domu a mela jsem tam dva dopisy s ti, ze kdyz neuhradim dluh do tydne, tak mi provedou exekuci na majetku (tede ne, ze by mi meli co vzit, protoze nic, krome psa nemam)....uz mam pujcenych 5000 a dalsich 25000 musim co nejdriv zaplatit....asi se vazne zblaznim :cry: :cry:
11. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
leni - to je teda docela blbá situace... :frowning2: To jako, že se ti paní omluvila je sice hezké, ale problém to neřeší... :frowning2: :unamused:
11. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
leni - no tak, dej si čokoládu a chvilku na to nemysli. Je to těžký, ale určitě se to nějak vyřeší. A jestli ti přišlo nějaký upozornění na exekuci, tak to s nimi zkus vyřešit. Je to od nějaké banky? Jestli, jo, tak když se jim člověk ozve a nenechá to ležet, jsou někdy ochotní to trochu oddálit. A hlavně hlavu vzhůru a žádné slzy!!!
11. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
no jo jani, jenze ja jim nemam ani jak zavolat, protoze nemam ani na ten pitomej kredit.... :confounded:
claudi, jj, taky jsem si rikala, ze je hezky, ze se omluvila, ale zajimalo by me, jestli to za me zaplati....
nejvic me na tom stve, ze jim to trva takovou dobu a pak to jeste udelaj na hovno!!!
ACH JO!!!!! :confounded:
11. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
uplne je mi z toho spatne,chce se mi zvracet a navic me zacalo bolet bricho :frowning2: to je fakt sileny
11. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
leni - tak moc držím pěsti, ať jsou problémy brzy a zdárně vyřešeny....a ty ať můžeš být zase v klidu...
11. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
a nemáš někoho, kdo by nějak pomohl /příbuzní, kamarádi, nebo třeba v práci?/
11. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Len, tak to mě moc mrzí. Fakt to naštve, když to jedna blbá úřednice zvorá a ty máš pak kvůli tomu takové problémy! Pomohla bych ti, kdybych mohla, ale bohužel jsme taky docela ve finanční tísni. Manžovi totiž teď firma nedává výplatu, protože je prý krize a nemají peníze, takže bral naposledy lednovou a od té doby nic :frowning2: takže zatím žijeme z mojí výplaty, co mi ještě chodí a z toho, co máme našetřené. Ale dlouho nám to taky nevydrží, doufám, že se mu to v práci nějak zlepší a aspoň část výplat mu doplatí.

Je to fakt na pytel, že tyhle problémy člověka potkají zrovna tu nejnevhodnější dobu, když čeká miminko a potřebuje penízky na výbavičku.
11. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
doufam, ze se to nejak udela, ale fakt me nenapada jak.... :frowning2: je to hruza, k tomu vsemu vypadam jak indianska babicka, protoze se mi na obliceji zacaly delat pigmentovy skvrny! :astonished: doufam, ze mi po porodu zmizej....
11. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Lenicko, tak ja jich mam plny celo a plnej frnak :angry:
Prominte, ze sem jen nakukuju, mam tu chaos
11. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
claudi, ja uz si ani o penize nechci rikat, pripadam si jak nejvetsi socka........
iluss, to me na tom stve nejvic, ze je to v nevhodnou dobu....dokonce jsem premyslela, ze reknu doktorce, aby me jeste uschopnila, ale po posletni poradne, kdy jsem zase mela tlak 140/90 to fakt nehrozi :frowning2:
11. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
arwi, tak doufam, ze nam to nezustane :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Leni, je to blbá situace, já vím, ale udělej si pohodlí a chvilku na to nemysli. Zkus do té banky třeba zajet.
Já vím, mně se to radí, ale člověk se tomuhle nesmí poddat. Mš doma Petra nebo je někde fuč?
11. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
nebojte, ty skvrny po porodu zmizí :wink: to je teď v těhu úplně normální :wink:
11. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
jani, Petr je v Pardubicich.....a to o tom jeste nevi :frowning2: toho pujdou taky omejt :confounded:

no jo, tak jsem si postezovala a uz o tom nebudem mluvit, jsem nasraaa, tak musim pockat, az me to prejde :angry:
11. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
len, hlavně se zkus dát to pohody a nemysli na to :wink: nejdůležitější je teď prcek!

nějak to dopadne, nějak bylo a nějak bude, peníze byly a budou, ale zdraví a mímo je nejdůležitější!
11. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Lenourko, klidek hlavne, bych se uz ustresovala....neboj, vydrzite to i do toho dvacatyho, nejdulezitejsi je, ze je kde brfat - je jedno, kdy :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Claudi, haha, tak v tom curani na textil nejsem sama? :grinning: :grinning:
Jo, jinak me kopou jak vztekly, asi maji malo prostoru....jak je vlastne na MD, kocko? :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
he he, to mate dobry, kdyz si curate na snurky, ja si minule pocurala kalhoty :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Len tak to jses v nezavideni ¨hodne situaci, snad to bude vse ok a do toho 20 to prezijete. hlavne se moc nestresuj kvuli mimi.
11. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
teda to jsme ale učůraná partička :grinning: já si minula tak strašně kýchla, až jsem si z toho taky učůrla do kalhot, ještě že jsem byla akorát doma :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
no to jo....to jsme holky počůraný... :grinning: :grinning:

arwi - na MD je kupodivu úplně stejně jako když jsem byla na neschopence... :grinning: :grinning: ... žádné změny nenastaly.. :grinning:

koukala jsem jestli mi nepřišel email z toho webu co jsem objednala ty noční košile...ale zatím nic, tak snad to brzy pošlou... a jak potom, budeš to chtít poslat poštou nebo že by jsi s Jarouškem a Danulkem přijela do Loukova na návštěvu, co?? :wink:
11. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.