• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
iluss, ja kdyz mela tu alergii, tak jsem si mezi nohy strkala rucnik :grinning: :grinning: :grinning:
sis, nejak to dopadne..... :wink:
11. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
len - ručník, jo? :grinning: :grinning: no to jsi musela mít úžasnou chůzi, co? :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Iluss tak to se me taky obcas stane kdyz mam plnej mocak a kychnu. Nebo kdyz se mala trefi zrovna do mocaku :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ja mam nastesti slipovy vlozky tak to aspon neco zachyti :grinning: Mam uz od zacatku tehu vytok takze se bez slipek neobejdu :unamused:
11. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
holky, to abchom si pomalu začaly dělat zásoby vložek na 6tinedělí, co? 9 měsíců jsme je nepotřebovaly a pak to asi pěkně doženeme....... :unamused:
11. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Claudisku, Loukov, joooooo? Kdepak to je? Kouknu se na netik :slight_smile: Ahaaaaa, 38 km, to je v pohode, tak prijedeme, jestli budes chtit :slight_smile: Treba i sama :slight_smile:

Pujdu do poradny, kocicky
11. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
claudi ja s tim nechodila :grinning: mela jsem ho vzdycky v posteli, protoze jsem kychala nonstop :grinning: :grinning:
arwi tak se pak ozvi, jak jste dopadli, drzime pesticky :wink:
11. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
len - tak to jo....si nedovedu předtavit pohyb s ručníkem mezi nohama... :grinning:

arwi - pozdravuj dvojčátka :dizzy_face: .... no jasně, když se ti bude chtít tak to já tě ráda u nás uvidím... dáme kávičku a něco dobrého k tomu :wink:
11. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Tak to já jsem si ještě ani neučůrla, i když občas cejtím, že mi prcek do močáku strčí :slight_smile:

Jinak já už jsem si na doma nějaký ten balíček vložek koupila, ale moc se netěším na to, až je použiju :frowning2:

Arwi - tak ať doneseš samé dobré zprávy!!!

Jo a já už jsem od soboty taky na oficiální MD :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Holky, jdu dělat nějaké domácí práce. Zatím pa
A hurá, máme tu sluníčko!!!
11. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
jani, gratuluju :slight_smile: ted si muzes valet sunky :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
hurá tak jsem to tu skoro všechno zbouchala, jen nějaké drobnosti mi zůstali na zítra :wink:
a taky jsem zjistila, že už mi poslali kočár :grinning: , tak jsem zvědavá jak pošta bude kreativní :confounded:
mějte se všechny moc krásně, jdu dom, mám toho plný zuby :unamused:
ahoj
11. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
jani tak pa...u nas porad bez slunicka :frowning2:
klari ahooooj :slight_smile:
Jani super, tak uz ses doma ificialne :slight_smile:

Ja uz bych asi taky pomalu mohla, ale do poradny jdu az za ctrnact dni. Tak nevim jestli tam mam zavolat nebo pockat.
11. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahoj Klari :slight_smile: To jsu taky zvedava jak to posta doruci :grinning: Jinak gratuluju ke kocarku :slight_smile:

Jani ahoj a neprehanej o s tou praci :slight_smile:

U nas uz sice nesviti slunicko ale neprsi a je docela teplo
11. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Jdu na chvili ven. Vyuzit pocasi :slight_smile:
Ahoj
11. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
Len mě se teď stalo to stejné co tobě, taky jsem rušila stavebko, celkem 4 smlouvy - celé naší rodiny a bylo to jako urgentní ukončení a převedení peněz na můj účet. To mě bylo slíbeno do konce února. Na začátku března nikde nic, barák rozbombardovanej, naše strožoky vyčerpány na zálohy a další prachy nikde. Zjistilo se, že to omylem dali na standardní zpracování - tzn. ne urgent ale s 3 měsíční výpovědkou, tzn ke konci dubna. Takže mi bylo slíbeno, že to napraví ke konci března a peníze přijdou na začátku dubna. Jenže na konci března (tzn.2 měsíce od vyplnění výpovědi) mi došel dopis, že mou výpověď neakceptují, protože jsem tam měla někde přepis. Takže si to mám teda vyplnit znova. No vtipný, ne? Nakonec se to teda povedlo a smlouvy mi zrušili ke konci dubna a začátku května.....Je to všude stejný :frowning2:
11. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahojky!

Hlásím, že už mi je (narozdíl od Pupí :frowning2: ) dobře! :slight_smile: Mám doma po službě manželínka, takže jsme byli dopove městě, v práci a byla jsem si u krejčové nechat šít kostýmek. :grinning: :grinning: Jsem zvědavá, jaktobudu zkoušet,neb je až poporodní, ale bude to zavinovacísukně a zavinovací kabátek, tak to půjde. :slight_smile: Doufám. :grinning: Teď se chystáme přestěhovat obývák - já budu navigovat :grinning: - a pověsit tam záclony a dodělat tu koupelnu. Tak už se těším, až to bude hotové.

Jdu kouknout,co se dělo. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
charlie:to je fakt ulet......oni si proste neuvedomujou,ze to lidi rusej z nejakyho duvodu, ze ty penize proste potrebujou..... :frowning2:
11. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
prijde mi to jak na vogonsky centrale....... (jestli jste videly nebo cetly Stoparuv pruvodce po galaxii) :grinning: tam by nasi pozemsky urednici zapadli a nikdo by si jich ani nevsiml .... :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Holky, já pořád čtu a čtu a nemůžu se dočíst konce!

Arwen, ten chlap je fakt na facku -ještě že jsito auto od něj nekoupila - byly by s tím jen další problémy! Ať Ti dobře dopadne poradna a ať se TI v novém bytě něco moc krásného zdá a krásně se vyspíš! :slight_smile:

Charlii - taky budu mít dvě postýlky. :slight_smile:

KLárko, tak to tu začíná vypadat, že Tě asi do toho obchodu vyšlem,abys nám taky nakoupila ty krásné šatečky a rozposlala nám je, ať jsme taky krásné těhulinky a maminky. :grinning:

Leni, už je Ti líp? Koza říkala do 20.5.? To je už jen 9dní a může to přijít i dřív! :wink: A když zajdeš do banky, nejspíš se domlvíte na splátkovém kalendáři. :wink: A vůůůbec se svým tlakem a 30tt nepřemýšlej nad návratemdo práce! Trdlo naše nešťastný!

A všechny ostatní zdravím! :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
Holky, k tomu čůrání - takyobčas běžím převlíct gaťky. :sweat_smile: :grinning: Ale co je to proti tomu, když ráno před poradnou chytám moč do kelímku! :grinning: :grinning: Mám už občas problém se utřít, natož čůrat "na cíl"! :grinning: :grinning: :grinning:

Když to tak čtu, tak jsem sama na sebe normálně pyšná, že jsem se o ty naše klienty dokázala postarat a vymohla jim vyřízení jejich žádostí v čas. Za tohle bych se musela hanbou propadnout, fakt! :frowning2: :angry: :confused:
11. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
no jo, andulko a neudelas nic....muzes jenom nadavat a vztekat se :angry: :angry: :angry: ja vim, ze do dvacatyho je to kousek, ale problem je v tom, ze uz dneska je pozde :frowning2: tak jsem jeste kamaradce psala o 4000....fakt hruuuza, nejradsi bych se do ty prace vratila....tam si za tyden vydelam min 7000 a nebyl by problem...ale tohle? :angry: :angry: :angry:
11. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Leninko, já sice věřím, že by vám to hodně pomohlo a Tebe minimálně uklidnilo, že na tom aktivně pracuješ, ale vysoký tlak je stav radikálně ovlivňující těhu!!! Jedni naši známí mají obě děti narozené kv. preeklamsii během 5.měsíce - chlapeček už je v pohodě, ale holčičce je rok, pořád je v nemocnici,má vývod z bříška a do teď se neví, jak to s ní dopadne. :confused: TAk se na trvalo už prosím do práce nevracej, ať neriskuješ.
11. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Len je to fakt úlet v dnešní době, oni totiž moc dobře vědí, proč ty smlouvy lidi vypovídaj, ale chtějí si záměrně ty prachy nechat co nejdýl aby z toho vytřepali nějakej výdělek a nemalej, že

andul takže taky 2 postýlky, no paráda, a já už měla dojem, že se mě fakt bude každej divit a ťukat si na čelo, a ptát se jestli jsem líná chodit do patra
11. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
jejda, andul, v pátém měsíci? to je strááášně moc brzo. kolik vážili při porodu?
11. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
CHarlie hodne holek co znam ma dve postylky. Urcite to neni divny ale prakticky :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
preeklampsie je potvora. Len s tim tlakem ma Andulka pravdu. Rozhodne se nevracej do prace, dulezity je mit zdravy dite.
11. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tak jsme přeorganizovali a přestěhovali obývák. Konečně se po dvou a půl letech, co tu bydlíme, dostanem do našeho pokoje aniž bychom se museli protahovat mezi skříní a křeslem stojícím přímo přededveřmi. :dizzy_face: Už jsem se tam s břichem nevešla. :frowning2: Ale zbylo mi tu 5 židlí a dva "obrbobky" pod nohy a to fakt netuším, kam dáme. :frowning2: :frowning2: A vlastně ani nevím, kam tu dáme tu druhou postýlku (ale na to je aspoň teorie). Jsem z toho nějaká zmožená a přešlá. Těšila jsem, se jakto tu bude hezký a prostorný a teď si s tím nevím rady. :frowning2: :confused: :frowning2:
11. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.