• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Il,klučík kolem 65dkg a holčinka ještě míň. :frowning2: Jenže,kdyby je "neporodili" (císař samo), tak by umřelynejen děti ale asi i maminka. :frowning2: :astonished: :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
jeeežiš takhle málo?

To je fakt úžasný, že je dokázali zachránit. Viděla jsem pořad, kde mluvil jeden porodník a ten tam říkal, že by prý zakázal zachraňovat děti, které mají při narození míň jak jedno kilo. Že prý nemají šanci na normální život.
11. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Il, ono je to hrooozně těžký - já si taky v globále myslím, že by medicína v určitých stádií nemocí a pod. neměla už zasahovat. Ale kdyby se mi narodilo takový minimiminko, tak budu doktory prosita přesvědčovat, ať ho zachrání. ... Jako každá máma.
11. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Berušky, dobrou noc.
11. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj holcicky, dobre rano. Tak v poradne vsecko OK, jen mam nejakou prekyselenou moc - pry malo piju - tak to si nemyslim, naopak piju strasne moc.....a vazim 80 kg. Holky....ja to nebudu komentovat, ale fuj :frowning2:....taky musim jit tenhle nebo pristi tyden na testy na cukrovku, to bude dobrota, ten napoj :angry:

Jak jste se vyspinkaly? Ja paradoxne nic moc - porad jsem se budila....
12. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
zdravím tě arwen, to jse super, že jste všichni v pořádku :slight_smile:
dneska jsem se teda moc nevyspala, zase lili jako z konve a bušilo to do střešního okna, takže jsem byla furt vzhůru :angry:
12. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Dobré dopoledne! :slight_smile:

Hlásím se doklubu nevyspalců - já jsem to před půl dvanáctou vzdala a vzala si knížku. Četla jsem asi do jedné,kdy se mi zázrakem podařilo usnout a pak jsem taky byla cca co 1 - 1,5h vzhůru. :frowning2: :angry:

Atwen, to je super, že jste zdraví a tak jak máte. Z váhy si nic nedělej - jsi vysoká ženská, takže to nic není - neber konečnou váhu, ale přírůstek - to se TI bude snášet líp. :wink: Taky to tak dělám, neb mám 79kg :sweat_smile: ). :wink:
12. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Kočičky, tak jsme na tom stejně. Koukám, že se pořádně nevyspinkala ani jedna z nás...čtu Vaši včerejší diskusi - mám známou, které se hodně předčasně narodil Honzík - měl 800 gramů.....dnes je to velkej silnej kluk jak buk - úplně zdravej :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Právě jsem vylezla ze sprchy a zachumlala se domanželova čerstvě vypraného huňatého županu a vůůůbec nic se mi nechce! :sweat_smile: Ale budu se muset rozhýbat - v 11h jdu k Lence na masáž (Arwi, už to zabírá, jak má??),pak asi přes DMko domů (dávám už pomalu dohromady věci do porodky) a ve 14h(pokud se nebude rodit jak min.týden) se jdem podívat do porodnice. Pak žehlení a musím přeskládat knihovnu, neb u ní bude postýlka, tak ať jsou "důležité" knížky dostupné.Uff - už aby byl večer. :sweat_smile:

Jo a natu konzultaci kv.porodu jdu v pátek po poledni.

Kvetul, ať Ti poradna dobře dopadne! :wink:
12. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Andulko, on me Jarda namasiroval vseho vsudy dvakrat :frowning2: Jinak se mazu sama, ale jak u toho mam zkroucene ruce dozadu, nei to ono. Presto si myslim, zeje to lepsi a ze caem bude jeste vic :slight_smile: Myorel uzivam poctive - taky bych brala nejakou maserku....pozdravuj Lenku a dekuju vam, holky :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Jéééééé, Leníííííííííííííí, Ty jsi vyhrála tu aukci s věcmi pro holčinkůůůůůůůů
12. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky, tady je nějak mrtvo :confused:

Dneska jsem byla v tý poradně. Doktor říkal, že křivka na monitoru je krásná, že se miminku daří moc dobře a že na tu placentu už nemám prý vůbec myslet, že když se nebudu stresovat, tak že všechno dopadne dobře :dizzy_face: Mám nahoře už dohromady 17 kg :confounded: Pomalu mi začínají i doporučovat sex kvůli tomu, abych vůbec porodila. Holky, dneska mi doktor udělal nějakej "zákrok" a já jsem myslela, že u toho pojdu. Roztáhnul mi děložní hrdlo na jeden prst, aby mi pak vůbec začal porod.. byla to šílená bolest a příště mě to čeká zase
12. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
len: chudáčku náš... takový starosti ti vůbec nezávidím. Snad ti ty penízky brzy přijdou a tu exekuci nějak ukecáš a domluvíte se na prodloužení
12. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jinak já se musím pochválit, ještě jsem si do spoďárů necvrkla :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahojky všem
kvet, tak super, že se má malý k světu. s té váhy si nedělej nic, já mám taky 17 kg nahoře, mám hodně velké břicho, takže malý asi bude taky velký, no jsem zvědavá. no a nedělal ti náhodu Hemiltna, ale jestli to nepletu, vím, že se dělá před porodem, tak možná jo. neboj, Radimek půjde na svět až se mu bude chtít. taky jsem zvědavá na čtvrteční poradnu, měl by mě už prohlížet, tak jsem zvědavá jak se to tam dole připravuje.
12. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak to já si cvrknu poměrně často při kýchání, jinak ne, ale to už je marné, musíme halvně posilovat pánevní dno, no ale já to třeba nedělám často, teda jen vyjímečně
12. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Zdravím z mezipřistání doma.

Kvetuli, tak to jsou super zprávy!!! :slight_smile: A hezky, pomalounku polehounku a kladélko nechat dělat co umí - jen ať spermijky zapracujou a Radimek může ven. :slight_smile: :wink:

Arwen, každý namazání olejem bude znát, uvidíš. :slight_smile:

Já jsemprávě zdlábla řízek a brambory - lahoda - po těch včerejších rohlících a předvčerejším půstu a nejraději bych zalezla do postele, ale jdu do té porodky. Tak zatím pa!
12. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
denis: no já nevím co Hemiltn je :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
andul: to ti věřím, že ti dneska řízek přišel vhod :slight_smile: pa
12. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
denis: vím, že se nějaký Hemiltn před porodem dělá, ale dělají to, až když ženská přenáší, ale co to je konkrétně fakt nemám tucha
12. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
denis: tak jsem na to trochu číhla na net a asi to byl ten hmat, ale nechápu proč mi ho dělal už dneska, doufám, že z toho nezačnu v noci rodit, budu doma totiž dneska bez manželína, vrací se domu až zítra odpoledne
12. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
AHojky těhulínky :slight_smile:

já sem se taky v noci vůbec nevyspala, byla jsem 5x čůrat, už ani nevím, kdy jsem naposledy spala v kuse aspoň dvě-tři hodiny.

Jinak celé dopoledne mi nešlo UPC, tak jsem nemohla koukat na telku a nešel mi net. Tak až teď mi to zprovoznili.

kvet: to je super, že ti poradna dopadla báječně :slight_smile:

kvet: ten hemilton je právě to co ti dělali :wink: (teda si to myslím, že ti dělali právě tohle)
12. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
iluss: jsi televizní maniak? :grinning: Dík, už jsem se k tomu tak trochu dopátrala :slight_smile: ale fakt netuším, proč mi to dělal už teď :unamused:
12. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
andul, tak ať vám to v porodce vyjde, my se tam nedostali, rodilo se jako o život :wink:
hm, kvet, tak to já nevím, co to bylo za zákrok, taky vím, že tem Hemilton se děla když se přenáší, tak taky nevím a hlavně ti měl říct, co dělá a proč to dělá, ale známe doktory. neboj, známá po tom hmatu stejně rodila až za několik dní, tak se snaž být v klidu :wink:
12. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
to neee, ale má telku spíš jako kulisu, aby tu nebylo takový ticho :wink:

no tak ti třeba nedělal úplnýho, když ti říkal, že příště ti ho udělá znova, tak je to spíš asi taková příprava, aby ten porod pak šel líp, aby se hezky rozeběhnul.
12. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky, já se zas hlásím, byla jsem na obědě a teď tady zařizuju dopravu ze Švédska.
Andulínku, Ty jsi už zpátky nebo jsi ještě nešla? Mám pro Lenku ještě jednu těhu holčinu s bolestmi, co by chtěla její olej :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
iluss: tak to je asi jako u našich, tam taky běží telka furt :slight_smile: já mám jako kulisu rádio :grinning: No doufám, že to bylo jen tak trochu, ale než mi to udělal, tak říkal, že už určitě chci, aby byl malej venku, tak nevím :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
denis: tohle je doktor z rizikový poradny, tak snad ví co dělá :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
ahoj holky,jen jsem nakoukla a čtu si jen tuto stránku -květuldo- blahopřeji k poradně ..za chvilinku budeš první letní maminka mezi námi :slight_smile:

gratulace smaozřejmě i všem ostatním co mají poradnu za sebou a s dobrým výsledkem...

já dnes byla taky u dr- miminko Ok, váha cca 3-4 kila navíc,mateřskou jsem si dnes začala vyřizovat,ale běhání mě ještě čeká...

jinak mi je stále každou chvíli špatně,od minulého týdne opravdu mám stavy,kdy to,že neomdlím,je opravdu zázrak....je to jednak asi tlakem a jednak asi sníženým počtem červených krvinek-na to jsem dnes dostala železo,tak snad trochu povylezou...takže jsem včera skoro brečela,jak mi bylo blbě-hlavně i bezmocí,že jsem s Tomem sama doma a že se o něj ani nemůžu pořádně postarat a ani jsem nedomýšlelajak by to byo,kdybych doma sebou fakt sekla a nikde žádný dosplělák......naštěstí byl Tom hodnyý a manžel naštěstí po mém telefonu dorazil brzo domů...

tomíno ted spí,takže půjdu za ním taky něco naspat,taakže zatím papá a mějste se co nejlépe a pěkný den :slight_smile:

jo a jak se bavíte o tom hamiltonu (hamiltonův hmat) tak kuk např sem http://www.peceodite.cz/clanek-prenaseni-a-vyvolavani-porodu.html

ale jinak ho dělají nejen když se přenáší mimčo,ale už dřív....akorát by na to měl dr. upozornit maminku,že ho udělá a nedělat ho jen tak bez jejího vědomí-některé maminky ho nechtějí_chtějí např. přirozený nástup porodu ..a nemůžou už pak nic říct...ale prý se po něm rozběhne porod až ve chvíli,kdy stejně to tělo a miminko už na porod je připravené

tak jo,zatím papá....
12. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
kvetu bezva, že jste v pořádku, to, že existují nějaké hmaty na vyprovokování porodu :confused: to slyším poprvé
12. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.