• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledul: ahojky, děkuju :slight_smile: máš to teď holka těžký, snad se ti ty stavy brzy srovnají a budeš zase vychutnávat těhotenství plnými doušky :wink:
12. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
ahojky arwen :slight_smile:

Kláry: já jsem o nějakým Hemiltnu slyšela, ale nenapadlo mě, že ho budou dělat zrovna mně :sweat_smile: Ta bolest byla docela síla, celá jsem se tam orosila studeným potem
12. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
bledul je mi moc líto, že je ti stále špatně :frowning2: , mě dneska teda taky nějak bolí břicho :confounded: už se těším domů :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
začínám trochu špinit :confounded: doktor mi teda říkal, že nejspíš budu trochu po tom zákroku špinit, ale i tak mám strach ... snad to brzy přejde
12. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
já se taky přidávám k nespavcům a s tím wc, já byla včera během hodiny 4x na wc :confounded: a pak asi každou hodinku 1x
bledul, doufám, že se ti to brzy ustálí a zase ti bude lépe, je super, že je Tom tak šikovný
kvet, neboj se :slight_smile: ikdyž se to dobře říká,možná na tom budu brzy podobně
12. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj Květulí, Klári a Denis....není to jednoduchý, holčičky moje :frowning2: Včera jsem se pěkně poblila a ještě to lítání na wc, fakt děs :angry:
12. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
denis: doktor říkal, že kdyby se mi zdálo, že špiním moc, tak ať přijedu, ale zajímalo by mě, kdy je ta hranice - moc a ještě v normě :unamused: Musím vydržet nerodit ještě tenhle týden.. máme s manžou ještě tenhle týden hodně plánů a chci být u toho :sweat_smile:
denis: a jak to vypadá s tebou k porodu? Neříkali ti, jestli se to už blíží?
arwi a co ti je? něco špatného jsi snědla?
12. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Květulko, pokud je to tmavá krev a ne moc, neměj strach. Průšvih je světlá.....
12. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
arwen: to jo, ale jde mi o to, aby to třeba nebyla hlenová zátka nebo tak něco, navíc po cestě z poradny domu mi hrozně tvrdlo břicho
12. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
arwen: z čeho ti je špatně?
12. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
holky, mě je v poslední době taky šoufl, ale spíše v nevětraných místnostech, čekárny, doma koupelna...
arwen, snad to brzy přejde
kvet, taky kolikrát nechápu co je u nich normální a co už ne, ale asi bych to brala to špinění jako u konce menzesu, prostě stačí intimka a je toho tak trochu. právě jdu na kontrolu ve čtvrtek, tak to bude s prohlídkou, tak jsem zvědavá, jestli se tam už něco chystá nebo ještě nic. no já ještě nemám sbaleno a všechno hotovo, tak bych taky chtěla aby prcek vydržel ještě chvíli, ale zase přenášet taky nechci
12. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
snad to nic nebude, teď už zase nic

Mně je tak nějak furt dobře, nevaděj mi pachy, jídlo a ani různý prostory, jsem odolná až moc :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
denis: já mám sbaleno komplet od 36 tt, dokonce nosím v kabelce i oddací list :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Holky, to kdybych vedela, normalne jsem dostala prisernej prujem a asi hodinu na to jsem se jeste po....neco mi asi nesedlo, fuj.
Byvalo mi blbe jen asi tri mesice na zacatku, pak nic - a ted se to vraci jen nekdy.
12. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak to já naštěstí těhu nevolnosti nikdy nepocítila a jsem za to fakt vděčná :wink:
12. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
holky já se loučí, mám doma miláčka a jdu bucnout do lužečka, jsem unavená :wink:
kvet, tak snad to nic nebude a úplně to přešlo, no tobě se nedivím, že jsi už tak dlouho zbalená, to já bych byla taky
tak pááááááá
Ahoj zdravím...

Květ, blahopřeju ti k poradně.
Hlenová zátka nic neznamená. Může odcházet i měsíc před porodem, :grinning: a to asi nebude tvůj případ.
Hlavně že je malý v pohodě a teď už se může klidně narodit.
Arwen, jak se bydlí? Dej si dietku a bude to v pohodě, uvidíš.

S Tomíkem to je pitomý, co? Je přece jen maličky....
Bledulko, to železo ti určitě zabere. Prý pomáhá i céčko na tlak.
12. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ludvi, ahojky.
No, spala jsem tam poprvé a můžu Ti říct, že je to šílenej nezvyk, jak nic nemáme, je to takové prázdné, já nevím....buď si zvyknu, ale spíš si myslím, že se tam nikdy jako doma cítit nebudu...
12. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Koukám, že máte skoro všechny sbaleno do porodnice.
To abych si pospíšila, mně se balí tak maximálně holka na školu v přírodě :grinning: :grinning: . Lítá tady jako monotorová myš a vypadá to, že jede na měsíc :grinning: . Třeba mi tady nechá nějakou prázdnou tašku, že bych taky začala balit.
Na mrňouska mám sice to základní vyprané, ale přece jen toho je ještě dost. Pár věcí mám ještě u mamky, ale kdy se tam dostanu, Bůh ví. Ale co, kdyby něco, manža bude holt muset máknout.
12. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
Arwen neboj, dvoujčátka to zabydlí až až.
A co autíčko, je něco nového?
12. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Ty brďo, koukám, že už jsi ve 23tt!!! Nějak ti ty dětičky stárnou....
12. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
holky, mám tady nějakou prácičku, tak se loučím, třeba se tu ještě k večeru ukážu, pa pa
12. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Táák -. jsem doma. Upřímně doufám, že se dostanu na jeden z těch dvou nových sálů, protože ty 3 starý jsou teda děsný - zelený kachličky, šoupačky mezi sály, úzká stará lůžka - brrr.

Arwen, jestli to není ta samá viroza jako jsem měla já v Ne. Tady na jihu je toho plno - sranděra a blitíčko 1-2dny. :frowning2: Hele, tak ať ta těhule Lence zavolá.

Bledulinko, moc držím pěsti, abyto železo ryyychlezabralo!!!

Mně to Skřítě dneska asi rozkope či co. :confounded: Jdu si hajnout k Pupí do pelíšku a nabrat sílu na žehlení.
12. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Hm, vždycky se sem dostanu jen na chvilku a všechny zmizíte. Dneska hlídám kamarádce dítko, tak ho jdu odevzdat a něco pokliidit a letíme s Jendulou na atletiku. Zatím...
12. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Hihi, Ludvi, mně doma lítá taky tak leda Daneček a moře facek ve vzduchu, když zlobí. O autě mi ani nemluv, někde jsem popisovala, jak se mnou pán vyběhl. Svoji Fabinku dávám zítra do servisu a pak - vůbec nemám tucha, jestli se mi ji povede prodat. Dnes jsem našla další krásný autí, ale je až od Aše - s pánem jsem mluvila přímo a snad by počkal...

Jo a nemá ještě vypraný ani jeden jediný kousek. Se stydím, ale není na to zatím čas :-/
12. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
arwi: neboj, časem určitě najké věci pořídíte a zabydlíte se tam a budeš se tam cítit jako doma :wink: je jasný, že to nejde ze dne na den. Ale počkej, až se mimča narodí, to tam bude všude spousta hraček a hned to tam bude zabydlený.

já ještě sbaleno nemám, neboj :wink: ještě si říkám, že je spousta času.

jinak já už mám doma na mímo všechno připravené, vyprané, vyžehlené i nasládané do poliček :slight_smile: tak mám z toho radost.
ještě musím zařídit pokojíček u rodičů. Jak tam budem o víkendech a v létě. Ale to se zvládne během jednoho víkendu,tak to bude v poho :wink:

pa kvet!
12. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
arwi, neboj, na praní a žehlení máš ještě pár týdnů čas :wink:
12. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.