• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Jé Andul nestraš, moji kluci jedou v sobotu na Hlubokou, tak snad mi žádnou virózu nepřivezou...
To víš, ale konsistence 25 příbuzných v jedné místnosti to ji skoro jistota.
Jedna moje známá čekala třetí ratolest a chytila takovouhle bličku a jak jí bylo zle, skoro nepoznala, že se jí rozjel porod. Já nechciiiiii.....
12. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Arwi, ještě máš čas.
Ale úplně tě chápu, taky mě ty moje týdny nějak zaskočily. Strašně to letí. Vůbec si to najednou nedovedu představit, že do toho kolotoče brzy přibude malej uzlíček.
Fakt musím. zatím...
12. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
arwen já taky ještě neprala, nechám to až budu doma, což bude až v červnu :grinning:
takže žádnou paniku a ať je ti brzy lépe :wink:
mimochodem pokojíček je teď plnej věcí z pokoje, kterej dáváme dokupy, tudíž nepoužitelný :confounded:
12. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Já nejsem v panice kvůli nevypranejm věcičkám, to teprve začne :slight_smile:
Ludvi, taky si to absolutně neumím představit - jsem sice dost odolná a vydržím dost, ale zas ne všecko, žejo. Strašně záleží na tom, jak se k tomu postaví Jarda
12. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahoj holčiny, koukám, že kvetulda odjede do porodnice asi každým dnem :slight_smile:

Arwenko a bledulinku - snad vám bude brzy líp!!!

Jinak jsem taky dneska byla v poradně. A představte si, na váze bylo +18kilo. No nevěřila jsem vlastním očím. A to ještě zbývá 6 týdnů!!! Dostala jsem železo a na kontrolu jdu příští čtvrtek.

Ludvi - až přijde uzlíček, tak ti tvoji Hujerovi určitě budou pomáhat :slight_smile: Já si tu tvojí logistiku a organizování sice moc představit neumím (budu mít co dělat s jedním mrňousem, natož mít ještě takové dva velké caparty), ale myslím, že na druhou stranu to bude moc fajn.
12. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
Andul - s tím čůráním do kelímku jsem na tom stejně. Zrovna dneska ráno. Byl to děs :slight_smile:

Hollky. Poradily byste mi s jednou lehkou otázkou? Když jsem od 1. do 8.5. byla na PN a od 9.5. už na mateřské, musím zaměstnavateli za těch prvních osm dní odevzdávat ještě ten lístek na peníze? Na gyndě jsem ho nedostala, tak když tak bych si o něj musela říct příští týden,
12. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
ahoj jani :slight_smile:

no taky jsem zvědavá, kolik budu mít na váze příští týden v poradně. A taky to bude sranda s tím kelímkem, už jsem s tím měla problémy minule, když jsem šla do poradny, přes pupek jsem na ten kelímek ani neviděla, natož se strefit :grinning:

tak to já nevím, v tom se moc nevyznám.
12. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Jani, to moc lehká otázka teda není. :frowning2: Tys bylana PN už v dubne, že? TAk to bych ho chtěla od gyndaře a odnesla ho do práce. JInak by t mohli říct, žes nedala lístek a tak nedostaneš peníze. Ale v tomhle by TI asi nejlíp poradila Klárka.

Iluš, jediné, co mě napadlo jako řešení toho "čurání na cíl", je čůrat do nočníku a pak tu moč přelít. :grinning:

Zase jsem se dala do žehlení a dneska mi to i docela jde. :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
andul: dobrej nápad :grinning: si asi nějakej pořídím :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem poslední mimivěcičky dožehlila včera. :wink:
12. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky holky, tak počkáme na klarku. Za duben jsem ten lístek už poslala, ale nevím, co za ten květen. Jestli až zase na konci měsíce?

Že bychom už pořizovali nočníky??? :grinning: :grinning:

Tak žehlení mi tedy nejde nikdy. Nejlíp mi jde odpočinek. A podle toho taky vypadá ta moje váha. Za chvilku tu budu nejtěžší...
12. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
jani, ale na tom srazíku to na tobě vůbec nevypadalo :wink:
12. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Iluš,já měla v té Praze pocit, že máme každá pod tričkem jen strčený různě nafouklý balonek. :grinning:
12. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
no tak od té doby se mi ten balonek o hoooodně víc nafouknul :grinning:
12. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
to mi říkají i teď, že to na mě vůbec nejde poznat

sice cítím, že stehna a zadek jsou trochu větší, ale těch 18 mě docela překvapilo :slight_smile:
12. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
no mě taky narostl zadek a stehna a oooobrovský bříško :slight_smile:
ale jinak se taky necítím moc tlustá.
12. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
holky, dejte si do albíček aktuální fotečky :wink:
12. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Holky, já jdu připravit večeři. Za hoďku přijede Honza, tak aby měl připraveno :slight_smile:
Zítra jedu za kámoškama do Prahy, tak se objevím buď večer nebo až ve čtvrtek.

Papa
12. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
jani pokud už jsi ukončila PN a dostala jsi žádanku na PPM, měla by jsi od dr. dostat ukončení PN, které by měl zaměstnavatel odevzdat na správě sociálního zabezpečení, která tě vyplácí :wink:

jo a mám novinku :grinning:

už máme doma kočárek, je bezva, drandila jsem po zahradě jako zběsilá :sweat_smile: jestli mě někdo pozoroval, musel si klepat na čelo, co to tam ta bláznivá těhotná dělá. Taky jsem si před chvíli doobjednala ještě tašku na kočík ve stejné barvě, už se moc nesežene, tak jsem ráda, že bude :slight_smile:
krom kočárku dorazilo 20ks bavlněných plen, dvě plenky s autíčkama, a vložky do podprsenek od Chicca na doporučení bledulky :slight_smile:
12. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Iluš, já tam mám z minulýho týdne. :slight_smile:

Jinak první várka 1.vypraných věciček je už konečně i vyžehlená. :dizzy_face: Jen to nemám kam dát, protože mi Tom ještě nestihl vyrobit ty další dvě poličky do komody a takle se mi to tam nevejde. :cry: :frowning2:
A zjistila jsem, že nemám bílá (a vlastně ani jiná) bodýčka či tríča s krátkým rukávem. Takže opravdu přijdou na řadu košilky po nás. :slight_smile:

TAky jsem přichystla věcičky, ve kterých pojedem z porodky a když jsem Tomovi ukazovala varianty, bylo mi jím řečeno, že mám připravit i "Eliškovskou" variantu. :grinning: A v nociz pátkanasobotu zpíval ze spaní ukolébavku. :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: On je prostě úúúžasnej!!! :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Klárko, Ty se máááš!!! Trochu závidím, to drandění. :slight_smile: :wink: A budeš mít kočárek doma nebo ho k někomu povezeš na schování? My ho budem nechávat v krámě, takže drandit budu moct až s "nákladem". :frowning2: :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
andul samozřejmě jsem v tomhle pověrčivá, a až v pátek pojedeme s manžílek z 4D UTZ odvezeme ho k našim na barák, abych byla v klidu :grinning:
bílý bodýčka mám myslím 3, to bude muset stačit :wink:
12. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdem si zalíst. Dobrou!
12. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Klari, tak to je super, že už to máš všechno doma :slight_smile:
já jsem taky objednala tašku na kočárek, stejnou barvu jsem trefila, ale je trošku větší než jsem čekala. na netu vůbec nepsali rozměry, no tak mi přišla maxitaška, ale aspoň se tam všechno vejde :wink:

andul: tak bílých bodýček mám hafo, hlavně ty úúúplně malilinkatý. A košilky, jako jsme nosily my, mám taky :wink:

já jsem zrovna včera, když jsem rovnala věcičky do té komody, vybrala oblečeníčko, ve kterém pojedeme z porodky. Nakonec to vyhrálo bílé bodyčko, bílé dupačky s medvídkem na prsou a bílorůžový kabátek. a samozřejmě bílá čepička.
ale vidíš, ani mě nenapadlo připravit i chlapečkovskou variantu, kdyby náhodou :wink: (no tak to bílé může zůstat, jen tam místo bílorůžového kabátku musím dát něco do modra :wink:
12. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
To už jste šly všechny do hajan? :confused:
12. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Dobré ranko dámy :wink:

Tak jsem se nakonec rozhodla a i podle vašich rad a objednala jsem dvě sady do postýlky, takže budou doma 2 postýlky. Pak bych vzala ještě náhradní povlečení a bude spaní vyřešeno.
Včera jsem byla v Tescu v Cherokee a pro malou jsem nakupovala v chlapeckým odd. Holky, to je šílený, jak to dívčí je přerůžovělý, blééé.
Jinak dneska mě čeká velký utz, tak se těším až malou uvidím a napočtvrté mi určitě potvrdí tu holčičku :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ránko těhulínky :slight_smile:

Charlie, to je dobře, určitě jsi neprohloupila, dvě postýlky určitě využiješ :wink: je to praktický!

Tak držím palečky na dnešním UTZ.
Mě tu holčičku doktorka zatím na 100% nepotvrdila, pořád říká: kluka tam nevidím, vypadá to na holčičku. Ale když se na sebe podívám a jak se říká, že holka bere krásu, tak určitě tu holčičku čekám :grinning:
13. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
jinak je pravda, že cherokee má krásný mimihadříky, ale na holčičky tam je opravdu jen růžová. Pár hadříků růžových je hezký, ale pořád v tom ta holčička taky být nemůže, to by byla jak sladkej bombonek. Mě se moc líbí žlutá a oranžová, je to takový hezký a veselý.
13. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobrý den,milé dámy!

Představte si, že mněvčeramanžel zahnaldo postele už pře 21h, namasíroval mi nohy a ve 21:15h se u nás zhaslo a spalo!!! :confused: :grinning: :grinning:
Což se ovšem nedá říct o ránu. :frowning2: 1. Jsem měla nad ránem děsnej sen - že jsemmuselaz nějakého důvodu do nemocniceabyla jsemna dětském oddělení na pokoji plném druháčků a třeťáčků, musela jsme dodržovat jejich program (vč. školního vyučování) a nechtěli mě dít na samostatný pokoj, kde jsem měla Pupí a všechny věci, které mi sestry vyházely na zem. :frowning2: Když jsem si šla stěžovat, tak mi jiná sestřička řekla,žesi nemám dělat problémy, protože pokud porodím do 30.5., kdy mám narozeniny, tak budu u nich i po porodu, protože mládež do 19ti let spadá pod dětský. Normálně jsem se vzbudila se slzama na krajíčku a ještě chvíli mi trvalo, než mi došlo, že jsem o pět let starší, takže budu normálně na ženským a ne na dětským.
2. Předělávájí nám vrata do garáže,kterou máme přímo pod našimi okny, takže jsme s Pupí přestěhované do obýváku,kde je o malilinkovíc klidu. Snad to budou mít rychle hotové. A zítra mají dělat druhou garáž.
:confused: :confounded: Ale radši teď,než až tu bude Skřítě.

A holkíííííí! Volali mi z Bejby centra,že tam máme kočárek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nabídli mi, ženámho složí, abychom ho viděli a tak se na něj zítrajedem podívat a zaplatit ho. :dizzy_face: Ale jak už jsme psala, zlstane zatím na krámě. :pensive: :slight_smile: Už se těším, až ho uvidím na živo!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Ilus no právě, vždyť existuje tolik krásných barviček a motivů a nechápu proč to Cherokee má takový úlet v růžové barvě :confused:

Tak já mám holčičku potvrzenou už 3x, takže dneska mi to můžou potvrdit počtvrtý, napopátý už to bude 100% :grinning: :grinning: :grinning: To už se podívám s manželem sama :slight_smile:
Byla jsem ve 12tt na NT testech a sami si mě pozvali znovu na kontrolu růstu plodu ve 14tt (byli jsme moc malinkatí podle tabulky) a tam jsem se poprvý zeptala, jestli se to pohlaví dá už zjistit :wink: Dr. říkala, že to vypadá na holčičku, ale že to je jen takový "odhad", pak jsem šla na 3D a tam mi další dr. řekla holku, pak byl utz ve 20tt a tam zas jiná dr. řekla holku, takže budu hoooodně překvapená, kdyby mi dneska řekli chlapečka :grinning:
13. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
andul teda to jsou sny
a gratuluju ke kočíkovi, my už máme vozítko nějaký čas doma, složený v krabici pod stolem :grinning:
13. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.