• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak já si jdu na půl hodinky taky dáchnout a pak razím na pokec do Prahy.
13. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Diky za radu holky :slight_smile: Me to asi taky bude vyrizovat mzdovka a socialku a matriku pak obeha manzel, taky se me nechce s mimcem nekde behat po uradech.

Hezky si odpocinte.
Ja sem si tu rybu nakonec obalila tak si ju jdu usmazit :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky kočičky moje, omluva velká, ale já jsem vůběc nevěděla, kde mi dneska stojí hlava. A jsem smutná, protože z té druhé práce mi dnes odešel manažer, dlouholetý kamarád, se kterým byla radost spolupracovat - nepohodl se s republikovým vedením :frowning2:
13. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
čau holky,

taky nějak nestíhám...tak jdu alespoň pozdravit a ohlásit, že je u mne vše OK... :wink:
Asi tu stejně nikdo není...tak jdu koukat na bednu...

pa pa a dobrou noc... :pensive: :pensive:
13. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky, koukam ze tady nikdo neni,
ja pujdu taky do hajan zitra mam cestovni den tak at su vyspana, beztak se budu pulku noci prevalovat a druhou behat na zachod :unamused:

PA a hezky se vyspete :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojda,
zase tady nikdo není!!!!

Sis, vybrali jste pro holčičku krásný jméno. Anežka je taková něžná.

Il, koukla jsem ti do albíčka, musím říct, že jsi stále jako proutek. Chjo, jenom já jsem takovej vytahanej klokan.

Mám 16 klíček nahoře a to stále nejsme na konci. Moje hranice 18 kg se blíží a asi bude křekonána.
Vrťapka vrťapkuje jako blázen. Je mu jedno jestli je den nebo noc a hlavně nesnáší (nebo miluje :grinning: ) jízdu autem. Nebo je jako správnej chlap hotovej z mého řidičského umění.... Kdoví. Uvidíme za měsíc.... Už aby to bylo.
Dneska jsem zakoupila el. sterilizátor, proběhla úspěšná zkouška. Kdybychom ho nevyužili, můžeme si v něm ohřívat párky. Přincip stejný...
13. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Andulko, kdyby se ti Skřítě ne a ne otočit mám pro tebe link :
http://www.porodnice.cz/poradny/22?page=2

Bledulko, doufám, že už ti je mnohem a mnohem lépe. Nemohl by jet Tomík na pár dní k babičce? Určitě by ti to pomohlo, alespoň by sis odpočinula.
13. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky!

Holky, byli jsme se kouknout na kočárek a je úúúžasnejjjj!!! :dizzy_face: A koupila jsem si prsenku pro kojicí matky, takže už mám do porodky krom Bepanthenu a lihu všechno. :slight_smile: Zítra si dopoledne odnesu kufřík (na kolečkách) do čistírny a příští týden už sbalím, ať můžu být v klidu. :slight_smile:

Arwen, to je mi líto, že TI odešel prima kolega a kamarád. :frowning2:

Claudi, už jsem si říkala, jestli ses nezasadila do skleníku. :slight_smile:

Sis, dobrou noc a třeba to nebude tak hrozný s tím spaním! :wink:
13. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Nazdárek, Andul, tak jak je?
13. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ludvísku, už se otočilo! Během víkendu. :grinning: Ale jsi moc hodná, díky! :wink: Párky!!! :grinning:

MMCH - přesně za měsíc mám termín! :astonished:
13. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Pojedeš do porodnice s kufrem? Tak to už máme volnej jenom loďák a rakev na lyže.
Holt musím počkat až se vrátí děcka ze škol v přírodě.
13. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jé tak to je fajn. Skřítě poslouchá už teď to je bezva. :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ludvi, pokud to půjde, tak půjdu pěšky a protože hádám, že bude Tom tou dobou v práci, tak mám přichystaný malinký kufřík na kolečkách, který budu moct táhnout za sebou. :slight_smile: :wink: Batoh se mi brát nechce kv. nepřehlednosti.
13. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Bepanthen taky ještě nemám. Ale jelikož teď chodím do lékárny víc než do cukrárny, určitě ho brzy zakoupím.
Prsenku si chci zakoupit v pondělí, až půjdu na polikliniku k zubaři.
13. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tvůj zubař prodává kojící prsenky??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
To není vůbec špatnej nápad.
Vůbec se mi do toho balení nechce. Chci si vzít i žabky do sprchy - další bradavice už nechci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Mám moc fajn zubařku. Minule mi při trhání osmičky vyprávěla její dva porody. Pak jsem dostala odbornou přednášku o zdravé výživě a čištění prvních zoubků (byla jsem v 5. měsíci). Nakonec mi z legrace nabídla odvoz do porodnice od jejího manžela (je zvěrolékař).
13. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
To není špatný jít do porodnice pěšky.
Manžel to má blízko do práce, co?
13. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ludvi, ještě tak před měsícem mi cesta s večeří Tomovi do služby trvala 6min - z toho 4min k porodnici rychlejší chůzí. Včera jsem to šla asi 7min. :grinning:

Hele,naše teta je taky zubařka a její muž je taky zvěrolékař! :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
No vidíš, a nejsou z Prahy?

My máme zase všechno příbuzenstvo na jihu. Blsko, Hluboká, Trhový sviny, Vodňany. Prostě Hujerovi.
Kluci jedou v sobotu na pouť na Hluboukou. Jezdíme tam moc rádi..
13. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Už máte upřesněná jména? Líbí se mi Ěliška a Vítek.
13. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Těch 7min bylo od naší branky ke vchodu na porodnici. :slight_smile: Autem sama nepojedu a záchranku budu volat jen v opravdové nouzi. A i kdyby byl Tom doma, tak budu chtít jít pěšky (aspoň teď si to myslím :grinning: ) - prý to dost pomáhá. :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holčinka by byla Eliška na 99%. A kluk zatím spíš vypadá na Kubu,ale rozhodující bude až chvíle,kdy námho prvně ukážou. Já bych ho dala asi ihned - ale je jich teď nějak moc. :frowning2:
13. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
To si nevybereš. Je prostě moc dětí. Takže ty pěkný jména se pořád opakují.
Moje kamarádka má Mikoláše a Bartoloměje. Pes je Eliška. Proto by mi Eliška doma neprošla.
13. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jé, to než bys nastartovala, budeš už na sále :grinning: :grinning: .
13. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Nám se zase líbí Barborka, ale máme auto Báru, takže taky smůla. :frowning2: Což startování - ale než bych vylezla. :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Andulko, nakrmit myčku a do peřin. Ráno nemůžu vstávat. Chjo, já chci prázdniny!!!
13. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Vylejzání z auta mi dělá taky problémy a otevírání kufru. Tu páčku mám pod sedadlem a pokaždé doufám, že mi u toho nepraskne voda.
13. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Dobrou....
Ludvi, dobrou! Nám budou zítra dělatta druhá gaážová vrata,takže se taky moc nevyspím. :frowning2: A neboj - prázdniny tu jsou co by dup! Nebo co bychom porodily?? :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.