• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
přeju krásný den :slight_smile:

Ludvi - sterilizátor jako ohřívač párků....to je super nápad :grinning: Pouť na Hluboké musí být pěkná, to si kluci užijou..a ty si od nich alespoň odpočineš, takže taky dobrý... :wink:

Andul - tak Skřítě se už umoudřilo? to je fajn...Já bych pěšky do porodky asi nešla, mám to kousek dál než ty...asi 25km :grinning: :grinning: :grinning:

Bledul - jestli se ukážeš, tak doufám, že je ti už lépe a že to s Tomulkou zvládáte na jedničku :wink:

Kočky mějte se hezky, jdu něco poklidit /se mi teda nechce, ale musím.../ a pak se zas přijdu číhnout...pa pa
14. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
jo a nevím, zda jsem to tu zmiňovala, ale mám poslední dny, při sprchování, mytí rukou atd... ohromnou chuť na mýdlo... :confused: /asi trochu blázen :grinning: /, ale včera jsem se o tom bavila s kolegyní a ta to v těhu měla taky....hurááá, nejsem blázen sama... :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
ahojte kocicky moje......tak venku je zase zatazeno a zima :frowning2: alespon v Praze....no nic, jdu vas docist :wink:
14. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
leni ahoj, tak u nás /zatím/ svítí sluníčko, ale pofukuje vítr, takže uvidíme co se z toho vyklube...
14. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
čauky maminy
včera jsem měla absenci, skoro celej den jsem zaučovala a pak byla s kolegyňkou na kafču, má doma dvouměsíční dvojčátka, kluky, je z toho na prášky, pořád pláčou, málo spí, je toho na ní moc :frowning2:
14. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno kočky! :slight_smile:

Tak jak se máme? Dofuám, že všechny v pořádku :wink:

Andul: tak tobě se mímo obrátilo konečně hlavičkou dolů a já mám takový pocit, že mě naopak, ale nejsem si jistá. Vždycky jsem měla zádíčka na svém břiše vpravo a teď je mám vlevo. A už ani tolik nekope do žeber, tak nevím, buď si hoví v jiné poloze stále hlavičkou dolů a nebo se mi tam úplně obrátilo. Tak jsem na to zvědavá.

Claudi, tak mýdlové chutě mě ještě zatím nepotkaly :grinning:

tak jdu si něco udělat ke snídani, už je docela na čase a mám chuť na ranní čajík.
14. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj klari, jezis, to jsi tady snad nemela kvuli nasi vorvance psat :wink:
14. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
no jo :confused: :sweat_smile: mě to nedošlo, ale krom toho všeho je samozřejmě moc šťastná, že je má :grinning: , mají teď 3 kila 30, takže stále nosí velikost 50 :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
jezis holky, vy jste toho zase nakecaly..... :astonished: to se neda.....tak jen tak zbezne.....gratuluju kvetulde k poradne, nakonec to vsechno dobre dopadlo, to je mooooc dobre :slight_smile: za chvili tu budeme mit prvni miminko :sweat_smile:
bledulko, doufam, ze uz je lip. asi to neni zadna legrace, kdyz ti neni tak dobre a jeste mas doma malyho prcka :unamused: ale snad uz je ti, koci, lip.....
jinak gratuluju vsem k dobrym vysledkum, uz to mame, holky, za par :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
no tak doufám, že jsi to Klárko zachránila tím druhým příspěvkem, nebo to s chudákem Arwen praští... :grinning:

iluš - třeba si mimi jen našlo lepší polohu a hlavička je stále dole...kdy jdeš na utz?
14. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
claudi, jeeee tak mydlovou chut ti moc nezavidim, abys potom neprdela bublinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne se zatim tyhle chute vyhybaji :wink:
jo jinak s tema penezma to vypada blbe :frowning2: vcera mi volala maka, tak uz jsem to nevydrzela a rozbrecela se ji do telefonu, protoze nevim, co bych delala s tema exekucema :frowning2: tak ty moje zlaticka, rodice, sehnali od nekoho 20000 a dneska mi to telegraficky posilaj, za tri hodky bych je tady mela mit :wink: no nevim, co bych bez nich delala......Petr vcera taky konecne dostal vyplatu a jeste prodal svoje milovany kolo, abysme neco malo meli....ten chudakm od pondeli do vcerejska nejedl, protoze u sebe nemel ani korunu :frowning2: a spolehal na vyplatu...

jo a jeste jsem vyhrala tu postylku Radek VII :slight_smile:

jo arwi, az se tu objevis, tak ti dam cislo na ucet z toho mimibazaru, vyhrala jsem ty vecicky na holcicku :wink:
14. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
leni - tak sláva...máš hodné rodiče, že pomohli...jůů a Petr měl nucenou hladovku? tak to mu musíš udělat něco extra speciálního až se bude doma, za odměnu :wink:
14. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojda všem!

Leni, a já bych zrovna řekla, že se toho až tak moc neprobíralo. :sweat_smile: Vypadáváš ze cviku! :grinning:

Klárko, ale ta Tvá kamarádka nemá Daníka, který by s dvojčátky mamce pomáhal, že ne? :wink:

Já musím Skříťulku moc pochválit, protože je hlavičkou dolů (doufám, že pořád je!) min. od neděle, kdy jsme to kontrolovali u manželínka v práci (občas je to výhoda, že slouží :grinning: ). :slight_smile: Ale musím se přiznat, žemi to cvičení trošku chybí,ale teď nesmím, aby se zas neotočilo. :frowning2: :astonished:

A tady je taková tma,že si asi rozsvítím lampičku - už se stalo. :confused:
14. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
no to budu :slight_smile: jsem si rikala, ze se mi timhle zpusobem uplne ztrati...bude jak chrastitko :wink: no ono mu pomuze to Kosovo, na misich vzdycky neco pribere :grinning:
14. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
claudi: no to doufám, že třeba jen hodilo prdelku na opačnou stranu a je hlavičkou pořád dole. Na UTZ jsem byla právě minule, takže teď mě nečeká.
A taky mi poslední dobou strašně tvrdne břicho, ujdu třeba pár metrů a už musím zpomalit a rozdýchávat to, protože mám břicho tvrdý jako kámen. Já ho mám vlastně poslední dobou skoro pořád tvrdý jako kámen. Tak doufám, že se mimču nebude chtít jít ven dřív, když mi minule Dr. říkala, že asi budu přenášet.

len: tak to je super, že se máš v takové situaci na koho obrátit a že ti rodina pomůže :wink:
14. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
leni to je bezva, že rodiče tě takhle podržím, to je super, určitě už bude brzy líp :wink:
holky já myslím, že arwen je silná ženská a bez problémů to zvládne :wink:
14. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Len: na misích přibere? já myslela, že tam spíš chlapi pár kil shodí :wink:
14. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Claudi, buď ráda, že je to jen mýdlo. Jeden kamarád doktor my vyprávěl, že pár jeho pacientek chodilo sousedům olizovat omítku nabaráku (ta jejich naebylatak dobrá) nebo jedli písek z pískoviště cestou do práce! :grinning: :confused: :grinning:
ahoj andulko :slight_smile: jeeeje, zachranujes klarky prispevek, koukam :grinning: :grinning: to je dobre, ze skrite takhle s maminkou spolupracuje :wink: a kdy jdes na tu konzultaci kvuli porodu?
andul ahoj
Daníka???? nevím co máš na mysli :confused:
iluss, ja myslim, ze vsechny mame hodny miminka a ze Lucinka jen pohodila zadeckem :slight_smile: no oni jsou na misich vetsinou s anglicanama nebo amikama a taky tak vypada jidlo...samy hranolky, hamburgery a tak....no znas to :wink:

klarka si sedi na vedeni :grinning: :grinning: hi hi hi.....
14. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
no arwen ma preci danulku, kterej ji s miminkama pomuze :slight_smile: ta tvoje kamaradka malyho pomocnika urcite nema, tak je z dvojcatek hotova :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Leniku, to je bájo, že se to takle začíná lepšit! :slight_smile: Petrova kola mi je líto, ale teď byho stejně neměl kam dát, až se budeš stěhovat k vašim a po návratu z Kosova si koupí nové a třeba ještě lepší! :slight_smile: :wink:

Na tu kontrolu jdu zítra po poledni.

Klári, Arwen má už přece jednoho velkýho šikovnýho pomocníka Danečka, který jí s dvojčátky bude pomáhat. :wink:

Leni, třeba si jen lehla na druhý bok. :wink:
14. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
andul - jejej, tak to mám ještě fakt dobrý s tím mýdlem... na omítku chodit nemůžu, jedině taky někam k sousedům, my máme od podzimu novou fasádu...to by mi Pepan dal, kdybych ji okusovala :grinning: , ale počkej...písku máme pod barákem ještě hromadu, to by možná nepoznal.. :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Leniku - přesně tak jsem to mylsela!!! :wink:
14. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
claudi, nebo muzes jeste zkusit kaminky....to prej tehule taky rady a je jich vsude dost :grinning:
14. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
:sweat_smile: no těhotenská demence se začíná projevovat :grinning:
14. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
len: v to taky doufám :wink:
14. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Caludi, omýtku můžeš třebas jen olizovat. :wink: A ty těhule tamchodily za tmy, aby je sousedi neviděli. :wink: :grinning:

A do čistírny nemusím, jupíí - dostala jsem od tchýňky svůj vlastní kufírek na kolečkách! :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
len - kamínky :grinning:

včera jsem dostala dvacet nových látkových plen, tak je jdu prohnat pračkou ať pěkně uschnou dokud je tam docela hezky... a v drogerce jsem koupila jedno balení Pampers mini, je jich tam 70ks a stály něco kolem 250,-, to jsem myslela že budou dražší...
14. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.