• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul, to se ti to poslape :grinning: ja bych to pesky asi nedala....
14. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Holkýýýýýýý, ahoj :slight_smile:
Je moc milé číst, že si myslíte, že to zvládnu. Prostě musím, ať se dějě, co chce. Jenomže Danulíonek mi pomůže spíš obráceně, protože bude v 1. třídě - tzn. učení, úkoly a spousta trpělivosti, která jemu chybí :grinning: :grinning:
Jinak jsme byla v poradně a mám 80 kilo, holky, to je příšerný. Doki se mi smál a povídal, že bude hůř.

Leníku, to je strašně prima, jsi moc velká šikulka, jsou to krásný věci :slight_smile:
Mia nebo Sandra bude kočka (my už totiž zase nemáme jasno ve jméně.....)
14. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj arwi :slight_smile: no vzdyt jsi vysoka zenska, tak co chces? :wink: napisu ti do IP cislo toho uctu a pani poslu tvoji adresu, na kterou ti to ma poslat....pisni mi ji taky do IPcka... :wink:
14. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Arwi, já jsem proti Tobě mrně a mám 79kg! A jedno mimčo v břiše - doufám :grinning: A já hlasuju pro Sandru. :sweat_smile: :slight_smile:

Leniku, já jsem Ti úplně zapomněla pochválit vyhranoupostýlku! :sweat_smile: Jsi šikulka! :slight_smile: :wink: A malinkej už bude mít v čem spinkat. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
arwen ahoj
tak jsem včera ještě ke kočáru koupila tašku na madlo, a je to kompletní :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Arwen, tak oprava- už mám 80,1kg! :grinning: Jsem lepší! :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Andulko, to by z Tebe měl Jarda radost :slight_smile: Já jsem slušně na vážkách - fakt nevím, kdyby ráčkovala, bude mít peklo, Jarda má ještě další R v příjmení.....

Klárko ahojky :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
arwen s tím ráčkováním na tom bude naše dítě rozhodně hůř, kdyby náhodou měl tenhle probém, bude mít ř jak v křestním jméne i v příjmení :grinning:
14. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Arwen, já jsem to taky dřív řešila, ale ona se stejně jednoho dne vdá a to jí bude jedno jestli tam "r" je nebo není. :wink:

A Ondra od Klárky se toho nezbaví - leda by sivzal manželčino přijmení. :grinning:
14. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Já se vám musím všem podívat do albíček na nové přírůstky.....

Andulí, jsi v 8. měsíci. Máš nárok!!!!
Klári, no, s tím ráčkováním by to fakt byla síla, Mia je něžnější a Sandra nejde zdrobnit.......
14. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
mě se osobně víc líbí MIA :wink:
andull jj bude to mít už napořád :grinning:
14. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Andul, ty máš 79? a kam jsi to prosímtě dala? Vůbec na to nevypadáš!

Mě se víc líbí Mia. Sandra je takový tvrdý jméno.
14. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
ja taky hlasuju pro Miu :slight_smile:
andulko, ja az budu mit 79, tak se pri svy vejsce budu kutalet :grinning: uz mam nahore 6 kilo :astonished: :astonished: :astonished:
14. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Arwen, už v 9.!!! :astonished:

Iluš, nejspíš do stehen a do prsou. :sweat_smile: Včera jsem si kupovala kojicí prsenku a byly mi i Déčka! :astonished: :frowning2: :astonished:
14. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
leni 6 kilo, já mám 8 :confounded: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Na tehotenstvi.academy.sk se píše, že teď miminko přibírá cirka 1/4kg týdně - no potěš!
14. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
klari no jo, jenze ty jsi vyssi a hubenourek :grinning: ja mela zadek a stehna odjakziva..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
leni ty teda žádnej tlouštík teda nejsi, zatím si stojím :angry:
14. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
jeeežiš holky vždyť vy vůbec nepřibíráte?!?!?!?!?!!!!
já na poslední kontrole měla už 13kg navíc, teď budu mít takových 15!!!

Andul: no kdyby se mi to vrazilo aspoň do prsou, mě maličko povyrostly na začátu a od té doby nic. Jak jsem se těšila, že konečně budu mít prsa, tak bohužel! :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
klari, pockej, az se vyfotim......jsem domluvena s kamaradkou, ze me vyfoti.....zacaly jsme fotit spolecne, tak si obcas delame fotecky navzajem :wink:
14. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
ilussko, vzdyt uz jsme se tu o tom bavily...kdyz jsi pred tehotenstvim proutek, tak priberes vic, nez zenska krev a mliko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
ale vem si, jaký to je pro mě rozdíl a nezvyk, je to fuška nosit na sobě takových kilo! :wink:
14. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
to jo, ale po porodu ti to vsechno zmizi...ja ty kila budu tahat porad :astonished:
14. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
čauky, zdravím všechny.

Holky, taky jsem bývávala žížala :grinning: :grinning: , ale to už je pár let na zad.

Arwen, hlasuju za Miu.

Klárko, máme kamaráda Ondru, který fakt dost ráčkuje. Říkáme mu francouzky Andrééé. Jé to nejde napsat.
Jo, a sousedi mají Roberta, Martina a Rozárku a to ráčkují i rodiče!!!!
14. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Nechci nikoho strašit, ale já si všechny kila přinesla z porodnice domů. To je nespravedlivý.
14. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj ludvi :slight_smile: no ja si myslim, ze si je taky domu ponesu :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Iluss, chtěla jsem se tě zeptat, ty jsi se vdávala u moře? Ta svatební fotka je krásná.
14. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Arwi, tak jsem pani poslala tvoji adresu....pak pisni, az ti oblecky dorazi, snad se budou libit :wink: ty na aukru uz jsou prehozeny, nevim, jestli mam jeste prihazovat :astonished:
14. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Len, alespoň z nás budou pořádné ženy!
14. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
ludvi, no ja uz poradna zena jsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeste ze se petrovi nelibej vyzlata :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.