• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj Ludvi :slight_smile:
neee, vdávala jsem se na zámku v Brandýse nad Labem. Ta fotka je pouze fotomontáž. Mám šikovnou kamarádku, která se tím baví :wink:
mrkni na její stránky: www.dahlia.ufouni.cz
14. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Ilus, taky mi známý udělal z nevěsty před panelákem nevěstu v zámeckém parku, u moře a dokonce jsem zjistila,že jsem se vdávala i na poušti! :grinning:

Leni, víš, jakjsme se bavily o těch knížkách? Tak jsem druhý den potom vytáhla z kmnihovny Betty MacDonaldovou (napsala Bellu a Sebastiána) a čtu "Vejce a já" a je to prima změna - číst si knížku. :slight_smile: :wink:

Ahoj Ludvi!
14. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
andul, tak od ni jsem nic necetla....ale dost si ji holky chvalily, ze se dobre cte :wink: :wink: ja se ted pustila do History of photography, jestli se chci hlasit na tu skolu :grinning:
14. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
andul, koukam, ze ty jsi o svatbe projela kus sveta :grinning:
14. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Leni, nech se inspirovat - MacDonaldovou i svatbou. :wink: :grinning: No,tak to máš taky hezké čtení. :slight_smile: Co budeš vařit?
14. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
andul, to vubec nevim.... :confounded: asi nebudu varit nic....jen nevim, co budu jist, uz mi kruci v brisku....
14. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
MNě právě taky. :frowning2: Asi uvařím bramborya hodím na máslo zeleninku a zadělám ji do míchaných vajíček - už jsem je dlouho neměla. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
hmmmm, asi udelam neco podobnyho....ale to si musim jit koupit brambory...za chvilku pujdu na postu pro ty penize a zaplatit ty hrozny slozenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Tak změna - budou párky - řemeslníci si ani dnes nevzali oběd. :sweat_smile: Ale ta vajíčka si stejně asi udělám odpoledne nebo nejdýl zítra - pokud ovšem nebou pro změnu párky. :grinning:

Aspoň to budeš mít z krku - to placení! :wink: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
no, pulku budu mit z krku a pulka me jeste ceka... :astonished: ale to nejdulezitejsi budu mit za sebou. hele a parky taky nejsou spatnej napad....s bramburkem...to jsem dlouho nemela... :wink:
14. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky, všechny vás zdravím.
Len - to je fajn, že ti takhle rodiče pomohli. A neboj, bude líp. A gratuluju k postýlce. Je to ta s vyřezávanýma obrázkama? My jsme ji taky původně chtěli. Je moc pěkná!!!

Klari - díky za radu. Papír o ukončení jsem odevzdala a žádost o mateřskou taky. Tak teď jsem zvědavá, kdy mi přijdou penízky.

A zase jste probírali váhu :slight_smile: Tak abych vás uklidnila - jsem tak o hlavu (možná i vic) menší než arwenka s andulinkou a vážím už skoro 76 :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj jani :slight_smile: jj, je to ta vyrezavana :slight_smile: akorat jsem blba, ze jsem ji nekoupila za cenu Kup ted, jeste bych usetrila....jen jsem si naivne myslela, ze nikdo dalsi neprihodi :frowning2:
14. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
jani, vsak uz za mesic budes mit miminko :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
no jo, kdyby to člověk věděl, ale je fakt moc pěkná

To my dneska budeme k obědu zapečené brambory s brokolicí se smetanou a sýrem. Za chvilku jdu na to.

Jo a včera jsem byla u dvou kámošek. Holky, připdala jsem si jako nezodpovědná matka. Oni jsou takové až moc ekologické a když jsem jim řekla, že v těhotenství si občas dám kafe nebo třeba i brambůrky, byla jsem za strašně nezodpovědnou. Přece nemůžu žít jako nějaký mnich :confounded:
14. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
jeeee jani, kdybys vedela jak ja obcas hresim.... :grinning: :grinning: :grinning: snad to cvrcek zvladne a bude zdravej :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Jani,buď v naprostým klidu!!! Koukni,co baštíme my s Arwen. :grinning: I pivečko či vínečko si občas dáme (a nejen my dvě :wink: ). A jak prospíváme. :slight_smile: :wink: Někdo to hrotí, někdo ne - důležitá je, pohoda! :wink: Hele, já měla na začátku dubna i tatarák - ale pšššš! :wink:
14. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
hmmm, ten jsem ti, andul, zavidela :grinning:
14. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Leni - promiň. :sweat_smile: Ale celou dobu jsem na Tebe myslela. :slight_smile: :wink: Fakt. :grinning:

CHjo -tady leje a leje a leje... :frowning2:
14. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
andul tatarák, ´ty bláho ten bych si dala hned
a brmabůrky jsem měla zrovna včera a jak jsem si chrochtala :grinning:
14. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Jani, nic si z toho nedělej, já taky hřeším :wink:
taky jsem pila kafčo, sice slabý, ale kofein v tom je taky. Teď jsem teda přesedlala na Caro a docela mi to zachutnalo. Ale denně si dávám černý čaj, mě totiž nějak ovocný a zelený nechutnají a bez černého čaje by to nebyla snídaně. Takže hřeším taky celkem dost.
14. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Měla jsem ho s tchánem na půl, takže jen tak na 3 malinký topinky, ale byla to mňaminka veeeelikánská - takle dobrej jsem snad ještě nejedla, jemňounkej jak paštička. Až bude Skřítě na světě, vyrazíme na něj znova. :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
tak červený vínko nebo malí pivko si taky občas dám, to je zdravý, má to hodně vitamínů a vínko je na červené krvinky :wink:

ale tataráku bych se bála, přece jenom je to syrový maso. Nejedla jsem ho proto ani když jsem ještě nebyla těhu.
14. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Bez černýho čajíku s citronem bych asi umřela...
14. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
já právě taky, taky ho miluju s cukříkem a citronem :wink:
14. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
holky, tak ja padim na tu postu...pak se ohlasim, snad tu nekdo budete :wink:
14. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Leni, tak to zvládni akup si něco dobrýho za odměnu ahlavně k obědu! :wink:
14. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
hmm, za odmenu bych spis mela koupit neco nasim :grinning: jeste ze existujou rodice :wink:
14. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Nějak se mi zavírají očička. :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tak a brambůrky už jsou v troubě :slight_smile:

Však já to taky neprožívám, ale jsem ráda, že nejsem sama, kdo to zase až tak moc nepřehání. A pivečko si občas taky od Honzy ochutnám a nebo si koupím nelkoholický. Černý čaj piju taky, a hlavně jsem ho pila v zimě. S citronkem, mňam.
Já si vždycky říkám, že kolem nás už je tý chemie stejnak tolik, že se tomu člověk neubrání.

Andulinko, dej si pauzu v postýlce :slight_smile: Já jsem se dnes z peřin vykolébala až kolem desáté, tak jsem zatím docela čilá :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jani, hovím si v křesílku, nožky (hahaha - nožky! :grinning: ) na baloně, čtu si a přemýšlím nad chutí na zeleninový salát - na který tady stejně nic nemám a venku prší... A budu muset jít pověsit prádlo. :unamused:
14. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.