• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
já mám taky svoje laní nožky na baloně :slight_smile: u nás naštěstí neprší a prádlo už se mu suší venku
no jo, život těhulí je skoro všude stejný :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
a když je venku hnusně, tak radši vymysli něco na zub ze zásob,co najdeš doma
14. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
taaaak, já jsem úspěšně poobědvala a teď se jdu odkulit na gauč :grinning:

a taky budu přemýšlet, co uklohním k večeři, asi spáchám palačinky :wink:
14. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojda dámy, tak hlásím, že mi dnes ráno odešla hlenová zátka :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Sice to nemusí nic znamenat, ale vím, že jsem porodu zase o něco blíž :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jinak koukám, že jste už po obídku, já budu dneska vařit trošičku dýl... budeme mít brambůrky a smažený hermelín s tatarkou... mňam :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj kvet :slight_smile:
jeeee, tak to je super zprávička, to moc gratuluju :wink:
tak už se ti ho blíží a za nedlouho budeš mít Radimka v náručí!!!
14. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
hlavně si nezapomeň uložit Bledulčino číslo a poslat nám po ní zprávičku, kdyby něco :wink:

jeee, smažený hermelín bych si taky dala :wink:
14. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
kvetu, tak budeš asi fakt první, která se pochlubí malým voňavým uzlíčkem :wink:
iluss palačink, dobrej nápad :wink:
14. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
iluss: Bledulky číslo mám uložený a napíšu určitě, kdyby se něco konalo :slight_smile:

Dneska jsem si o tý hlenový zátce četla a někde píšou, že hlenová zátka znamená, že se děložní hrdlo na porod připravuje. Většinou se prý porod rozběhne do 3 dnů, ale jindy to může klidně trvat ještě 3 týdny, tak uvidíme... ale jsem teď pořád jak na trní :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Prádlo pověšené v obýváku ( :sweat_smile: ), uvařený karamelový puding s piškotky na sváču, až se Tom vrátí domů a nohy zpět na baloně. :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
palačinky jsou super! :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kvetulí, no téda! Přiznám, že jsem z Tvé zprávy nějaká rozrušená či co ( :sweat_smile: ) - už brzo budeme mít první "Letní miminko" a nebude dlouho trvat a budem rodit i já s Ludvou, Denis a Jančou a pak už to půjde jak na běžícím páse!

Kvetul, a vypadalo to jak se píše?
14. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
jj, jakmile začne kvetul, tak to maj už i ostatní za pár, pak se to tu rozeběhne a nebudem stíhat sledovat, čí miminko se rodí dřív :wink:

za chvíli vyrážím pro manžílka na nádraží, jdu mu naproti, abych se aspoň maličko vyvenčila :wink:
14. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
jj, na palačinky už mám chuť :wink: větší chuť mám sice teda na lívance, ale nemám droždí a musí to kynout a to trvá a to mě nebaví, tak se spokojím i s palačinkama :wink:
14. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
jj holky, tak si to tu všechny hezky odroďte a já si pak počkám na chvilku, kdy to tu nebude samý novorozenec :grinning: :sweat_smile: hihi si to naplánuju co, uvidíme jak to půjde :wink:
14. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
andul: no já jsem se ráno málem rozbrečela :sweat_smile: :grinning: Máš pravdu, za chvíli to tady půjde opravdu všechno rychle :slight_smile: No vypadalo to tak. Nejdřív to bylo jen trošičku a když jsem šla na záchod asi o 15 minut dýl a utřela jsem se, tak toho bylo hrozně moc... zkrátka takový narůžovělý hlen... to snad s ničím jiným ani zaměnit nejde :slight_smile: Jestli mi to způsobil ten hmat jak mi doktor udělal v pátek... nejspíš jo
14. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
iluss: lívance jsou taky bezva... nedávno jsem našla nějakej recept na lívance bez droždí, jsou tvarohový, tak je někdy zkusím :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
kvetu lívance jsem neměla snad naposledy na základní škole, nemám doma lívanečník, budu ho musit pořídit :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
NO, jsem na to zvědavá. Kufřík mám vyndaný venku a skoro všechny věci do porodnice už mám doma, ale nějak se mi to nechce balit - asi začínám mít trochu strach, jak to za ten měsíc bude vypadat a jak (a jestli) to všechno zvládnu - myslím mimi ne porod (ten bude to nejmenší)... Asi nechám to balení po zítřejší konzultaci -aspoň mi uschne i druhá noční košilka do porodnice. :slight_smile:

Klári, buď v klidu - ono se něco pozdrží něco uspíší... :grinning: :wink:

Jdu volat paní doktorce, zda nám vezme Skřítě do péče.
14. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
klarka: taky nemám lívanečník, dělám takový paskvily na obyčejný pánvi :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
andul: neboj, určitě do toho co nejdřív příjdeš a budeš mimčo zvládat levou zadní :wink:
14. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jéé - to byla příjemná paní doktorka!! Jestli bude i tak šikovná, tak k ní budu snad i ráda chodit. :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj kvet - tak Radímek tu bude každou chvilku :dizzy_face:
Smažený hermelín - mňam.
14. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
no teda já jsem před chvíli přišla z oběda auž mám zase hlad :rolling_eyes:
14. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
andul: to je super :slight_smile: taky máme domluvenýho fajn doktůrka pro mrňouska :slight_smile:

janca: Doufám, že každou chvilku ne... teď není doma manža :grinning: Radimek by mohl zaťukat třeba zítra odpoledne nebo během víkendu, nechci být na porod sama, chci tam manžela
14. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Asi bych tý hlenový zátce moc velkej význam nepřikládala, ale vzhledem k tomu Hemiltonu co mi dělal... nevím nevím :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Smažený hermelínek jsem měla včera. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mám na něco chuť a nevím na co :frowning2:

Kvetul, já doufám, že se dotoho brzy dostanem a půjdem nám levou zadní. :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
andul: ale taky mám z toho začátku strach, budu se bát, abych mu něco neprovedla, třeba nezlomila ručičku při oblíkání atd.
14. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

kvetul: Klárka mi říkala,co se děje,tak jsem přišla pozdravit a kouknout na Tebe a říct Ti,že držím palečky :_)
14. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.