• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Kvet - Já snad začnu být nervozní s tebou, je to takový napínavý :slight_smile:

Klarko - já jsem taky po obídku a přemýšlím, co bych si dala jako zákusek :slight_smile: Docela bych si dala ty lívance, ale já jsem je ještě ani nikdy nedělala. Nejlepší stejnak dělá moje babička :slight_smile:

Já pro mrňouska ještě doktora nebo doktorku nemám. Tenhle úkol plánuju na příští týden.
14. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj lili... jé děkuju, to je od tebe hezký! :slight_smile: :wink:
14. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
janca: :grinning: :grinning:

Holky, jestli na to budu mít myšlenky, tak Bledulce písnu sms už na cestě do porodky :wink:
14. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Kvetul, toho bych se až tak moc nebála - děti jsou gumový :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
jani já už s květ teda nervní jsem a to pořádně :wink: a lívance jsem taky nikdy nedělala, ale dala bych si je hned s povidlama a čestvě ušlehanou šlehačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Já mám spíš strach, že ho nebudu umět oblíct podle počasí - aby mu nebylo horko nebo zima a tak...
14. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
kvet: no nemáš zač,tak se drž, a pak hoď nějaká info i k nám ju? :slight_smile: nebo nám to práskne Klárka :grinning: jdu makat,takže držím pěstičky a zatím pa pa
14. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
A já už mám těch vašich lívanců plný zuby a jdu si udělat pár paličinek! :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
andul: někde jsem četla, že by mimčo mělo být oblečený vždycky o něco málo tepleji než jsi ty sama, ale co je na tom pravdy... :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
andul, tak tenhle problém jsme řešili s manžílkem nedávno, taky se bojím, že tomu bude zima, horko a jí to nepoznám :confounded:
14. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
lili: tam k vám žádný kontakt mít asi nebudu, ale Klárka určitě info hodí, že Kláry?? :grinning: A pak bych se ozvala, až bych se vrátila domu :wink: Měj se hezky :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
andul: palačinky u nás dělá většinou manža... palačinky a bramboráky.. to je jeho doména :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
jasně kvet hlavní práskač je přirpaven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
klary: hele, tak jsem to nemyslela :grinning: :grinning: :wink:
14. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
klarko - ty mi děláš chutě!!!

andul - já se taky bojím, že ho budu buď moc navlíkat nebo naopak, už teď stresuju, co mám připravit na estu z porodnice :slight_smile: Jo a jednu (nebo radši dvě) palačinky prosím i pro mě :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
já vím, ale mně nějak snažilky přirostly k srdci, a jelikož mezi ně taky patříš, nemůžu je nechat bez novinek :wink:
14. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
TAk těsto jehotové,teď se rozpaluje pánev. :slight_smile: U nás taky dělá tyto dobroty většinou manželínek a mistrovsky! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A bramboráky i palačinky začal dělat taky v lívanečníku a moc si to pochvlauje. :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
andul: když je Janča hlásí o ty palačinky, můžu se taky přidat do fronty? :grinning:

klarka: vždyť já vím :slight_smile: ale většinou, když tam zajdu, tak tam není ani noha :unamused: :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tak si tady pěkně dělejte chutě dál :slight_smile: Já jedu nakoupit a určitě si taky koupím něco dobrého na zub. I když palačnky nebo lívance by byly určitě lepší :frowning2:
14. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
já jsem teď dojedla půlku nanukáče :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
janca: já mám pořád chutě na meloun, ale tyhle peníze, za který se teď prodává, za něj nehodlám dávat :unamused: Tak ať si koupíš něco dobrýho :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
tak se hlasim zpatky.....
ahoj kvet :slight_smile: tak Radimek,koukam, bude brzo mezi nami :slight_smile: to je super :slight_smile: uz se tesis, co?
ja zaplatila ty dve nejhroznejsi slozenky a zrovna se venku rozprselo...tak jsme to hezky zvladli a nezmokli :slight_smile: jen me zacalo bolet bricho...nevim, jestli z toho chozeni nebo z tech kalhot, co jsem mela :confounded:
koukam, ze probirate palacinky, ty jsem mela vsera, s malinovou marmeladkou a cokoladou, mnam :slight_smile: ted jsem si dala dva chlebicky a vrtam se do postylky....to pocasi k tomu uplne nuti :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
jo kvet, melouna jsem mela dneska ke snidani :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky, u vás všech prší... tady je docela obstojně :slight_smile: ani spát se mi nechce :slight_smile:

len: To je dobře, že ty nejhorší složenky máš z krku. To víš, že se těším, ale zároveň se i bojím, porodu, šestinedělí a tak vůbec.
14. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
v Praze zatím taky bez deště, ale je taková ta šedivá obloha, takže asi sprchne :frowning2:
len a hned je svět hezčí, když na lednici nejsou magnetem připíchlé složenky, co :wink:
14. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
MŇAM mňam mňam...
14. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
jj, trochu se mi ulevilo :slight_smile:
kvet neboj, to zvladnes :slight_smile: :slight_smile: zvladly to miliony pred tebou a zvladnou to miliony po tobe :wink: nas to taky ceka :confused:
14. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
aaaaaaa... andulka si pochutnává :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
andul, nech si :wink:
14. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Mám zápis do deníčku na dnešní den: Být v 9. měsíci není fér - už se do ničeho nevejdeš,nic nevydržíš, všechno tě bolí a když podlehneš příííšerný chuti na palačinky, který si sama uděláš, sníš tři a už nemůžeš! :frowning2: :angry: :frowning2:
14. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.