• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Teď si tak říkám, že si dneska potřebuju umejt vlasy... mám je už zmaštěný a svědí mě hlava, ale nějak se mi do toho nechce, vždycky jsem ve vaně aspoň půl hodiny a teď se budu bát, že nepoznám, kdyby mi prdla voda :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
andul: ty nemůžeš po 3 palačinkách? :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
len: já vím... ale taky jich bylo pár, co to nezvládlo :unamused:
14. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Kvetul, kromtoho poznávávní plodovky jsem na tom stejně - taky bych si je měla umýt a taky se mi děsně nechce. :frowning2: Nechám to na zítra dopoledne, stejně půjdu do vaničky než vyrazím na tu porodnici, tak to zvládnu při jednom. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
andul: tam budeš zase řešit jak nejlíp porodit? :slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
kvet no fuj co to tady píšeš :angry: pryč s černými myšlenkami :wink:
a vlásky si zkus umýt třeba v umyvadlu :wink:
14. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
klarka: nevím jestli by se mi do umyvadla vešly :grinning: hlavně mi nedělá dobře mít předkloněnou nebo zakloněnou hlavu, asi bych sebou teď švihla :unamused:
14. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
kvet: no andul je jeste dobra....ja vcera nemohla po 2 palacinkach :confused:
no par jich urcite bylo, ale ty mezi nima nebudes, neboj :wink: moc mala pravdepodobnost....
14. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
tak se na to raděj vyprdni a počkej až bude na obzoru někdo, kdo by ti pomohl :slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
len: to doufám :sweat_smile: Holky, já se stydím... já jich nedávno spořádala asi 6 :sweat_smile: :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
tak já se pro dnešek loučím. Nevím sice, kdy sem zase zajdu, ale každopádně, kdyby se něco dělo, tak pošlu info :wink:

pa pa, mějte se hezky
14. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
pa pa a tesime se na Radimka :grinning: davej na sebe pozor....
14. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
kvetu držím Vám pěstičky a čekám na info od tebe :slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Tady to nějak usnulo :confused:
14. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
no to teda....ale ja za chvilku asi usnu taky :confused:
14. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
ahoj kočky moje :slight_smile:

tak se zase po nějaké době hlásím...už mi je o něco lépe, možná ty moje nevolnosti souvisely s tím,že nás s manžílkem tomík lehce nakazil i tou jeho virozou,takže když se to u mě nasčítalo ,tak to asi dělalo to co to dělalo...ted už mám jen šílenou rýmu,že se nedá dýchat -porod bych teda dnes neudýchala ani omylem) ale aspon,že nemám pocit,že každou chvílí padnu....

využila jsem toho,že mi je líp a šla si zařizovat zae něo k mateřské-tím,že jsem ted na rodičáku s Tomem,tak jsme musela na úřad a tam je požádat o přerušení rodičáku -jinak bych mateřskou nemohla dostat...takže ted ještě ten canc papíru musím zavézt na jiný úřad,který mi tu mateřskou bude vyplácet a ten papír im tam dodat...kdybych Tomíka neměla,tak si tohle lítání ušetřím,ale nedá se nic dělat...

koukám,že jste toho dnes moc a moc napovídaly :slight_smile: to se nedá stíhat :slight_smile: pokud jsem si dobře všimla,tak jste všechny v pořádku a květuldě odešla zátka ...(kdyžtak mě poinformujte podrobněji,jestli mi něco uniklo :wink: )

květulinko,tak pokd už by Radímek začal chtít na svět,tak moc a moc držím palce,at je vše v pořádku,rychlé,co nejméně bolestivé a at jste ty i Radímek zdraví..a budeme se moc a moc těšit na krásnou zprávičku :slight_smile:

a toho odtoku plodovky se neboj,že bys nepoznala-pokud jednou praskne a odteče,tak pak už teče až do porodu nová,takže i kdybys to kvůli koupeli nepoznala,tak až vylezeš a osušíš se,tak zjistíž,že z tebe stejně stále něco teče..a množství záleí na tom,jak velkou prasklinkou to poteče...mě praskla hodně,takže já jsem pak jinak než s ručníkem mezi nohama chodit nemohla....to bylo nepřehlédnutelné...tak se květuldo drž a hodně štěstí :slight_smile:

zdravím i ostatní těhulky-maminky :slight_smile: vy se držte taky,ale ještě tam ta miminka nějaký čas mějte :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Bledulinko! Tak to jsem ráda, že už nekolabuješ! Už jsem TI chtěla psát zprávu, zda Ti je líp, když jsi tu dlouho nebyla. Jinak myslím, že tu žádné jiné zásadní novinky nejsou. Pokud nepočítám hromadnou chuť na palačinky a na lívance. :grinning:
14. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
Leni, já kdybych nečetla, tak taky spim. :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
andulko, ahojky :slight_smile:

no dnes se cítím asi nejlíp za poslední týden...snad už to opravdu skončilo...sice ještě nemám náladu na běžné věci ,ale nedá se to srovnat se začátkem týdne a víkendem..

takže hromadná chut na palačinky? :grinning: to je nakažlivé? :grinning: já zase dostala chut na puding,takže jsem udělala puding a s tomíkem ho právě svačíme :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
a co ty a prcek-je stále hlavičkou tam kde má být? snad jo....ještě na to cvičíš ty cviky a nebo jsi jich už nechala po přetočení? a jak to vypadá s tím plánováním tvého porodu,máš nějaké informace nové?
14. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Bledul,puding mám taky uvařený a čeká na manželínka až přijde domů po zaplacení kočárku a vyřízení dalšího čerpání hypotéky - právě teď. A na konzultaci jdu zítra po obědě.

No skvělý - takže nejen že stavba momentálně stojí na počasí,ale už i na dalších debilních bankovních výmyslech!!! Představte si, že naší bance už nestačí, že při každém čerpání předkládáme protokol o stavu stavby odnašestavebního dozoru. Myuž teď musíme čekat naprohlášení bankovního úředníka, že ta stavba jeopravdu v uváděnémstavu a od července to bude moct potvrdit jen smluvní odhadce. Pochopitelně vše za pouhých 1000,- poplatku! :angry: :angry: :angry: A ta nána úřednická, co nás má na starost nám to zapomněla říct (hihihi)! :angry: Takže mi máme hotovou klempířinu a složený tašky u baráku,ale budem čekat, zda se někdo někdyv příštím týdnu knámpojede podívat, aby řekl ano,mají tov pořádku a my dostali zadalší týden peníze, abychom zaplatili řemeslníkům a nakoupil se další materiál... 14dní v prdeli! Hlavně že jsou inspirovaný klienty - hovada!!!
14. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Ta tisícovka je za každý jeden odhad!

Jsem vytočená do vrtule!
14. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Omlouvám se za výlev, ale nahlas to teď doma nemůžu vůbec komentovat -Tomáš jez toho taky špatnej... Musím otřít slzy nežse vrátí s kafem a nějak to rozdejchat. Doufala jsem, že budem na Vánoce ve svým,ale nějak tomu přestávám věřit...
14. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
andulko,to si snad ělají srandu .. :angry: hele,ale jak je to ve smluvních podmínkách? mají vůbec na základě smlouvy na něco takového nárok? a nebo si to banka vymyslela zpětně...no ono je to naprosto jasný- bankovní úředník- komu jdou asi ty peníze? a smluvní odhadce? no a zese to je to samé-kšefty kšefty- oni dohodí kšeft odhadci, každý se na to přiživí (banka i odhadce) a co na tom,že vy nejen platíte,ale ještě navíc vám to protahuje stavbu.... :angry: :confounded:

co to probrat s právníkem nějakým? a nebo je poslat do televize-kolikrát na ně platí jen to,že se něco medializuje....a jak to vůbec vypadá s tou firmou,co vám dluží těch sto tisí? tam to je už nějak rozehraný,abyste se těch peněz dočkali?

andulko,je to hrozný,vím že to na klidu nepřidá-člověku se lehce řekne,že se na to nemá myslet,ale ono to vždy nejde...drž se kočko...
14. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak už jsem zpátky :slight_smile: byli jsme s manžou ještě na procházce, byla jsem se nahlásit u dětské doktorky, tak mi dala na ní kontakty a až přijedu z porodnice, tak jí mám zavolat a ona mi přijde domů podívat se na mímo.

A pak jsem se taky konečně byla objednat ke kadeřnici, už to opravdu potřebuju, tak půjdu v úterý ve tři, tak už se moooc těším až mi na té hlavě udělá zas něco normálního :wink:

a jak jste se tu zatím měly? jdu vás dočíst.
14. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
ahoj holky, tak já dneska byla v poradně a pan dr. mi řekl, že na spadnutí to není, tím myslel, že během pár dní ještě neporodím, nic víc mi neřekl, ani jestli jsem už otevřená nebo co, já těm jeho zkratkám v průkazce nerozumím :frowning2:, tak ani nevím, co tam napsal. vzal mi stěr na streptokoka a po tom jsem začla celkem dost krvácet, tak jsem mu to oznamovala vyděšeně a on, že je to normální, taky mi to mohl říct hned při tom stěru a ne až jsem zalezla za pletku, kde to ze mě gichlo, musela jsem si koupit další slipovky (naštěstí se neztratí).
ale taky jsem se před chvíli naštvala, protože mám hodně oteklé nohy a čekala jsem jak dopadne tlak, po změření sestrou tam bylo 116/88 a teď jsem si všimla, že mi do průkazky napsala 116/80, tak se nedivím, proč mi řekl, že je tlak v pořádku, tak se chci zeptat, 88 je ještě v pořádku?
14. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
Bledul, v hypoteční smlouvě není specifikovaný, kdo má ten protokol vyhotovit, takže nám ani právník ani medializace nepomůže. Co se týká té 1.firmy, tak tam to teď stálo na tom, žese řešily právě jiné věcikromstaveba pod. Ale Tom to chce dát během června - července k soudu. Užje všechno připravený a domluvený s právníkem, takže teď jen zaplatit kolek a je to. Mně se dotoho upřímně řečeno moc nechce, protože mám strach,aby nám ten majitel té firmy nedělal zle,když ví, kde budeme bydlet a já tam budu kolikráts dítětem sama, když bude Tom sloužit. Ale zase chci spravedlnost a 100tis nejsou zanedbatelný peníze.

Ta změna sčerpáním jeprý proto, že lidi čerpali na neexistující stavby...
14. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
jinak Kvetulínku držím palečky ať ještě nějaký ten den Radimek vdrží a hlavně, abys měla manžílka u sebe když to na tebe příjde a nebyla sama.
Bledul, fajn, že ti už je lépe, Andul, jj banka si dělá co chce a bohužel služby se mění jak chtějí, člověk aby jím pořád za něco cáloval, oni na všechno mají čas, ale nechápou ty lidi z druhé strany, co na ty penízky čekají.
Iluss, jsi šikulka s tou dětskou dr., já ještě nikde nebyla, ale zavolám si už zítra, abych si byla jistá, že nás veme.
14. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
Deni, normální tlak se bere 100 - 140/70 - 90,takže těch 8 tam moc roli nehraje. Ale proč Ti to sestra napsala jinak to nevím. To si tam může příště něco rovnou vymyslet a nemusí Tě měřit...
14. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
Andul, s tou kontrolou to dejme tomu beru, ale platit jim pokaždé 1 tisíc, to je nehoráznost, vždyt to jsou velké peníze a ne jen 100,-, která tak nezabolí.
14. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.