• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andulce stavkovaly ocni vicka :grinning: :grinning: a manzovi asi taky :wink:
1. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
leni-srostlý :grinning: :grinning:
i když teda vlastně nevím,zda to je k smíchu nebo ne... :confused:

ritu-no já vím,půjde to z ručení-ale tam jde o podmínky jednotlivých pojištoven....takže asi záleží na tom,jak bude jednat ta co má ten chlap....manžel to snad zjištoval přesněji,ale snad to je tak,že udělají odhad a ten mu zaplatí...ale pokud to bude stát víc,tak máme smůlu a doplatíme to my....no uvidíme...snad to dopadne nějak rozumně....
1. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Bledulinko, já to s tím užitkem myslela tak, že vám třeba zařídí nebo dohodí něco,co se vám nedaří nebo tak. Člověk nikdy neví. NEbo by se taky mohlo stát něco mnohem horšího, kdyby vás nenaboural... Hlavně, že je manžel v pořádku!!! S autem to nějak dopadne. :wink:

Len, koukni po Aukru, třeba někdo v dražbě nabízí umělé kladélko. :wink: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Pardon - mi to ujelo. :sweat_smile:
1. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
leni-dyt u toho koukat nemuseli,ne? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: spíš jim asi těla zprkenatěla :grinning: :grinning: :grinning:

andulko-mapka super... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
andul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je jedna z mala veci, co bych na aukru nekoupila :grinning: :grinning: kdovi, kde kladlo predtim :grinning: :grinning: :grinning:
bledul: jj, zasmejme se :grinning:
autor
andulko-použité bazarové umělé kladélko??? holka holka,co ty nám ještě doporučíš :grinning: :grinning: :grinning: koukám,že u tebe jaro není tedy jen o tom úklidu,co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
lenour-kladlo do jiných šupin :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
andulko-no je fakt,že v první chvíli je hlavně člověk rád,že se nikomu a hlavně mému manžílkovi nic nestalo.....to je jasný a je to na prvním místě.....

nějak to dopadne,no...stejně s tím nic neuděláme už....
1. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
A u jake pojistovny je ten pan? Ale to je divne, protoze policajti delaji jen odhadni cenu skody, ale v servisu to potom upravuji podle toho co je vse potreba. TU fakturu musi vystavit servis, ale pojistovna musi vystavit kryci dopis tomu sevisu a on to potom opravi.
Ja tu nehodu resila je to asi dva mesice zpet, a odvezla jsem auto do servisu. Potom jsem musela na policajty pro protokol o viniku nehody a odnesla jsem to do toho servisu. A tam uz se oto postarali sami. A ta pani co mi to auto nabourala tak mela ceskou pojistovnu.

Jinak tu vytam novou maminku :wink:
1. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Hele a kde se píše, že by to kladélko muselo být použitý? :slight_smile: Spousta věcí je tam úplně novejch. Ale je pravda, že těch použitejch je víc. :sweat_smile:
1. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Holky to jsme si teda vybrali den na srazek. V nedeli tu ma byt prezident USA . Takze mi tu dada nadava ze bude venku hromada magoru
1. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
ritus: ale ty budou hlavne v centru, si myslim......jestli teda vubec.... :wink:
1. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Jooo a zítra začínáme druhý kolo PPL! :slight_smile: :wink: Přišla mi smska, že nám zítra dovezou tu komodu s přebalovákem - jupííí! :grinning: Jen teda doufám, že ji nevyloží na chodník a neodjedou, protože má 30kg a já ji domů tahat nebudu. :sweat_smile: :confused: A taky nevím, kam ji teď dáme, protože Míňulajs ještě nemá výběh dodělanej. :sweat_smile: :confused: :frowning2:
1. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
andul: tak to je super :wink: bych si teda mela neco objednat, abych se mohla do druhyhokola taky zapojit :grinning: :grinning: zatim nemam s cim... :confounded: a neboj, oni ti ji urcite donesou do bytu... :wink:
1. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Myslíte, že by kv. panu prezidentovi dělali atentát na ZOO? :confused: :confused: To snad ne - pokud tam teda pan prezident nepůjde a na to, aby viděl voli a prasata, mu stačí navštívit náš senát a sněmovnu. :confused:

Bledul,dík za pochvalu. :dizzy_face: MMCH - moc se mi líbila věta "Obědvat se dá v ZOO" - jsem si říkala, který zvířátko to asi schytá. :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
andul: :confused: ktery zviratko to schyta? jsem nejak mimo obraz :confused:
1. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Holky tak vam mam oznamit ze ja pry se svami sejdu az u ZOO, mam zakaz cestovani metrem. Protoze budou uzavrene vsechny tahy po Praze a tak vetsina lidi bude cestovat metrem. A ja mam zakaz se potacet s pupikem mezy davama lidi. Takze ja na vas budu muset pockat az u vchodu. :confused: :confused:
1. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Leni, Bledulka psala, že se naobědváme v zoo, tak mně napadlo: který zvířátko asi tak sníme? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Chtela jsem napsat hlavni tahy, a ne vsechny
1. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Rit, počkej,neděs mě! Jak všechny tahy?? Abychom se tam vůbec, my mimopražský, dostaly?!
1. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Uff! :slight_smile: A ví se už jaký??
1. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
To se nejak dostanete, ale magistrala a tyhle vetsi tahy budou uzavrene. Takze urcite doporucuji vzit navigaci.
1. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
rituško- nevím,manžel neříkal o jako pojištovnu jde....jde o to,že oni nemají problém zaplatit škodu,ale jen do výše hodnoty auta..a my máme formana a ten ač je v dobrým stavu tak jeho hodnota klesá strašně rychle...a jak jsou teď povinné ty poplatky ekologické kvůli emisím,tak ty auta co se prodávaí,tak mají už kvůli tomu směšnou hodnotu....takže pokud někdo řekne,že naše autíčko,do kterýho jsme vrazili už dost peněz ,má hodnotu třeba deset tisíc maximálně,tak ti uhradí vše ale jen do výše této ceny...a pokud oprava bude stát víc,tak můžeme auto dát bud zlikovidovat a koupit za těch deset tisíc jiné (ale v jakém stavu...ted jsou většinou už rezavé atd..mažel měl to naše vymazlený a opečovávaný) a nebo doplatit rozdíl do opravy....takže tohle je to co mě děsí..kdybychom měli auto v hodnotě milionu,tak pojištovna zaplatí škodu do této výše...u takhle strašího auta je to ale naprd....
1. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Anduli jedna se o centrum, ale mozna okoloi vikendu sleduj televizi. Oni budou urcite rikat co vse uzavrou a podle toho budete muset najit jinou trasu. Pokud by se to tykalo i nejak vaseho smeru.
1. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Aha Bledu, tak to jsem nevedela. Ja mam totiz fabii rok 06, tak proto jsem stim nemela takove opletacky. A tak nemate nejakeho znameho s vrakovistem. Treba by mohl sehnat nahradni dili za levno. A nebo ja se muzu zkusit zeptat Dady on nejake zname na vrakovistich ma.
1. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Leniku,koukni na tenhle odkázek: http://www.postylky.com/ Třeba si vybereš. :wink:
1. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
andul- no snad jedině prasátko by se dalo sníst...nebo můžeme podojit kozy co mají kůzlata a naobědvat se kozím mlíkem :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky-s prezidentem - myslím,že by to snad nemuselo být tak hrozný,když tu byl bush,tak akorát nad prahou lítal vrtulník (bydlel v hiltonu,takže nad prahou 7 to lítalo) a myslím,že Brack netouží vidět český tučnáky a těhotnou žirafu :grinning: :grinning: :grinning:

ritu-pokud bys fakt vyloženě nemohla jet metrem a david by tě dovezl do ZOO,tak napiš jen sms a sešly bychom se u hlavního vchodu.... :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
No vim ze urcite me nenecha jet s vami, takze se sejdeme az u hlavniho vchodu. Budu tam asi tak na 11:15 to si myslim ze by to bylo tak akorat. On ma o me strasnej strach. jde mu hlavne o maleho, to aby do nas nekdo nestrcil a tak. Abych proste treba neupadla a nebo me nekdo nestouch do bricha.

Jinak uz dnes ve zpravach ukazovali nejake uzavirky na magistrale. Vazne nevim jak to bude. Ale myslim ze bud to bude nejak zacatke vikendu ve zpravach a nebo nekde na netu se to bude dat vycist.
1. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Bledul, tak to já si tu krosnu fakt radši sbalím,páč já kozí sýr ani mlíko nemám rád. :sweat_smile: :frowning2: Zkoušela jsem to naposled v pondělí a prostě to nejde sníst,no. :confounded:
1. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.