• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ludvi a Leni, já právě nevím, jestli se dají chytit znovu. Měla jsem je jako dítě :slight_smile: A že by byl DAneček očkovaný??? :confused: :confused: :confused: to není, proti zarděnkám se očkuje???
15. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojda Berušky!

Dnešní dopoledne vás trochu zanedbávám, neb ho trávím dost namahavou údržbou sebe sama. :grinning: Když musí růst to břicho, proč se nemůžou zastavit nechty a chloupky na nohách a pod? Kdo se k tomu má přes to panděro dostat??
15. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
15. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj andulko :slight_smile: takze odchlupujes? me to ceka vecer ve vane :wink:
15. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Leninko, v nejhorším by to snad šlo přes zubní pohotovost,ne? Ono je důležité,abyv těle nebyl žádný zánět, kv. oslabení organismu porodem a příp. císaři.

Arwen, snad má Ludva pravdu a Daník bude brzo ok. :wink:

Iluš, takže vyspinkaná do růžova? TO je dobře! :slight_smile:
Představte si, že já byla dneska vzhůru jenom jednou! :confused: :grinning: Asi jsme byla po tom včerejšku hooodně unavená. :sweat_smile: :confused:

Leni, odchlupuju - jdu po obědě na tu gyndu, tak ať se mě primář nelekne. :grinning: A jsem odvážná holkaa beru to vytrhávátkem ( :confounded: ), tak snad budu mít chvilku pokoj. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
juuu, tak to já provádím údržbu bytečku :wink:
(už mám za sebou kytky, mytí koupelny, kuchyně a teď se chystám na podlahu)

vysávání ale nechám na manžílka, abych nebyla aktivní zas až tak moooc! :grinning:
15. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Jo a taky se ještě musím pustit do vykartáčování gauče, křesel a židlí, na všem jsou totiž chlupy od mýho miláčka (myslím tím kocoura, neee manžílka) :grinning:
15. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
no tak teď bych si to strojkem teda netroufla, bála bych se, že z té bolesti předčasně porodím :grinning:
15. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
teda vy ste toho popsaly, jdu vas docitat. Chvili mi to urcite zabere, dneska me nejak nebere mozek, moc sem toho nenaspala porad sem se v noci prevalovala a rano bych spala, ale bolel me uz z toho lezeni celej clovek. Ted se pohupuju na balonu aby me ty zada tolik nebolely.

Doufam ze jste vsichni v poradku.

Andulko at ti poradna dopadne dobre :slight_smile:

Len tak to je super ze ti vasi sehnali penize a Petr ze prodal kolo. MAs skvely rodice. Ted uz vam to snad bude vychazet :wink: :slight_smile:

Koukam ze se tu bavite o zubari me to ceka v pondeli, uz tam pujdu podruhy tak snad me nebude vrtat, dostala sem posledne mezizubni kartacek ajeste sem ho nepouzila, asi bych mela aspon jednou :grinning:

Vcera jsme byli s manzem na exkurzi v porodnici. Maji to tam hezky, aji sem se dovedela jak to u nich probiha od prijmu az k porodu. A mam velikou vyhodu ze jsem zamestnanec ti maji v podstate vse zdarma, takze pokud to pujde tak budu na nadstandartech vypadaju dobre. Akorat me trochu sestra vydesila kdybych mela rodit koncem panevnim tak doufam ze se mala jeste otoci. Usilovne ji domlouvam :grinning:

Dobrou chut k obedu :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si včera v krámě koupila magnum s mandlema :slight_smile: A když jsem přijela domů, začalo mě tak bolet bříško, že už jsem až do večera z gauče nevstala. Ale i Il psala, že ho měla včera tvrdé, ak to bylo třeba počasím. Bylo fakt jako kámen.

Bledulko - to je fajn, že už t je líp. Dávej na sebe i s klukama pozor a odpočívej kdykliv to jde.

Andul - no jo úřednící. Ti to kolikrát dokážou všechno tak zkomplikovat... My jsme s naší bankou zatím problém neměli (ťuk, ťuk, ťuk) - taky čerpáme postupně, ale na rekonstrukci. Ale fakt nemá cenu se kvůli nim stresovat... Když nebudete bydlet o Vánocích tak chvilku po nich. Těch pár měsíců není nic prot těm letem, co potom v domečku budete bydlet :slight_smile:

Len - taky si myslím, že sociálka nemá jak zjistit, jestli máš v průkajdě razítko od zubaře nebo ne. A k jinému jít určitě můžeš. Já jsem takhle byla asi před měsícem :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Jo a deni, mně sestřička talk taky vždycky zaokrouhluje :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj sister, a kde budeš vlastně rodit?
15. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
ahoj jani :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Táák - hotovo - HURÁ! A jsem celá! :wink: :grinning: Zatím :grinning: :grinning: Teď ještě pofackovat pokojík- přijde mi odpoledne kamarádka (doktorka z porodního :grinning: ), tak ať je to tu hezký. :slight_smile:

Sis, zkoušela jsi tu kočičku? Mně se Skřítě obrátilo za 4-5dní. :slight_smile: Ale je pravda, že jsem cvičila 1.den 50 čičinek, pak 70 a pak po 100 každý den. :sweat_smile: A teď mi to docela chybí. :frowning2:

Ahoj Jani!
15. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
andul, to te obdivuju....ja bych si chlupy netrhala ani za nic :astonished:
15. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj Jani,

v Brne v Bohunicich.

Cetla sme ze jste zase probiraly vahu :grinning: Tak treba vas potesim, zatim jsem jeste docent ale velice rychle se blizim centu :grinning: a to me jeste ceka aspon 8 tydnu. pred tydnem jsem mela 93 kg to sem mela nahoru 13 kg. Ted uz to aspoj17 kg, vrazi se me to hodne do boku a stehen. To bude des to aspon trochu dostat dolu :unamused:
15. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
sis, mne se taky nafukujou hlavne stehna....jako by ch jich uz tak nemela na rozdavani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj těhulínky

tak si myslím, že ta naše váha lže jako když tiskne, ukazuje o 13kg více než na začátku těhu... :grinning: :grinning: a včera jsem si schválně zkoušela džíny co jsem před tím nosila a natáhla jsem je do půli stehen a dál ani ťuk...tak se asi za ten půl rok ve skříni zmenšily... :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahoj claudi :slight_smile: mne se taky zmensujou veci :confused:
15. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
moje vaha uz ukazuje o 6kilo vic :astonished: a pomalu se to nabirani zacina zrychlovat :confused:
15. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
len - tak to vypadá, že ty rozbité váhy a zmenšené věci budou asi virového původu, když se to tak šíří po republice... :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
jj a rikaj tomu praseci chripka :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ty brďo, tak Danulka očkovanej je a já jsme zarděnky měla, takže SNAD ok :slight_smile: Jako právě na mě jde viróza jako blázen - kejchám tady jak samopal a bolí mě v krku. TAky mám pocit, že mám horečku...

Mně se snad zmenšilo i spodní prádlo, je to epidemie po celé ČR, kam se hrabe prasečí chřipka :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
len - :grinning: :grinning:

to mě nenapadlo, že by to mohlo být ono.... :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Andulko kocicku jsem nezkousela. Ale asi zkusim , zatim davam male sanci at se otoci sama. A jak ji svicis? Jenom hrbet nebo lizes mlicko? :slight_smile:

Len me se taky smensujou veci :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Arwi ahoj, tak to by snad melo byt ok kdyz jsi zardenky mela. Tedka je to sama viroza.
Jinak jak jsi psala ze mas dve jmena, tak ja hlasuju pro Miu. :slight_smile:

Koukala sem ze tady byla Bledulka aze je ji snad lip.

Kvetulde se to uz blizi :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
taaaak, hotovo, úklid dokončen :slight_smile: KONEČNE!!! mě to nějak zmohlo a všechno mě bolí :frowning2:

Jani, mě bříško netvrdlo jen včera, mě pernamentně tvrdne už víc jak týden. Mám ho skoro pořád jak kámen. Ale včera se to naštěstí na chvilku uklidnilo a já ho měla zas normální, malá se zrovna převalovala a protahovala si nožička, byla to legrace, jak mi její nožíčka putovala z jedné strany bříška na druhou :grinning: jak z filmu vetřelec :grinning:

Claudi, tak ten skřítek, co zmenšuje oblečení, byl asi i u mě :grinning: taky svoje starý džíny a sukně nevytáhnu výš než do půli stehen :grinning:
to bude asi tím stářím materiálu, prostě se ty věci srážejí :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Iluss neprehanej to s tim uklidem. At nejedes driv do porodnice. Uklid pocka.
Kdyz ti tak tvrdne brisko neberes magnezium?
15. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky, taky cekam miminko v lete, mohla bych se pridat do vasi diskuze? diky, market :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj Market, vitej :slight_smile:
Jinak ja se taky jmenuju Marketa :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.