• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ahoj market, jj, pridej se.....my zrovna ocekavame prvni miminko kazdym dnem :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj Markét, to je jasný, že ano :slight_smile: Vítej :slight_smile:

Holky, taky mi tvrdne břicho, zvláš%t po námaze (takže skoro furt :grinning: ) Nechávám to být, ale někdy dostanu strach....

No teda, je mi čím dál hůř, fuj - půjdu se projít na vzduch, uvidíme, co to udělá.

A ke jménu - já bych taky radši, ale když jsem vybojovala Nicolase místo Jarouška, měla bych Jardovi taky maličko ustoupit....
holky, jsme na tom prostě všechny stejně...musíme po porodu buď zhubnout nebo obnovit šatník... :grinning:

Market - ahoj, pojď mezi nás... :wink:
je tak to je super :slight_smile: koukam, ze uz si tu povidate pekne dlouho, nektere skoro od zacatku tehu, tyy joo, to jsem si mohla usetrit plno nejistot, kdybych o takove diskuzi vedela, pridala se driv a mohla se prubezne ptat, zda to maji ostatni stejne...
15. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
market, tady toho mame hromadu stejne :grinning: :grinning: :grinning: momentalne je aktualni problem zmensovani veci a rozbity vahy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
arwi: he he, Mia a Jarousek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Market my jsme tady ukecany zensky :grinning:

Arwi ty bys radsi mela zalezt do postele a odpocnout si.
15. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak jsem prave sezrala tabulku cokolady, pak se ma clovek divit ze ta vaha je rozbita :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
claudi: ne ze bych nechtela a nepotrebovala obnovit satnik, ale radsi bych zhubla :confused:
15. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
15. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Len - nono, ja se mu smala furt, az se nastval :frowning2: Strasne chce Sandru....
15. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Claudi taky bych radsi zhubla nez zase obnovovala satnik. Ale kdovi jak to dopadne :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
jeeeee, prcek ma skytavku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
arwi:ja jen ze kombinace tech dvou jmen je fakt srandovni...klasicky cesky a hooodne cizi, ktery se tu jen tak neslysi.... :wink: ber to s rezervou, ono to nakonec nejak dopadne, urcite nebudes mit mimisky beze jmena :wink:
15. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
arwi: tak co chce?? sandru nebo jarouska?? nemuze prece vybrat obe jmena...jedno by mel nechat na tobe, kdyz uz budou dve... :wink:
15. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
já už ho moc nechci brát, protože jsem slyšela, že od 34tt se brát nesmí, aby se mi pak nezastavily kontrakce u porodu,abych vůbec porodila.

Ahoj market, vítej :slight_smile: jasně že můžeš!
koukám, že posílíš řady kluků našeho fotbalového mužstva :wink: je tu nějaký nedostatek holčiček!
15. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Iluss magnezium muzes brat az do 36 tt.

Arwi ja sem taky myslela ze si prosadil Jarouska tak holcicku by sis mela vybrat ty ne?
15. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
dik moc vsem za privitani :slight_smile: takze tu cekate vic kluku? my uz doma holcicku mame, pritel ma dceru z prvniho manzelstvi a ma ji v peci, tak jsme radi za kluka :slight_smile:
Mia? zajimave jmeno... z jakeho je to jazyka? to u nas by zadna exotika neprosla... :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Len my jsme jeste skytavku nemely. A jestli jo tak sem to asi zaspala :grinning: nebo nepoznala :unamused:
15. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
market, tady mame prepindikovano :grinning: :grinning: muzu se zeptat, kolik ti je?
15. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
sis, my ji mame docela casto :grinning: :grinning: to bys urcite poznala....
15. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
HOlky na chvili vas opustim, jdu udelat neco k jidlu. Tabulka cokolady neni to prave orechove na obed :grinning:

Obcas sem nakouknu, odpoledne mam zkousku s detma na hody tak snad me moc neutahaji :sweat_smile:

Zatim ahojky :slight_smile:
Tak mi držte pěsti, těhulinky - jdem se Skřítětem pro ortel (aspoň doufám).
andulko, tak at mas pro nas jenom dobry zpravicky :wink:
15. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Andulko drzim pesticky :slight_smile:
market: jj, je tu víc kluků :wink:

tak to já jsem ráda za holčičku, protože si ji manža přímo vymodlil, vůbec nebere v potaz, že by jsme mohli mít i kluka :wink: on prostě dělal holčičku,tak to bude holčička :grinning:

jinak u nás by cizí jména taky naprošla.

Market: založ si albíčko a dej si tam nějaké fotečky :wink: a odkud vlastně jsi a kolik ti je? (teda pokud to není tajný) :wink:

jj, je to fajn, že si takhle můžeme psát s ostatníma těhulkama, jelikož je nás tu většina prvorodiček, tak toho spousta věcí nevíme a můžeme se takhle podělit o radosti a starosti s ostatníma a porovnávat si svoje zkušenosti. A ty zkušenější maminky, které už nějaké to dítko mají (Bledulka, Arwen a Ludva) nám hodně pomáhají, jelikož už vědí, do čeho jdeme :slight_smile:
sis, nech si chutnat... :slight_smile: ja budu dneska delat smetanovku s zampionama, porkem, kurecim a s testovinkama :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Andul: tak držím palečky, ať to dobře dopadne :wink:
15. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
ahoj holky,hlásím se,že jsem docela Ok,
máme docela doma veselo,Tomík se rozhodl,že bude chodit čurat na nočník pouze vestoje (jako chlap :grinning: ) ale nějak mu nejde to trefování se,takže si sice sám svlékne kalhoty,odkráčí k nočníku,ale tam skropí celé okolí,včetně stáhnutých kalhot a v nočníku je toho minimum...takže lítám doma s hadrem a utírám a utírám...chtěla jsem ho to naučit si líp pindíka chytnout,ale nejde to ani mě :sweat_smile: :grinning: držím mu ho -sržím správný směr,ale stačí aby víc zatlačil či mín a najednou bud přečuráváme nočník,nebo kropíme pod sebe...si připadám jako hasič který míří na cíl :grinning: :grinning: :grinning: chtělo by to spíš nějakýho bažanta než nočník :grinning:

co květulda-ozvala se dneska? a co osttaní jste Ok? snad jo...

arwi-prosímtě ta neděle zatím platí,kdyžtak mi do IP napiš ty dvě adresy na kterých se budeš pohybovat či nějaké místo kam chceš ty věcičky hodit,abychom to pak neřešily po telefonu vysvětováním atd-manžel by se zatím v klidu podíval do mapy a bylo by to tak lepší...a pak si v neděli akorát upřesníme-podle toho kde která z nás bude-kde si to předáme..co ty na to?

tak jsem si dnes uvařila poprvé zase maliník a přemýšlím,kdy začnu s masáží hráze.... :wink: ale do toho se mi tedy moc nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky musím někde najít ten receptík na čajík na rychlejší porod-to byl moooc dobrý čajík,ten mi i chutnal na rozdíl od maliníku...
15. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak to mě se dneska nějak nechce vařit, tak dojím ty palačinky ze včerejška (udělala jsem jich nějak moc) :wink: ale teď se to hodí.
15. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahoj bledulko :slight_smile: tak koukám, že máte doma veselo :grinning: máte aspoň lino? nebo to schytal chudák koberec? :grinning:

kvet tu dneska ještě nebyla. Taky jsem jak na trní, jak dopadla.

juuu, bledul, až najdeš ten receptík, mohla bys mi ho poslat do IP? taky bych ho zkusila, když říkáš, že je dobrej :wink:
jinak já si maliník ještě nekoupila, jsem ostuda :sweat_smile: ale už se na to taky chystám :wink:
15. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak ja bydlim v takove malicke vesnicce u prestic, to je kousek od plzne, posledniho cervna mi bude 24,priteli je 26, mame doma pritelovu malou janicku, nedavno jsme slavili 5. narozky... takze peci o vetsi ditko docela zvladam, ale tehotenstvi zazivam poprve a z porodu a maleho miminka mam docela vitr :(((
fotky sem nejake dam co nejdriv, ale jde mi ted nejak pomalu internet, nevim cim to je, ale napravim to...
a kolik je vam???
15. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.