• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ahoj bledul - tak Tomík chce čůrat jako velký chlap, jo? no to trefování na cíl musí být docela sranda... :grinning: Ty už bumbáš maliník? kolikrát denně se to pije, jednou?

arwi - ještě vůbec nepřišel balíček s těmi košilkami a už je to dnes týden co jsem to objednávala...mě štvou... :angry: na košilku teda nespěchám, ale mám tam i tuniku, tak tu bych už ráda měla... jsou to parchanti oškliví... :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
jeeee, tak to jsi přibližně stejně stará jako kvetulda a andulka :slight_smile:

mě je 26 a manželovi 33. Jsme z Milovic u Lysé nad Labem (kousek od Prahy)

neboj, miminko zvládneš, ostatně jako my všechny :wink:
15. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
claudinko ahojky :slight_smile:

jo jo,tomík si hraje na velkýho chlapa,takže to fakt stojí za to :grinning: a ani mu nemžu vyčítat,že se nestrefí,když ani já se jeho pindíkem nestreffím :slight_smile: :wink: :grinning: :confused:

maliník jsme začala ted a budu ho pít asi jednou denně a od 36 týdne začnu dvakrát denně..

iluško,až to najdu,tak ti to pošlu-on to je snad čaj,když už jakoby máš rodit,tak na urychlení,ale já ho minule pila dřív a moc mi chutnal právě... :slight_smile: byl to bylinkový čaj s mlíkem nebo se šlehačkou co si pamatuju a já čaj s mlíkem docela ráda a tenhle byl pro mě mňam :sweat_smile:

markétko,vítej u nás :slight_smile:

holky,napadlo mě,byla tu někdy luuucka? tu jsem neviděla ani nepamatuji,ale možná tu byla ted v těch dnech,kdy jsem sem moc nemohla ...
15. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
mě je 30 /teda už jen na chvíli :grinning: /, v červenci 31.... čekáme taky první a bydlím v malé vesničce mezi Turnovem a Ml. Boleslaví....
no to už máš doma velkou slečnu :wink: , alespoň ti bude pomáhat s mimískem... :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
bledul - tak to už si taky maliník zakoupím... a jak píšeš o tom čaji co se po něm rachle rodí, neexistuje náhodou nějaký, po kterém bych před porodem usnula a až bych se vzbudila bylo by miminko na světě? :grinning: :grinning:
luucka jsem tu taky dlouho neviděla....tak nevím... :confused:
15. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj Bledul :slight_smile: to mate teda doma veselo, trefovani se do nocniku, tak drzim palce at se to co nejdriv naucite :slight_smile:

MArket me je 27 a bydlim v Rudici u Blanska,( to je kousek od Brna )

MAlinikovej cajik mam uz koupenej, ale jeste ho pit nebudu, jeste chvili pockam tak 14 dni a pak zacnu. V pase me to sice ukazuje 34tt, ale jsem 32tt

Marketa tak aspon nejaky zkusenosti s detma mas. A neboj mimi zvladnes :slight_smile:
Ja jsem taky prvorodicka, ale vsechny sourozence mam mladsi a navic mam 3leteho synovce. Tak snad tu peci zvladnu :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
bledul: díky, to budeš hodná :wink:

luuuucu jsem tu dlouho neviděla, tak nevím co s ní je. Už dlouho se tu neukázala.
15. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
claudi- no tak takový čajík,po kterém usneš a vzbudíš se až bude miminko na světě- to mě napadá jedině odvar z nezralých makovic-a asi hodně silný,aby tě nevzbudilo,až ti budou brát dítě císařem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsi asi nechtěla slyšet zrovna tohle,že? holt budeme muset být vzhůru a hezky pomáhat miminku na svět a aspon nám neuniknou ty první chvíle :wink: :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
snad lucka už jen mezi nás nechodí-snad se nic nepřihodilo :confused:

sisi-ahoj :slight_smile:

jo jo,veselo máme,a koberec taky :grinning: :grinning: :grinning: ,ale neřeším to,beztak si chceme až budu v porodnici zavolat firmu na profi čištění koberce,aby mímo přišlo do čistého a já s e s tím teda drbat nebudu a manžel ž bude hlídat Tomíka tak asi taky ne...takže to musíme natrénovat to trefování před čištěním :grinning: :grinning: :grinning:

markét- mně je 28 a jsem z prahy a mám už malého skoro dvouletého svištíka doma :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
jj, janicka je skvela, desne se na brasku tesi, bude to snad dobry :slight_smile:
jsem tu chvili a hned nejaka dobra rada - malinikovy caj, pisu si :slight_smile:
jo a chtela jsem se zeptat - taky vas tak boli zada? me az doted ani ne, ale posledni tak dva tydny to bylo hrozne a dnes jsem kvuli tomu ani nesla do prace :(
15. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
holky,jdu se natáhnout k tomulkovi,slíbila jsem manžílkovi,že bud hodně odpočívat-co to jen půjde,takže jdu plnit slib :wink:
15. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
jjezis, nez jsem to dopsala, tak tolik odpovedi, to je sila, musim se tu naucit orientovat :slight_smile:
jste vsechny moc mile... :slight_smile:))
15. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
bledul - hezky si odpočiň.... :wink: Tomík ti poví určitě něajkou hezkou pohádku... :slight_smile:

market - mě záda moc nebolí, jen ráno když vstávám, tak chvilku než se rozhýbu, ale jinak dobrý... Budeš už stejně brzy nastupovat na mateřskou, ne?
15. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
claudie - jj, jeste vydrzet do konce kvetna - jeste dva tydny, uz se tesim
no nic, jsem moc rada, ze jsem vas poznala, zase se tu objevim a zalozim si snad brzo to album
ted jdu pomalu pro malou k babi a pujdeme vyzvednout tatku z prace... nastesti je vsechno jenom po vesnici :slight_smile:) preji vam krasny vikend :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
market - měj se a opatruj se :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
market: neboj, ty záda jsou normální, mě bolí skoro pořád, hlavně dole, občas se nemůžu ani zvednout z postele, jak to bolí, připadám si jak stará bába.

tak to už máš taky za pár, to už to v té práci doklepeš :wink:

tak pa a ukaž se tu zase :wink:
15. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jen jsem se na chvilku vzdalila trochu poklidit a vy tu toho tolik prokecáte :slight_smile:

Vítám novou skoromaminku!!! Já jsem 26letá těhule z Lešan u Kralup :slight_smile:

Sis - Bohunice mám ráda. Znám tam dva moc fajn doktory - sice ortopedy, ale to neva :slight_smile:

Claudi - já jsem si taky objednala z toho tvého obchodu 2 noční košilky a už se na ně moc těším.

Já nevím, s tím maliníkem. Mos se mi do toho nechce. Ale když to tady všechny takhle pijete, možná nad tím popřemýšlím.

Andul - držím pěstí, ať konzultace dopadne dobře!!!
15. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jo a škytavku má mrňous skoro každý den, někdy i dvakrát :sunglasses:
15. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
jani - právě jsem šla mrknout na ten web /že tam zavolám co se děje, že to tak dlouho trvá/ a oni tam mají omluvu, že od 7-14.5 měli dovolenou a objednávky nevyřizovali a že se moc omlouvají a přes víkend se budou snažit vše napravit...tak když to dobře půjde, myslím, že do středy by objednávky mohly být vyřízeny... a jaké jsi nakonec vybrala?
15. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
jdu naproti manžovi a půjdem spolu na procházku a na zmrzlinu, tak se tu ukážu později, zatím paaaaa
15. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
Market ahoj :slight_smile:

S tema zadama me taky boli, to je v tehu normalni prece jenom nosich nejakych par kilo navic a zada to vetsinou odnesou.

Iluss uzijte si prochazku a zmrzku :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdu se asi na chvilku natahnout ten obed me nejak zmohl. Udelala sem si cocku a uz se to zacina projevovat :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tak jsme s pejskama doma......vychazka byla dneska celkem fajn, ale to slunicko by mohlo obcas vykouknout :angry:
market, mne je 33, za chvili 34 a jsem zatim z Prahy, po porodu se stehujem na cas do Decina k mamce :wink:
blebul, no tak to jsi me rozesmala, s tim strefovanim se do nocniku.....hi hi, ono to asi neni lehky, strefovat se s takovym minipindickem na cil, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hlavne, ze uz je ti lip :wink: he he, a caj z makovic je taky dobrej :grinning: :grinning: to by me fakt nenapadlo :slight_smile: ty jsi cislo.....
no a koukam, ze klasika, vratim se a tady pusto prazdno :astonished: no nic, jdu si udelat obidek.....omacka bude az zitra, takze dneska si udelam knedlik na vajicku s okurcickou :slight_smile: mnam, to uz jsem dlouho nemela :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Illus užij si procházku a zmrzlinku. Té já teď v těhu taky nikdy neodolám.

Claudi - tak to je fajn, doufám že příští týden dorazí. Budu mít tu stejnou jako ty - šedou - přes prsa s křížem a potom ještě jednu červenou na knoflíčky. Tuniku jsem si nakonec neobjednala. Koupila jsem si teď v Tescu takové fajn kostkaté tílko, které je pod prsama stáhnuté a potom volné a k tomu takové letní kalhoty na gumu.

Jinak už jsem taky po obídku a po mírném úklidu s nožkama nahoře.

Bledul - tak Tomík je koukám velkej chlap :slight_smile: Musí to bát docela zábava :grinning: ¨

Len - dobrou chuť
15. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Nééééé, zlatíčka, já nestíhááááááám :unamused:

Leni, holky, on Jarouška chtěl, ale podařilo se mi prosadit Nicolase :slight_smile: A tak bych měla ustoupit a nechat mu Sandru....
15. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
no arwi, Nikolas a Sandra jde k sobe asi lip, nez Mia a Jarousek :grinning:
15. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
No jo arwi, ale my všichni tady jsme hlasovaly pro Miu :frowning2: A nepsala jsi náhodou, že se necítíš dobře? Koukej jet domů odpočívat.
15. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
15. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Janinko, kez by to slo :angry: Mam jeste hromadu vyberu :frowning2: Pak si ale zalezu, slibuju :slight_smile:

Mela jsem proste Miu ba Nicolase a Jardovi se zda, ze je lepsi kombinace Sandra a Nicolas...
15. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
Miu A Nicolase :grinning:
15. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.