• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
no to jsem zvedava, jak se nakonec rozhodnete :grinning:
15. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Já jsem tušila, že pojedeš ještě vybírat penízky. Kdyby ti aspoň zůstaly, viď?
A na rozhodování o jménech máte ještě času dost, třeba to nakonec bude úplně jinak :slight_smile:

My pořád nevíme, co na ten papír napíšeme pro holku. Vůbec s ní nepočítáme, tak se nám nad tím ani nechce přemýšlet...
15. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
Bozetecha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Díky za tip :slight_smile:
15. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: my to, jani, taky nevime.....tak nas napadaj takovyhle blbosti :grinning: tyyyy jo, ale kdyby to nakonec byla holka :astonished: :astonished:
15. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
ale u nas to asi vazne nehrozi :wink:
15. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Hezký podvečer!

Tak já zase vlastně skoro nic nevím... Čípek mám na 1,5 cm, hrdlo uzavřené, hlavička je nesestouplá. Mám přijít 28.5. na monitor a ultrazvuk a uvidíme. Pokud bude Skřítě pořád vysoko (to bude v38tt, dneska jsem 35+6tt), tak budem plánovat císaře, pokud bude dole, necháme to na přirozený porod a rozhodovat se budem případně "za běhu".

Vítám Markétku! Jéé, tak já jsem přesně o měsíc starší než Ty, Markét. :slight_smile: A jsem z Č. Budějovic. Manželovi bude na začátku června 28.

Bledul, já bych taky prosila ten receptík na čajík. :slight_smile: Malinovo-jahodový odvar už taky piju - 2x za den 1/4l a taky mi to moc nechutná - sladím si to aspoň medem. :sweat_smile:
Tééda - čůrání ve stoje! A nechtěl by Tomík čůrat do velkýho záchodu? Mohli byste mu tam přistavili takový to stupátko a nemuseli máčet koberec. :wink: :slight_smile: Jéé - holky, většinu nás to taky čeká - vždyď to tu bude samej pindík! :grinning:

Jinak Luuucu jsem neviděla ani nepamatuju - rozhodněne ve Dvojce. :confused:

Leni, s kolika bafíkama jsi byla venku?

Arwen, to je fajn, že jste s Danečkem chráněný proti těm potvorám! :wink: Už je Ti líp?
15. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
teda andul, zatim nic moc, co? :confused: no uvidis za tyden :wink:
ven chodim vetsinou se dvema....jeste vencim kamaradce, ma francouzskyho buldocka :wink:
15. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
ty vole!!!! zase dorazila domu moje uuuuzasna spolubydlici a stahuje non stop jak o zivot, takze mam net rychlosti ochrnutyho sneka :angry: :angry:
15. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Leni, v úterý jdu normálně do poradny, tak uvidíme,co mi řekne můj doktor - jestli začne Skřítě klesat nebo ne. Snad jo. :sweat_smile:
Jéé -to si neumím představit Danteho vedle fr. buldočka - tp musí být děsná psina!!! :grinning: :grinning:
Ještě chvilku to vydrž. Kdy že se má stěhovat pryč?
15. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
no to netusim....vyhrozovala, ze se stehuje v pulce dubna a porad tu je....ale je fakt vysinuta, uz mi pomalicku zacina lezt na nervy, a to je u me co rict.... :confused:
jj, Dante s Dorkou tvorej velice vtipnej par :grinning: :grinning: :grinning: mam par smesnejch fotek :grinning:

aha, ja myslela, ze jsi byla v poradne dneska.....tak to jsem zvedava :confused:
15. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
ona by totiz potrebovala chlapa....za celou dobu, co ji znam, tak mela typka jednou, dva mesice a ten ji utekl....a sex mela mozna tak 5x....no to musi bejt frustrovanej uplne kazdej :astonished:
15. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
jen tak pro zajimavost - znam ji 5 let.....
15. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoooooj zlatíčka. Teď jsem přijela a padám na hubičku a mám teplotku :confounded:
Leni, hehe, ochrnutej šnek je rychlejší bráška Tvého připojení k internetu :grinning:
Ostatní holky - doufám, že je všecko OK, Andulí, co to tady čtu - plánovat císaře? Brrrr. Neboj se, Skřítek se otočí, jak má, dyť já jsem Danulí přenášela 14 dní a nakonec jsme stejně porodila spontánně.....
Jani, napiš tam, co chceš, stejně je to jedno a i kdyby to náhodou holčička byla, můžeš jí dát po narození stejně jiné jméno.....tam na tom papíře jde hlavně o jejich příjmení :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
kociii, no to bys mela zahucet do postylky a dat si cajik s citronkem..... :wink:
no jance se asi Bozetecha nelibila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se divim :confused:
15. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
No takove suprove jmeno - hned ho vymenim za Miu i Sandru....mam pocit, ze po predcozim sms boji s Jardou je to skoro jedno :cry:

Mate nekdo taky chlapa, pro nehoz je sex priorita cislo jedna?
15. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Hihi - misku svečeřímám na břiše a tak můžu klíďo mítnoťase na opěradle křesla a na stehni - aspoň k něčemu to břicho je! :grinning:

Arwenoušku, honem honem do postýlky!!!

Leni, dnes jsem byla ve špitále za primářem kv. porodu a tý mý pánvy, ale i tak mi dělal Uz a prohlídku. Můj doktor o tom ani neví a říkat mu to ani nebudu.
:confused: :confused: :confused: a já pláču po 10ti dnech "zanedbávání". :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Arwen, naštěstí ne! Už... S bývalým to ke konci byly jediné chvíle, kdy si mě všímal. Ale Tomášek je zlatíčko, který musím kolikrát svádět já, protože nechce, abych měla pocit, že "toho" chce moc - obzvlášťco jsem těhu.
15. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Andulko,víš, na co mám panděro já? V kanclu si drobím na něj a ne na zem nebo do klávesnice, protože se nevejdu ke stolu :grinning:
15. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Já totiž dnes celé odpoledne poslouchám, že to nevydrží, že určitě někoho mám, protože nechci a tak :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Arwen,taky mám výstřih neustále plný jídla. :grinning:
On to má Jarda fakt, jako prioritu č.1? Jako že kdybys s ním přestala spát, tak končí??
15. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
no pro petra to na zacatku bylo cislo jedna, ale uz to tahnem 7 let, tak to tak zhavy neni, ani z moji strany :grinning: jak kdy....ted, jak jsem tehu, tak mi prijde, ze se na me spis boji sahnout :confused: no, nekdy se cloveku chce jenom zahucet do perin a chrnet :grinning:
15. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Ne, nekoncil by, ale poslouchala bych to asi porad....to snad radsi skoncim ja, kdyz nedovede pochopit, jaky mam bolesti, dve prace a jeste to dovede rict
15. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
KUK! :slight_smile:

Tak už jsem zpátky :wink: a už jsem dokonce i po večeři.

Procházka byla hezká a zmrzlina výborná. A dokonce jsme se stavili v lékárně a já už si tam nakoupila ty kalhotky do porodnice, poporodní vložky (budou stačit dvě balení? v jednom balení jich je prý 20), pak jsem ještě koupila ten maliníkový čaj, čaj na podporu kojení (od Larosu, jak si ho chválila Ludva), bepanthen a líh na pupík.
Nic jiného mě v tu chvíli nenapadlo, tak tam kdyžtak skočím znovu, kdybych ještě na něco přišla.

Andul: vždyť máš ještě čas, určitě mímo sestoupne níž.

Arwi: tak ještě že už je víkend, koukej si pořádně odpočinout a vyležet se! :wink:
15. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
arwi, chlapi jsou holt jiny :confused: spoustu veci nechapou
15. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
jeee, iluss byla nakupovat :slight_smile: me to teprve ceka.....
15. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Leni - a to Jarda se nebojí. A mě to sere. Už jsem se pěkně pohádali a mám toho plný zuby :frowning2:
15. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak jsem koukala na ty kalhotky a zdají se mi takový divný, jsem myslela, že budou vypadat úplně jinak. Koupila jsem si M, tak doufám, že mi budou, ale snad joooo, jsou takový vytahovací.
Ale překvapila mě ta cena, Klarka říkala, že je koupila za 50, mě stály 135,-

A myslela jsem, že budou víc děrkovaný, jak všude říkaj síťkovaný, tak jsem myslela, že tam budou velký oka a oni jsou docela hustý.
15. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
koupila jsem si taky jahody, tak si je jdu omýt a baštit :wink:
15. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ilusko, dobrou chut.....koukam na Tve fotky, na Tobe VUBEC NIC NENI,jen brisko, jak Ty to, holka, delas....
Jdu na Forrest Gumpa :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.