• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Arwi, ... :frowning2: A už má tu práci???

Il, tak to už máš skoro všechno,viď? A vložky některý porodky dávaj - naše třeba jo. Jinak se myslím dává 3-5 vložek najednou a jak často se mění netuším. :confused:

Leniku, u nás je to taky o obdobích - před svatbou jsem měla cca rok, kdy pro mně bylo milování za trest. Dokonce jsem potají pila i afrodiziakální čaj (který mmch Tom v Po našel, když mi pomáhal odvést věci z kanceláře :sweat_smile:).
15. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Andulko, kdepak - a slibil kamaradovi, ze u nej bude do konce kvetna,tak budu stejne sama.
15. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
arwi a procpak jste se pohadali? kvuli sexiku? :confused: tak to my se zatim jeste nehadame :wink:
andul :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
3-5 najednou??? tolik??? já myslela, že se dává normálně jedna, jako klasický vložky! tam se jich do těch kalhotek tolik vejde???

no dvě balení mám, popřípadě až mi dojdou, tak mi je kdokoliv může skočit koupit, lékárnu v nemocnici mají taky.

juuu, tak to musel koukat, jakou má doma dračici, viď :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
kocky, ja se taky loucim, Petr mi pustil Forresta na dvd, aby mi to nebylo lito, ze mi nejde televize :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
kuk holky :slight_smile:

arwi,díky za adresu-platí,že pak půj hodinky předem dámě vědět..a ty se do té doby aspon trošku vylež...ten jarda tvůj by zasloužil...občas bych chlapům přála prožít menstruační bolesti,těhotenství a porod- to by hned měli více pochopení...

andulko a iluško,receptík už jsem našla,tak vám ho hned pinknu do Ip :slight_smile:

iluš- jo jo,já těch vložek dávala okolo 3 a měnila jsme je na začátku po každé toaletě...protože jsem šla pak do sprchy a nechtělo se mi lézt do špinavé vložky...pto návratu z porodnice to už bylo méně vložek,ale minimálně dvě jsem si dávala určitě....spotřebu jsem měla velkou,ale co se dá dělat...anštěstí naše porodka má k dispozici vložky...takže si tam beru jen jeden balík,kdyby bylo akutně potřeba a oni ztrona na oddělení došly....

andulko,tak snad mimísek ještě sestoupí hezky na své místo...když ne,tak jak to bude s císařem? půjde někdo do toho epidurálu a nebo ot je opravdu pasé a jedině celková anestezie?

jo a s tím čuráním-andulko-my stupínek k WC máme,ale on na něj momentálně chodit nechce....takže trefujeme nočník,ale dnes jsem ještě vyhrabala takový malilinkatý nočníček,který si dá hned k pindíkovi a podrží si ho,tak snad to natrénujeme :slight_smile:

holky,jdu zkusit dělat domácí marcipánek,musím něco vymyslet na Tomulkovi narozky jako dortík...loni jsme dělala dort s krtečkem a letos mám v plánu udělat mašinku Tomáše :slight_smile:

jo a holky,jak dopadla tehdy Rituška na té sociálce ohledně těch přídavků jak řešila?
15. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Iluš,dračici doma právě neměl, ale s tím čajem aspoň trochu "sdílnou" partnerku. A když ho našel, tak si připadat provinile - miláček můj.
15. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
andul,iluško- máte to tam (teda v IP myslím.. :wink: )
15. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
bledul, moc díky :wink:
15. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Bledul, ten epi jsem zatím neřešila. Ale snad se to prý dá píchnout i výš.
Jak se dělá domácí marcipán?
15. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Bledul, děkuju! :wink:
15. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
iluš - já zakoupila těch vložek taky dvě balení, paní v obchodě říkala, že to maminy takhle obvykle berou...no a jak říkáš, kdyby nestačily, tak dokoupit se dají vždycky.... a pak už snad budu používat nějaké normální jak jsem zvyklá...

holky, užijte si Foresta...mě se na to ani nechce koukat...běží mi tu Ranč u zelené sedmy, ale mám to více méně jako zvukovou kulisu....

andul - neboj, prcek se určitě umoudří a otočí se hlavinkou dolů...

bledul - no to až budeš mít dortík hotov, tak ho vyblejskni a šoupni do albíčka....a držím palečky ať se podaří..., kdy má Tomík narozky??
15. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Claudi, on je hlavičkou dolů, ale zatím ještě není sestouplý do pánve.
Foresta mám sice ráda, alenemámnanějvůůbec náladu, tak si budu číst, kdyby tady nikdo nebyl. :sweat_smile:
Já mám zatím doma jen jedno, ael drogerie mě zatím ještě jednou čeká kv. čajíku a vlhčeným ubrouskům, tak si ještě jedny koupím. MMCH - ty ubrousky mi paní v Bejby centru doporučovala od Nivea nebo -ha, okno jak vrata - růžovo- modrý nápis nabílém pozadí :sweat_smile: A že ty první máme vzít jen malý a pokud budou miminku vyhovat, tak pak koupit to větší balení.
15. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Arwen, to Jarda přece nemyslí vážně, že nemá ještě tu práci a ani u Tebe nebude, aby Ti pomáhal?! :confused: :confused:
15. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Oregáno je česky dobromysl?? :confused: :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
andul - aha, tak to jsem to s tou hlavičkou nějak špatně pochopila....
já jsem vlhčené ubrousky koupila od Nivea, tak snad budeme spokojeni...je jich v tom asi 60ks...a cenu si už ani nepamatuju, ale myslím něco kolem 70-80 Kč....

to mi taky nějak uniklo, Arwen je sama v novém bytečku? :confused:
15. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Claudi, Arwen něco takového píše v 3. příspěvku na této stránce. Tak nevím, zda jsem to pochopila správně. :confused:
15. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tak jsem se dočetla, že většinou mrňousové sestupují během 37.tt Tak uvidíme.
15. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
tak asi Jarouš bude zatím jezdit jen na víkendy, když má práci někde jinde....no arwi nám to méně chápavým třeba uvede na pravou míru... :grinning: :grinning:

jasně, není potřeba plašit...za týden se může změnit věcí... :wink:

jé, já zapomněla zalít kytky na balkoně...no to jsem teda pěstitel...jdu to napravit, aby mi nenadávaly :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak, květiny zality a mě začala honit mlsná....dám si jahůdky a jdu čubrnět na Uvolněte se....

dobrou noc a pěkný víkend :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak já Foresta sleduju, ten film se mi líbí :slight_smile: .
Andul, já třeba jen vím, že malý je otočený jak má, ale vůbec nevím, jestli už je pěkně sestouplý, ale myslím, že jo, protože jak tlačí, tak mi přijde, že mě něčím píchá přes močák ven, je to hodně nepříjemné :unamused:
Arwen, Jarda by pěkně potřeboval dostat na prdel!!!!!!!!příjde mi, že je teda dost nezodpovědný, ale zase mu nechci ubližovat, tak se předem omlouvám
Já už si myslím, že mám snad všechno, pro miminko potřebuju jen jednorázovky a vlhčené ubrousky, jinak všechno pro něj dostanu v porodce a já potřebuju taky jen vložky, mám 3 balení, taky jsem slyšela je dost velká spotřeba, tak uvidíme, kalhotky mám z DM, pak jen hygienické potřeby a přezůvky. košili a župan dostanu tam a holky mi říkali, že je škoda si špinit svoje, když já toho můžu spotřebovat kolik chci, na pokoji budou prý stále čisté košile.
15. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Claudi, tak kvítka zachráněna? :slight_smile: Mlsná mě taky bere, ale mám nějaký prdíky,tak musím odolat. :frowning2: Hezky se vyspi a užijte si s Pepínama víkendík! :slight_smile: :wink:
15. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
jo, myslím, že jste dneska řešily papíry z OSSZ, tak mi dneska teta posílala smsku, že mám u babičky dopis z OSSZ, tak tam asi už bude nějaké rozhodnutí ohledně PPM, no jsem zvědavá, vyzvednu si to v neděli a pak vás poinformuju. Odevzdávala jsem ty papíry 24.4. a o týden později to měli dávat z mzdovky na socku, tak to je celkem rychlé.
15. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Andul, jíš to lnění semínko? já mám pocit, že z toho mě trápí prdíky, protože to jinak není možný, nevím, z čeho by to jinak bylo. to já před chvíli snědla twix a ujídám ještě mandle :wink:
15. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
andulko,prý anoprý je dobromysl oregano :sweat_smile:

holky,já zatím jen zkusím modelovat z mrcipánu jen figurky,dortík budu dělat až před narozkama a ty má Tomula 10.června,takže to mám čas...ale už spíš koukám jak to vyrobím....

domácí marcipán- receptík je zde http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18616

ta hmota je moc moc dobrá-pokud se do ní přidá esence-"hořká mandle" a dají se z ní i modelovat figurky atd...

u nás taky běží forest,ale prdlajs z něj mám,uspávala jsem douho tomíka,pořád se odkopával apak nadával,že chce deku :grinning: takže než se zklidnil,tak forest už utekl :wink:
15. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj Deni! Tak to už máš taky skoro všechno. :slight_smile: Mně dneska napadlo, že vlastně nemám žínku na Skřítě, tak ji musím dokoupit a pak budu mít taky snad vše. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
deni,koukám,že ty už budeš taky za chvíli "na rozpadnutí" :slight_smile: pěkně ti ty týdny naskakují...kde je ten čas,kde jsme teprve překročily 20 týden,co? :wink: :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
bledul, ty jsi šikula, to já zvládnu tak akorát obyčejné jednoduché zákusky, nevím, jestli bych si na dort troufla, ale strašně se mi líbí, když je někdo tak zručný a umí si ho tak krásně sám nazdobit.
andul, žínku mám, jen jednu, ale od známé z nemocnice bych mohla dostat takové ty kousky látek, vypadají podobně jako plínky, tak využiju asi i tyto. tobě by manžílek mohl z nemocnice taky donést :wink: , je to na mytí hodně příjemné.
15. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
berete si do porodnice i plenky a ty vlhčený ubrousky?

andulko: ale tu žínku tam brát nebudeš, viď, tu myslíš na doma.

já jsem domácí marcipán nikdy nedělala. Mamka má cukrárnu, tak když chci něco dělat, zajdu si k ní a tam všechno je :wink:
bledul, můžeš se na našich stránkách inspirovat dětskýma dortíkama: www.ruzovacukrarna.cz
15. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
jj bledul, strašně to letí, člověk se ztrachoval z prvních 12tt, pak 20 a pak už to letí jako o život. a gor teď, poradna je každý týden, tak já to pomalu beru místo dnů na týdny, fakt tu za chvíli prcek bude. dneska jsem dožehlila poslední oblečky pro prcka, ještě si musím vyprat kojící podprdy, chtěla jsem si zajet do Polska pro levné, prý vycházejí na 150,- a nakonec jsem skončila v obchodě a jednu mám za 300,- a druhou za 500,- :frowning2: , síla, když si vezmu, že to je takové nic, a koupila jsem si i druhou propínací košilku s čápem nesoucí miminko :grinning: , ani jsem si toho obrázku pořádně nevšimla až doma. už mám pěkně nachystaný i košík pro malého a už jsem to všechno uspořádala v obyvaku. však klidně koukněte do alba, mám tam košík a přebalovák fotnutý a nově břicho ve 37tt
15. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.