• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
BLedul, tak to jsem zas o něco chytřejší - spojit si oregano a dobromysl do jedné bylinkyby mě nenapadlo. :confused: :sweat_smile:

Deni,asi nevím,jaký kousky látky myslíš. :sweat_smile: :confused: A semínko nejím ani nepiju. Ale asi zase začnu s "pejskoliem".
15. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Deni, tak tos koupila ještě dobře - ty prsenky. Já jsem zkoušela tyhle kolem 300-400,- a neseděla mi ani jedna. :angry: :frowning2: Tak že mi Tom koupil jedinou, co mi seděla, vypadá dobře i pod tričkem a neškrtí a ta stála 850,- :frowning2: :confused: Ale je teda moc hezká - taková pod halenku. Snad seženu nějakou levnější, obyčejnější - ale to bud řešit až časem, teď mi stačí ta jedna.
15. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
deni: pěkný bříško :slight_smile: a ten košík je taky krásný. Já ho budu mít půjčený od manžovi sestřenice, teď o víkendu by mi ho měla dovézt, tak už se na něj moc těším a jsem zvědavá, jak bude vypadat :wink:
15. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Andul, já nevím, k čemu to v nemocnici mají, to kus látky snad 20x20cm, myslím, že tím asi omývají pacienty, fakt nevím :unamused:.
Andul, s čím to začneš? s pejsko co?
15. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Iluš, ježkovi, jakj emožný, že jsi takový tintíkto, když máte cukrárnu???
A žínku do porodky brát nebudu. :wink: :slight_smile: Ale doma něčím mýt musím. :grinning:

Taky jdu kouknout Den do alba, Bledulce na recept a k vám do cukrárny. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
jinak já jsem koupila zatím jen jednu kojící podprsenku (u stánku za 150,-Kč), bohužel v mojí velikosti měli jen jednu poslední, tak musím sehnat někde aspoň ještě jednu. Ale nějak divně mi sedí, tak možná koupím nějakou lepší v krámě.
15. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Denis, psylliem :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
no já mám velké prsa a byla jsem ráda, že jsem nějaké sehnala. nejprve jsem si myslela, že si je objednám na astratexu, kde objednávám všechny podprdy, ale vyztužená a obyč podprsenka je rozdíl, určitě bych vracela, protože to co jsem koupila, tak jedna je 85 D a druhá 90 C, tak se v tom pak vyznejte :angry:

iluss, košík mám půjčený od kolegyně z práce i s tím povlečením, je starý kolem 12 let, ale pořád dobrý, určo ho ještě užije i její dcerka :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Andul: asi už jsem proti účinkům sladkého imunní :grinning: já sladké miluju, ale nikdy jsem po něm netlousta! naštěstí!!!
15. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
andul co to je?
iluss, tak ještě zkus shánět někde ve stánku, prý by se měly podprdy kupovat nejdříve až od 36tt, prý se můžou prsa ještě zvětšit a já myslím, že ano, mě se ještě zvětšily, tak máš ještě čas nějakou sehnat.
15. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Iluš, to se tak někdo má... :slight_smile: :wink:

Deni, bříško veelký a krááásný! A v košíku se mi moc líbí to jemňounký povlečení. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
no u mě pochybuju, že se nějak moc zvětší (bohužel) :frowning2:

ona je ta podprda stejně maličko větší, nemám ji na těsno. teda pod prsama hrudník sedí akorát, ale spíš ta velikost košíčků je maličko větší. Tak tam tu rezervu mám :wink:
15. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
iluss, cukrárna, teda, ale je fakt, že když to máš pod nosem, tak to člověku už úžasné nepřijde a koukám, že na pár fotečkách jsi i ty :sunglasses:
15. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Deni, jukni: http://www.cestabylin.cz/vlaknina-psyllium.html Tady Ti to vysvětlí líp. :wink: A fakt zabírá. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
andul, děkuji :slight_smile:
iluss, však se nám ty prsa s mlíčkem nalijou, tak určitě bude dobrá :wink:
15. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
nějak mě honí mlsná, už jsem zblajzla celou velkou vaničku jahod a jeden banán a pořád ještě nemám dost :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
iluš-díky za inspirativní stránky :slight_smile: až budu po něčem pátrat tak tam kouknu :slight_smile: je tam moc pěkných dortíků :slight_smile:

vlhčený ubrousky do porodnice neberu,ani doma jsem je moc neužívala,přišla mi to zbytečná chemie- na úplně maličký miminko jsem měla nastříhaný perlan,ten jsem namočila ve vodě a pak vvyhodila po použití...a jinak jsme myla vodou,vodou a zase vodou :slight_smile:
i v nemocnici jsme měli ten perlan k dispozici... jiank na večerní mytí jsem měla jednu nastříhanou plínu an malé žínky a taky super,bylo to jemnější než froté žíňky..

plenky do porodnice beru,protože nám dají jen na první den a pak u ne.

košili si taky jednu beru,protože i když nám dávají košile,tak kolikrát chyběly knoflíky a výstřih byl až k pupku,tak pro případ nouze abyych se měla do čeho obléci..ale inak budu nosit ty jejich érární :slight_smile:

a holky,podprdy za 800 jsou taky v pohodě...minule jsem kupovala podprdy za 1100-1300-mám teda jen dvě-bílou a černou,s kosticema,krásně mi moje velká prsa podepřely a hlavně vydržely celé kojení (rok a čtvrt a můžu je používat i další těhu,takže nelituju....ale pálka to tehdy byla velká ,ale s mýma velikýma prsama jsem to nemohla řešit a byla ráda za to,že jsem vůbec kvalitní sednoucí podprsenku s kostcí sehnala :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
k tomu psyliu-andulko,mám ted to malinové a je moc moc dobré :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
iluss, klobu dolů, já kolikrát jak čtu, co si třeba dáváte, tak já třeba jíst jak vy, tak mám určo 30 kg nahoře :grinning:
vlhčené urbrousky a plínky beru do porodky, přímo nám to PA říkala, kosmetiku pro malého ne, to tam dostanem

bledul, já se v lékarně na ten perlan ptala, ale paní se na mě dívala jak na blázna, co to po ní chci

holky, a to psylium pomáhá taky tak jako lněné semínko k tomu, aby malé bylo čistší, když vyjde ven? nebo ho používate jen na stolici.
15. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
BLredul, tak s těma prsenkama jsi mi udělala radost! :slight_smile: TA moje je taky s kosticí, pořádná - pevná (prsa my naběhla o dvě čísla, tak se trochu bojím ,abych z nich pak neměla "věšáky", tak jsem chtěla pořádnou šprndu :slight_smile:) a je na ní vzoreček kytiček ( :slight_smile: ) a hlavně - jak píšeš - drží, neškrábe a je příjemná! :slight_smile: :slight_smile: Je od Anity.
Já to psyllium míchám do džusů a tak,takže mám bez příchuti. :slight_smile:

Iluš, nezlob! :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Deni, jak čistší?? :confused:
Psyllium celkově čistí organismus (skrz zažívací trakt) - a mimo jiné působí jako salbé projímadlo-když se hooodně zapije, a když se nezapije, je to naopak "stavidlo". :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
no to abych si na tu cestu do porodnice vzala lodní kufr, aby se mi to tam všechno vůbec vešlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
ještě, že bude léto a nebudu tam s sebou muset tahat teplý oblečení!
15. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
deni-zkus zdravotnické potřeby s tím perlanem-tam jsem koupila vyloženě asi dva veliké "archy" perlanu a pak to doma nařezala na vhodné kousky...

psylium pomáhá proti zácpě....ale lněné semínko pak chci zkusit-prá udělá sliz,když se uvaří a to prý i pomáhá při porodu,ale to jsem u tomíka nezkoušela,tak to vyzkouším ted...

andulko-to ti udělalo radost,že má někdo ještě dražší podprdu? :confused: :grinning: no já se teda tak neradovala,když jsem tam cenu uviděla :grinning: ,ale je fakt,že zpětně uznávám,že to byl super kup...a kupovala jsem je tak 14 dní po porodu
15. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
tak jsem si teď uvařila ten čaj z maliníku, sem si říkala, že mi třeba pomůže zahnat mlsnou, co mě honí :wink: a kupodivu mě ten čaj moc chutná! chutná skoro jako kopřivový čaj. Já než jsem otěhotněla, tak jsem byla večer zvyklá pít kopřivový čaj. No a když jsem otěhotněla, tak jsem ho musela přestat pít, protože jsem se doslechla, že se kopřivový čaj v těhotenství pít nesmí, tak mi to docela chybělo.
15. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
andul, to lněné semínko se pije pro to, aby při porodu byl malý čistý, protože když se malé narodí, jsou takové "špinavé", tak proto a maliník piju na přípravu porodních cest.
15. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
iluš-lodák? no to jsme na tom podobně.. i když minule to bylo horší-já měla jednu tašku k porodu,jednu po porodu na šetsinedělí,a jednu tam vezl s sebou manžel na převlečení (přezůvky,občerstvení atd..) a vypadalo to,že se do porodnice stěhujeme :grinning: :grinning: :grinning: ještě že sestřičky byly tolerantní :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
jj bledul, to semínko udělá takový sliz ve vodě, je lepší to nechat přes noc nabobtnat, nebo ho jím i jen tak, rozkoušu to v puse a pak zapíjím, nebo si ho i dám do jogurtu, ale spíše ho koušu, když je nabobtnalé s tím slizem :wink: , ten je prý důležitý a hlavně hodně zapíjet :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
deni- tak to jsem s tím lněným semínkem neslyšela o tom,že je čistší mimčo.. :confused: :confused: je pravda,že bývá od krve a taky bývá od mázku,který chrání kůži proti poškození kůže vodou a čím dříve se narodí,tím více mázku miminko má..a jak je tam déle,tak mázek ubývá....myslíš jako čistčí od tohoto mázku?
15. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
deni-s tím slizem vím-nebo prý vařit,ale hlavně,aby byl ten sliz prý...taky pak nějak začnu i když se mi do něj nechce-lněný semínko mi chutná jen na chlebu,ale samotný ne :grinning: :wink:
15. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.