• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Taky si neumím představit, jak to semínko čistí miminko. :confused:
Bledul a jak ten sliz v zažívacím traktu pomůže u porodu? Jediné co mě napadá je, snažší, rychlejší a příjemnější vyprazdňování po klistýru. Ale to by mělo psyllium zvládnout taky.

A k té podprdě - přiznávám, že jsme ráda, že nejsem jediná, kdo za ni dal tak velké peníze. :sweat_smile: Připadala jsem si, že moc utrácím. Teď si ale můžu říkat, že jsou i dražší prsenky a že je to dobře, koupit pořádnou prsenku i za víc peněz a že to tak udělaly i jené maminky. :slight_smile: :wink:

Holky, já si večer vždycky připadám jak důchodce a hypochondr v jednom - baštim Gravital, Askorutin, B-komplex, MarinQ Mami a dvoje kapky. A to jsem ještě do minulého týdne měla k tomu na víc i magnézko. :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
mě to vůbec nevadí, dokonce bych řekla, že mi to chutná a ten sliz není nic hnusného, myslela jsem, že to bude horší

tak holky já končím, miláček mi přišel z hospůdky, tak páčko a krásný víkend.
15. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
Deni,páá a nápodobně! :wink: :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
deni,dobrou noc :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
Deni dobrou noc! :wink:

andul: a to můžeš tohle všechno kombinovat? já baštím jenom mamavit, tam je obsaženo všechno, co těhulka potřebuje. zas se to prý nemá přehánět, abys nebyla něčeho předávkovaná.
15. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
andulko-no vem si,že asi (předpokládám) budeš chtít i další miminko-a pokud budeš mít fakt kvalitní podprsenku,tak ji můžeš používat i potom.... musím za sebe říct,že ta za cca 200 co jsem si koupila před porodem do porodnice je ted tak jetá,že ji asi vyhodím a stejně ji nenosím-nesedne mi a byla to pro mě vždycky nouzovka...v tomhle případě platilo,že kvalitní se vyplatí...a na první pohled bys o nich neřekla,že sloužily obě podprdy už tak dlouho...

s tím slizem-ono to snad prý (nemám řádně načteno ani ověřeno) to dodá sliz i do jiných míst a mimčo snad prý má lehčeji vyklouznout, ale ted fakt možná plácám ....ale takhle nějak jsem to před dvěma lety četla,akorát jsme se k tomu neodhodlala...
15. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz
Iluš, Gravital jsou klasický těhu a koj vitamíny; Askorutin mám předepsaný na krvácení z nosu (mám brát 3 za den, ale beru jen jednu :sweat_smile: ), B vitaminu jsem měla málo, takže proto B- Komplex a MarinQ jsou Omega3mastný kyseliny (v podstatě obohacený rybí tuk v tobolkách). A 8 kapek kozlíku na spaní a klidnou psychiku a 8kapek Myorelu kv. zádům. Takže nic nejím dvojitě nebo tak. :wink:
15. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz
Bledul, aha - no je to s tím semínkem možný... Ale mně to teda moc nechutnalo a hlavně mi to přišlo zdlouhavý. :frowning2: :confused: Tak jsem pila to psylllium. No uvidím - zkusím se zítra kouknout na net, zda seo tom něco nedočtu víc. :slight_smile:
A s prsenkou s Tebou naprosto souhlasím. :slight_smile:
Bleduli, já jsem úplně nemožná a stydím se - ještě jsem Tomíkoj neposlala tu mašinku. :frowning2: Jsem hrozná! :frowning2: :angry:
15. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
andulko,mašinku neřeš :wink: :slight_smile: nevadí přeci :slight_smile:

a jestli to semeno nebude moc dobrý,tak to taky nevidím růžově...

akorát se teda přiznám,že jsem si koupila ten balonek EPI-No ,tak jsem zvědavá na to... :wink:
15. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz
andullko: tak to joooooo :wink:
15. kvě 2009 ve 23:20  • Odpověz
Bledul, jsi odvaha! :slight_smile: :wink: Já se snažím masírovat sama (teda manželínek masíruje) a musím se k tomu přemlouvat - je to pěkně nepříjemný a docela to i bolí. :frowning2:
autor
iluško-koukla jsem ještě jednou na ty dortíky a fakt jsou krááásné :slight_smile: maminka je šikovná :slight_smile:
autor
andul-no to já vím,že masáž bolí-mám to ještě docela v paměti,jak jsem u toho hekala,když mě manža masíroval....ale věřím,že to epi-no mě tu tkán zpružní víc než manža (myslím zpružní jako že bude pružnější,ne že zprzní :wink: :grinning: )
15. kvě 2009 ve 23:22  • Odpověz
Berušky, já si asi půjdu lehnout.
Tak se hezky vyspinkejte, užijte si víkend a nenechte mě tu v sobotu a v neděli samotnou! :wink:

BLeduli, v neděli dobře dojeďte, Honzovi ať dobře dopadne to vyšetření a v pořádku se vraťte domů! :wink:
15. kvě 2009 ve 23:25  • Odpověz
Bledul, :grinning: Snad jo - pak budeš referovat a na druhý mímo třeba taky pořídíme. :wink:
15. kvě 2009 ve 23:26  • Odpověz
autor
andulko, tak krásné sny a pěkný víkend...to vyšetření snad dopadne dobře,aspon další stres by z nás spadl...ale uvidíme...díky :slight_smile:

já se taky loučím pokud tu ještě někdo je (iluška? )

nějak mám každou chvilku břicho jako kámen,tak to vidím na odpočinek :slight_smile:

pěkné sny a pěkný víkend všem :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 23:29  • Odpověz
taky už půjdu do hajan :wink: dobrou noc a krásné sny!!!
15. kvě 2009 ve 23:37  • Odpověz
Ahojky holky. Já jsem toho Forresta včera ani nedokoukala, vytuhla jsem jak mimi. Zato jsem byla ve dvě vzhůru a už skoro nespala. Teda to zas na mě někdo pěkně napsrkal :angry:
On to Jarda myslí dobře, ale stejně má ty myšlenkový pochody hozený někde jinde. Když tady práce není, dělá tam - mně to moc nevadí krom toho, že jsem fakt na všecko sama, pominu-li mamku, když se mnou nebude bydlet. Plánuje si to tak, že bude do konce května dělat tam, kde dělá a pak p.jde sem - jenže to má hooooodně velkej háček - tady se jen tak práce nenajde. Takže už vidím, že to dopadne tak, že tam u toho kamaráda skončí na konci května, protože je to sezónní práce - a je bez práce :frowning2: Tady v Jičíně toho je opravdu žalostně málo, byla tu místa, kde se dalo dobře vydělat, ale bohužel odtamtud hromadně propouštějí, takže vůbec nevím, jak to dopadne :angry:
Jarda není línej dělat, ale v okamžiku, kdy nebude kde, je konec s bytem, budu se muset vrátit k mamce a ještě to všecko táhnout....
16. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Hezké dopoledne těhulínky :slight_smile:

Arwi nezoufej, třeba to všechno dobře dopadne a Jarda práci najde :wink: Holt si asi nebude moct vybírat, bude muset brát všechno, ale taky to půjde.

Na všechno bys sama nestačila, tři děti a dvě práce - to by tě brzy skolilo. Musíš myslet taky na sebe. Prostě jste na to dva, tak se musíte zapojit oba dva (myslím zapojit se do práce i do péče o rodinu). Nemůžeš to všechno táhnout sama.

Já teď doma vařím rajskou omáčku a čočkovou polívku, pozvala jsem svoje rodiče na oběd. Odpoledne půjdem slavit ke švagrové, má třicátiny.
16. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Il :slight_smile:
Já tady kuchtím bramborovej guláš a skoro přes tu rýmu nic necítím. Snad ho nezkazím :slight_smile:
Kdyby tu práci neměl, je to jedno, táhla bych to tak, jako tak. Uvidíme, jak to dopadne¨.
Hezky si užij oslavu :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojda holčinky!

Arwen, tomu nrozumím - jak bys to táhla tak jako tak i kdyby měl JArda práci?? Vždyď je zcela logický, co říká Iluš - dva plodí, dva se starají.

Já se chystám na houbovku (Lenďa mi udělala chutě :slight_smile: ), ale venku prší, tak se mi moc nechce pro knedlík. :confused: Jenže tchýňka odjela do Řecka, tak mám min. tuten víkend všechny kluky "na krku", takže mi stejně nezbyde nic jiného, neždo toho deště vylést. :frowning2:

Il, čočkovku jsme měli předevčírem. :slight_smile: Užijte si oběd s rodiči i oslavu!
16. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Ansul: tak si pro ten knedlík některýho z kluků pošli :wink:
16. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
arwi: a nebo popřípadě vydržet aspoň půl roku, co bys kojila a pak jít do práce a nechat Jardu na mateřský místo tebe.
16. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
tady pršelo hodně brzo ráno (byl obrovský slejvák) a kolem deváté to přestalo.
16. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
tak jsem nějak ve skluzu, maso je ještě tuhé a za chvilku už přijedou naši :confounded:
16. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Iluš, máme pronajatý kontejner, takže manželín se švárou jsou v zápřahu na zahradě a v garážích... :sweat_smile: TAdy už to taky začíná mírnit - naštěstí vařím až na 13h, takže můžu ještě chvilku počkat, jak se to dál vyvrbí.
16. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
tak to jooo, za chvilku určitě pršet přestane. No a když neeee, tak buď zmokneš a nebo ty knedlíky budeš muset uplácat sama :wink:
16. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Andulinko, já jsem myslela, kdyby ji NEMEL - proste kdyby skoncil u toho kamarada a nemel jinou....
16. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Il, taky možnost. :wink: Nebo nezmoknu, ani nebudu plácat nic sama a vezmu si autí. :grinning: Neboj, maso změkne. :wink:
16. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Arwen, tak to jsme špatně pochopila. :sweat_smile: Co guláš?
16. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.