• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
A hlavně, jak Ti je,koči??
16. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Andulinko, vaří se a bude mňaaaaaam - ted snad - já moc necítím :angry:
Jedu pro Jardu a koupím hadovi myšky :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak jsem sevydala do obchodu a nedošla jsem dál než na zahradu. Tom mě nikam nepustil a zahnal do poistele. :confused: Tak jsem vyndala z mrazáku karbanátky a kluci si je hodí do friťáku,až budou chtít jíst. Břicho mám jak kámen a je mi na zvracení, motá se mi hlava - už chcimít tyhle stavy za sebou!!!

Arwi, vymáte hada?
16. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahoooj kocicky :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak jsem koukala, ze jste probiraly prsenky....no ja jeste zadnou nekupovala, taky me to ceka....asi koupim nejakou levnou, a az se nalijou prsa, tak si koupim nejakou poradnou.....
a jak jste se bavily o tom seminku, tak prej je to pekne hnusny :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne kdyz se to rozkouse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
andul, ja si knedlik koupila prozirave vcera, takze jeste udelam omacicku a bude dlabanec :wink:
jo, konecne jsem sehnala tu liskovku :grinning: je dobra, ale prijde mi takova pytlikovka.....myslela jsem, ze bude trosku jinaci :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
no, jak jsemcely tehotensvi byla celkem v pohode, tak v posledni dobe skoro porad bulim :confused: vcera petr prisel s tim, ze mozna budou mit jiny rotace na tu misi a ze tu uz mozna v cervenci nebude....tak jsem se zase rozbulela....chjo, ja se fakt strelim do hlavy....sice me zacal utesovat, ze to zkusi kdyztak nejak udet, ze by tam kdyztak odjel pozdeji na vlastni naklady, ale moc to nepomohlo....kdyz mu z velitelstvi daj rozkaz, tak se muze rozkrajet a nic nenadela.... :confounded:

pred chvili jsem bulela zase....davali bilyho tesaka a kdyz mu tam na zacatku umrela mama, tak jsem zase bulela...ha ha, se fakt nepoznavam :grinning: :grinning: :grinning: nikdy jsem moc litostiva nebyla, ale ted? :confused:
16. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Pěknou sobotu Vám všem.

Ráno jsem myslela, že mě klepne z toho lijáku. Naštěstí se to vyčasilo.
Terka odjela na školu v přírodě a před chvilkou psala sms, že už dorazili a i ubytování že docela ujde. Tak snad to bude všechno v pohodě. Kluci vyrazili na Hlubokou na pouť a zpátky přijedou novým autičkem. Tak jsem moc zvědavá. Doufám, že ho hned zítra nenabuším...

Dopolka jsem šla ustlat a normálně jsem v ložnici usnula. Probudila mě až sms od Terky. Normální tuhoň.
Jinak břicho dneska dobrý. Asi budu muset kapku zvolnit tempo.

Ráno jsme se s manžou vážili. Už mám těch 18 kilo nahoře a normálně mám jen o 12 méně než manžel.
Děti se mi smály, že budu mít 5ti kilovýho Matěje a 15 litrů plodovky. To jsem teda zvědavá jak to dám dolů.

Květulda se neozvala? Tak třeba jí to s tím víkendem přece jen vyšlo. Moc jí to přeju.
16. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
taaaak, oběd dovařen a snědený, povedlo se :wink:

len: nic si z toho nedělej, já to měla zas opačně, bulelea jsem pořád ze začátku těhu, teď už jsem se tak nějak srovnala :wink:

tak za chvilku razíme ke švagrové slavit ty její třicetiny, tak se tu ukážu až k večeru :wink: papaaa
16. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Arwen a co Dáda, ještě je osypanej?
Přes týden jsi u mamky a o víkendu v bytečku? Nějak jsem to nepochopila.

Len, to bulení je naprosto normální. Neboj.

Andul, hlavně aby bylo líp. Tchýňka jela do Řecka? To jela na nějakou poznávačku? Vždyť tam musí být ještě kosa.

V Praze docela prosvítá sluníčko, Dala jsem do pračky pár miminčích věciček a jdu si koupit něco dobroučkýho. To bude dneska asi tak všechno co budu dělat. Heč.
Koupím ještě droždí na knedlosy, protože jste mě nakazily tou houbovkou....
16. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Asi před hodinou jsem se probrala, pomohla Tomovi se smažením karbošů, najedli jsme se, já pověsila várku mimiprádla a už zas ležím. :confused: Začínám to těhu docela krutě nezvládat a jsem z toho vzteklá a protivná a taky kv. každou chvíli brečím. :frowning2: :angry:

Ludvi, to jsi slaměná vdova - nebojíš se doma sama? :grinning: Tak aťvám nové autíčko dobře, dlouho a bezpečně jezdí. :wink: JJ, tchýňkajela na poznávačku po památkách. Mytam byli se skautama předdvěma lety v srpnu a bylo to teda napadnutí - všude spooousta lidí a v Mikénách jsme se střídali pod jediným ministromečkem ve stínu a stínu Lví brány - normálně se tam na ten stín stála fronta! :grinning:

Leni, zatím se nestresuj,dokud není jednoznačné,kdy Petr odjede. Mocdržím pěsti, aby to bylo až v tom pozdějším (nebo aspoň původním) termínu! :wink: A za takovédle brečení se vůůůbec nemusíš stydět! Já bych na Tvém místě asi řvala ještě teď. :sweat_smile:

Il,takže maso změklo? :grinning:
16. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
jeee, tak my taky dopapali....byla to dobrota :slight_smile: Petr zrovna lize talir :grinning: :grinning:
andul, tak protivna zatim nebyvam, ale co neni, muze byt :grinning: a s tim odjezdem doufam, ze se to vyresi ke spokojenosti vsech, hlavne ke spokojenosti moji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
Leniku,já až teď - cca poslední týden. Nejsem zvyklá, aby za mě ostatní makalia já koukala a nikdomě teď k ničemu nepustí,ani k běžným věcemjako je vytření a umytí koupelny a pod. - všechno to dělá Tom a já se zlobím sama na sebe, že jsem neschopná, že ho honím od chvíle, co přijde domů a že si ani chudák neodpočne. A když něco dělat začnu, jsem hned unavená a bolavá (přestala jsem brát magnézko a je to děsně znát :frowning2: )...

Neboj, ono to dopadne přesně jak má - oni si to tam nahoře ohlídaj, aby bylo všechno v pořádku. :slight_smile: :wink:
16. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
Andulko, no jo, asi nechcou, aby se neco nestalo....to je docela pochopitelny....a bud rada, ze takovyho chlapa mas, spousta zenskych by za to dala nevim co....znam i takovy, ktery pomalu do porodu tahaly tasky s nakupama.. :angry:
vsak on to nebude delat vecne, neboj.....ty to budes delat pomalu celej zivot :wink: takze si uzivej, ze to ted delat nemusis :wink:
16. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
andul, jak jste se tu bavily o tech zinkach, tak ja si koupila jednu vtipnou, az bude prcek vetsi.....http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3131107
16. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
...Koukej plavat! Koukej plavat! Koukej, plaaaaavat, plaaaavat, plaaaavat!... :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
Andulko, to znám. Taky nemám ráda, když ostatní kmitají za mě. Jinde je to ale zcela normální. A hlavně strašně nerada přijímám pomoc nebo si o ni říkat. To je děsný. Já mám strašně hodnýho mužíčka, ale je zvyklej na určitý servis a bohužel to někdy nevidí, že je něco potřeba udělat. Prostě za to nemůže. Ale jinak je děsně fajn.
Tuhle mi volala mamka, že přijede. Byla jsem vorvaná jak borůvka, ale hned jsem běžela žehlit, aby mi nechtěla pomoct. Dost blbá povaha. Vím, že by to udělala ráda, ale má toho chudák sama dost.

Len, a Tebe obdivuju. Nechtěla bych být přes týden sama.
16. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Náš táta chodí brzy do práce a vrací se pozdě, jsem ráda, že přijde. Sice se nají a usne. Ale to mi nevadí.
A na chalupě, když jsem tam sama s háďatama, beru si je na noc k sobě do postele. Mám ráda, když vedle mě někdo funí. A děti to mají strašně rády. Ale popravdě, jsem tolik pokopaná, že se moc nevyspím
:grinning: :grinning: .
16. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Měla jsem strašnou chuť na jahody nebo na broskve, ale bohužel už žádný pěkný neměli :angry: .
Tak jsem si upekla aspoň pizzu, docela se povedla.
To je děsný, už nejsem líná si uvařit sama pro sebe. Měla jsem v plánu rohlík s máslem :grinning: .

Jo a zakoupila jsem si kojičku podprdu. Je docela pěkná, ale je mi nějaká velká. Nevím, jestli jsem to popletla já, nebo ta slečna za pultem.. Zítra tam zajdu jestli nemají menší... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Ludvi, ja si to kompenzuju velkym psem....porad mam nekoho v posteli a nemusim usinat sama :grinning: :grinning: uz jsem si na to zvykla, ale nechtela bych byt jen se psem, az to na me prijde..... :fearful:
andul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
jeeee, broskve bych si taky dala, minule jsem na ne koukala v krame, ale byly takovy divny, maly a scvrkly... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
TAky počítám s tím, že si zavolám sanitku. Honza jezdí různě po republice, takže než by dojel, porodila bych doma.
16. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Fakt mě překvapilo, jak jsou ty broskve dobrý..
Už jsem zblajla 2, na kluky asi nezbyde :grinning: . Ale ty si užívají pouťových koláčků :cry:
16. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
Len, co uděláš se psem, až budeš v porodnici? Máš hlídání?
16. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
no zatim to neresim, porad pocitam s tim, ze tu bude Petr....mel by mit posledni tri tydny v cervenci dovolenou....jestli tu bude :confused: kdyztak budu muset rict kamaradce, aby se mi sem na tech par dni nastehovala, uz mi ho jednou takhle hlidala :grinning:
16. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
no, radsi bych si dala broskev, nez poutovej kolacek.... :wink:
16. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
A co jméno, už je vybrané?
Jenda chtěl taky Fildu, podle jeho kámoše.
16. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahojky, hlásím se z bytečku, už nám tady jde net.
Ludvi, zatím je to tak, že jsem přes víkend tady a v týdnu u mamky, ale už tady víceméně být můžu pořád.
Normálně Jarda tady vrtá nějaký světlo a miminkům se to děsně nelíbí, tvrdne mi břicho a bolí. Vzala jsem si sem těhu šaty v domnění, že to bude pohodlné a ono nic.......ano, správně - jsou mi úplně těsný :frowning2:

Leníku, máme krajtu královskou
16. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
ludvi, asi to bude ten Filip....porad rikame ze je je to zatim, ale nejak s tim uz asi pocitame :wink:
arwi: takze ty jsi tam jenom vikendy?? za tolik penez?? :astonished:
na hadika se ptala andulka :grinning: :grinning: :grinning: Petr by taky chtel hada, ale nevim nevim, ja bych spis chameleona...jednou... :confused:
16. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
Arwien, neboj. Čekám jedno dítko a těhu věci už jsou mi taky malé. Jsem jak klokan.

Jéééééé, tak hada teda fakt nemusím.
16. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.