• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Len, v červenci budeš mít "hada" až na doživotí!!!!!
16. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
16. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
kuk :slight_smile:

tak už jsem tadyyyyy :wink:

oslavička proběhla v pohodě :wink: teď odjel manža se švárou na takovou menší brigádku, pomoct jejich známému se stěhováním nějakých těžkých tvárnic. Tak jsem tu teď sama. Dokonce ani kocoura tu nemám, jak tu byli na oběd naši, tak jsem jim ho vrazila, aby ho vzali vyvenčit trošku na zahradu, protože už tam u nich dlouho nebyl a dost mu chybělo vyběhat se na čerstvém vzduchu. Už tu začínal poslední dobou řádit a zlobit. my k našim razíme zítra dopoledne a vracíme se v úterý dopoledne. Tak tu v neděli a pondělí na koníkovi nebudu.

Docela mi tu ten můj malej chlupatej lumpík chybí, je tu takový ticho a nikdo se tu se mnou nemazlí.

jeeee, tak hada ani nějakou přerostlou ještěrku bych nemusela. Já mám radši chlupatý zvířátka, se kterýma se můžu mazlit.
16. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
teda jsem z té oslavy nějaká přepitá a přejedená, jsem splácala dorta, chlebíčky, jednohubky a tyčinky.
16. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
Leni, ono totiž nebylo na čem a hlavně pod čím spinkat, teď už je a je to OK, nemáme ale například skříně, tak válím věci všude možně a je to škoda....teď nám uteče skříň z MMB za odvoz, suprová, velká, se zrcadly, protože ji nemáme jak odvézt.
Tak nakonec bude Filípek? :slight_smile:
16. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
iluss, ja mam taky rada chlupaty :slight_smile: ale ty chameleoni tak uuuzasne kroutej oci :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
arwi: a to si nemuzete pujcit auto? treba z pujcovny na jeden den, urcite by se to vyplatilo :wink:

asi bude Filipek :wink:
16. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
jeee, to je fakt škoda o tu skříň přijít jenom kvůli tomu, že nemáte odvoz. Nemáte nějakého známého, který by vám půjčil auto? a nebo si ho půjčit z půjčovny, na pár hodin by to vyšlo maximálně pár stovek.
16. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Leničko, nevyplatilo, ta skříň je zadarmo a zas za tolik peněz nestojí....ale - každopádně se podívám, na kolik by to vyšlo. Známých mám šílenou hromadu, ale dodávku nemá nikdo.
16. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj Illuš,
teda fakt nechápu jak můžeš být tak hubená, když máte vlastní cukrárnu.
Dortíky vypadají fakt náramě.
16. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Tak přiznám, že auto z půjčovny by mě nenapadlo, ale jak to tu holky říkaj, tak to zní úúúplně logicky! Arwen,to by fakt byla škoda!!!

S těma "nemazlícíma" zvířátkama je to takový zajímavý - když jsem svýho času bydlela na kolejích na Troji, měl náš spolubydlící velkýho sklípkana - nijak se nejmenoval, tak jsmemu začala říkat Brebrouk. Zkraje jsem se tam nevyspala, když nebyly zavřený dveře, ale pak jsme si s ním začala povídat a tak a když Brebrouk umřel, obrečela jsem ho. A bytný v Bohnicích měl červenou užovku Žovku (když jsem tam začala jezdit měla jsem panický strach z hadů!) a když jsme se s Libčou rozešli, nejvíc se mi stýskalo právě po Žovce. :grinning: Byla teplounká, heboučká a hrozně ráda se mazlila. :slight_smile:

Iluš, tak Ty jsi sama bez Kubíčka??

Naše Pupí se mě dneska drží jak klíště. V křesle mi dokonce sedí na klíně a když jsme spali, tak se tuila a pořád mě držela tlapkou nebo položenou hlavičkou za ruku. Začínám si říkat, jestli bych si ten kufřík neměla sbalit. :grinning:
16. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
Ludvi, nevíš, do kdy je tady u nás ta pouť??
16. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
asi mám rychlý metabolismus :grinning:
já až doteď mohla sníst cokoliv a kdykoliv (klidně o půlnoci guláš s pěti knedlíkama) a nikdy jsem po tom neztloustla :wink: to až teď kynu a kynu! :grinning:

a sladké přímo miluju! :wink:

teeeeda, teď jsem chvilku cvičila a nějak mě to zmohlo. už mi to dává fakt zabrat. Ale měla bych začít cvičit pravidelně.
16. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Leni, tak liškovka Tě tak nenadchla? Asi jsem TI ji moc vybarvila a navýšila tak Tvá očekávání. :grinning: TAk se omlouvám. :grinning: :wink: Znáš tenhle receptík: http://www.toprecepty.cz/recept/1457-houbova-omacka-s-knedlikem/ ?
16. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
andul: jj, kubík už si užívá na zahradě :wink: a mě je tu bez něj smutno! :frowning2: jsem si na toho mýho prdelku moc zvykla.

mám tu nějaký jablka a pomeranče,tak se odhodlávám, že si z nich udělám čerstvý džus. Chuť by na něj byla, dokonce obrovská, ale strašně mě pak nebaví mejt ten odšťavovač.
16. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
andul, mam ho v oblibenych... :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
Jé, takže jsme to vyzkoumala, máme tady jednu jedinou půjčovnu a nemaj tam dodávky :angry:
Jdu dělat pizzu.....
16. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
taaaak, hotovo, džusík už se chladí v ledničce :wink:
16. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
A nemá někdo auto s vozíkem?
16. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Iluš, tak jestli budeš odšťavňovat, tak já příjdu, ju? :slight_smile:

Leni, jájsemsi ji tam právě dala taky a jestli manželínek ještě bude mít sílu a pojedeme do Gl..usu nakoupit, uvařím ji k večeři místo k obědu - jestli ji máš teda vyzkoušenou a je dobrá. :slight_smile:

Jinak v tom obchodě maj tento týden v akci gelovou Lovelu 3L/199,-, plínky Pampers Sleep&Play za 199,- a průhledný plastový boxy do skříní a pod postel od 99,- (http://www.globus.cz/common/action_offer/virtual_catalogue/17/21_09_cebu.html - ten na pravé stránce s modrým víkem. Máme jich pár doma na uskladnění věciček,které jsou ještě velké a je to dost fajn - nedostanou se do toho moli, vidíš, co v tom je a vejdesetodo skříně nebo za komodu).
16. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
MMCH - nemáte některá zkušenost s ručníkama a osuškama z Globusu?
16. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
jeee, tak to mě už by se teď do globusu nechtělo, teď tam bude pěkně narváno.

lovelu jsem kupovala v akci v makru (koupila jsem prášek i tekutou) a ty boxy s víkem jsem taky koupila, ale ty vysoký padesátilitrový, už v nich mám naskládaný větší oblečky na miminko (od 3 měsíců) a mám je v chodbě na skříni.

tak v globusu jsem ručníky nekupovala, tak nevím. Musíš si to osahat, abys věděla, co je to za materiál, jestli jsou to ty savé, aby to nebyly ty umělé, ty vůbec nesajou.
16. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
andul, tak zkusenost s nima teda nemam :unamused:
ta lovela vypada dobre :wink: jo a plinky budu asi kupovat huggies.....pampersky ,kdyz se nasaknou, tak jsou prej takovy strasne tezky a nacucany, kvuli tomu gelu, co je vevnitr...
16. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Iluš, padesátky máme dvě taky. :wink:

Leni, aha - to jsem nevěděla s těma plínama. Jen jsem si všimla, že je maj v akci.

Holky, teď jsem prohlížela album s miminkem narozeným v 27tt (je hned na první stránce s aktuálníma albumama) a jsem hroooozně moc ráda, že jsme to se Skřítětem doklepali až sem. Představte si,že si ho maminka pochovala prvně až po měsíci a kuse, protože to dřív nešlo. Snad to ten malej Matýsek zvládne!
16. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
jeeežiš ten je malinkatej, je to hrozný, jak je takhle malinkatý miminko napojený na všechny ty hadičky a trubičky a ty si ho nemůžeš normálně pochovat.
Taky jsem moc ráda, že už jsme tak daleko.
16. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
zrovna jsem se do toho albíčka jukla. To je šílený.
Docela by mě zajímalo kolik važí.

Andulko, kdy je pouť u Vás to fakt nevím :grinning: .
16. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
jezisi, no nevim, kdo je vetsi chudacek, jestli mimisek nebo maminka :cry: to je hrozny :frowning2: ale dikybohu je ta medicina tak daleko, ze snad bude slunicko v poradku.......
16. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
holky, specialne vam, kdyby se mimi narodilo ted, tak uz budete vysmaty....vy i mimi.... :slight_smile:
16. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
Mám koupený první balik plen Pampers a pak uvidím.
Každému miminku vyhovují jiné. Stejně ho musím přebalovat často aby nebylo opruzené.
Znám maminky, které měly spočítanou denní dávku plen a víc ani ťuk.
16. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
ludvi, to si delas srandu, ne? a co kdyz mimi vic curalo nebo kakalo? :confused: :confused:
16. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.