• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Tu krosnu budu mít na velkou svačinu -jsem jako myslela. :grinning:
1. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
ritu-je hezký,že má david o tebe strach-to je na druhou stranu pěkný :slight_smile: ale co si budeme povídat-strčit do tebe může kdokoliv kdykoliv když jedeš metrem či tramvají ve špičce :wink:
ale jasný,chápeme a bud počkáme na tebe my a nebo ty na nás :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
andulko-a jak máš velkou krosnu?? :grinning: :grinning: :grinning: to budeš brát svačinu pro nás všechny? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
holky,manžel přišel,jdu ho zpovídat atd...tak zatím papá :slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Bledu ja prave metrem a ani busem nejezdim. Bud si dojdu pesky tady v okolo a po lekarich me on vozi a nebo mam pro sebe druhe auto. Ale ted mame druhe auti asi tri tydny rozbite, takze me Dada vsude vozi. Jako je to hezke, ale on to obcas prehani. :confused:
Hold je to poprve tak to proziva asi trosku jinak
1. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Bledu ahojky.

Paaani bledu to nam povezes nejake napecene dobroty ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
teda myslela jsem andulku s temi dobrotami, omlouvam se
1. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ja se take loucim, tak strasne jsem se prejedla, ze me pne bricho jako by mi melo snad prasknout. Tak jdu dat vanu a pujdu si asi lehnout. V telce stejne nic nedavaji, takze to pujdu asi zaspat. Tak se tedy mejte zatim krasne a preji dobrou noc
1. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
Rituš, dobrou!

Bledul, ať má pro Tebe manžel pokud možno dobré zprávy! :wink:

Leni?
1. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
UFF! tak ted jsem resila aukro :confounded: popletla jsem dve platby, takze jsem hledala ahledala...snad jsem to nasla :wink:
holky, ja myslim, ze to tak hrozny nebude.....s tou dopravou v Praze...
1. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
andul, tak koukam, ze jsme tu zase zustaly samy :confused: :grinning:
1. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Hmmm, tak jsem to asi nenasla :angry: ta pani, o ktery jsem si myslela, ze jsem ji poslala spatnou platbu prej dostala penize v poradku, kolik mela...tak nevim :confused: :confused:
1. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak teď jsem psala jako debil!!!! a ono se mi to zase ztratilo!!!! :angry: :angry:
tak znova no ..... :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
claudi: taky mi to pekne blbne :angry: :angry: :angry: porad to vypadava a pise, ze nejde pridat odpoved....kdyz clovek napise neco delsiho, tak aby si to ulozil....
1. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Claudi, on tenkůň teď nějak blbě hopsá. :frowning2: :angry:

Leni, jéje - tak hledej, šmudlo,hledej! :wink:
1. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
chci pochválit bledulku za její vyčerpávající info ohledně srazu...šikovná holčička :slight_smile: a s tím autem, to je tedy nepříjemné, chápu... :frowning2: :unamused: :angry:

prosím holky pražandy zkonttrolujte můj "plán cesty":
na čerňák přijedu autem, tam ho nechám, pak béčkem na florenc, tam přestoupím na céčko a pojedu do holešovic, tam dle cedulí vylezu výlezem bus ZOO a někde za rohem bude mekáč a tam bude stát houf pupkatých těhulí a to bude ten správný cíl.... :grinning: :grinning: .....je to tak???? :confused: :sweat_smile:

a ještě prosím o vysvětlení pojmů: kladélko a šupiny.... jsem nějaká retardovaná a unikly mi souvislosti, i když tuším čeho by se to mohlo týkat.... :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Len,koukala jsi na ten odkaz? Líbila se Ti nějaká postýlka?
1. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
jo jo, kůň opravdu nějak zlobí....budeme ho muset umravnit! :grinning:
1. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Claudi, tušíš zcela správně. :wink: Viz. první stránky této diskuse. :wink:
1. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
holky, byla tu dneska Arwen?? asi jí písnu do IP, jestli se nechce srazit se mnou už na tom Čerňáku a můžeme jet metrem už spolu...
1. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jo aplán je dobrej. :slight_smile: -jen bycha - musíš vyjít z nástupka po schodišti "Bus ZOO" z baráku už ale vycházíš doprava. K autobusům je to doleva. :wink:
1. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
no andul, jestli se dohraboším až tam, tak pak už to nevzdám a ten mekáč najdu ztřeba po čuchu.. :grinning:
1. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
mám nerva :angry: :angry: ....kůň se načítá hrozně dlouho a skáčou mi tam nějaký blbiny....

loučím se, nebo to se mnou praští....

pa pa a dobrou :pensive:
1. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
uf!! to je sila....nejak to nemuzu dohledat :confounded: :confounded: tak snad se potrefena husa ozve sama..... :grinning:
claudi: arwen tu nebyla :angry: asi dostane v nedeli na zadek!
andul: diky za odkaz....tak tam by se urcite nejaka postylka dala vybrat...maj celkem dobrej vyber i dobry ceny...tak uvidime :wink:
1. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak claudinka uz to vzdala :grinning: claudi dobrou :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Len a ozvala seTi ta paní, cos jí poslala moc nebo málo? To by pak mohlo kejhání potrefený ovlinit. :sweat_smile:

Já tu špekuluju nad tím křeslem. :confused: Ta cena je příšerná!!! :angry:
1. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
andul, ozvala se mi ta pani, co jsem ji poslal vic.... :slight_smile: no uvidime.....
a to kreslo? jj, ta cena je dost vysoka....ale zase se ti hodi k ty sedacce... :confused:
1. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
1. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak to se ta s málo penězi ozve,neboj. :grinning:
1. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
hm, ale to uz by tolik nepasovalo k ty sedacce, ne? :confused:
andul, ted jsem si objednala tu spanelku :wink: se z tech penez pos... :confounded:
1. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.