• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Len, nikdy nevíš. Snad už by to bylo v pohodě, ale záleží na tolika okolnostech....
16. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Len, nedělám. A nebyly to žádný sociálky.
16. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Andul, už je ti líp?
16. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
ludvi, to urcite zalezi, ale cetla jsem, ze uz mimi narozeny po 27 tydnu ma 70% sanci prezit a zit normalni zivot....
16. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Minulý týden jsem našla albíčko holčičky, která má leukemii. Bylo jí 17 měsíců, když na to přišli. Taky děsný.
Ale na to nesmíme myslet, jak by to dopadlo. A takovéhle albíčka jsem si zakázala.
16. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
fuj! na takovy veci by se nemelo koukat a myslet :frowning2:
16. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Len, však většina z nás už by měla šanci. :wink: Teda snad všechny.

Ludvi,už je to dobrý - byla to nějaká debilní slabost a tvrdnutí. :angry: Já myslela tu pouť na Hluboký. :grinning: :wink: Máme to zarohem, ael nevím, zda jei zítra nebo ne. :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Jedem na ten nákup. Držte nám pěsti, ať to zvládnem! :slight_smile:
16. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
len, vždyť ty už jsi taky po 30tt. Po 30tt už maj miminka hodně velkou šanci! :wink:

No tak to nechápu, spočitanou denní dávku plen? To je fakt síla. Vím že jsou plínky drahý, ale když mímo potřebuje přebalit, tak se prostě přebalí a hotovo a ne, že ho v tom necháme třeba o hodinu víc, abych náhodou nepřesáhla denní plínkový limit!

A nebo prostě bude mímo chvilku bez plínkiy, ono se stejně říká, že se má nechat miminko každý den nějakou dobu větrat (bez plínek).
16. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
andul: tak si ty nákupy užij a dobře pořiďte. Snad tam nebude moc lidí.
16. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
iluss, jj ja vim :slight_smile: ale bude prece jen lepsi, kdyz u nas jeste chvili vydrzej :slight_smile:
andul, dobre poridte :wink:
16. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
no tak to každopádně, taky doufám, že ještě tak měsíc vydrží tam, kde je :wink:
16. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
už jsem tadýýý! Mám hroooznou chuť na tu máčku, ale už asi nemám sílu ji dělat a navíc houby na noc :sweat_smile: Achjo!
Ale mám konečně vybrasnou dekoraci do domečku do dětskýho koutku! :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
andul, tak se pochlub :slight_smile: hele, ja jsem houbova a davam si je i na noc :grinning: :grinning: aspon se mas zitra na co tesit :wink: ja premyslim, ze si pujdu dat jeste trochu smetanovky :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
teeeeda to byly pěkně dlouhý nákupy! :wink:

jeee, tak ji pak vyfoť a dej do albíčka :wink:

teda asi bychom s manžou měli ty naše manželský radosti trošku omezit nebo maličko zvolnit. Nějak mě z toho dneska strašně bolí bříško. Abych z toho ještě předčasně neporodila :confused:
16. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
iluss, ty dracice :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
nooo, dračice dračice a teď trpím :sweat_smile:
16. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Iluš, vlažná sprcha na spodek docela pomáhá. :wink: Taky jste po sexíku ze spodu tak nateklý??
16. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
holky já to balím a jdu se zavrtat do postýlky. Dobrou noc!
16. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Il, dobrou a už dneska nedovádějte. :wink: :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj,
kluci přijeli v osm, tak jsme si museli popovídat.
Jenda už je v pelechu, celý spokojený.

Navečer psala Terka, že je všechno v pohodě. Tak jsem moc ráda. Měli jet do takový šílený ubytovny pro Poláky. Tak snad to není tak hrozný.

Andulko, nevím jestli je tam ta pouť dva dny. Ale kluci byli na houpačkách dneska.
16. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Taky mi teď tvrdne břicho víc a víc. Ale asi je to tím, že se tam už mrňousové nevejdou.

Strašně mi tlačí na močák, až to jakoby bolí a píchá. Dr. říkal, že mi hlavou tlačí na přední stranu močáku a s tím se nic nenadělá. Holt to musíme vydržať až do konce :grinning: :grinning: :grinning: .
16. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
Jdu taky do peřin. Dobrou a mějte se zítra krásně.
Jo a klidnou noc bez běhání na záchod :grinning: :grinning: :grinning: .
16. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
andul, mne se zda, ze jsem dole natekla permanentne :confused: spis opuchla :astonished:
16. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
A výzdoba je v albíčku. :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
Leni, mně to normálně tak nepřijde, ale po sexíku si připadám jak balon. :sweat_smile:

Tom usnul ve vaně. :unamused: Když jsem tam přišla, ležel s ušima pod vodou a spal... Před lety nám ve vaně umřel strejda po srdečním selhání, takže jsem se docela lekla... Brr!
16. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
No nic, jdu taky do hajan, nebo to zas přetáhnu a budu tu čučet jak sůva z nudlí.

Dobrou noc!
16. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Tak na dnešek jsem se vůbec nevyspala, byla jsem snad 7x na záchodě (chodila jsem čůrat snad každou hodinu) :confounded:
večer jsem měla totiž strašnou žízeň, tak jsem se já hloupá napila :sweat_smile: a pak to takhle dopadlo!

Andulko: ta výzdoba je moc krásná! :wink:

Tak já za chvilku razím k rodičům, přijedu až v úterý dopoledne (v úterý ráno mám poradnu, tak mi držte palečky :wink: )

Tak se mějte krásně a moc tu nezlobte :wink: papaaaa
17. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Iluš, užij si zahrady u vašich a vašich, a v úterý Ti držím pěsti!!! :wink: :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Dobré ráno kočky, tak co jak se máte při neděli?

A už tu máme první miminko?

Jdu vás dočíst :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.