• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Dobre rano, kocky :slight_smile:
jani a kdo ma miminko? :confused:
17. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
andul, to je hezoucky :sweat_smile: dobre jsi nakoupila,to bude pokojicek :sweat_smile:
17. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Teď jsem zjistila, že ještě nikdo, čekala jsem nějakou zprávu od kvetuldy :slight_smile: Asi ta otázky měla být bez toho A na začátku :wink:
17. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Tak jsem omrkla album denisky - košík je moc pěkný a bříško taky :wink:

Holky (bledul, andul a iluss) - poslali byste mi taky ten receptík na čaj - ten jiný než maliníkový ?

Jo a k těm podpsenkám - já jsem si koupila zatím obyčejnější černou s kytučkama v HaM asi za 400, docela mi seděla a i na pohled je pěkná. A do další půjdu až po porodu - mám představu dát za ní tak max. 500, ale uvidíme.

Jinak u nás nic novoho. Konečně jsem se pustila do praní. Začala jsem dekama, peřinkama a tak. A docela to ubývá. Poslední dobou se nějak začínám bát porodu. Nevím proč. Nakonec to vypadá, že budu rodit normálně (doktor se rozhodoval, jestli nepůjdu kvůli mým vysokým dioptriím na císaře). Tak snad všechno půjde ta jak má a bude to v pohodě.
17. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
no ja myslim, ze to nebude dlouho trvat a prvniho cvrcka tu mit budeme :slight_smile:

jeee, Petr mi jel koupit setobox, tak nam konecne pujde telka :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
jani, neboj.... :wink: bude to jenom par hodin, tim se musime utesovat vsechny :wink:
17. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Len - teda to se budeš mít. U nás hraje telka skoro celý den. Mám jí jako kulisu... Jinak v týdnu budu vařit vaši oblíbenou houbovku :slight_smile: Jo a Božetěcha neprošla :slight_smile: Asi napíšemu Kateřinu.

S otékáním dole jsem to tady už jednou psala. Já jsem tak nějak nateklá pořád :unamused:

Illus - před chvilkou jsem poslala odkaz na stránky vaší cukrárny kámošce. Bude se v srpnu vdávat a vy tam máte moc pěkné svatební dorty. Užij si odpočinek u rodičů!!!
17. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Já vím, že to nebude trvat věčně, ale já jsem prostě od přírody trichu blázen :slight_smile: Chvilkama se i docela těším, ale potom se to zase obrátí. Jo a s tím breením je to u mě podobné. Akorát, že Honza to nějak nezvládá a místo aby mě utěšil, tak se mnou nemluví :frowning2:
17. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
jani, ja jsem taky srabotka :grinning: jenze ted uz s tim nic neudelame....slo to dovnitr, mus :grinning: i to i ven....jen skoda, ze ten rozmer se tak zmenil :grinning: :grinning: :grinning: ven to pujde hur :wink:
17. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
jjjj....

Zatím pa. Jedu za kámoškou a vyrazíme na knižní veletrh. Pa
17. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
pa pa, uzijte si to :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ještě jednou ahoj v neděli!

Tak jsme byli na nedělním "výletovém obědě" a cestou zpátky do nás ze zadu vrazil na mol ožralej Cikán. Ještě že má tchán velký auto s pevnou koulí, takže nám se nikomu nic nestalo (jen jsem se lekla, ale z kraje jsme si myslela, že taťkoj jen přeskočila spojka. To opravdový vyděšení přišlo až doma, když mi začalo docházet,co všechno se mohlo stát. Ale naštěstí se NIC nestalo.), ale ten ožrala měl zničenej předek auta - je to blbý, ale není mi ho ani trochu líto.

Leniku, ty dekoračky ještě koupený nemám - je to v součtu tisícovka a tu vzhledem k platbě kočárku a toho, že jsem zatím bez nemocenský nemáme. Ale už se moooc těším, až je příští měsíc koupíme. :slight_smile: Některá ta zvířátka letí podsebou zavěšená na nafukovacím balonku. :slight_smile: :grinning:
17. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Včera mi Tom dodělal do komody ty dvě poličky, tak mě to dneska čeká naskládat všechno dovnitř a mám rozuklízenou "knihovnu", aby byly čtené knížky dostupné, když před "knihovnou" bude stát postýlka, kterou chcem dneska nebo zítra už složit. Moc mě to uklízení nebaví, ale není jiné cesty. :grinning:

A taky jsem nabalila základní věci do kufříku do porodky. Ještě že nemusím mít do naší porodnice vložky a oblečení pro Skřítě na celý pobyt, protože bych musela mít fakt loďák. :sweat_smile: Ručníky, župan a přes půl kufru je plnýho. :sweat_smile: Víc jak rolička kuch.utěrek a jeden toaleťák se mi k tomu nevejde ani náhodou - v případě potřeby to bude muset chudák manželínek donést. :sweat_smile:

MMCh- bude brát miminku hračku do porodnice? Pamatuju si, že když se narodila nejmladší segra, dostala od babičky (myslím, že od babičky) takovou velikou plyšovou myš (byla v té době větší než segra :grinning: ) a měla ji v postýlce v porodce a doma pak samozřejmně taky.
17. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Pomoooc - nemá to konce!!! :astonished: Člověk sice začne uklízet knihovnu, ale než ji douklidí, tak musí uklidit třetinu pokoje, aby ji mohl přerovnat. :frowning2: Už pomalu přestávám moct. :sweat_smile:
17. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahoj andul, tak to jsem moc ráda, že se vám nic nestalo!!!!

Já mám věci do porodnice připravené tak z půlky, zatím jen tak naskládané na hromádce a do tašky je hodím až v týdnu. Já vždycky všechno strašně odkládám.

No jo, vykouklo sluníčko a tady se nic neděje :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Jani, jsem normální ostuda - před hodinou jsem šla místo uklízení radši vařit tu houbku. :grinning: Která je mimochodem moooc dobrá. :slight_smile: :wink: A s největšípravděpodobností, seskládám hromádky knížek z postele na zem a budu to dodělávat zítra - jsem fakt nemožná. Ale hrooozně ráda bych šla ještě s manželínkem na procházku, tak budou muset knížky asi počkat. :sweat_smile:

Já jsem ty předpřipravené věci doporodky potřebovala někam uklidit, tak jsem to už sbalila :grinning:,ale všecno taky nemám. :wink:
17. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Já ji mám v plánu vařit někdy v týdnu. Ještě že vás mám :slight_smile: A liškovku už mám taky koupenou, jen jsem ji ještě neudělala :slight_smile:

Procházka bude určitě lepší než knížky, ty počkají na zítra :slight_smile: Já teď čekám na Honzu až dorazí z práce a budeme večeřet - masíčko, špenát a bramborový knedlík :wink:
17. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj kočičky.
Tak jsem právě dorazila domů, celý den jsem psala půjčky, vybírala a něco dělala...
Mezitím jsem vysadila Jardu na rybách a chytl 3 okouny :slight_smile: Škoda, že bych z nich nic neměla, ztratila jsem čich a chuť tou pitomou rýmou.

Ještě jednou tady musím veřejně poděkovat Bledulce za krabici věcí na holčičku, Bledulko, moc děkuju, jsou krásné.

Dala jsem do alba dnešní aktuální panděro. A nechci už slyšet nic o tom, že žádný nemám. Úplně jsem se vyděsila :angry:
17. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Arwen, Tobě to táááák sluší!!! Moc moc! :wink: A máš pravdu, že bříško máš trošku větší, ale to je vzhledem k dvojčátkům pochopitelný. :wink:

Jani, teĎ jsmepřišli z venku a knížky asi fakt budou muset počkat. :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tak arwen, musím jen a jen souhlasit s andulinkou - bříško ti moc sluší!!!!

Už mám doma muže, tak se mu jdu věnovat :wink:
Papap
17. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Holčičky, vy jste na mě tak hodný......já se toho náhledu z foťáku upřímně lekla :angry:
17. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Andulko, ještě jsem dala do alba Jenny - tak se můžeš podívat, jaká kočička zlobí doma mě :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Arwen, krásná! :slight_smile: Jakto sní vůastně dopadlo - bude se stěhovat s Tebou nebo zůstane u mamky? A klukům to taky sluší a vypadá to, že se mají fakt rádi. :slight_smile:

Já blboun dodělávám tu knihovnu...
17. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Andulicku, Jenny je potvora rozmlsana a pujde s nama - jen, co prozije mrouskani a prijde od kocoura :slight_smile: Tady se vejde kotatek.....
Ted jsme tady pul hodiny spravovali sedacku, co nesla rozlozit :angry:
17. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jéé, tak sis ji proti Jardovi nakonec prosadila! :slight_smile: To je dobře - ne že bych byla vůči Jardovi škodolibá, to ne! Ale neumím si představit, že bychom tu měli babičce nechat Pupí a stěhovat se bez ní. A Arwence nestačí Dnaulíček, dvojčátka a dvě práce, ona by chtěla ještě koťátka. :grinning: :grinning:

Asi před hodinou jsem dodělala ten příšernej kout a jsem úúúplně hotová!!! Snad brzo a dobře usnu. Zítra tam dáme postýlku,tak doufám, že to bude aspoň stát za to. :slight_smile:

Dobrou noc všem, které ještě nespinkáte a krásné sny těm, které už spinkáte nebo spinkat půjdete. :slight_smile: :wink:
18. kvě 2009 v 00:18  • Odpověz
18. kvě 2009 v 00:25  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Jak já vám závidím.....jsem z toho víkendu ještě zničenější, než z práce. Spinkala bych. Tak sem aspoň nakoukněte, když už nenakukuje ani sluníčko :wink:
18. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
arwen dobré ránko
musím se pochlubit se zážitkem s 4D, bylo to fakt nádherný (ještě, že jsme šli, určitě bych pak litovala, že jsem to zazdila) :slight_smile: v labíčku je fotka malého Ondráška :slight_smile: a doma máme skoro 45 minut DVD záznamu, kde je vidět kde co, podorbněji jsem to popsala v albíčku
arwen bříško máš nádherný :slight_smile: a moc ti to sluší VÁŽNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
18. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Klárko, ahoj - to je opravdu nádhera, víš, že je podobnej manželovi? To je už teď normálně vidět :slight_smile: To je krásnýýýýýý :slight_smile:
Já nevím, možná to moje břicho ostatním přijde hezký, ale já si ne a ne zvyknout, když jsem se viděla,. málem to se mnou šlehlo - a to mě ještě Jarda vyfotil zezadu a snažil se mi tvrdit, že nemám velkej zadek :grinning:
Však on říkal, že mě musí uplatit, abych souhlasila se Sandrou :grinning:
18. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
arwen máš pravdu je podobnej manžílkovi :grinning: to jsem říkala hned na začátku jak to pustila a on se tam objevil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nosík má celej on a dlouhé prstíky na nohách, to je celej manža :wink:
tak snad bude mít něco i po mně
18. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.